Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

Te rinyálsz a lepontozásért, de igen nekem van rá szükségem. :D

 

"Ha valamelyik film vagy valami nem tetszik, le lehet írni, nyilván nem mindenki fog egyetérteni, de még ha lesznek is ellenvetések, fogadd el, hogy elfogadtuk: neked az nem tetszik. Nem kell még ötvenszer megismételni." részlet a szabályzatból.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Különösen érdekes ez a hozzászólása annak fényében, hogy először mennyire tetszett neki a film...

Jogos, de mér akkor is írtam, hogy szükség lesz még egy megnézésre, mert azért valahogy mégis furcsa.

 

Vélhetően kicsit kognitív disszonancia volt benne, nem akartam elfogadni, amit legelül éreztem néhány jelenettel kapcsolatban. Túl sok volt egyszerre.

 

A film egyes elemei önmagukban amúgy tényleg nagyon jók, és kevés változtatással maga a film is nagyon jó lehetett volna, de kellett egy második, a részletekre is kiterjedő megtekintés a feklelős értékeléshez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a lényege Tarzaan hirtelen feltűnésének és szűnni nem akaró, nonstop TLJ fikájának? Mi sem egyszerűbb... véleményét egyetemleges igazságnak kívánja beállítani, és azon is próbálkozik, hogy embereket győzzön meg, hogy igenis neki van igaza és a TLJ mekkora egy f*stenger és hogy KK és RJ is a Sátán emberei, mit emberei, ők MAGA A SÁTÁN!

Nem érdemel figyelmet!

 

Bocs az off-ért, csak végigolvastam Tarzaan ámokfutását és itt írtam ki magamból, ami megfogalmazódott bennem, többet nem is figyelek rá!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Kicsit beleolvastam a box office fórumokba, és meglepetten láttam mennyire lebecsülik a film esélyeit. Általában 450-600 millió között tippelik. 

 

Én a magam részéről 700 milliós bevételre számítok, alsó hangon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Last Jedi 620 milliós USA eredménye után én egy 600 milliós ep.9-el simán kibékülnék. Mivel záró-epizód ezért papiron többet kéne hozzon, de részemről egy kicsi esés is belefér. Az 1 milliárd igy is kacagva meglenne. Lehet kishitüség de az 1 milliárd összforgalom szerintem már szép eredmény (az ep.8 1,3 milliárdot hozott).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW minták alapján azért többet illene összeszednie. Sok függ majd a tálalástól illetve attól, mennyire fekszenek rá a búcsúra a Skywalkerektől. Sokan a Solo gyenge számaiból indulnak ki, de szerintem ez hatalmas hiba! Egy SAGA filmre tódulni fognak az emberek, elég lesz amint megjelenik az első előzetes, mindenki be lesz sózva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1 milliárd valóban nagyon szép bevétel, ahogy a hazai 600 millió is, pláne egy sorozat 11. filmjeként... Mondanám ezt, ha nem a Star Wars-ról beszélnénk, arról a filmsorozatról, amit még kb. az őserdőkben is ismernek, és nem lenne egy Marvel sorozat évi 3 filmmel, és ne lennének milliárd közeliek a külön filmjeik is, (sőt van olyan, ami az SW8-at verte), a közösökről nem is beszélve. A TLJ-ban is azért több volt, mint amennyit végül termelt, a lenyűgöző 1,3 ellenére is.

Ha viszont 4 év alatt feleződne a bevétel, ill. már tendencia lenne a folyamatos csökkenés a fő filmek esetében is, akkor igen is baj van.

1,7 illene a világ egyik leghíresebb történetének a lezárására, úgy, hogy Kínával nem lehet számolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem baj van hanem normalizálódás. Az első új SW filmek szenzációk voltak, mert hosszú idő után kaptunk SW filmeket úgy hogy az ep.7-ig konkrétan 38 éven belül jött ki 6 darab SW mozi. Most azóta kijött újabb 4 darab gyors egymás utánban. Ha Jézus minden második héten leszállna a mennyből először elképesztő lenne utána egy idő után már senki nem irna róla. Az SW is lassan megszokott lesz. Ami szerintem nem baj: ez az ára annak, hogy sokkal több kontentot kapunk. Mint rajongó nem akarok már 6 vagy több évet várni egyetlen trilógiára. De ez azzal jár hogy már nem lesz akkora bombasiker mint régen, csak simán siker lesz.

Lehet azt mondani hogy bezzeg ez a Star Wars és itt mások az elvárások, de ilyenkor érdemes pár legendát magunk mögött hagyni: például az SW-t nem hogy az őserdőben is ismerik, de igazából az USA-n kivül nem akkora szám. Vannak kivételek. Nagy szám Németországban, az Egyesült Királyságban, Japánban meg néhány helyen (nálunk is csak mi kis piac vagyunk), de úgy összességében például Marvel mércével mérve az SW-k se most se a múltban nem számítottak globális szenzációnak. Se a régi trilógia, se a prequel se a sequelek. Csak egy példa, de a Sithek bosszúja 2005-ben Amerikában a legsikeresebb film volt, de ha az összevont adatokat nézzük (tehát a teljes globális piacot az USA-val együtt), akkor bizony lemaradt az aktuális Harry Potter film a Tűz serlege mögött. És mindez egy olyan időszakban amikor a Harry Potterek majdnem évente jöttek ki, az SW pedig 3 évente. Több varázsa volt mint ma, és az volt a nagy korszakzáró, az utolsónak beharangozott SW és ez se volt elég ahhoz hogy egy sokadik -és szerintem nem is túl jó- Harry Pottert legyőzzön a globális porondon.

 

A másik hogy lehet például csalódást emlegetni a Last Jedi kapcsán de akkor mi a helyzet a két prequel folytatással? Még akkoris ha az inflációval felszorozzuk őket akkor se tudja egyik se elérni még a Rogue One szintjét se. Mégis akkoriban nagy esés ide vagy oda nem döltünk a kardunkba. 

 

Szerintem ezt a mitoszt, hogy az SW a legerősebb Box office franchise ideje elengedni, már csak azért is, mert már hosszú ideje nem igaz. Az ep.7 amolyan szabályt erősitő kivétel volt rengeteg megismételhetetlen tényezővel (elvégre a régi szereplők 32 év után tértek vissza a nagyvászonra!).

Óriási sokaság van akinek az SW csak egy távoli emlék volt a lázadók meg a birodalom harcáról. Ők kinosztalgiázták magukat 2015-ben. Most tagozódik be a helyére az SW. Az elmúlt és a következő filmekkel derül ki, hogy igy alapjáraton mennyi embert vonz, akkoris ha sűrűn jönnek az új részek. Szerintem a kb. 1 milliárd dollár per nagy epizód a reális. És nincs benne semmi szégyenkeznivaló.

Annyiból szerencsénk van hogy ha már valahol tényleg népszerű az pont az USA. Mint volt róla szó az ott termelt pénzből lát a legtöbbet a gyártó. 

 

Ami a versenytársakat illeti. Jövő télen ezek várhatóak: 

 

November 22 - Frozen 2 (Jégvarázs 2)

December 13 - Jumanji folytatás

December 20-án pedig érdemi konkurencia nélkül jön az ep.9, úgy hogy utána hetekig nem lesz nagyobb mozi bemutatva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész éves felhozatalra gondoltam, nem csak a télire. Az pont ideális lesz. 

 

A többivel nem tudok egyetérteni. Az SW-t kár degradálni, mert korszakalkotó. A mai mozi biznisz gyakorlatilag az SW-ből tetemtődött meg és messze a legnagyobb hatással volt a filmiparra.

 

Ami pedig a népszerűséget illeti, azzal szerintem Kínán kívül nincs gond. Ok, hogy pár helyen jobban szeretik a képregény filmeket de ez még nem azt jelenti, hogy az SW nem lenne népszerű. Elég megnézni a Dream of Empires-t, ott teljesen jól bemutatják, hogy mit is jelent globálisan a jelenség. Az se igaz, hogy csak az USA-ban imádják mert Európában legalább annyira szeretik, és nem csak egy-két országban. Bevétel tekintetében a világ amcsin kívüli része mindig többet hozott. 

 

Ezek fényében várok nagy bevételt, hisz az SW még mindig a legnagyobb filmes franchise. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szándékosan nem azt mondom, hogy sok igazság van abban, amit írsz, mert ez a téma annyira sokrétű, hogy nincs egy nagy egyetemes igazság, inkább azt mondom, hogy sok dologgal egyetértek.

Én is azok közé tartozom, akik szintén nem akarnak már éveket várni a következő filmre, nem attól lesz jobb. A vacsora is jól tud esni minden nap, ha finom. :)

Nem azt mondtam, hogy most baj van, (NINCS, ha nem nézzük a Solo-t) hanem ha a IX. még kevesebbet hoz, mint a VIII. Az, hogy megszokott lesz, teljesen jogos, ez hozhatja magával azt, hogy nem az aktuális film lesz az új Box Office király, de nem azt, hogy filmről-filmre egyre kevesebbet hoz, egy mérsékelten ismert képregényfilm megveri, vagy akár, hogy még a költségeit sem hozza vissza a moziban. Az általad is említett Marvel-filmeket mégsem unják meg, még csak nem is stagnálnak, hanem rekordokat döntögetnek, annak ellenére, hogy jóval nagyobb dózisban adagolják. Pedig messze nincs ekkora ismeretségük világszerte, az eredeti a képregények szintén az USA-ban a legnépszerűbbek, és még csak nem is leghíresebb figurákkal kezdtek. Csak a stúdiónak volt egy baromi jó ötlete és terve. A Lucasfilm meg továbbra is abban gondolkozik, hogy TRILÓGIA közé dobáljunk koncepció nélkül. Pedig megváltozott a világ... Lehet, hogy nem is az SW-t unják, csak a formátum nem elég vonzó.

Ha a IX. epizód valóban csak ennyit hozna, akkor szerintem a Lucasfilmnél sok mindent újra kellene gondolni. 

De mégis bízom benne, hogy nekem lesz igazam. :) 

Azon, hogy egy Jumanji 2 vetélytárs, nem tudom, hogy sírjak.... vagy zokogjak. De sajnos igaz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az SW-t kár degradálni, mert korszakalkotó.

Ezt nem is vontam kétségbe. Az SW nyilván korszakalkotó, az amerikai moziipar egyik mérföldköve, viszont pont a régi trilógia egy olyan korban született amikor a mozipiac még nem volt ilyen globalizált. Igen nemzetközi szinten is nagy siker volt, de csak a kor akkori mércéjével mérve. Mai szemmel nagyon durvák az arányok: a 83-as Jedi visszatér például a teljes forgalmának csak a 34 százalékát szerezte be az USA-n kivül. A Star Wars ami a nemzetközi elismertséget illeti sosem járt a Marvelek szintjén, de a régi Harry Potterek szintjén se. Például abban az évben amikor a Titkok kamrája az USA-ban és azon kivül együtt hozott 878 milliót akkor az ep.2 hozott 649 milliót. Ami nem rossz egyáltalán, csak egyértelműen nem az akkori csúcs. Szerintem nem degradálás kijelenteni hogy az USA-n kivül nem olyan népszerű, hisz ezt mutatják a bevételi adatok. Olaszországban például a Rogue One a 10 legsikeresebb film közé se tudott bekerülni az adott évben. A Last Jedi pedig csak harmadik volt a Szépség és a szörnyeteg meg az új Gru film mögött. A spanyoloknál meg a Rogue One a hatodik volt. Igen Európában szeretni szokták az SW-t, de eltérő vérmérséklettel. Az a felfokozott rajongás ami Németországban vagy a briteknél övezi egyáltalán nem általános.

Kivéve amikor az SW film valami óriási eseménnyé tud válni: mint az ep.1-nél vagy az ep.7-nél. De ilyen eseményre mostanság nem igen van kilátás. Sőt az a durva hogy 2015-ben amikor az ep.7 szénné nyerte magát az USA-n kivül nem ő volt az első hanem a Halálos iramban aktuális hetedik része. Ez utóbbi kiváló példa rá hogy a nagy bevételnek meg a filmek minőségének nem feltétlenül van köze egymáshoz. Rengeteg rémgyenge film nyerte már szét magát box officeban.

 

Mindenesetre szerintem ha hozna 1 milliárdot az ep.9 akkor a Disney-nél odáig lesznek meg vissza. És nem azért mert nem hozhatott volna többet hanem mert ez elképesztő összeg, bődületes profit és egyértelmű jele annak hogy még mindig óriási tömegek kiváncsiak ezekre a filmekre. Mert valamiért mi lefitymálóan beszélünk az 1 milliárdról de az cseszett nagy siker. És ha valahol akkor ezt a Disney-nél tudják. Nekik az utóbbi években egy sor próbálkozásuk besült: most novemberben például a 120 millióból leforgatott Diótörő filmjük esik épp a kukába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Sőt az a durva hogy 2015-ben amikor az ep.7 szénné nyerte magát az USA-n kivül nem ő volt az első hanem a Halálos iramban aktuális hetedik része. Ez utóbbi kiváló példa rá hogy a nagy bevételnek meg a filmek minőségének nem feltétlenül van köze egymáshoz. Rengeteg rémgyenge film nyerte már szét magát box officeban.

Itt érdemes megjegyezni, hogy Kína manapság jócskán eltorzítja az USA-n kívüli bevételeket. A halálos iramból ha leveszed a kínai bevételt mindjárt más a helyzet. 

 

20 perccel korábban, Bomarr írta:

Mert valamiért mi lefitymálóan beszélünk az 1 milliárdról de az cseszett nagy siker. 

Nem fitymálnám le, de azért többre számítok. Persze a Disney-nek ennyi is elég lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt most Bomarral vagyok. Egyrészről a számok magukért beszélnek. Ha a TLJ általános megítélésénél figyelembe vesszük (nevesül, hogy egy hangos kisebbség kritizàl, a bevétel egyértelműen igazolja, hogy szerették az emberek), akkor itt sem tekinthetünk el tőle. Annyi, hogy én SW szeretet tekintetében arányaiba nézném a jegybevételt (egy főre lebontva) így csalóka lehet a dolog. Miközben a németek és a britek mellett nagy mértékben nem nagyon van olyan EUs piac, ahol tarolna a SW, addig ha azt nézzük, hogy mely országokban szeretik nagyon a franchiset, akkor bejönnek a képbe az olyan orszàgok is, mint mi. Azon kívül az SW popkulturális hatása miatt közös nyelvként is tud funkcionálni: a poénokat, a jeleneteket, a karaktereket olyan ország lakói is nagy átlagban felismerhetik, akik a jegypénztáraknál nem feltétlenül őrülnek meg a filmért. 

 

Szóval egy dolog a filmek korszakalkotó megítélése, egy másik külön dolog a filmek országonkénti (relatív) szeretete és egy totálisan harmadik a box office gócpontok megléte / nem léte. 

 

Abban is egyetértek Bomarral, hogy az 1 milliárd nagyon is szép eredmény lenne. Viszont titkon én is többre számítok, egy jó filmmel, jó szájhagyománnyal egy EpVIII Bo copyt az USAban és 1.3-at WW. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Donát írta:

Miközben a németek és a britek mellett nagy mértékben nem nagyon van olyan EUs piac, ahol tarolna a SW,

Minden országnak sajátos bevételi rátája van. Pl. egy német box office-t kár összehasonlítani mondjuk a hollandal. A holland bevételt csak önmagával érdemes összevetni, hogy mik voltak ott korábban. Úgy mint nálunk is. Az új filmek mind kiemelkedően hoznak ami azt jelenti, hogy az adott országban népszerű az SW. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Mindenesetre szerintem ha hozna 1 milliárdot az ep.9 akkor a Disney-nél odáig lesznek meg vissza. És nem azért mert nem hozhatott volna többet hanem mert ez elképesztő összeg, bődületes profit és egyértelmű jele annak hogy még mindig óriási tömegek kiváncsiak ezekre a filmekre. Mert valamiért mi lefitymálóan beszélünk az 1 milliárdról de az cseszett nagy siker. És ha valahol akkor ezt a Disney-nél tudják. Nekik az utóbbi években egy sor próbálkozásuk besült: most novemberben például a 120 millióból leforgatott Diótörő filmjük esik épp a kukába.

Ezt azért erősen kétlem, hogy odáig meg vissza lennének. Az ep7-nél oda meg vissza voltak a több, mint 2 milliárdos bevételtől, az 1 milliárd meg szép nagy profit, de nem lenne túl nagy ok az ünneplésre, ha az egyik aranytojást tyúkjuk olyan leszállóágra kerülne, hogy 4 év alatt elveszíti a bevételének a felét, még ha a 2 milliárd körüli bevételt újra várni felesleges is . Bár ez sem feltétlenül igaz, olyan, mint ha az Avengers (1,5 milliárd) után az Infinity War-tól nem vártak volna már csak 700-800at, pedig több, mint 2-t hozott. Ha egy Diótörő hozna 1 milliárdot, valószínűleg pezsgő szökőkutakat szerelne be a Disney, de egy Star Wars IX-nél véleményem szerint nem. És lenne még egy nagy dilemmájuk, ha "Luke Skywalker, a Millenium Falcon, Chewbacca, Leia, Lando, R2, 3PO... összesen ennyit képes hozni, akkor hogyan tovább?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Minden országnak sajátos bevételi rátája van. Pl. egy német box office-t kár összehasonlítani mondjuk a hollandal. A holland bevételt csak önmagával érdemes összevetni, hogy mik voltak ott korábban. Úgy mint nálunk is. Az új filmek mind kiemelkedően hoznak ami azt jelenti, hogy az adott országban népszerű az SW. 

De épp ezt írta Bomarr is, hogy nem mindenhol hoztak azért kiemelkedően. Amit pedig én tettem hozzá, hogy globálban nem minden piac nyom sokat a latba. Pl. a miénk lepkefing, hiába produkál itt jól a film. És van még több ilyen ország is, mint mi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ezt azért erősen kétlem, hogy odáig meg vissza lennének. Az ep7-nél oda meg vissza voltak a több, mint 2 milliárdos bevételtől, az 1 milliárd meg szép nagy profit, de nem lenne túl nagy ok az ünneplésre, ha az egyik aranytojást tyúkjuk olyan leszállóágra kerülne, hogy 4 év alatt elveszíti a bevételének a felét, még ha a 2 milliárd körüli bevételt újra várni felesleges is . Bár ez sem feltétlenül igaz, olyan, mint ha az Avengers (1,5 milliárd) után az Infinity War-tól nem vártak volna már csak 700-800at, pedig több, mint 2-t hozott. Ha egy Diótörő hozna 1 milliárdot, valószínűleg pezsgő szökőkutakat szerelne be a Disney, de egy Star Wars IX-nél véleményem szerint nem. És lenne még egy nagy dilemmájuk, ha "Luke Skywalker, a Millenium Falcon, Chewbacca, Leia, Lando, R2, 3PO... összesen ennyit képes hozni, akkor hogyan tovább?"

De az SW filmek IGAZI aranytojó voltát nem a BO adta, hanem a merchandise. Persze, jól hoztak, de főleg az USAban, meg még néhány külföldi piacon. Ebbe a vonalba az 1milliárdos adat jól illeszkedne. Viszont a BO bevételek SW  eltörpülnek a merchandise mellett, ami ráadásul évente jön. 

 

Az EPVII ellenpélda, de ott rengeteg egyszeri dolog jött össze, azért tudott így kilőni. Szerintem a filmek gyakoriságának a növelésével el kell fogadni, hogy a kiugró számokra is kisebb az esély. Üzletileg viszont sokkalta jövedelmezőbb két évente mondjuk 1 milliárdot kaszálni, mint 10 évente 1.7et. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A merchandising pedig elvileg továbbra is jól pörög. A Star Wars figurákat/babákat és egyéb játékokat továbbra is jobban viszik mint bármely másik filmes franchise játékait (most nem videojátékokról van szó). Ezeket az eladásokat pedig az új filmek rendre megtolják. Ezért is éri meg újra és újra új filmekkel előrukkolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, az SW esetében a merchandise még a mozibevételeknél is sokkal többet hoz, - valószínűleg ez is volt a fő oka a vásárlásnak - , de ennek nem feltétlenül kell kéz a kézben járnia azzal, hogy a BO egyre alacsonyabb lesz.

Ez nem a tyúk vagy a tojás esete, a merchandise egyáltalán azért indult el, mert az akkori BO túlszárnyalt mindent. Az nem is kifejezés, hogy jól hoztak az USA-ban, inflációval számolva az Elfújta a szél után a 2. helyezett az eredeti Star Wars film, mai számokkal 1,63 mrd $ csak otthoni pályán, de a top20-ban összesen 5 SW film szerepel, a IV., V., VI., I., VII., epizód. Ez egy box office gyilkos franchise. (volt?) 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

De épp ezt írta Bomarr is, hogy nem mindenhol hoztak azért kiemelkedően. Amit pedig én tettem hozzá, hogy globálban nem minden piac nyom sokat a latba. Pl. a miénk lepkefing, hiába produkál itt jól a film. És van még több ilyen ország is, mint mi. 

Itt főleg a népszerűségről volt szó. Ami megnézve pár európai országot, még nőhetett is pl. a PT óta. 

 

Ezért is bízom benne, hogy a IX kassza robbantó lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes lesz az biztos. Azért egy Solora se gondoltam volna,hogy ennyit fog termelni persze nem vártam hatalmas számokat,de azért volt meglepődés,hát még a stúdiónak. 

 

Meglátjuk JJ mennyire tudja visszacsábítani az embereket. Itt most tényleg nagyot kell durrantani. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ez nem a tyúk vagy a tojás esete, a merchandise egyáltalán azért indult el, mert az akkori BO túlszárnyalt mindent. Az nem is kifejezés, hogy jól hoztak az USA-ban, inflációval számolva az Elfújta a szél után a 2. helyezett az eredeti Star Wars film, mai számokkal 1,63 mrd $ csak otthoni pályán, de a top20-ban összesen 5 SW film szerepel, a IV., V., VI., I., VII., epizód. Ez egy box office gyilkos franchise.

Itt most az utóbbi hozzászólásokban kicsit keveredett két dolog. A hivatalos box office, tehát az USA adatok meg a nemzetközi szereplés. Amit most te irsz azaz USA szereplés és ott egyelőre a Disney-éra még úgy is hogy a Solo alulteljesitett messze lekörözte a prequel érát (nemzetközi téren is, csak az USA-nál könnyebb összehasonlitani mert ott vannak pontos inflációs adataink). 

Olyan értelemben 1983 óta nem Box office gyilkos a franchise hogy azóta "csak" az eseményfilmek tehát az ep.1 és az ep.7 hozott rekordösszegeket, viszont stabil merchandising franchise maradt, mivel az SW rajongók rengeteget költenek az egyéb termékekre. Nem véletlen hogy az új Disney park se Marvel hanem Star Wars tematikájú lesz. Mindenesetre a kettő tehát a stabil egymást követő rekord BO-k meg a rekord merchandising forgalom már évtizedek óta nem jár kéz a kézben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Az USA TODAY közölt pár érdekes listát a jövő évi filmes várakozásokról. A fandangon rendezett szavazás szerint most így néz ki a filmek sorrendje:

 

1. “Avengers: Endgame” (April 26)

2. “Captain Marvel” (March 8)

3. “Star Wars: Episode IX” (Dec. 20)

4. “Spider-Man: Far From Home” (July 5)

5. “Toy Story 4” (June 21)

6. “Glass” (Jan. 18)

7. “The Lion King” (July 19)

8. “Aladdin” (May 24)

9. “Dumbo” (March 29)

10. “Joker” (Oct. 4)

 

Az EPIX úgy a harmadik, hogy még a címét se tudjuk, és gyakorlatilag semmi mást se. A cikkíró szerint amint kapunk belőle valamit ez változni fog. De szerintem eleve az, hogy gyakorlatilag ez a film még címében se létezik ez iszonyat jó helyezés! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.