Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Kudarctól azért ez messze van. A Solo, az kudarc volt. Ez inkább csalódás. Alulteljesítés. Hogy ezt hogy ítélik meg a döntéshozók majd kiderül a döntéseikből.

Ezekkel a kifejezésekkel is egyet tudok érteni.

A Solo viszont szerintem több, mint kudarc volt, de ez itt OFF.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Iqvi írta:

Good or Bad?:para:

Hát a TLJ is kb. így állt, csak most annyi a különbség, hogy a TLJ -nél csak most jött az ünnep (hiszen 5 nappal később lett kiadva a TROS) míg a TROS kb. már túl van ezen és csak az újév van hátra. A TLJ az ünnepeknek hála elérte az 1 milliárdot, utána még hozott 300 milkát. Itt most az a kérdés, hogy az 1 milliárd meg -e lesz. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tíz nap alatt hozott 724 milliót világszerte. Mindjárt elsírom magam. 

Én már előre sajnálom a Disney és a LucasFilm fejeseit, amiért jövőre nem fogja futni a... Na várjunk csak, mire nem futja majd abból az egy milliárdból? :hehe:

Ha jól nézem a listát, a TRoS már most benne van az év 10 legjobban hozó filmje csoportban, amin amúgy 8,5 film a Disney-é (a Joker az egyetlen, ami Warner, a Spider-Man: Far from Home meg felesbe ment a Sony-val). Merő tragédia a film, én mondom, és a Disney-nél tuti, hogy éppen tömeges harakirit követnek el az éves teljesítményük okán. Bár én zárhatnék ilyen szörnyű évet anyagi oldalról. Egye fene, azzal is megelégednék, ha csak a TRoS eddigi bevételének harmadát vágnák hozzám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Tíz nap alatt hozott 724 milliót világszerte. Mindjárt elsírom magam. 

Erről írtam korábban a Star Wars Saga jövője topikban, milyen nevetséges, hogy ennyi pénz nem elég ahhoz, hogy sikeresnek mondjunk egy filmet, ami fele annyiba sem került, és ezzel veszélybe kerülhet további SW filmek készítése.

Az más kérdés, hogy a fenébe tudott egy Aladdin remake ugyanannyit, vagy egy Oroszlánkirály még többet is hozni, mint amit egy Saga befejező epizód várhatóan fog... :( De ha azt vesszük, hogy OK, ezek az igazi kasszasikerek, ha ez kell az átlagos mozinézőknek, akkor csináljanak még ilyeneket sorban, de azért mellettük megférne egy közepesen sikeres SW filmszéria is még békében, hiszen az is nyereséges

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Pildi írta:

Erről írtam korábban a Star Wars Saga jövője topikban, milyen nevetséges, hogy ennyi pénz nem elég ahhoz, hogy sikeresnek mondjunk egy filmet, ami fele annyiba sem került, és ezzel veszélybe kerülhet további SW filmek készítése.

Gondolom a Disneynél elvárnak egy Saga zárófilmtől valami nagyot. Szerintem ha megközelíti a TLJ -t - vagy megelőzné azt - akkor annak örülnének. De ha az 1 milliárd határán fog mozogni...

8 perccel korábban, Pildi írta:

Az más kérdés, hogy a fenébe tudott egy Aladdin remake ugyanannyit, vagy egy Oroszlánkirály még többet is hozni, mint amit egy Saga befejező epizód várhatóan fog... :(

A kicsiket elviszik a szülők ezekre, így sok pénz összejöhet. Egy SW -nél hiába jönnek új fanok, ha elvileg az előző filmmel "tönkretették" sokak gyerekkorát és ezért nem kíváncsiak a mostani filmre. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Pildi írta:

Erről írtam korábban a Star Wars Saga jövője topikban, milyen nevetséges, hogy ennyi pénz nem elég ahhoz, hogy sikeresnek mondjunk egy filmet, ami fele annyiba sem került, és ezzel veszélybe kerülhet további SW filmek készítése.

Az más kérdés, hogy a fenébe tudott egy Aladdin remake ugyanannyit, vagy egy Oroszlánkirály még többet is hozni, mint amit egy Saga befejező epizód várhatóan fog... :( De ha azt vesszük, hogy OK, ezek az igazi kasszasikerek, ha ez kell az átlagos mozinézőknek, akkor csináljanak még ilyeneket sorban, de azért mellettük megférne egy közepesen sikeres SW filmszéria is még békében, hiszen az is nyereséges

De igaz ez a Captain Marvelre vagy Pókemberre is, pedig ezek csak szóló képregényfilmek.

Az 1 milliárd is sok pénz, meg rosszul sem hangzik. Ennek fényében kellemetlen: 2 mrd -> 1,3 mrd -> 1 mrd. 

Mondhatjuk, hogy ha minden SW film 1 mrd-ot hoz, az tök jó. De miért is gondoljuk, hogy ez az alsó korlát? Mert most éppen ez a legkevesebb, ha nem nézzük a spin-off filmeket.

 

 

 

(A Solo bevétele is sokkal jobb, mint a mi fizetésünk, akkor mégsem mondtuk, hogy nekünk az is jó lenne.

Mellesleg engem nem érdekel, hogy a többi sikeresebb film is a Disney filmje, mert nem Disney részvényes vagyok, hanem Star Wars rajongó.

A Disney sosem fogja kimondani, hogy ennél többet várt, így mindenki azt gondol, amit akar. Szerintem csalódnak, ha ennyi lesz, mások szerint, pedig rendben van. :peace:)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a Disney egy vállalat, szóval ha csak egy milliárdot hoz, akkor annyit. Így is annyi pénzt kerestek idén, hogy megszámolni se tudják. Ez csak a rajongók lelkét bizgatja, hogy legyen eget verő pénzeső. Nyilván a Disney-nek is van egy célja, amit a TROS bőven el fog érni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Viszont a Disney egy vállalat, szóval ha csak egy milliárdot hoz, akkor annyit. Így is annyi pénzt kerestek idén, hogy megszámolni se tudják. Ez csak a rajongók lelkét bizgatja, hogy legyen eget verő pénzeső. Nyilván a Disney-nek is van egy célja, amit a TROS bőven el fog érni. 

Az én félelmemnek az a tárgya, hogy a Disney természetesen örül az év végén annak, amit összekalapozott, utána pedig megnézi, hogy mik voltak a befutó "lovak" a futamon.

Ha ránézek a következő évek Disney filmjeire, nem is cáfol rá erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El kell fogadni, hogy ez nem A ló Lucas istállójában, hanem egy ló a sok közül a Disney istállójában. Ez már a TLJ-nél is tisztán látszott.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1 milliárdból azért jócskán levesz a mozihálózat is. Az nem a tiszta nyereség. De persze sírni így sem kell.

 

A film után beszéltünk nálam pont arról amit Pildi is említett. Én vetettem fel hogy az hogy van hogy olvasod hogy egy gigavállalat elbocsátásokat tervez mert mondjuk az elvárt 2 milliárd dolláros forgalom helyett csak 1,8 millárd lett. Én is ezzel érveltem hogy de hát az is nyereség sőt elég durva, hát nem az elvárt és akkor mi van? De az óriáscégeknél ha nem az elvárt eredmények vannak már tragédia van, kirúgások, gyárbezárások stb.

Donát erre azt mondta hogy minél több a forgalom bevétel annál többet ér az adott cég részvénye, így nyilván a részvényeseknek nő a vagyona. Ez már azt mondom érthető.

A Disneynél is ez lehet. A részvényesek elvárnak egy bevételt aztán ha nem annyi akkor csalódás van, Igor meg állhat a szőnyeg szélére.

Én mint átlagbéla persze nem igazán értem ha kőgazdag vagyok miért kell több, de ezért nem vagyok üzletember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

A részvényesek elvárnak egy bevételt aztán ha nem annyi akkor csalódás van, Igor meg állhat a szőnyeg szélére.

Igen. A piac előre beáraz egy bizonyos várható bevételt, amit tükröz a részvény árfolyam. Ha a bevétel elmarad a várakozástól, akkor a részvény árfolyam esik. A részvényesek a vállalat tulajdonosai. Ha esik az árfolyam, akkor a tulajdonosok vagyona csökken. Ha ez jelentős mértékű, akkor a tulajdonosok menesztik a vezetőt vagy vezetőket és újat választanak helyette. Az új vezetőnek prezentálni kell a stratégiáját, ami nyilván nem lehet ugyanaz, mint a menesztett vezetőé. Így eshet meg az, hogyha az SW jelen stratégiával nem hoz eleget, akkor fejek hullhatnak és az új kinevezett vezetőnek pedig eltérő elgondolása lehet az SW filmek elkészítése kapcsán. Ezért fontos, hogyha egy iránnyal elégedettek vagyunk, akkor az lehetőleg minél jobban hozzon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt szerintem itt senki nem gondolja, hogy ha egy földműves a földjén termel búzát és kukoricát, és a búzából több lesz a profitja, mint várta, a kukoricából meg kevesebb, (tehát nem bukott rajta, csak több hasznot várt), akkor úgy lesz vele, hogy "összességében rendben vagyunk, így csinálom jövőre is".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire nem kell letargiába esni szerintem. A Disney már most is úgy működik, hogy a mesefilmek meg a Marvel filmek jönnek csőstül, a Star Wars meg jegelve van 3 évre. Most arra paráztok hogy lefújják a 3 év múlva érkező filmet?

Az hogy a Star Wars tud még komoly érdeklődést generálni a Mandalori bebizonyitotta. Az például jóval sikeresebb lett mint számítani lehetett rá. Az hogy a trilógia iránti érdeklődés komoly mértékben csökkent az a trilógia hibája.

Igert meg senki nem fogja a szőnyeg szélére állítani lévén ő volt az aki 2005-ben átvett egy haldokló stúdiót és a világ vezető médiavállalatává tette. A Disney-nek sokkal nagyobb probléma Iger biztosan tudható távozása. A fickó már korábban nyugdijba akart vonulni, de a Fox fúziónál a Fox kikötötte hogy csak akkor mennek bele az egyesülésbe ha Iger még 2021-ig marad. Úgyhogy kb. egy év alatt meg kell találni az utódját aki ilyen jól tudja vinni a céget.

 

Akinek itt rövidtávon tehát még 2020-ban megremeghet a széke az Kathleen Kennedy. Ő ugye eleve nem a Disney választása volt. Őt még George Lucas tette meg a Lucasfilm fejesének. Az első három filmig a Last Jedi-ig pedig ment minden ahogy kell, így úgy tűnt hogy megvan iránta a bizalom azóta viszont döcög a szekér. Az ő szerződése egyébként 2021-ig szól. Mivel a következő SW film 2022-re van bejelentve az is lehet hogy kerülik a negativ felhajtást. A háttérben átveszi Kennedy munkáját valaki más, akit majd 2021-ben hivatalosan is bejelentenek mint a Lucasfilm új vezetőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Bomarr írta:

a Star Wars meg jegelve van 3 évre. Most arra paráztok hogy lefújják a 3 év múlva érkező filmet?

Ettől én nem tartok, A 3 év jegelést és a csökkentett megjelenést már eleve parának tartom. És nem arról van szó, hogy megőrülök, ha nem jön új film.

Tudom, hogy korábban eleve 3 évente jöttek a filmek, meg volt 16 és 10 év szünet. De úgy indultak, hogy évente jön egy film, és pár év alatt ez bebukott, ez gáz.

22 perccel korábban, Bomarr írta:

az is lehet hogy kerülik a negativ felhajtást

Abban nem vagyok biztos, hogy ez negatív felhajtás lenne. Olyan ismerősöm is van, aki úgy nem kedveli, hogy azt sem tudja, hogy ki az, de annyi rosszat olvasott már róla.

 

A többivel abszolút egyetértek.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Brodie írta:

Abban nem vagyok biztos, hogy ez negatív felhajtás lenne. Olyan ismerősöm is van, aki úgy nem kedveli, hogy azt sem tudja, hogy ki az, de annyi rosszat olvasott már róla.

Az ilyen embernek is csak gratulálni lehet...

1 órával ezelőtt, Brodie írta:

Azért azt szerintem itt senki nem gondolja, hogy ha egy földműves a földjén termel búzát és kukoricát, és a búzából több lesz a profitja, mint várta, a kukoricából meg kevesebb, (tehát nem bukott rajta, csak több hasznot várt), akkor úgy lesz vele, hogy "összességében rendben vagyunk, így csinálom jövőre is".

Nyilván nem, de szerintem az is legalább ekkora hiba, ha azt hiszed, hogy te tudod, mennyit és hogyan várta a bevételt az a szegény paraszt, miközben egy óceán választ el tőle, és ő azt sem tudja, hogy te létezel. És mégis, sokan olyan magabiztosak a TRoS és lassan az egész SW bukásával kapcsolatban, mintha Bob Iger reggel velük ebédelne és velük osztaná meg a Disney üzleti stratégiáját és az elvárásait egy-egy SW film felé. Én nem tudom, fogalmam sincs, és, ha azt mondom, hogy az egymilliárd igenis jó, azzal semmivel sem áll stabilabb lábakon az állításom, mint a te félelmeid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

De úgy indultak, hogy évente jön egy film, és pár év alatt ez bebukott, ez gáz.

De miért gáz? KK megmondta, hogy rájöttek ez nem Marvel, az SW nem fog elbírni évente egy filmet. Főleg úgy, hogy ötlet sincs miről szóljon... Teljesen más a két franchise szerkezete. Amúgy meg az SW-nek mindig is a kuriózum volt a védjegye. Kár lenne csak azért megfosztani ettől, mert most éppen a tömeggyártásra kellene ráállni. A feladat adott: 2022-re kell valami szuper bevezető film, amit majd el lehet adni az új éra kezdeteként. 2012 óta volt pár évük azon agyalni merre menjenek tovább. 

 

KK meg négy év alatt hozott alsó hangon is 5 milliárd dollár mozis bevételt. Szerintem a DC-nél lecummantanák magukat, ha fele ennyi összejött volna a sok elbarmolt filmjeikkel. De írhattam volna mást is. 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az ilyen embernek is csak gratulálni lehet...

Hát ez nem jó dolog. De hány ilyen ember lehet, és ők is sokat nyomnak a bevételnél. Talán még többen is lehetnek, mint a "rajongók".

37 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nyilván nem, de szerintem az is legalább ekkora hiba, ha azt hiszed, hogy te tudod, mennyit és hogyan várta a bevételt az a szegény paraszt, miközben egy óceán választ el tőle, és ő azt sem tudja, hogy te létezel. És mégis, sokan olyan magabiztosak a TRoS és lassan az egész SW bukásával kapcsolatban, mintha Bob Iger reggel velük ebédelne és velük osztaná meg a Disney üzleti stratégiáját és az elvárásait egy-egy SW film felé. Én nem tudom, fogalmam sincs, és, ha azt mondom, hogy az egymilliárd igenis jó, azzal semmivel sem áll stabilabb lábakon az állításom, mint a te félelmeid.

Pontosan, nincs vita köztünk. Ezért írtam én is tegnap, hogy a Disney ilyet sosem fog kiadni, hogy ez pont annyi/több/kevesebb, mint vártuk. Így van, aki úgy gondolja, hogy rendben van, van aki meg azt gondolja, hogy ez csalódásnak tűnik. Persze még a végső számot sem tudjuk, csak kalkulálunk.

39 perccel korábban, gafz írta:

De ez nem amiatt történt, mert túl gyakoriak voltak a filmek.

Szerintem sem, évente 1 db 2 órás film nem számít azért annyira gyakorinak a mai világban, hogy ez bedőljön.

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De miért gáz? KK megmondta, hogy rájöttek ez nem Marvel, az SW nem fog elbírni évente egy filmet. Főleg úgy, hogy ötlet sincs miről szóljon... Teljesen más a két franchise szerkezete. Amúgy meg az SW-nek mindig is a kuriózum volt a védjegye. Kár lenne csak azért megfosztani ettől, mert most éppen a tömeggyártásra kellene ráállni. A feladat adott: 2022-re kell valami szuper bevezető film, amit majd el lehet adni az új éra kezdeteként. 2012 óta volt pár évük azon agyalni merre menjenek tovább. 

 

KK meg négy év alatt hozott alsó hangon is 5 milliárd dollár mozis bevételt. Szerinted a DC-nél lecummantanák magukat, ha fele ennyi összejött volna a sok elbarmolt filmjeikkel. De írhattam volna mást is. 

Hát mi is mosolygunk, amikor más stúdiók világépítéssel próbálkoznak, és nem sikerül nekik. Lásd: DC, az a horroros univerzum izé, nem is emlékszem már a nevére. Hasonló történt a Star Wars-al is. (nem az ep9 miatt, annak is korrekt bevétele lesz)

Akkor nem azt mondom, hogy gáz, de mindenképpen kellemetlen.

2012 óta volt pár évük azon agyalni merre menjenek tovább. - Abszolút, mégis többször beszéltük már itt is, hogy nagyon úgy tűnik, hogy jelenleg sincs fogalmuk  róla.

De talán már nem is annak kellene csinálni, aki eddig próbálkozott, mert kicsit olyan lenne, mint "rabbi, döglenek a libák" vicc.

 

A szép milliárd feletti bevételt a Joker és az Aquaman is hozta, és a Wonder Womant sem kell félteni a 821 m-val, amiből ráadásul 412-t otthon hozott. 

Ráadásul hirtelen ha azt kérdeznék, hogy melyik jövő évi filmre kérek most mozijegyet, kapásból a Wonder Woman 2-t mondanám. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Brodie írta:

2012 óta volt pár évük azon agyalni merre menjenek tovább. - Abszolút, mégis többször beszéltük már itt is, hogy nagyon úgy tűnik, hogy jelenleg sincs fogalmuk  róla.

De talán már nem is annak kellene csinálni, aki eddig próbálkozott, mert kicsit olyan lenne, mint "rabbi, döglenek a libák" vicc.

Úgy tűnik. Magyarán fingunk sincs róla mi zajlik a háttérben, kik kotlanak rajta, stb... ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért biztosan nem ideális helyzet ha egy franchise az idő múlásával egyre kevesebb pénzt hoz. Szerintem így az ep.9 után azért pár dolgot illik átgondolni a Lucasfilmnél. Egyáltalán nem jó jel ha egy trilógia utolsó darabja produkálja a legkisebb forgalmat.

Viszont nyilván az meg a másik véglet lenne ha a kardjukba dőlnének csak mert az ep.9 kevésbé lett nyereséges, mint az előző Saga filmek. 

 

Egyébként a Saga filmek közül eddig a leggyengébben az ep.2 termelt. Az a hazájában 310 milliót hozott. Ez mai értéken körülbelül 440 millió dollárnak felel meg. Akkor emlékszem óriási volt az ijedség. Rengeteg szó volt a Star Wars haláláról. Az ügyben George Lucas is megszólalt ami ritkaságszámba ment mert arról hogy a Star Wars mennyire jó biznisz, ő ritkán nyilatkozott a nagy nyilvánosságnak. Mikor az első csalódást keltő adatok befutottak, emlékszem azt mondta, hogy ő egy célt tűzött ki maga elé. Mégpedig azt hogy egy Star Wars filmnek Amerikában el kell érnie a 300 milliós forgalmat (ez mai értéken úgy 425 milliót jelent). Ha ez az összeg nincs meg akkor újra kell gondolni a dolgokat. Végül a 300-as határt 10 millióval túllépte az ep.2.

A Star Wars pedig minden ezirányú várakozás ellenére 2002-ben nem halt meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

Egyébként a Saga filmek közül eddig a leggyengébben az ep.2 termelt. Az a hazájában 310 milliót hozott. Ez mai értéken körülbelül 440 millió dollárnak felel meg. Akkor emlékszem óriási volt az ijedség. Rengeteg szó volt a Star Wars haláláról. Az ügyben George Lucas is megszólalt ami ritkaságszámba ment mert arról hogy a Star Wars mennyire jó biznisz, ő ritkán nyilatkozott a nagy nyilvánosságnak. Mikor az első csalódást keltő adatok befutottak, emlékszem azt mondta, hogy ő egy célt tűzött ki maga elé, ha a nyereségességről van szó. Mégpedig azt hogy egy Star Wars filmnek Amerikában el kell érnie a 300 milliós forgalmat (ez mai értéken úgy 425 milliót jelent). Ha ez az összeg nincs meg akkor újra kell gondolni a dolgokat. Végül a 300-as határt 10 millióval túllépte az ep.2.

Ha jól emlékszem, akkor az ep1-2-3 115 millióból készült és nem tudom, hogy mennyire működik továbbra is ez a matek, de akkor Lucas a készítési költség 2,6-szorosát várta el minimálisan otthon.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bomarr írta:

Az azért biztosan nem ideális helyzet ha egy franchise az idő múlásával egyre kevesebb pénzt hoz. Szerintem így az ep.9 után azért pár dolgot illik átgondolni a Lucasfilmnél. Egyáltalán nem jó jel ha egy trilógia utolsó darabja produkálja a legkisebb forgalmat.

 

Nyilván nem ideális és meg kell keresni az okokat. Az sem volt szerencsés, hogy a TLJ végén nem volt semmi amiért az átlag Bélák igazán kíváncsiak lettek volna a folytatásra. Se csattanó, se cliffhanger. Befejezésnek is elment volna. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brodie Talán kicsit félreérthetően fogalmaztam, de a 300 milliós határ nem a nyereségességet jelezte, hanem azt hogy a Star Wars még mindig kellően fontos és nem vesztette el teljesen a kiemelt státuszát. Lucas úgy érezte ha 300 millió alatt hoz egy Star Wars Amerikában akkor az azt jelzi hogy túlságosan sokan forditottak hátat neki és emiatt újra kell gondolni bizonyos dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Brodie Talán kicsit félreérthetően fogalmaztam, de a 300 milliós határ nem a nyereségességet jelezte, hanem azt hogy a Star Wars még mindig kellően fontos és nem vesztette el teljesen a kiemelt státuszát. Lucas úgy érezte ha 300 millió alatt hoz egy Star Wars Amerikában akkor az azt jelzi hogy túlságosan sokan forditottak hátat neki és emiatt újra kell gondolni bizonyos dolgokat.

Jaaa, értem, akkor ez nem üzleti szempontú mérföldkő, inkább csak felmérés, hogy mennyire van rá érdeklődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Az ilyen embernek is csak gratulálni lehet...

Pedig ez a szomorú valóság. A mai világban a média nagyon nagy mértékben képes befolyásolni az emberek gondolkodásmódját. Erre a legjobb példa a politika, de a szórakoztatóiparban sincs ez másképp. Ma Kathleen Kennedy vagy Rian Johnson neve nem cseng olyan jól a médiában. Elég megnézni egy kommentszekciót egy olyan cikk alatt, amelyben meg van említve a nevük... komolyan, majdnem olyan szánalmas, ami ott megy, mintha az Origo vagy a 444 alatt olvasnék kommenteket...

 

Ellenben például Filoniról vagy Favreu-ról meg nem egy helyen lehet azt olvasni, hogy "nekik kéne továbbvinni a Lucasfilmet"

 

Ez van... ilyen a mai világ, sajnos ezt kell elfogadnunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.