Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tudni valamit erről a meglepetésről? Mikor várható?

A meglepetés ott van fenn, Tales of the Jedi. Azért írtam úgy, mert bár a Celebration paneljei közt szerepel, a Lucasfilm eddig még be se jelentette a sorozatot, így hírként sincs közölve a SW.comon. :)

 

Tippre az első panelen beszélnek a Rogue Squadronról, legalábbis remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Whill írta:

Remélem, hogy azért a Forces of Destiny-nél komolyabb dolog lesz. A TCW is antológiának indult, szóval ez is lehet, hogy hasonló lesz.

 

Engem csak a "short" megnevezés zavart meg. A TCW pl. semmiképp nem short. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Visions epizódjaira például shortként hivatkoztak. Lehet itt is ilyen kb. 10 perces epizódokat kapunk. Mindenesetre Filoni ottléte - ugye az animációs részleg fejese lett pár éve - talán arra enged következtetni, hogy ez kánon történeteket fog bemutatni. Matt Lanter pl. már tavaly megmondta, hogy dolgozik valamin a Lucasfilm Animationnel és JAT is pedzegette, hogy nem most láttuk utoljára Obi-want. És ha az antológia miatt még kapunk EpI előtti és akár ST-s történeteket is, máris várós a darab. Legalábbis remélem ez lesz. Ja és amúgy most olvasom, hogy időközben Charles Soule a Lucasfilm kreatív tanácsadója lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

A Visions epizódjaira például shortként hivatkoztak. Lehet itt is ilyen kb. 10 perces epizódokat kapunk. Mindenesetre Filoni ottléte - ugye az animációs részleg fejese lett pár éve - talán arra enged következtetni, hogy ez kánon történeteket fog bemutatni. Matt Lanter pl. már tavaly megmondta, hogy dolgozik valamin a Lucasfilm Animationnel és JAT is pedzegette, hogy nem most láttuk utoljára Obi-want. És ha az antológia miatt még kapunk EpI előtti és akár ST-s történeteket is, máris várós a darab. Legalábbis remélem ez lesz. Ja és amúgy most olvasom, hogy időközben Charles Soule a Lucasfilm kreatív tanácsadója lett. :D

Igazából már ezt vártam a Visions-től is, ami jó nagy csalódás lett. De akkor talán végre megkaphatjuk esetleg az első igazi mozgóképes High Republic anyagot :clap2:

(tudom már volt egy videojáték trailer, de az nem kánon, az csak egy koncepció trailer). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 04. 03. - 14:34, Dzséjt írta:

Erre kíváncsi leszek. A múltkor volt szerencsém látni egy videojátékos eseményen, ahol megkérdezték tőle, melyik a kedvenc karaktere, akit eddig ő alakított. Tudni érdemes, hogy a Far Cry 6-ban ő alakítja a főgonoszt, ezért is volt ott. Nyilván mindenki azt hitte, hogy a játékbeli figurát, a diktátor Castillót fogja bemondani, de ő Gideon moffot mondta.

Off: azért engem más lep meg. Hogy nem Gustavo Fringet mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Mondjuk a Tales of the Jedi úgy lenne jó, hogy ha minden korszakból lennének történetek, némelyiket folytatni esetleg könyv formájában. 

Én az antológiánál két esetet tudok elképzelni:

 

- mindegyik rész más-más korszakban játszódik majd és tkp. a HR-tól egészen az EpIX-ig lesznek apró kalandok - Visionshöz hasonló elmesélés.

 

- egy-egy történet több részen keresztül fog elmesélődni, evvel a TCW-hez hasonlítana. Itt lehetne akár kisebb trilógiákat elmesélni, minden egyes antológia történet megintcsak egy-egy korszakba játszódna.

 

1 hónap és kiderül az igazság. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én az antológiánál két esetet tudok elképzelni:

 

- mindegyik rész más-más korszakban játszódik majd és tkp. a HR-tól egészen az EpIX-ig lesznek apró kalandok - Visionshöz hasonló elmesélés.

 

- egy-egy történet több részen keresztül fog elmesélődni, evvel a TCW-hez hasonlítana. Itt lehetne akár kisebb trilógiákat elmesélni, minden egyes antológia történet megintcsak egy-egy korszakba játszódna.

 

1 hónap és kiderül az igazság. :)

 

Nyugodtan mehetnének korábbra is a HR-nál

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nos, innentől kezdve ez a Tales of the Jedi nálam ment az érdektelenségbe. Nincs szükség újabb Destiniesre és Visions-re. Legalábbis a részemről biztos nem.

Miből gondolod hogy újabb Destiny vagy Visions lesz? Eleve ez a kettő elég más dolog volt (a Forces of Destiny egy játékfigurákhoz készitett ingyenes promóanyag volt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Bomarr írta:

Miből gondolod hogy újabb Destiny vagy Visions lesz? Eleve ez a kettő elég más dolog volt (a Forces of Destiny egy játékfigurákhoz készitett ingyenes promóanyag volt)

Nem tudom, hogy az lesz-e, de lehetséges, hisz rövid epizódokból fog állni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem tudom, hogy az lesz-e, de lehetséges, hisz rövid epizódokból fog állni.

A short az nem feltétlenül a hosszra vonatkozik, hanem azt is jelezheti hogy önmagában állóak a történetek. A Visions is short-okból állt, de voltak epizódjai amelyek semmivel se voltak rövidebbek egy átlag TCW epizódnál. A Ninth Jedi 22 perces volt. A Lop & Ocho 20 perces volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bomarr írta:

A short az nem feltétlenül a hosszra vonatkozik, hanem azt is jelezheti hogy önmagában állóak a történetek. A Visions is short-okból állt, de voltak epizódjai amelyek semmivel se voltak rövidebbek egy átlag TCW epizódnál. A Ninth Jedi 22 perces volt. A Lop & Ocho 20 perces volt.

Meglehet, illetve az is, hogy valami kis kaliberű, csak érdekesség szintű dolog lesz belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Meglehet, illetve az is, hogy valami kis kaliberű, csak érdekesség szintű dolog lesz belőle.

Pont ezaz: nem tudjuk mi ez. Ezért érdemes kivárni mire legalább valami halvány fogalmunk lesz róla, hogy mit csinálnak. Hamarosan kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Pont ezaz: nem tudjuk mi ez. Ezért érdemes kivárni mire legalább valami halvány fogalmunk lesz róla, hogy mit csinálnak. Hamarosan kiderül.

Pontosan, hamarosan kiderül. Viszont nem jók az előérzeteim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Temetni nem temetem én sem, de a "short" miatt tény, hogy nekem is megcsappant egy kicsit a projekt iránti lelkesedésem. Azért Filoni miatt még bizakodom :D

 

39 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Filoni nálam már vegyes megítélés alá esik.

Miért? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... Ez mondjuk meglepő, Dave Filoni azt gondoltam, univerzális szeretetét élvezi a rajongóknak. Egyébként a The Bad Batch esetében nem csak rajta múlt a Kanan-dolog, mivel számos más ember dolgozik azon a projekten, és nem is ő a fő felelőse úgy, mint a TCW, Rebels esetében. És a Resistance esetében sem ő volt. Az, hogy Kanannal találkozik a TBB még nem jelenti azt, hogy meg kell törni az idővonalat, ez simán lehet, hogy nem az ő döntése volt, mégha a padawan Caleb Dume behozását ő is vetette fel. De mindegy is. Beszédes szerintem az, hogy a TBB-panelen most először nem Filoni lesz az előadó, aki prezentálja az animációs projekt új évadát. Ellenben a Tales of the Jedi panelen ő lesz ott, és egyelőre ő is van csak bejelentve. És külön, teljes panelt kapott a TotJ, holott több fontos projekt nem kapott panelt (pl. Kenobi, JFO, stb.). Ez a két dolog igencsak biztató.

 

Meglepne egyébként, ha semmi köze nem lenne a TotJ-nak a régi DH képregényekhez. Annyira markáns ez a cím. Azt gondolom, Naga Sadow, mint az éra talán legikonikusabb figurája, borítékolható!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Meglepne egyébként, ha semmi köze nem lenne a TotJ-nak a régi DH képregényekhez. Annyira markáns ez a cím. Azt gondolom, Naga Sadow, mint az éra talán legikonikusabb figurája, borítékolható!

Talán egy old republic mozinak akarnak megágyazni ezzel a sorozattal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2022. 04. 28. - 17:44, Darth Revan9 írta:

Filoni nálam már vegyes megítélés alá esik.

 

Nálam is. Már azóta unszimpatikus nekem hogy az első TCW témájú videóban megláttam. Akkor jött elő nálam hogy nem bírom a fejét, a hangját és a kalapmániáját. A pozitív hozzáállásom irányában az hogy elismerem a tehetségét mert hát mégis csak sok bejövős mű legyártásában részt vett illetve vesz.

Favreau-val hasonló nálam a helyzet. Ha épp nem egy szerepében látom vagy hallom akkor már előjön bennem az utálkozhatnék. A tehetségéhez való hozzáállásom amúgy ugyanaz mint Filoni esetében.

A doksi sorikat kettejük miatt nem is nézem. Egy részt se láttam belőlük.

Jó idióta egy hozzáállás de ez van.

  • Nem értek egyet 1
  • Zavaros 1
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.