Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Donát írta:

Failure-nek nem nevezném ha a végére szépen hoz majd. De egyértelműen elmarad a várakozásoktól. 

Nyilván nem szó szerint értettem. De ahhoz képest, hogy azt vártuk, hogy egy súlycsoport lesz az Avengers-szel, csak ez az alja lesz, az meg a teteje, úgy tűnik inkább a Rogue One-nal egy súlycsoport a film (és az nem is saga-film). Ha annak végső számát hozza, akkor örülhetünk.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Brodie írta:

Végül talán lesz benne 1 milliárd, de nem tenném rá a karom.

Ahogy 3 év alatt (2012-2015) magukhoz édesgették az embereket, úgy vesztették el őket az elmúlt 2 évben. (2017-2019) :(

 

Már a 17es nyitás is alacsonyabb volt a 15-ösnél. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Jobb értékeket mutat mint a RO. Miért ne lenne meg az 1 md? 

Mert ez nem így működik. Az IW jobban nyitott mint a TFA, mégsem verte meg. Az Avatar nyitása csak 77 millió volt, végül mégis a világ legsikeresebb filmje lett, és az is maradt egészen májusig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ez azt eredményezi, hogy jobban összeszedik magukat a következő filmekre, akkor nem érdekel a bevétel. Nem azt mondom, hogy legyen bukás, mert nem, de kell nekik egy pofon. Fillonit vagy Jon-t KK helyére? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, kudar írta:

kell nekik egy pofon. Fillonit vagy Jon-t KK helyére? :D 

Egy? A Solo megbukott (és ezzel együtt az az antológia filmek is) és a Galaxy's Edge-ért felelős igazgatót is kirúgták.

(A játékeladásokba nem megyek bele, mert nem értek hozzá és lehet róla mindent és az ellenkezőjét is olvasni.)

 

A kérdéseddel viszont jó helyen tapogatózol.

Bár a produceri munkára valószínűleg nem lenne alkalmas Favreau és Filoni, de az új sagát szerintem is nekik kellene megalkotniuk.

Nekem is tetszik az amit eddig csináltak és népszerűek is a fanok körében. A produceri munkára akár jó is lehetne Michelle Rejwan, ezt nem tudom megállapítani.

 

A következő 3 évben újra meg kell nyerniük maguknak az embereket, amihez szerintem valami ilyesmi lépésekre van szükség:

- Kathleen Kennedy nyugdíjba megy.

- Bejelentik, hogy nagyon tisztelik Riant és hálásak neki, de most más irányba gondolkodnak. Nagyon szeretem az ep8-at és Johnsont is bírom, de a (közösségi) média több éves kíméletlen tevékenységének "köszönhetően" teherré vált a franchise-nak az ő trilógiájának a lebegtetése.

- Favreaut és Filonit bejelentik, mint az új saga alkotóit.

- Valami laza de geekek számára ütős rendezőt jelentenek be. Például a Russo testvérek. Nem vagyok Marvel fan, de ezek a srácok nagyon ügyesek, tök jól sikerültek a filmjeik és jól is cseng a nevük.

- Olyan marketing gépezetet kezdenek el üzemeltetni, ami nem a premier előtt 1 hónappal indul el.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Brodie írta:

Tudom, hogy mi "csak" rajongók vagyunk, így nem nekünk kell megoldanunk, de őszintén remélem, hogy a Disney rájön, hogy baromi nagy baj van és abba hagyják a sz@r masszírozását.

Ne siránkozz már egyfolytában b*zmeg! :D Eszem megáll. Az ST sikeresebb volt amint a PT anyagilag, kritikailag meg pláne. Ettől megnyugszol végre? :) Nincs itt a világvége és nem is lesz.

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nyilván nem szó szerint értettem. De ahhoz képest, hogy azt vártuk, hogy egy súlycsoport lesz az Avengers-szel, 

Melyikkel?

1 órával korábban, Yoda József írta:

A RO-nak ráadásul nagyságrendekkel jobb fogadtatása volt, mint most a TROS-nak... Még a legnagyobb dizni-haterek is elismerik jónak azt a filmet

Na vajon miért? :D Egyet találhatsz.... Az is csak azt mutatja amitől prüszköltök: a régi cucc kell és nem az új. A RO full fanservice. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Melyikkel?

Hát te konkrétan az Endgame-re írtad szó szerint azt, amit mondtam :D de az IW-vel sem egy súlycsoport úgy tűnik.

2019. 04. 28. - 19:03, Ody Mandrell írta:

Egy súlycsoport az, csak az Endgame a teteje a TROS meg az alja lesz. Persze csak szerintem, hisz az utóbbi számait nem ismerjük értelemszerűleg. 

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na vajon miért? :D Egyet találhatsz.... Az is csak azt mutatja amitől prüszköltök: a régi cucc kell és nem az új. A RO full fanservice. 

Ezért is érzem Rian-trilógiáját veszélyben... Majd jön a Marvel-szerű, Kevin Feige-féle SW, ami full fanservice lesz, semmi több...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

- Olyan marketing gépezetet kezdenek el üzemeltetni, ami nem a premier előtt 1 hónappal indul el.

Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Szerintem a sequel trilógia marketingjét nagyon hátráltatta a túltolt titkolózás. Értem én, hogy nem akartak spoilerezni, de szerintem egyáltalán nem rontott volna a filmélményen, ha mondjuk a TFA előtt többet tudunk a Galaxis állapotáról. Az előzmény trilógián rengeteget segített a sok kiegészítő tartalom, amelyek olyan másodlagos karaktereket is megszerettettek a rajongókkal, mint mondjuk Plo Koon, Kit Fisto, vagy Aayla Secura. A sequel trilógiát övező titkolózás miatt és amiatt, hogy senkinek nem tudhattunk semmit a hátteréről vagy a múltjáról, a főszereplők is sokkal távolabbiak voltak és nehezebb volt velük azonosulni mint akár egy mellékszereplővel az előzményekből. Mire a III. epizód megjelent, az olyan karakterek, mint Grievous, már be voltak ágyazódva a rajongótábor tudatába, és ezért sokkal több figurát és egyéb terméket el tudtak velük adni. Ez pedig hosszú távon a filmet is segítette. Ezzel szemben még Finn, Rey, és Poe karaktere is a levegőben lógott, semmit nem tudtunk róluk a filmek előtt, és emiatt lehet, hogy sokaknak egyáltalán nem keltették fel az érdeklődését.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát te konkrétan az Endgame-re írtad szó szerint azt, amit mondtam :D de az IW-vel sem egy súlycsoport úgy tűnik.

Az alja lesz, jól tippeltem. Viszont Te mintha a buktának szurkolnál. Nagyon kilóg a lóláb már. Semmi építőt nem írsz csak mindenkit megcáfolsz aki valami pozitívat ír. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az alja lesz, jól tippeltem. Viszont Te mintha a buktának szurkolnál. Nagyon kilóg a lóláb már. Semmi építőt nem írsz csak mindenkit megcáfolsz aki valami pozitívat ír. 

Ez nagyon messze van az aljától. És bocs már hogy ezek a számok rendkívül csalódást keltőek...

 

Ha meg a buktának szurkolnék, szerinted miért tippeltem 230-at korábban? Miért tippeltem az elmúlt napokban 195-öt minden baljós jel ellenére? Miért írtam azt, hogy 40-nel még meg is lehetne a 200? Mert reménykedtem és bíztam. De a 175 a kijózanító valóság. Eddig optimisták voltunk (voltam), de a 175 megmutatta, ideje realistának lenni.

 

A f*szom kivan ezzel a stílusoddal amúgy, ami néha random előjön. "Ha nem azt gondolod, ami az én szájízemnek megfelelő, akkor ellenem vagy". Miért kell ezt?

 

Egyébként egyedül IndianaAndrisSolo-t cáfoltam meg, de miért ne tettem volna? A Box office nem úgy működik ahogy ő gondolta. Ezen nincs mit szépíteni, ez nem is vélemény kérdése, ez a valóság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne siránkozz már egyfolytában b*zmeg! :D Eszem megáll. Az ST sikeresebb volt amint a PT anyagilag, kritikailag meg pláne. Ettől megnyugszol végre? :) Nincs itt a világvége és nem is lesz.

Találhatunk mindig egy olyan nézőpontot, ami alapján mégsincs baj, de ahogy @Donát fogalmazott, ez az eredmény kijózanító.

Szóló képregényfilmek pofozzák a 42 éves saga befejezését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

 

A f*szom kivan ezzel a stílusoddal amúgy, ami néha random előjön. "Ha nem azt gondolod, ami az én szájízemnek megfelelő, akkor ellenem vagy". Miért kell ezt?

Egyetértek. Nem kéne ezt a stílust forszírozni, mert ez csak azt eredményezi, hogy akik eltérő véleményen vannak, inkább nem írnak semmit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez nagyon messze van az aljától. És bocs már hogy ezek a számok rendkívül csalódást keltőek...

Csak ezekkel én nem vizionálok világvégét. 

 

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Ha meg a buktának szurkolnék, szerinted miért tippeltem 230-at korábban? Miért tippeltem az elmúlt napokban 195-öt minden baljós jel ellenére? Miért írtam azt, hogy 40-nel még meg is lehetne a 200? Mert reménykedtem és bíztam. De a 175 a kijózanító valóság. Eddig optimisták voltunk (voltam), de a 175 megmutatta, ideje realistának lenni.

Lehet ezt normálisan is kezelni. Kevesebb nyitó, de még hol a vége? Pl. így. Nem előre eltemetni.

 

5 perccel korábban, Yoda József írta:

A f*szom kivan ezzel a stílusoddal amúgy, ami néha random előjön

Az én f*szom meg azzal van ki, hogy már hetekkel ezelőtt végig sírtad a spoileres topikot, hogy a spoilerek mekkora fost vetítenek előre, most meg mintha önigazolást keresnél a bevételekben meg úgy mindenben. Minek kell ez? 

  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Brodie írta:

Szóló képregényfilmek pofozzák a 42 éves saga befejezését.

Ezért kéne a Lucasfilmnek mostmár merésznek lennie és új utakra tévedni, ezáltal pedig a fan service témát lecserélni érdekes, újító történetekre. Mert nem jó, ha leragadunk 40 év önismétlésébe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Egyetértek. Nem kéne ezt a stílust forszírozni, mert ez csak azt eredményezi, hogy akik eltérő véleményen vannak, inkább nem írnak semmit. 

De mit ír Donát? Semmi építő jellegűt, csak hogy ki mondjon le. Ez a fórum lényege? Szerinted ez? Mert én nem ezért hoztam létre. A konstruktív eszmecseréért. Az első nap után még be is írtam, hogy mennyire jó, hogy mindenki kulturáltan tudja megvitatni a dolgokat, aztán meg ez van.... :( Miért is? Mert nem váltunk, és nem elég ha egyszer leírjuk, hanem mantrázzuk a negatívumot.

 

Elegem van. Feljövök ide lelkesen és azt olvasom miért sz9r ez meg az. Bocsi de erre nincs szükségem, ezért nem fogok fenntartani egy fórumot. Itt nem a történeti elemekről van szó, hanem az egész lehúzásáról. Ez engem nem érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezért kéne a Lucasfilmnek mostmár merésznek lennie és új utakra tévedni, ezáltal pedig a fan service témát lecserélni érdekes, újító történetekre. Mert nem jó, ha leragadunk 40 év önismétlésébe. :)

Csak ahogy reaper megfogalmazta a másik topikban ez rohadt nehéz. Pl. Dizájn. Legyünk újítók! Akkor meg jön a haborgas, hogy ez nem Sw és miért minden más mint a 4-5-6 ban. Lásd prequel...

Plusz tény, hogy rendkívül harapnak az emberek a fan service-re. Lásd RO ami egyébként azon túl is egy rohadt jó film, de az ÁLTALÁNOS tetszési indexének tuti hogy nagyon jót tett a fan service vonal.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az én f*szom meg azzal van ki, hogy már hetekkel ezelőtt végig sírtad a spoileres topikot, hogy a spoilerek mekkora fost vetítenek előre, most meg mintha önigazolást keresnél a bevételekben meg úgy mindenben.

Hol keresek én önigazolást? De komolyan, áruld már el miből szűrted ezt le. Biztos elkerülte a figyelmed, de a filmről pozitív irányba tolódott a véleményem, a kifogásaimat meg engedtessék már meg leírni. Ha meg olvastad volna a spoilereket te is ki lettél volna akadva, ahogy mások is ki voltak, nemcsak én. Annyi különbség volt, hogy mások reménykedtek, hogy nem igazak... hiába igazolódtak be folyamatosan a TV spotokkal... Majd végül a filmmel. Egyedül én mondtam azt, hogy igazak, pedig elég egyértelmű jelei voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Hol keresek én önigazolást? De komolyan, áruld már el miből szűrted ezt le. Biztos elkerülte a figyelmed, de a filmről pozitív irányba tolódott a véleményem, a kifogásaimat meg engedtessék már meg leírni. Ha meg olvastad volna a spoilereket te is ki lettél volna akadva, ahogy mások is ki voltak, nemcsak én. Annyi különbség volt, hogy mások reménykedtek, hogy nem igazak... hiába igazolódtak be folyamatosan a TV spotokkal... Majd végül a filmmel. Egyedül én mondtam azt, hogy igazak, pedig elég egyértelmű jelei voltak.

Pozitív irányba tolódott el, éspedig? Írj róla! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De mit ír Donát? Semmi építő jellegűt, csak hogy ki mondjon le. Ez a fórum lényege? Szerinted ez? Mert én nem ezért hoztam létre. A konstruktív eszmecseréért. Az első nap után még be is írtam, hogy mennyire jó, hogy mindenki kulturáltan tudja megvitatni a dolgokat, aztán meg ez van.... :( Miért is? Mert nem váltunk, és nem elég ha egyszer leírjuk, hanem mantrázzuk a negatívumot.

 

Elegem van. Feljövök ide lelkesen és azt olvasom miért sz9r ez meg az. Bocsi de erre nincs szükségem, ezért nem fogok fenntartani egy fórumot. Itt nem a történeti elemekről van szó, hanem az egész lehúzásáról. Ez engem nem érdekel.

Ez egy Box Office topik Ody. Ez nem szubjektív véleményekről szól, hanem számokról, amelyek objektívek.

 

Hol sz*roztam én? Itt biztos nem, de máshol sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.