Ugrás a kommentre

Greef Carga


Rog

Ajánlott hozzászólás

OFF

Manapság igen, de ez az 1990-es eredeti és egyetlen szinkronból van. Azt nem tudom, miért ezt választották anno a fordító (még szótagra is kijön), mert amúgy magyarul is káromkodnak benne, mint a vízfolyás. A fordító valamiért ezt jobbnak találta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg? Se Predator, se Rocky 1-4, se Close Encounters of the Third Kind (mondjuk ebben nincs nagy szerepe), se Jackson, a vadállat? Pedig eddig azt hittem, hogy legalább a Rocky-kat láttad. :o 

Amúgy ne várj tőle sokat, ha csak nem táltosodott meg az elmúlt évtizedekben - én is csak a felsoroltakban láttam, és egyik sem mai darab. A '80-as, '90-es évek kevésfilmes akciósztárjainak szintjét hozza.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tényleg? Se Predator, se Rocky 1-4, se Close Encounters of the Third Kind (mondjuk ebben nincs nagy szerepe), se Jackson, a vadállat? Pedig eddig azt hittem, hogy legalább a Rocky-kat láttad. :o 

Amúgy ne várj tőle sokat, ha csak nem táltosodott meg az elmúlt évtizedekben - én is csak a felsoroltakban láttam, és egyik sem mai darab. A '80-as, '90-es évek kevésfilmes akciósztárjainak szintjét hozza.

OFF

Nem, eddig kimaradtak. A 80-as évek tesztoszterontól fűtött filmjei annyira nem jönnek be, de majd ha lesz egy szabad 2 órám, valamelyiknek adok majd egy esélyt. :)

 

Bomarr, köszi! Nincs túl magasan akkor a léc. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Donát írta:

Talán már említettem nektek, de életmben nem láttam még ezt a csókát egyetlen filmben sem.

 

Emiatt nagy bajban vagy. Légy résen. :D

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Weathers nyilatkozata szerint Carga a második szezonban is szerepelni fog.

 

“I think [Greef’s backstory] is more saved for season two,” Weathers said. “But you get some glimpses at Greef and who he is through the stories in the first season. There’s some real strong indications that give you some idea of who he is. But we never let on completely. It’s much more interesting to play someone who is not all of one thing – not one-dimensional. Also, it opens it up to stories later on that can reveal much more about this character. Certainly with Greef, you have to really keep your eye on him.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Számomra Carga - minden jellemhibájával együtt is - az egyik legszerethetőbb karakter a Mandoverzumban. Az ő életműve Nevarro városa. Pár év alatt egy virágzó kis várost létesít. Ha ilyen emberek lettek volna a kormányrúdnál a Köztársaság élén, a Galaxis nem ott tartana, ahol (persze a lépték nagyon más, de akkor is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hír most sokkolt.

 

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Ezt nem akarom elhinni. :( :cry: Tavaly még láttuk őt a Celebrationön. 

 

Pont ez jutott eszembe. Láttuk őt élőben Londonban. Ray Stevenson után most ő is elment.:cry: Ráadásul én imádtam a Rocky-filmekben is. Dutch biztos mondaná hogy Dillon miért mentél el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Számomra Carga - minden jellemhibájával együtt is - az egyik legszerethetőbb karakter a Mandoverzumban. Az ő életműve Nevarro városa. Pár év alatt egy virágzó kis várost létesít. Ha ilyen emberek lettek volna a kormányrúdnál a Köztársaság élén, a Galaxis nem ott tartana, ahol (persze a lépték nagyon más, de akkor is).

Teljesen egyetértek. Azontúl, hogy nekem mindig bejön, ha egy simlis és rossz úton járó karakterből a történet során jóravaló ember válik, Greef Garga esetében hozzájön még ehhez Carl Weathers kisugárzása, hangja, fellépése. Felejthetetlen karaktert alkotott.

 

Egyébként is szerintem kellenek az olyan tanulságok a Star Wars-féle sikeres univerzumokba, hogy sosem késő megváltozni, bármit is tettél vagy nem tettél korábban, mert ugyan a múltat visszacsinálni nem lehet, de a jövő mindig rajtunk múlik. Hiszem, hogy sok embernek ezek a példák is erőt adnak a saját élete megváltoztatására, ami sosem könnyű.

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp a minap néztem meg az első pár részt a sorozatból, és fura volt látni, hogy Carga még Mandóval harcolt, sőt meg is halt volna ha nincs a mellényzsebében a beskar. Onnan elég nagy utat tett meg a karakter, és az ábrázolása is remekül sikerült, hála Carlnak. Nagy veszteség. :( 

  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.