Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

2019. 05. 03. - 18:16, Dzséjt írta:

Nem volt szerencséje. Mestal viselkedését eddig toleráltuk, ezzel átlépte a határt, úgyhogy megváltunk tőle.

 

2019. 05. 03. - 18:28, Dzséjt írta:

A kettő ugyanaz, de ha jól gondolom, téged az időtartalom érdekel: végleges.

 

A múltkor láttam őt a fórum aktív felhasználóinak sorában. Ez pár nappal ezelőtt volt. Akkor most ki lett tiltva, vagy nem? Vagy hogy működik ez a tiltás? Tudja tagként olvasni a fórumot, de értékelést adni vagy hozzászólást írni nem tud? :pfff: 

Szerk.: Most látom, hogy 45 perce még hozzászólást is írt. Akkor én most teljesen össze vagyok zavarodva. :o

2019. 05. 03. - 19:26, Donát írta:

Dehogy is. Tavaly márciusban is produkálta magát, azóta le van nálam tiltva.

 

2019. 05. 03. - 21:38, Ody Mandrell írta:

Moderátorként ezt nem teheted meg. Nem tilthatsz le senkit hisz akkor nem tudsz intézkedni. Ha ez sok neked mindenképpen jelezd mert akkor mást kell választani a tisztségre. 

 

Egyetlen Admin vagy moderátor se tilthat le senkit, hisz akkor nem tud rendet tartani.

Hol van egyébként ilyen funkció, hogy "tiltás"? Én nem találom sehol. :?:pfff:

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, caseyjones írta:

A múltkor láttam őt a fórum aktív felhasználóinak sorában. Ez pár nappal ezelőtt volt. Akkor most ki lett tiltva, vagy nem? Vagy hogy működik ez a tiltás? Tudja tagként olvasni a fórumot, de értékelést adni vagy hozzászólást írni nem tud? :pfff: 

Szerk.: Most látom, hogy 45 perce még hozzászólást is írt. Akkor én most teljesen össze vagyok zavarodva. :o

Szankciók mellett visszaengedtük. Minden hozzászólását egy adminnak vagy moderátornak kell jóváhagynia, ő semmit sem posztolhat azonnal, és amint újra átlépi a határt, azonnal repül.

 

9 perccel korábban, caseyjones írta:

Hol van egyébként ilyen funkció, hogy "tiltás"? Én nem találom sehol. :?:pfff:

Felül kattints a nevedre, akkor lenyílik egy menü. Ott válaszd ezt: Letiltott felhasználók.

Ekkor egy új oldalra visz, ott a "Felhasználó hozzáadása a tiltó listához" rublikába gépeld be a letiltani kívánt felhasználó nevét. Utána még kipipálhatod, hogy mit nem szeretnél látni tőle, aztán katt a "Felhasználó hozzáadása" gombra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@miro Kicsit összeakadtunk a trailer topicban. tartom, hogy nincs értelme folytatni, de bánja tök, ide még írok egyet. azért nem vitázom tovább, mert úgy tűnik mi két különböző aspektusból vizsgáljuk a star warst. elmondom én hogyan vélekedem és miért vagyok itt: azért járok ide mert szeretem a star warst, egyben kezelem, le tudok menni gyermeki befogadó énem szintjére és el tudom hinni, ahogy régen, hogy egy következő rész csak feltáródik előttem. hogy ami abban van, az nem történhetett másként. az a star wars. ilyen és kész. a mese, a sztori, a kedvenc alternatív univerzumom. de vissza a valóságba. ezek filmek. és alkotóik szerintem még eddig nem rontották el. szerintem egybefüggő, szerethető és megelőlegezem a bizalmat, hogy a 9. rész sem lesz elrontva. szóval én azért vagyok itt mert olyan emberekkel beszélgethetek, akik így vélekednek, mint én, gyermeki szeretettel viszonyulnak a star warshoz, és ezért ha fikázóval, haterrel futok össze, úgyérzem, nem ezért jöttem fel. hírekért, ötletekért, következtetésekért, hozzám hasonló várakozó rajongókkal vágyom diskurálni. mi nem leszünk egy véleményen pajti, kiviláglott, és persze van hely a negativitásnak a fórumon, de én másért járok ide. szeretem a star warst. mindekit sajnálok akinek ez már múlt idő. élményekről maradtok le, tényleg kár. én élvezem tovább ezt a hobbit, életformát, mindenestül. (bocs minden mondatom kisbetűs, valami gáz van a telómmal..)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, caseyjones írta:

És én még azt hittem, ezen a fórumon nincsenek nyelvtannácik. :evil::D

De vannak, csak többnyire nem szólnak :evil:

Ha hiányoznak, akkor tarthatok előadást a -val, -vel toldalékolásról, mert hogy az nagy probléma ezen a fórumon (is) :evil:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.