Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne húzz fel öreg. A fenti képeken Te mit látsz amit belinkeltem?

Ezt a stílust légyszi ne... Leírtam világosan, hogy mit látok: a 2019-es számok mind alacsonyabbak a 2017-esnél.

 

Az alsó képen amit betettem, ugyanezt látod, csak nem táblázatosan, hanem grafikonon. Ott is csak azt írtam be, hogy "star wars" és ennyi, nem írtam semmi címet.

 

Nem szabad politizálni itt, de Fletó idézete most nagyon idevág: "Ma Magyarországon sokkal inkább a jelzők, mintsem a számok meghatározók." Megnézted egyáltalán a számokat a táblázatban, mielőtt kijelentetted, hogy a SW aranykora van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne húzz fel öreg. A fenti képeken Te mit látsz amit belinkeltem? Az is Google. Ennyit ér. Nem írja be a címet, hanem csak azt, hogy Star Wars és ennyi. 

Kb. ugyanazt, ami a grafikonokon volt, csökkenő keresésszámot. Bár most a Mandalorian kissé fel fogja talán keverni az állóvizet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, gafz írta:

Bár most a Mandalorian kissé fel fogja talán keverni az állóvizet.

Az tuti, meg nyilván beindul az Ep9 hype-ja, ami megint eredményez majd egy kiugrást... de sokatmondó, hogy az Ep9 teasere nem mozgatott meg annyi embert, mint az Ep8 teasere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt a stílust légyszi ne... Leírtam világosan, hogy mit látok: a 2019-es számok mind alacsonyabbak a 2017-esnél.

 

Az alsó képen amit betettem, ugyanezt látod, csak nem táblázatosan, hanem grafikonon. Ott is csak azt írtam be, hogy "star wars" és ennyi, nem írtam semmi címet.

 

Nem szabad politizálni itt, de Fletó idézete most nagyon idevág: "Ma Magyarországon sokkal inkább a jelzők, mintsem a számok meghatározók." Megnézted egyáltalán a számokat a táblázatban, mielőtt kijelentetted, hogy a SW aranykora van?

Arra világítottam rá, hogy ez a táblázat akár híg f*s is lehet. :) A google trendek felfelé ívelő tendenciát mutatnak. A kimagasló sikerrel bemutatott TFA esetében a 23(!!!!!) -ik legkeresettebb brand volt a Star Wars. Mert ha csak azt nézzük, akkor lófüttyöt se adtunk volna a TFA sikeréért, aztán láttuk mi lett. Ez a trend azóta csak nőtt.

 

2015: 23

2016: 17.6

2017: 14.2

2018:   9.5

2019:   8.7

 

Ez alapján egyre népszerűbb a keresések között a Star Wars. Az előrendeléseket is figyelembe véve Amerikában a TROS-t csak az Endgame előzi meg eddig. Lehet, hogy Nyíregyházán nem lesz telt ház, de ez igazából nem számít. 

Ez csak arra az adatra egy ellenpélda mit betettél ide. Remélem Te is látod az ellentmondást a két adat között. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A google trendek felfelé ívelő tendenciát mutatnak. A kimagasló sikerrel bemutatott TFA esetében a 23(!!!!!) -ik legkeresettebb brand volt a Star Wars. Mert ha csak azt nézzük, akkor lófüttyöt se adtunk volna a TFA sikeréért, aztán láttuk mi lett. Ez a trend azóta csak nőtt.

Ne haragudj Ody, de te ezt nagyon benézted. Ezek a számok nem azt jelentik, hogy hanyadik legkeresettebb brand volt a Star Wars... Hanem azt a "Star Wars" kifejezésre egy adott periódusidő alatt hányszor kerestek rá. És ez a szám folyamatosan csökken.

 

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az előrendeléseket is figyelembe véve Amerikában a TROS-t csak az Endgame előzi meg eddig

 

Ezek a statisztikák csak a jegyvásárlás első 24 órájáról szóltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Ne haragudj Ody, de te ezt nagyon benézted. Ezek a számok nem azt jelentik, hogy hanyadik legkeresettebb brand volt a Star Wars... Hanem azt a "Star Wars" kifejezésre egy adott periódusidő alatt hányszor kerestek rá. És ez a szám folyamatosan csökken.

Ennek majd utánanézek, mert én pont fordítva értelmeztem. 

2 perccel korábban, Yoda József írta:

 

Ezek a statisztikák csak a jegyvásárlás első 24 órájáról szóltak.

Nem, ezeket folyamatosan figyelem és a mai napig ez látható. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek majd utánanézek, mert én pont fordítva értelmeztem. 

Nem nagyon kell utánanézned, csak logikusan gondold végig:

 

2015. április: 19

2015. december: 100

 

Ha te logikádat követné a táblázat, akkor 2015. áprilisában a 19. legkeresettebb brand volt a Star Wars, 2015. decemberében (amikor kijött a TFA!!) meg csak a 100... Ez nonszensz.

 

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem, ezeket folyamatosan figyelem és a mai napig ez látható. 

Mutatsz egy ilyen adatot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a táblázatban a TFA bemutatójánál vagyis 2015 decemberénél azért van 100-as mert az a legmagasabb érték. Az a 100 százalék. Ahhoz képest mutatja hogy most hol tartanak a keresések százalékos arányban. Így néz ki ez egy grafikonon:

ykmwxJt.jpg

 

De akárhogyis szerintem ezen fölösleges parázni. Még sokszor azok is akik rálátnak az amerikai jegyfoglalási adatokra be tudják nézni az eredményeket. Ez nem egy annyira könnyen visszafejthető dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Yoda József igazad volt, bocsánat, ezt tényleg nem jól értelmeztem. 

 

Amcsi adatok több körzetből vannak. De itt egy.

 

The Rise of Skywalker Greater Sacramento Area Premiere Night Seat Report: T-39 days and counting

 

 

Sellouts

Showings

Seats left

Total Seats

Seats Sold

Perct Sold

TOTALS

2

204

12235

24000

11765

49.02%

 

Total Seats Sold Today

41

 

T-39 Adjusted Comp (EXTREMELY LOL - DON'T USE FOR MUCH OF ANYTHING)

 

   %

 

Sold T-39

Total Sold

 

Sellouts/Shows

Seats Left/Total Seats

Perct Sold

 

Comp

CM

427.05

 

17

2632

 

0/81

7982/10614

24.80%

 

88.40m

TROS (adj)

n/a

 

32

11240

 

2/204

11498/22738

49.43%

 

n/a

ADJUSTMENT NOTE: TROS (adj) is the ticket data at the same theaters I had tracking info for Captain Marvel.

---

Comps so far off of Final Totals of:

 

   %

 

Final Sold

 

TROS Sold

 

Comp

IW

66.30

 

15159

 

10051

 

25.86m

DP2

123.58

 

8133

 

10051

 

22.99m

Solo

173.62

 

5789

 

10051

 

24.48m

JW:FK

161.38

 

6228

 

10051

 

24.69m

AM&tW

218.26

 

4605

 

10051

 

25.10m

Venom

232.34

 

4493

 

10439

 

23.23m

CM

106.51

 

10553

 

11240

 

22.05m

EG

42.17

 

26655

 

11240

 

25.30m

TLK

102.40

 

10977

 

11240

 

23.55m

It 2

207.90

 

5659

 

11765

 

21.83m

AVG

 

 

 

 

 

 

23.91m

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez így első látásra kifejezetten ígéretesnek tűnik.

Igen. Az látszik, hogy itt pl. az Infinity War meglehet premierig, de az Endgame nem valószínű.  Egy csomó kasszasiker final eladását már most a egy hónappal a bemutató előtt leelőzte. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűsíthető mert a többi körzet is erős. Bár azt meg kell említeni, hogy az SW nagyon erős nyitányban, érdekesebb, hogy mi lesz később. 

1 perccel korábban, Yoda József írta:

@Ody Mandrell Köszi az adatokat :) van egy oldal, ahol ezt folyamatosan nyomon lehet követni?

Igen van, ebben a topikban. Naponta beírják az új gyűjtéseket. Amúgy bocs' a gyökér stílusért fentebb, kicsit túlszaladt a púpom, nem bírtam követni az eseményeket. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Valószínűsíthető mert a többi körzet is erős. Bár azt meg kell említeni, hogy az SW nagyon erős nyitányban, érdekesebb, hogy mi lesz később. 

Igen van, ebben a topikban. Naponta beírják az új gyűjtéseket. Amúgy bocs' a gyökér stílusért fentebb, kicsit túlszaladt a púpom, nem bírtam követni az eseményeket. :D 

Köszi!!

Nincs gáz ;) én is túltoltam az aggódást

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fentebb említett topikban is úgy vélekednek, hogy "nagyot kéne a világnak fordulnia a következő hetekben ahhoz, hogy megverje a TLJ-t a film"

 

Én is megnézegettem a számokat, hogy az elmúlt napokban hogyan nőttek. Eddig jelen állás szerint az Infinity War premierre szóló jegyeinek 67%-a kelt el a TROS premierjére. Ha a jelenlegi ütemben halad tovább a jegyvásárlás, akkor 78% lesz a végső. Ha hozzávesszük, hogy a film marketingje még csak most fog beindulni, én egy 90%-ot nézek ki belőle összesen (és ekkor még nagyon optimista voltam). Ez a TLJ nyitónapjának kb. 92%-a...

 

Egy Saga zárórésznek szerintem a TLJ-t minimum illene megvernie... Biztos unalmas már hallgatni, de nekem nagyon úgy fest, hogy a TLJ megosztottsága sok embert elfordított az ST-től. Ha a premier elmarad a TLJ-től, akkor nagyon jó szájhagyomány kell a filmnek ahhoz, hogy tűrhetően hozzon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Yoda József írta:

A fentebb említett topikban is úgy vélekednek, hogy "nagyot kéne a világnak fordulnia a következő hetekben ahhoz, hogy megverje a TLJ-t a film"

Pontosabban ki írta ezt? Betennéd?

 

Azt érdemes tisztázni, hogy ezek csak amatőr mozirajongók, akik a neten kigyűjtik kb. két nagy mozihálózat adatait. Tehát ha ott valaki véleményt ír az olyan mintha én vagy Te írnál ide valamit. Akár jót mond akár rosszat, senki nem tudja globálisan hogy áll a dolog. Ami látszik, hogy egyes körzetekben a pre-sales nagyon jó.

 

22 perccel korábban, Yoda József írta:

Én is megnézegettem a számokat, hogy az elmúlt napokban hogyan nőttek. Eddig jelen állás szerint az Infinity War premierre szóló jegyeinek 67%-a kelt el a TROS premierjére. Ha a jelenlegi ütemben halad tovább a jegyvásárlás, akkor 78% lesz a végső. Ha hozzávesszük, hogy a film marketingje még csak most fog beindulni, én egy 90%-ot nézek ki belőle összesen (és ekkor még nagyon optimista voltam). Ez a TLJ nyitónapjának kb. 92%-a...

Nagyjából az IW jegyeladásait fogja elérni. Az, hogy ez anyagiakban mennyi lesz, nem tudni hisz két év alatt is változhattak a jegyárak. 

 

22 perccel korábban, Yoda József írta:

Egy Saga zárórésznek szerintem a TLJ-t minimum illene megvernie...

Biztos, hogy többet fog hozni, nem tudom elképzelni, hogy ne. Max. ha tényleg rossz lesz a film akkor lehet gáz. Egyébként sajnos sok helyen tapasztalom, hogy megpróbálják már most a víz alá nyomni a filmet, ezért rémüldöznek meg "TLJ" -znek akkor, amikor erre még igazán nincs ok. Jó példa a marketing hiányával példálózás, ami egyszerűen csak ugyanolyan, mint a korábbi filmeknél is volt. Akkor is úgy éreztük kevés az SW hír, és most is. Érdekes erről megismerni egy amcsi véleményt is.

 

"Anyways the marketing is definitely picking up, and comparing it to SOLO is lolz.  Empire is coming out with their biggest Star Wars issue ever on the 28th,  some company announced that they have an article coming out Friday with interviews from all the cast members (even Adam Driver!),  McDonalds announced that they are begging their Happy meal campaign next cycle, Porsche just came out with a new Advertisement that can be see online and will likely be on TV very soon, United Airlines has been showing off all their new TROS planes (they look awesome), EW Cover and issue should be coming out next week or two,  Youtube is getting blitzed with TROS ads in front of video's already.  So anyways the marketing is very much beginning, and I expect it to go full on blitz in the next week.  We already have 2 trailers and a great special look, so complaining about lack of footage seems silly.  Thats wayyy more than we got for TLJ.  This films also comes out 5 days later than TLJ, so things are going to be a tad later anyways due to that. 

 

 

Also forgot to add that Adidas and Columbia and been displaying TROS related apparel lately.  Stuff looks solid. "

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pontosabban ki írta ezt? Betennéd?

 

Azt érdemes tisztázni, hogy ezek csak amatőr mozirajongók, akik a neten kigyűjtik kb. két nagy mozihálózat adatait.

Ja oké, azt hittem ezek ennél profibbak :D igazából ő is felhozta, hogy alig van marketing, pedig kb. 1 hónap múlva premier, így jelen állás szerint ő nagyon nehéznek gondolja, hogy a TLJ-nél többet hozzon, de a dolgok még változhatnak. Tény, hogy a premier közeledtél meg szoktak nőni a jegyeladások, kérdés, mennyire lesz brutál a marketing. Személy szerint brutálisabbat várok, mint a TFA marketingje.

 

Egyébként ami a marketinget illeti, nekem a TV spotok hiánya feltűnő. Igen, tudom, hogy volt egy-kettő, de azokban gyakorlatilag zéró új jelenet van. A TLJ-nél már novemberben is 3-4 naponta (volt hogy sűrűbben) jöttek. Bár akkoriban mást nem kellett promóznia a Disneynek.

 

Amint lemegy a Frozen első hétvégéje, november 25-től én kb. napi 1 spotra számítok :D és egy international trailerrel is még mindig adósak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb profik akik ezzel foglalkoznak egy nappal a bemutató előtt sem tudták előre megmondani azt, hogy az új Terminátor el fog hasalni. Egy hónappal a premier előtt BO-t jósolni az ep.9-nek kis túlzással olyan mint a kávézaccból megmondani a jövőt.

Egyelőre legfeljebb a nyitónapra lehet megközelítő tippeket tenni. Az hogy miként fog teljesiteni az ep.9 a mozikban az sok olyasmitől is függ amihez az adatokat nem lehet kibányászni a neten. Ahogy Ody is irta fontos faktor, hogy például milyen jó lesz a film, milyen lesz a fogadtatás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda. Neked vannak Disney részvényeid? Mert akkor megértem miért foglalkozol vele mennyi bevételt hoz a film. Máskülönben nem igazán értem mit foglalkoztat ez téged. Nem az a lényeg hogy jó legyen a film? Ki a lópikulát érdekel a Disney részvényesein kivül hogy mennyit fog hozni? Laikusként megy az észosztás hogy már hype kéne meg marketing stb. Elhiheted hogy egy ekkora cég mint a Disney pontosan tudja mit kell csinálni.

Megy már megint ez a jó öreg magyar előre kesergés. Miért nem lehet pozitívan hozzááálni?  Mikor Lucas járkált az sw-vel több nagy stúdiónál sokan azt mondták hogy ez a kutyát nem fogja érdekelni.  Hát tévedtek.

Egy filmet nem lehet megjósolni hogy siker lesz-e vagy nem. Rengeteg olyan film van amire 50 fillért nem raktak volna mégis siker lett. Mert az adatokban nincs benne az emberi tényező.

Ki mondta volna meg előre hogy egy egyszerü dinó-film(bocs Dzséjt) mint a Jurrasicc World egymilliárdon felül hoz?

Szóval várjuk izgatottan a filmet és élvezzük ki minden percét mert nekünk rajongóknak ez a dolgunk. A bevétel miatt fájjon a Disney fejesei feje. Meg kell nézni majd többször és megy a pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Yoda. Neked vannak Disney részvényeid? Mert akkor megértem miért foglalkozol vele mennyi bevételt hoz a film. Máskülönben nem igazán értem mit foglalkoztat ez téged. Nem az a lényeg hogy jó legyen a film? Ki a lópikulát érdekel a Disney részvényesein kivül hogy mennyit fog hozni? Laikusként megy az észosztás hogy már hype kéne meg marketing stb. Elhiheted hogy egy ekkora cég mint a Disney pontosan tudja mit kell csinálni.

Megy már megint ez a jó öreg magyar előre kesergés. Miért nem lehet pozitívan hozzááálni?  Mikor Lucas járkált az sw-vel több nagy stúdiónál sokan azt mondták hogy ez a kutyát nem fogja érdekelni.  Hát tévedtek.

Egy filmet nem lehet megjósolni hogy siker lesz-e vagy nem. Rengeteg olyan film van amire 50 fillért nem raktak volna mégis siker lett. Mert az adatokban nincs benne az emberi tényező.

Ki mondta volna meg előre hogy egy egyszerü dinó-film(bocs Dzséjt) mint a Jurrasicc World egymilliárdon felül hoz?

Szóval várjuk izgatottan a filmet és élvezzük ki minden percét mert nekünk rajongóknak ez a dolgunk. A bevétel miatt fájjon a Disney fejesei feje. Meg kell nézni majd többször és megy a pénz.

 

Nos, egy csomó fórumon annyi ember mondogatja, hogy a TLJ után már a kutyát nem érdekli a SW, meg hogy csoda, ha 1 milliárd felett hoz. Én ezeknek az elmúlt 2 évben azt mondogattam, "majd meglátjátok, hogy vagy másfél milliárd lesz a bevétel, nem fordultak el sokan a ST-től, csak egy hangos kisebbség ordibál". Erre szeretnék bizonyosságot.

 

Nyilván az elsődleges szempont az, hogy nekem tetsszen a film, legalább annyira, mint az előző kettő :D ugyanakkor azt nem szeretném, hogy úgy múljon el a december, hogy nem nekem volt igazam. Azt szeretném, hogy azt mondhassam majd végül: "látjátok, én megmondtam: csak egy hangos kisebbség hőbörög". És nem pedig az ellenkezőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nekünk rajongóknak is számít a bevétel. Egy spin-off bukta után ott tartunk, hogy 3 év szünet és utána is ritkábban jönnek a filmek. Ha a Saga zárórésze kedvezőtlenül alakulna a pénztáraknál, annak ránk vonatkozó következménye is lenne.

 

Én is fogom nézni folyamatosan a bevételi adatokat... amikor lesznek, de még van bő egy hónap :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Azért nekünk rajongóknak is számít a bevétel. Egy spin-off bukta után ott tartunk, hogy 3 év szünet és utána is ritkábban jönnek a filmek. Ha a Saga zárórésze kedvezőtlenül alakulna a pénztáraknál, annak ránk vonatkozó következménye is lenne.

Na, ez meg a másik... ha film nem hoz jól már a nyitóhétvégén sem, akkor KK levonhatja azt a következtetést, hogy ez a TLJ miatt van, és akkor Rian-trilógiának meszeltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ha a Saga zárórésze kedvezőtlenül alakulna a pénztáraknál, annak ránk vonatkozó következménye is lenne.

Tragédia, megint nem kapnánk néhány évig SW mozifilmet. Elismerem, sz*r, ha elveszik a cukroszacskót, de azért még senki sem halt bele. A rajongók valahogy átvészelték ezt az időszakot az ep6 és az ep1 (16 évnyi mozifilm mentesség), majd az ep3 és az ep7 (10 évnyi mozifilm mentesség) között is. Így is, ahhoz képest, hogy azt hittük 14 évvel ezelőtt, hogy többé nem fogunk új Star Wars filmet látni a moziban, szerintem baromira örülhetünk, hogy már négy jó filmmel gazdagodtunk. Ha ez kibővül ötre, az még f*szább dolog lesz, pláne a sorozatok mellett, ami olyasmi, amiről 2005-ben csak szkeptikusan álmodoztunk. Szerintem egészségesebb lenne ennek örülni, mint a beláthatatlan jövőn előre keseregni.

Hoz a film, amennyit hoz. SW nélkül nem maradunk, mert ha még az ep9 bukik is, akkor is futni fog a Mandalorian, a Cassian és az Obi-Wan. És továbbra is azt mondom, Star Wars rajongónak lenni 2015 óta jobb, mint bármikor máskor, mégis, sokan jobban nyafognak és aggódnak most, mint az előző két trilógia idején együttvéve. Amikor 2005-ben hazajöttem a moziból, biztosra vettem, hogy nem látok többé új élőszereplős SW-t. Ha most hazajövök majd az ep9-ről, biztosan tudom, hogy pár nap múlva megnézhetem a Mandi új részét.

És, HA bekövetkezne az a kellemetlen helyzet, hogy elhasal az SW a mozikban és a tévében is, akkor sem kell majd aggódni. Mert ezek a nagy franchise-ok hajlamosak újra és újra feltámadni. 2005-ben behalt a Star Trek, aztán tessék, 4 évre rá új mozifilm jött, 2020-ban meg már két sorozattal jelentkezik, miközben tervben van egy harmadik is. Szóval 14 év alatt újra ott tartunk, ahol anno abbahagytuk. Ha a Trek képes erre, kétlem, hogy az SW nem lesz, amennyiben 10-20 év múlva bekövetkezik a hasalás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 11. 15. - 1:51, Yoda József írta:

 

Nos, egy csomó fórumon annyi ember mondogatja, hogy a TLJ után már a kutyát nem érdekli a SW, meg hogy csoda, ha 1 milliárd felett hoz. Én ezeknek az elmúlt 2 évben azt mondogattam, "majd meglátjátok, hogy vagy másfél milliárd lesz a bevétel, nem fordultak el sokan a ST-től, csak egy hangos kisebbség ordibál". Erre szeretnék bizonyosságot.

 

Nyilván az elsődleges szempont az, hogy nekem tetsszen a film, legalább annyira, mint az előző kettő :D ugyanakkor azt nem szeretném, hogy úgy múljon el a december, hogy nem nekem volt igazam. Azt szeretném, hogy azt mondhassam majd végül: "látjátok, én megmondtam: csak egy hangos kisebbség hőbörög". És nem pedig az ellenkezőjét.

 

Igazából szerintem ami óriási ostobaság volt az a Mandalori mostani indítása. Nagyon elvonja a fókuszt az EP9-től. Szerintem megint megcsinálnak egy bakit amit a Solonál. Ha kevesebb bevétele lesz az EP9-nek az a Mandalori miatt lesz. Házon belül hoztak a filmnek egy konkurenciát. Persze velem nem tudnak kitolni, hisz most mindennél fontosabb az EP9. A Mandalorit talán elkezdem tavasszal vagy nyár elején. 

Most csak az utálat fog el ha a sorozatra gondolok,. Ellopja az EP9 váró élvezetét.  Nálam most tényleg a totál tojok rá van a Mandalori és a Jedi Fallen Order iránt. Jövő nyáron kellett volna kihozni mindkettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mandi nem visz el semmmit, hiszen teljesen más médium. Ennyi erővel a Fallen Ordertől és a Reistance-tól is óvhatnád. Semmit sem lop el, ez nonszensz, éppen ellenkezőleg. Pláne nem úgy, hogy egész jó a sorozat fogadtatása. Az meg egyenesen marhaság, hogy jövő nyáron kellett volna kihozni. Hogyis ne, amikor nem boostolják egymást? És a Disney+ meg ne kapjon semmit, ami miatt érdemes rá előfizetni? Hogyne! Ha a Disney pénzt veszít, azt az SW filmek is megszívják.

Pocsék ötlet lett volna bármikor máskorra tenni ezeket! Így épp a hype részei. Star Wars folyik a csapból is - ez pont hiányzott a Solo idején, ez volt az igazi gond, nem az, hogy volt még fél évvel korábban egy mozi - az sem használt, mert ütős mozi volt, ráadásul azonos médium. De azért a Solo buktáját ne fogjuk rá kényelmesen csak erre, mert az azért ennél sokkal összetettebb volt.

Az én Star Wars rajongásomat meg pont fellelkesíti a Mandi és a Fallen Order, ami kifejezetten jó az ep9 előtt. K*rva jó érzés már most újra elmerülni a messzi-messzi Galaxisban, új dolgokat megismerni (és ki tudja még, mi lesz releváns később) és így készülni az ep9-re. Mi lehetne ezen kívül az alternatíva? Bambuljam a trailereket és malmozzak? Meh... Sokkal jobb ez így, új SW, mindenhol SW, száguld a hype vonat - és ez boostolja az ep9-et -, totál felpörget, mire az új filmhez érünk, ami megkoronázza majd ezt az egészet. Talán látatlanban utálkozás - saját élményed szándékos mérgezése - helyett te is kipróbálhatnád ezt. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.