Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

Én eddig 2 -szer láttam a filmet. Egyszer a moziban, egyszer meg itthon. Sajna én nem vagyok az a "egy filmet többször megnézek a moziban" típus, bár tavaly az Az 2. részét 2 -szer meglestem. Mivel a héten dolgom van Pesten, ejtek egy újabb megtekintést az Arénában. Lehet megint feliratosan nézem meg. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én eddig egyszer láttam. El akarok menni még rá egyszer, csak egyedül nincs túl nagy kedvem beülni rá. Ez olyan film, amiről jó utána beszélgetni.

Akkor nézz be a postaládába. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindenhogy meg akarom nézni. Már láttam 2d feliratosan, láttam 3d szinkronosan, ezen a héten ha minden jól megy, 4dx-ben nézem, akár egyedül, akár haverral. Pestre nem mostanában jutok el, ezért sajnos az IMAX kimarad :/ (off: valamiért néhány filmnél fáj a fejem és szédelgek, ha 3d-ben nézem, erre valaki tud tippet, hogy mitől lehet? :? Eléggé zavar, a TROS-nél rontotta az élményt rendesen :( :( 4dx-ben viszont minden okés szokott lenni érdekes módon; ) 

 

Nem vagyok én se a moziban sokszor újranézős emberke,  a SW-nál viszont kötelező :rock: Ezen kívül eddig ezt csak az Interstellar és a Joker tudta nálam elérni.

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Sinistra írta:

valamiért néhány filmnél fáj a fejem és szédelgek, ha 3d-ben nézem, erre valaki tud tippet, hogy mitől lehet?

Szemüveges vagy? Nekem akkor szokott fájni, amikor a sima szevügre ráteszem a 3D szemüveget. De kontaktlencsével nem fáj :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Szemüveges vagy? Nekem akkor szokott fájni, amikor a sima szevügre ráteszem a 3D szemüveget. De kontaktlencsével nem fáj :D

Nem vagyok az, de kéne, ez tény. Tehát szemüveg nélkül nézem mindig, de rossz a szemem. De ezek szerint szemüveggel még rosszabb lenne :P Viszont tényleg fura hogy nem minden filmnél van így. Van hogy úgy látom, mintha sok esetben nem jól csinálták volna meg a 3d verziót, hományos, elcsúszott a kép (eleve nem látom homályosan a nagy képeket közelről, ennyire nem rossz a szemem) , na olyankor szoktam szédelegni meg a fejem fájni.  :/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2019-ben bemutatott filmek bevételi toplistája Észak-Amerikában:

 

1 Avengers: Endgame $858,373,000 4,662 $858,373,000 Apr 26 Walt Disney Studios Motion Pictures
2 The Lion King $543,638,043 4,802 $543,638,043 Jul 19 Walt Disney Studios Motion Pictures
3 Toy Story 4 $434,038,008 4,575 $434,038,008 Jun 21 Walt Disney Studios Motion Pictures
4 Frozen II $430,098,939 4,440 $426,104,939 Nov 22 Walt Disney Studios Motion Pictures
5 Captain Marvel $426,829,839 4,310 $426,829,839 Mar 8 Walt Disney Studios Motion Pictures
6 Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker $390,602,536 4,406 $377,488,536 Dec 20 Walt Disney Studios Motion Pictures
7 Spider-Man: Far from Home $390,532,085 4,634 $390,532,085 Jul 2 Sony Pictures Releasing
8 Aladdin $355,559,216 4,476 $355,559,216 May 24 Walt Disney Studios Motion Pictures
9 Joker $333,494,002 4,374 $333,494,002 Oct 4 Warner Bros.
10 It Chapter Two $211,593,228 4,570 $211,593,228 Sep 6 Warner Bros.

 

A harmadik hely lazán meglesz. Kérdés meglesz-e a második hely? Az már nem olyan egyértelmű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem a második hely már ugrott. 

Miért? Ez a 12. nap. Domesticben 8 nap végén állt eddig jobban a TROS és 4 nap végén (összesítve) a The Lion King. Szerintem abszolút fej-fej mellett vannak, ha nem mutat be cudar esést a TROS, akkor meglehet a második hely:

 

The Lion King

the_lion_king_bo.jpg

 

TROS

tros_bo.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Donát írta:

Miért? Ez a 12. nap. Domesticben 8 nap végén állt eddig jobban a TROS és 4 nap végén (összesítve) a The Lion King. Szerintem abszolút fej-fej mellett vannak, ha nem mutat be cudar esést a TROS, akkor meglehet a második hely:

A szakik a boxoffice fórumon már eltemették mondván legalább 100 millióval fog kevesebbet hozni mint a TLJ domestic. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiból a szakiknak mindenképp igaza van, hogy a TROS-t most segítette az ünnepi időszak, emiatt fel tudott zárkózni az Oroszlánkirályhoz. De most hogy jönnek a normál hétköznapok valszeg elkezd majd lemaradni az ep.9.

 

Viszont január elsején szépen hozott a film. A nemzetközi számok még nem futottak be, de azokkal együtt már meg kell legyen a 800 millió.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Na akkor már csak 184,6 millió kell az 1 milliárdhoz. Most akkor mi a helyzet a csütörtök-péntekkel Amerikában? Ez szünet vagy ez már munkanap odaát?

Szerintem max a suliban. De alapból nem tudok róla, hogy a kinti kollégáim szabin lennének. Igaz, én azon vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suliban lehet még szünet, és már péntekre is 8 millió köröli bevételt várnak a skacok, ami elég nagy esés lenne az elsejei szép szám után.

 

A szerda 17.07 millió lett!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az akkor még jobb! A péntek a csütörtökhöz képest erősödni szokott. A Last Jedi az első januári csütörtökön 4,3 milliót hozott. Persze nehéz összehasonlitani hisz az ep.8 előbb volt bemutatva de akárhogy nézem a 8 milliós eredmény bőven jónak tűnik. Én örülnék ha annyi lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 02. - 10:19, Sinistra írta:

valamiért néhány filmnél fáj a fejem és szédelgek, ha 3d-ben nézem, erre valaki tud tippet, hogy mitől lehet? :?

Szerintem ez a 3D egyik utóhatása. :D

2020. 01. 02. - 10:36, Yoda József írta:

Szemüveges vagy? Nekem akkor szokott fájni, amikor a sima szevügre ráteszem a 3D szemüveget. De kontaktlencsével nem fáj :D

Én az vagyok. Amikir a 3d s szemuveget rarakom a simara, na az de szep latvany. :lol:

 

Mondjuk nekem abszólút nem ad semkit a 3D, csak sötét a képernyő. Sajna nem tudom, higy a 3D mennyire 3D hatást nyújt, nálam mindenesetre - akinek majdnem tizes az egyik szeme a masikkal meg alapból foszlanyokat latok, kozel javithatatlan :( - nem ad semmit. Ezért is inkább 2D re ulok be. Imaxnél is a 2d t preferalom. :D

  • Szomorú 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off: engem az exit lámpa tükröződése idegesít a 3d szemüvegen

@Bence1997 a legutóbbi star wars 3d filmeknél kevés jelenet volt, ami kijött a vászonból. Általában csak annyi, hogy sokkal jobb mélység érzetet ad, mint a 2d, olyan mintha nem egy sík vászonon lenne a film, hanem mondjuk egy üvegfalú dobozban.

Én csak olyan filmeket nézek 3d-ben, amit eleve erre készítettek. Ha nem fektetnek bele elég munkát, akkor a 3d inkább zavaró. Pl. a Hobbitnál volt nekem ilyen. A koboldbarlangos jelenetnél teljesen elveszítettem a térérzékelésemet, annyira zavaros volt a 3D.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Az első becslés szerint 9,2 milliót hozott domestic-ben a film csütörtökön! Szerintem ez egészen szép eredmény! Ez a hét egyelőre meglepően erős. Remélhetőleg a vége is ilyen lesz.

Ez valóban szép! Reméljük a hétvége is erős lesz. 40 fölött nagyon örülhetünk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.