Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Az utóbbi hetekben rettenetes és irdatlan nagy baromságokoat követtem el. Beszódázva sikerült megint megbántani egy barátot. Igaz nagyon nem értettem egyet az írásával, sőt holt máshogy látom az egészet, a stílus nagyon primítiv volt ahogy nekiestem. Most én nyíiltan őt megkövetem. Ki vagyok én hogy megmondjam hogy mit és milyen stílusban írjon? Ma úgy jöttem haza hogy itthagyom az egészet. Az sw-t a fórumot a toál hülyének nézést. De bekapcsoltam a gépet és ott volt a levél. Minden  nyugtatónál többet ért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Tegnap is sikerült megugrani a lécet. Mi lenne, ha részegen nem dorbézolnál a fórumon? 10 éve mondjuk lassan...

Hát nem ártana az tuti. Igen akkor nyiltabban írok.  Meglátom a beírást és már gondolkodás nélkül írom a választ. Nem mérlegelek.

Ez persze nem jó. Igérni nem igérek semmit, de a régmúlthoz képest ezek az esetek csökkentek. Úgyis meg fogom inni a söreimet és úgyis fel fogok ide nézni.

Most intezívebb időszak van a december miatt. Természetesen figyelni fogok erre jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 minutes ago, Ody Mandrell said:

Jajj lepontozott Frenkie. Adjak papírzsepit? 

Nem kívánok ebbe nagyon belemenni/beleszólni, de volt pár hónapja az a bizonyos incidens a Legends topikban, amikor kaptam négy felhasználótól is ilyen piroskát egy hsz-emre, és ki voltam akadva, hogy miért pontoztak le ennyien, amikor semmi személyeskedőt vagy sértőt nem írtam. De aztán fel lettem világosítva, hogy ez nem lepontozás, hanem a "Nem értek egyet" funkció. A jelenlegi szituációban viszont a Napnál is világosabb, hogy Frenkie nem a "Nem értek egyet" elvet követve nyomkodta ezt a piros pöttyöt. És most te is a lepontozás szót használtad. Akkor ezek után jogos volt a kiakadásom, mert én pont az ilyen szituációknál láttam a piros pöttyöt, mint ez. Honnan tudjam ezek után, hogy ha kapok én vagy bárki más piros pöttyöcskét, az lepontozás-e vagy egyet nem értés? :? Mert ez a mostani szituáció csak még jobban alátámasztja az általam már korábban is megfigyelt szokást, miszerint ez a gomb inkább lehúzásként, avagy lepontozásként (kinek hogy tetszik) terjedt el, semmint egyet nem értésként. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@caseyjones A dolog egyszerű: Mestalt sokan nem kedveljük, veled viszont semmi bajunk. Ha te kapsz "nem értek egyet" értékelést (ez amúgy ki is van rá írva, ha ráviszed az egeret és nem böksz rá, kiírja), akkor azt úgy is gondoljuk. Mestal vagy éppen Tarzaan felé már annak a kifejezése (is) volt, hogy ala cuzammen az egész embert nem kívánjuk itt látni. Nem ideális a dolog, de mivel emberek vagyunk, érzelmes lények, igyekszünk azzal kifejezni az érzelmeinket, amivel csak lehet. De neked nem kell félned, te nem emiatt kapsz birodalmi jelecskét, ha kapsz. Én személy szerint szeretem olvasni a véleményeidet, még ha sokszor nem is értek egyet (azt viszont igyekszem sokszor ki is fejteni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, @Dzséjt, köszi a felvilágosítást.

Ennek alapján lenne egy ötletem. Kéne egy "dühítő" ikon is az oldalra (ha már van szomorú), mint a Facebookon. És azzal ki lehetne ezeket fejezni, a birodalmi jelecske pedig lenne a szimpla egyet nem értés. Nem tudom, ez mennyire lehetne kivitelezhető, illetve nektek mennyire tetszik, de szerintem jócskán el lehetne vele kerülni a félreértéseket. Nem mellesleg ha már lehet szomorú fejet nyomni valakinek a hsz-re, meg "vicces" ikont is, akkor már a dühítő is illene a koncepcióba. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy is, szerintem tök jó ötlet lenne egy ilyen "dühítő" funkció. Ha már van szomorú meg vicces is. Meg ezzel jobban ki lehetne fejezni a nemtetszésünket a nem idevalókkal kapcsolatban, mint a "nem értek egyet" gombbal. A kettő között elég nagy a különbség. Tehát ha valamivel szimplán nem értek egyet, vagy valamit dühítőnek találok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Illetve nyilván nemcsak az ilyen helyzetekre lehetne használni, hanem olyanokra is például, amikor valami olyan hír, fejlemény van, amely nem jelent jót.

Például, amikor Revan bejelentette, hogy lehet, hogy mégse jön a TNJO jövőre, szomorú fejjel reagáltam, de ha lett volna dühítő fej, akkor inkább azt használtam volna, mert az jobban kifejezte volna azt, amit akkor éreztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/20/2019 at 12:04 AM , Ody Mandrell said:

Az egy igazi gyökér.

Az jutott eszembe - ezt most félig-meddig komolyan írom -, hogy össze lehetne gyűjteni a fórum történetének legnagyobb söpredékeit, és írni róluk, hogy miket műveltek. :D:fuck2: Én biztos, hogy popcornt a kezembe véve olvasnám őket! 

 

drama popcorn GIF

 

Ebben nyilván azok tudnak leginkább érvényesülni, akik már a fórum kezdete óta itt vannak, illetve nagyon régóta. :D:death: Nektek egyfajta nosztalgia lenne, nekünk, újabb tagoknak pedig némi történelemóra az univerzum legnagyobb gazfickóiról. :lol:

 

star wars GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, caseyjones írta:

Az jutott eszembe - ezt most félig-meddig komolyan írom -, hogy össze lehetne gyűjteni a fórum történetének legnagyobb söpredékeit, és írni róluk, hogy miket műveltek. :D:fuck2: Én biztos, hogy popcornt a kezembe véve olvasnám őket! 

Ami azt illeti, néhány "érdekes" forma megfordult már errefelé. Bár jobb lenne, ha elfelejtettem volna, de ha már így felmerült: számomra a legmaradandóbb (negatív értelemben) egy "Ben" nevű srác volt. Jó pár évvel korábban volt tag, és valami oknál fogva kipécézett engem, mondván "szerelmes" vagyok Ahsokába. Nem vicc, konkrétan ezt állította, csak mert nagyon kedveltem/kedvelem a karaktert. :D Szó szerint ezzel zaklatott, és a hsz-ei javát is erre hegyezte ki. Azt hiszem, nála valóban ez volt a helyzet, és rám próbálta kivetíteni a saját furcsaságát. Egy idő után betelt nála a pohár, és repült. Szerencsére innen előbb-utóbb kiszitálódnak azok az elemek, amik csak züllesztik a közösséget, és semmi építő jellegűt, pozitívat nem tesznek hozzá.

 

Aki még rémlik, név szerint, az egy "FlóriBá" nevű tag, aki szintén nem volt egyszerű eset. Asszem azt vette a fejébe, hogy csak ő mert itt kiállni a saját véleménye mellett, a fórum kemény magja pedig rendszeresen egyként fogott össze ellene a nézeteltérés miatt. De javítsatok ki, ha tévedek, rá már szerencsére csak nagyon homályosan emlékszem. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Darth Sky írta:

Aki még rémlik, név szerint, az egy "FlóriBá" nevű tag, aki szintén nem volt egyszerű eset. Asszem azt vette a fejébe, hogy csak ő mert itt kiállni a saját véleménye mellett, a fórum kemény magja pedig rendszeresen egyként fogott össze ellene a nézeteltérés miatt. De javítsatok ki, ha tévedek, rá már szerencsére csak nagyon homályosan emlékszem. :hehe:

Bár amikor én csatlakoztam, a tag már nem volt a fórumon - aztán lehet kijavítotok :D - viszont korábbról én is ismerem. Régen jártam ide, még anno a TCW 3-4. évadja környékén, 2011 -től kezdve figyeltem az oldalt. Megmaradt néhány FlóriBá hsz. emlékezetemben, a TCW -s epizódvéleményeknél például. :P

 

Akire amúgy én most emlékszem az egy "Jani-wan?" nevű felhasználó. Nem tudom pontosan, de valahogy Obi-hoz volt köthető a neve. Néhány hozzászólást követően el is tűnt. A vicc az egészben, hogy én korábban Kenobi tábornokra tippeltem, azt hittem új névre tért át. :lol: Aztán lettem felvilágosítva. :oops:

 

2019. 12. 22. - 20:55, Dzséjt írta:

Holnap megcsinálom. Ha Palpatine kéri, amúgy sincs választásom. 

emperor palpatine star wars gif GIF

Kedd van. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Bence1997 said:

Akire amúgy én most emlékszem az egy "Jani-wan?" nevű felhasználó. Nem tudom pontosan, de valahogy Obi-hoz volt köthető a neve. Néhány hozzászólást követően el is tűnt.

Igen, ő rajta van a Port.hu fórumán meg az Index Fórumon is, ugyanilyen névvel. Én kíváncsi lettem volna, mivel verte ki a biztosítékot, mert 8 hozzászólása volt összesen, de már egyik sem elérhető.

Egyébként ő volt a 700. tag, és Ody még üdvözölte is emiatt. :lol: De hát akkor Ody még nyilván nem tudhatta, kivel áll szemben. :hehe:

 

FlóriBá! Rémlik a neve a TCW topikból, még a régebbi időkből, amikor én is csak külső szemlélője voltam még a Fórumnak. Annyi rémlik, hogy Grievous tábornok volt az avatarja. Majd meglesem a kommentjeit a TCW részlegében. :D

 

1 hour ago, Ody Mandrell said:

Volt pár ember, de nem lenne elegáns kibeszélni őket. :) Szóval maradok ennél a verziónál. 

Nem feltétlenül kell neveket mondanod, az is jó, ha csak a sztoriját mondod el. :D 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.