Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Közben regisztrált a 700-ik felhasználó is! Üdv a körünkben Jani-wan. 

Gratulálok neki. De marad a 659, mert mostantól(igazából pár napja morfondóriztam ezen) Frenkie bácsi passziív lesz. SW- témához semmilyen körülmények közt nem lesz véleménynyilvánítás, persze másban sem, de pár dal meg lesz osztva illetve a születésnapok megünnpelése meg lesz tartva. Olvasni elfogok mindent de nincs vélemény rá.. A héten jöttem rá(sőt mintha egy ló pofán rúgott volna) hogy teljesen értelmetlen bármit írni hisz megy a (de Luke mondta az EP8-ban, hát nem látod??). Én védekeznék hogy egy félörült a saját kudarcát mindenre kivetítő frusztrált "Jedimester" mond véleményt olyasmiről amiről nem tudhat. Nem élt a prequelek idején nem tudja hogyan szivatta meg Palpi a Jediket, pár évet szembeállít 1000 év békével. Irom ezt az EP8 után. Válasz: De a nagy a tévedhetelne Luke Skywalker azt mondta hogy a Jedik mindenért a felelősek ők maguk kitesznek 30 SS hadosztályt .Aztán mit ad isten egy hete azt olvasom hogy AZ  úriembert aki anno erre hivatkozott, hát most nem azt állítja azt amit én az EP8 után? Én meg nézek magam elé és kérdezem magamtól hogy a következetesség az hol Van? Most már az elfogadott hogy talán a GRAND Luke nem modott igazat az EP8-ban? Pedig csak a prequwelből indultunk ki. Amit láttunk mindannyian. De hiába. Hisz a GRAND Luke azt mondta az EP8-ban. De érezzük hogy valami nem stimmel hisz mi láttuk a Köztársaság és a Jedik végét.

Igaz mást láttunk a prequelben a tcw-ben, ez törlődik hisz maga a GRAND Luke mondta.

Természetesen lehet megváltoztatni a véleményünket adott dologról az évek során(új info jön, pár nézés után más jön le stb..). De az hogy a lehurrogás után fél évvel ugyanazt vallja a lehurrogó mint a lehurrogott az azért igazságtalan szerintem.

13 év alatt azért eléggé ismerem az őstagok véleményét sw tekintetében.  Elég jó memóriám is van azaz emlékszem rá mit vallott az illető bizonyos sw-dolgokról évekig. Aztán jövök fel és amiért én voltam(kimondatlanul a hülye) az most az illetőnél az elfogadott.

Ne haragudjatok én ezzel nem tudok mit kezdeni. Nálam a legnagyobb hiba ha hülyének néznek. Lehetek persze hülye de azt mondják meg miért és logikusan vezessék is le miért tévedek. El szoktam ismerni tényleg ha elbaszarintottam.

Arról nem is beszélbe hogy mit kaptam azért(Te hülye vagy, hogy gondolod ezt, hát ember vagy te egyáltalán????) mert mertem feltételezni hogy a Mandalorian sorozatban talán soha nem veszi le a sisakját a főhős. Jött a röhögés rajtam, hát ilyen hogy??(egy olyan embertől aki ennél kevesebb gúnyért kiáll és megvédi őket a gúnyolodó ellenében) Az nem lehet ,az emberiség elleni bűntett. Dzséjt(akinek tényleg köszönöm hogy mellém állt) leirta hogy ja az sw legsenkibb karaktere valami Darth Vader végig maszkban volt és müködött.

Úgy gondolom hogy ez a fórum azért van hogy bárkinek lehet ötlete ami életképes is(Márpeddig az SZERINTEM). ertem ezt elfogadni, De hollywoodi mesterek akik ugyan nem élnek ott nem nincsenek kaopcsolatban stúdiókkal, de megy az észosztás kijelentették. Ilyen nincs, totál elképzelhetetlen,(kimondatlanul, hülye vagy).

 

Szóval srácok nem és nem vagyok hülye. van mikor nem figyelek eléggé, nem ugrik be valami. De nem vagyok hajlandó félni a véleményemtől, főleg leírni nehogy a mainstream azt írja hogy hopp-hopp. Hisz te hülye vagy nem látod?

Elegem van ebből. Nincs harag tényleg. Simán elvagyok passzívan is, anno sem írtam a régi sw oldalra.

Nagyjából a hócipőm tele lett azzal hogy bármi ötletem volt az kiröhögve és lesajnálva lett.

Innentől bármi ami eszembe jut megtartom magamnak. Legalább magamat nem nézem hülyének. Azért az is valami.

A stíluson azért kéne változtatni. Köszönöm aki elolvasta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Frenkie kire is gondolsz konkrétan? Meg most ez megint honnan jött? Ki nézett hülyének? 

 

@Darth Cupsy téged senki nem bántott, véleménykülönbségek voltak az utóbbi időben, és párszor talán keményebb választ is kaptál. De azért miután távoztál azért többen is leírták, hogy kedvelnek. Arra nem reagáltál. Bezzeg most... 

 

Amúgy sok dologról fogalmad sincs. Ha csak a felét kaptad volna annak amit én, már évek óta nem lennél itt. El se hinnéd. És nem ingyom-bingyom dolgokról beszélek. 

 

Energiát és pénzt nem sajnálva tartjuk fenn ezt a helyet. De ha ennyire sz*r itt lenni akkor nincs semmi értelme. Legalábbis nekem egyre kevesebb szükségem van arra, hogy folyton-folyvást felbukkanjon az, mekkora sz*r alakok vagyunk mert nem értünk egyet valamelyik taggal. Dzséjt keményebb néha de vele is lehet beszélni. Senki se tökéletes.

 

Lehet csinálni szebbet, jobbat. A lehetőség adott. Vagy pedig van még elég hely a neten ahol lehet fórumozni. Index, facebook... Nem szükséges ezt itt fenntartani. Megmarad szép emléknek. 

 

Boldog Karácsonyt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Arról nem is beszélbe hogy mit kaptam azért(Te hülye vagy, hogy gondolod ezt, hát ember vagy te egyáltalán????) mert mertem feltételezni hogy a Mandalorian sorozatban talán soha nem veszi le a sisakját a főhős. Jött a röhögés rajtam, hát ilyen hogy??(egy olyan embertől aki ennél kevesebb gúnyért kiáll és megvédi őket a gúnyolodó ellenében) Az nem lehet ,az emberiség elleni bűntett

Írtam én oda mást is. Többek között, hogy jogos, amit írtál. Vagy hogy Vadert nem egy A-listás szinész alakítja. Meg nem egy sorozatban, hanem 3 filmben. Arra zéró reakció jött. Most meg jön a háborgás.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

9 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Nagyjából a hócipőm tele lett azzal hogy bármi ötletem volt az kiröhögve és lesajnálva lett.

Innentől bármi ami eszembe jut megtartom magamnak. Legalább magamat nem nézem hülyének.

 

2018. 10. 30. - 22:10, Darth Cupsy írta:

Fennen hangoztatjátok, hogy mindenkinek meglehet a saját véleménye és elfogadjátok, csak gyakorlatilag ha ez eltérő a tiétektől (illetve nincs benn a brancsban) akkor általában ugyanaz a 3-5 ember (akik szeretik egymás hátát lapogatni) jön aztán szépen lehurrogja, sokszor már-már hülyének nézve az ellenvéleményt megfogalmazót.

Azért kísérteties a tartalom közötti hasonlóság.

 

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De azért miután távoztál azért többen is leírták, hogy kedvelnek.

Azoknak köszönöm, utólag is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Azért kísérteties a tartalom közötti hasonlóság.

Pedig akkor Frenkie se értett veled egyet. Abba, hogy most miért történt ez a kirohanás inkább nem mennék bele. A kirohanás, aminek a lényegi részét még mindig nem értem. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Cupsy, nem te vagy az egyetlen aki az eltérő véleményeket személyes támadásnak veszi. Most itt ez a mandalori téma: nagyrészt Dzséjt volt az aki a Frenkie-ével egyébként teljesen egyező álláspontot képviselte itt, mégis Frenkie szerintem érthetetlen módon úgy érzi, hogy ez az egész róla szólt, meg kifejezetten le lett hülyézve.

Frenkie: egyébként ez már kb. a harmadik-negyedik eset a fórum életében amikor beirod hogy levagy nézve és ezért ideiglenesen kivonulsz. Szerintem most a szokásosnál is gyorsabban ugorjunk arra a részre amikor rájössz hogy ez egyáltalán nincs igy. Pláne hogy hamarosan év végi buli lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen Cupsy, nem te vagy az egyetlen aki az eltérő véleményeket személyes támadásnak veszi.

Igen, ez nálam is probléma. Mondjuk ezen sokat segít, ha figyelünk arra, hogy a mondandónkat hogyan tálaljuk.

Erre Frenkie speciel velem szemben a Mandi topikban jogosan akadt ki. Viszont, ha a stílus ott helytelen is volt, a mondandómat azóta is tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Bomarr írta:

 Szerintem most a szokásosnál is gyorsabban ugorjunk arra a részre amikor rájössz hogy ez egyáltalán nincs igy. Pláne hogy hamarosan év végi buli lesz :)

Így van, buli is lesz, meg előtte karácsony, ami körbevesz, és akkor főleg nem jó haragudni, hisz az leginkább a lelki megbékélés ideje. Nehogy már pont ekkor legyen feszültség a fórumon... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Pildi írta:

Frenkie, mindannyian kedvelünk, ezt tudod jól, nem véletlenül volt már jó pár közös élményünk, jó beszélgetéseink és még utazásunk is. Olyan kár, hogy ezeket ilyenkor mind elfelejted. :(

Nem mindannyian :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@mui-ruy öröm volt olvasni soraidat. Mondhatni, a Te típusodnak készült ez a fórum. 

 

12 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Nagyon sok gondolatom született az elmúlt 4-5 évben a Star Wars-ról (hála főként az új, Diseny-féle hullámnak), örülök hogy hazai pályán lesz lehetőség mindent kibeszélni.

Ez különösen jól hangzik. Ne fogd vissza magad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
2019. 03. 27. - 18:29, Ody Mandrell írta:

 

OFF

@luke19 jó hogy visszatértél. :P 

Olvasgatni olvasgattam a fórumot, csak a kommentelést hanyagoltam. Nem nagyon voltam olyan hangulatban mostanság, túl könnyen felhúztam magam nekem nem tetsző véleményeken, így csöndben maradtam, de már próbálom aktivizálni magam újra. :bb8flame:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Éppen most , Jani-wan írta:

 

A hülyék egyik fórumon sem értik az értelmeseket, és nekiállnak sértegetni, mint valami szerencsétlen kis dedós balfasz.

Hát ha ilyen hozzászólással indítod itt a karriered, ne csodálkozz, hogy nem fogunk értelmesen vitázni:

12 perccel korábban, Jani-wan írta:

Ülepítve:

1 másodperc és kiviláglik a dizni fanboy lelkivilága, aki az esetleg totál szart is már látatlanban maximálisra értékel.

 

És még te hívod magad értelmesnek :) Na mindegy, én itt befejeztem, majd a moderátorok kezelésbe vesznek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Szép" példáját láttuk annak a trollnak, aki szerint ő maga mekkora zseniális és mindenki más hülye. Holott fordítva van. :D Természetesen azonnal banoltam ezt a véglényt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.