Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Pénzről fórumtársak közt ne essék szó.:nana::evil:

 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Errefelé sörben mérik a valutát. A fogadások is sörben köttetnek. Néhányunk már sörgyárakkal tartozik a másiknak. :lol::sor:

Akkor van az a sör :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretem én is olvasni ezeket a beszámolókat, sokkal jobb és derűsebb, mint a másikkal kapcsolatos nyűgökről-bajokról írni (persze mindent meg kell beszélni, tudom :)

 

A másik nagy ok, amiért anno megszerettem ezt a topicot, az Donát sztorizgatásai,ami sajnos egy ponton csak úgy megszakadt :(@Donát  tudom rég volt már, de nincs valamikor kedved folytatni, esetleg az újabb , aktív tagokat is belevonva? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Nagyon szeretem én is olvasni ezeket a beszámolókat, sokkal jobb és derűsebb, mint a másikkal kapcsolatos nyűgökről-bajokról írni (persze mindent meg kell beszélni, tudom :)

 

A másik nagy ok, amiért anno megszerettem ezt a topicot, az Donát sztorizgatásai,ami sajnos egy ponton csak úgy megszakadt :(@Donát  tudom rég volt már, de nincs valamikor kedved folytatni, esetleg az újabb , aktív tagokat is belevonva? :D

Sajnos adósság listám hosszú, és az EpVII elemzés van a tetején, de talán egyszer... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint három év tagság után ki merem jelenteni, hogy imádok ezen a fórumon. Örülök, hogy van egy ilyen fórumoldal Magyarországon, amely kizárólag a Star Warsszal foglalkozik, és a mai napig aktív. 

Sok fórumra regisztrálva vagyok, de sajnos a legtöbbjük már nem aktív, vagy pedig elárasztották a kotonszökevények. Szerencsére ez az SW Saga Fórumról nem mondható el, Ody hamar kipattintja az ilyeneket, ha úgy adódik. :D

A legjobb, hogy az élőszereplős filmektől kezdve a könyveken, képregényeken át a legkevésbé ismert animációs sorozatig mindennek van topikja. Ami szuper, mert én személy szerint nem szeretem, amikor a Star Wars lekorlátozódik a filmekre. Számomra A klónok háborúja-sorozatok, a Lázadók vagy a könyvek ugyanolyan fontos értékkel bírnak, mint mondjuk az eredeti trilógia.

A társaság is remek, segítőkész, aktív; akárhová írok, legrosszabb esetben is pár órán belül jön a válasz. 

 

Sajnos nem tudom mindennap figyelni a fórumot, de az Episode IX-t övező lázban igyekszem minél több időt itt tölteni. :D:saber_kylo::psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Tehát tulajdonképpen ennek a fórumnak is van egyfajta Jedi Tanácsa? :hmm::lightsaber::D

Bezony, csak mi jobbak vagyunk, bölcsebbek és okosabbak. De mindenek előtt, szerényebbek. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Na azért nem csak én, van egy tanács aki dönt ilyen kérdésekben. :D 

Sosem értettem hogyan lehetek a tanács tagja, ha egyszer nem vagyok mester. :D

anakin skywalker GIF

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 13. - 13:17, Ody Mandrell írta:

"Szép" példáját láttuk annak a trollnak, aki szerint ő maga mekkora zseniális és mindenki más hülye. Holott fordítva van. :D Természetesen azonnal banoltam ezt a véglényt. 

Ennek a Jani-wannak törölve lett az összes kommentje? Csak mert nem látok egyet se a profilján, pedig elvileg volt neki 8. Kíváncsi lettem volna, mivel váltotta ki ezt a töretlen népszerűséget a fórumon. :death::fuck2::fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Ennek a Jani-wannak törölve lett az összes kommentje? Csak mert nem látok egyet se a profilján, pedig elvileg volt neki 8. Kíváncsi lettem volna, mivel váltotta ki ezt a töretlen népszerűséget a fórumon. :death::fuck2::fuckoff:

Port.hu-n a TLJ fórumán megtalálod :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Port.hu-n a TLJ fórumán megtalálod :D

Tudom, tudom... Az Index Fórumon is randalírozik. Mondjuk nekem nem volt még összetűzésem vele. 

Én konkrétan arra a hozzászólásaira voltam kíváncsi, amelyeket itt tett közé. :D De nem lényeges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Közösség!

 

Az élet úgy hozta, hogy ki kellett dobnom sok 100 videókazettát. Azonban találtam pár olyat, amin ritka kincs lapult. Még az EPI - EPII bemutatása idején felvettem néhány riportot a tévéből, most pedig rászántam két napot, és a teljes még lejátszható anyagot digitalizáltam az utókornak. Nem állítom, hogy a minőségük 4K, de az biztos, hogy a többségük még nem jött velem szembe az interneten. Aki szereti a múltidézést, esetleg még nagyon fiatal volt az előzmény részek bemutatása idején, annak bizonyára kuriózum lesz a felvételek többsége, aki pedig már élt akkor, annak pedig múltidéző nosztalgiavagon. Nézzétek meg, mentsétek le, őrizzétek meg őket az utókornak. Ez volt az utolsó hozzászólásom ebben a fórumban, a Star Wars nekem már csak szép emlék, jók legyetek!

 

https://www.youtube.com/channel/UC-JKA_gmuTimhjK5TvhWHDw/videos?view_as=subscriber

 

 

  • Meglepő 2
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumtársak! Van szerencsém bemutatni nektek a legújabb tagunkat, Hitmant. Ma szembesültem vele, hogy csatlakozott. Oszlopos tagja a baranyai rohamosztagnak, könyv és régi kánon téren is igen tájékozott! Egyben kezeli a sagát, nem ignorálja a "rajzfilmeket" sem, sőt! Aztmondta egyelőre csak olvasgat, mert van mit.. Szóval üdv itt is Hitman, jó fórumozást.

  • Nagyon tetszik 3
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.