Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

RTH aki 190 körüli nyitóhétvégét vár, most ezt írta:

 

"Nationwide estimates for SW: TRS are at $88mn Approx.

A very good increase in last two days, going by the pace, TRS shall beat TLJ in final pre-sales, may be even TFA. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

RTH aki 190 körüli nyitóhétvégét vár, most ezt írta:

 

"Nationwide estimates for SW: TRS are at $88mn Approx.

A very good increase in last two days, going by the pace, TRS shall beat TLJ in final pre-sales, may be even TFA. "

Ez a 88 millió ez mire vonatkozik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.boxofficepro.com/weekend-forecast-what-to-expect-from-star-wars-the-rise-of-skywalkers-domestic-run-as-it-now-tracks-for-160-190m-launch/

 

160-190 milliós opening-et jósolnak... Hát ez azért messze elmarad az előzetes várakozásoktól. A szájhagyomány se nagyon fogja segíteni ezt a filmet úgy érzem, szerintem megosztóbb mint a TLJ... Lehet tényleg azért kell majd szorítanunk, hogy meglesz-e az 1 milliárd? :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadline szerint 44-48 millió között nyithat ami heveny döbbenet lenne. Valószínűleg alacsonyabb lesz. Mindenesetre a WOM kifejezetten jónak tűnik első blikkre. Egyébként ha a Deadline jóslása igaznak bizonyul akkor a hétvége valószínűleg 200 felett lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Deadline szerint 44-48 millió között nyithat ami heveny döbbenet lenne. Valószínűleg alacsonyabb lesz. Mindenesetre a WOM kifejezetten jónak tűnik első blikkre. Egyébként ha a Deadline jóslása igaznak bizonyul akkor a hétvége valószínűleg 200 felett lesz.

Azt nagyon túllőtték szerintem. Rajtuk kívül senki nem ilyen optimista. A trackingek alapján az első nap 40 lesz, vagy inkább alatta. De majd meglátjuk. A 200 milliós hétvége elég esélytelennek tűnik. A jó WOM inkább hosszabb távon számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Iqvi írta:

Mikor lesznek meg az első box office eredmények?

Hétvégén. Előreláthatólag vasárnapra már kapunk eredményt. :)

 

Amúgy lehet meglesz a 200. De lehet lemarad róla. A lényeg amúgy is az lesz, hogy mennyit fog összeszedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Adrián írta:

És ez jónak számít? A korábbi részek mennyit hoztak? (Disney)

TFA: 57

TLJ: 45

-----

Rogue One: 29

Solo: 14

 

Egy picikét csalódás, mert az eddigi 2 trilógia mintájára a harmadik részt az első kettő közé vártuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Adrián írta:

Akkor ezzel együtt, milyen?

Az international nyitást felesleges összehasonlítani, mert a korábbi filmek pl. Japánban és Kínában később nyitottak. Egyedül a domesticet érdemes méregetni az elejétől kezdve, az international adatot meg majd csak a végefelé.

 

De egyébként az új boxofficemojo-n a mai napig nem tudok eligazodni... Pl. a TFA és TLJ international nyitását én nem bírtam kikeresni, egyedül csak az összbevételt.

 

Amúgy nem lehetetlen a 200-as nyitás, de én szerintem alatta lesz. 195-öt mondok.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.