Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Én annyira nem örülök ennek a dátumnak. 19-én elutazom, és legközelebb 23-án este kerülök gépközelben. :( Talán mobilon meg fogom tudni nézni, de az azért nem ugyanaz, mint a nagy tévén, és pláne nem fogom tudni veletek frissen kibeszélni, ha ebben az időszakban jön. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én annyira nem örülök ennek a dátumnak. 19-én elutazom, és legközelebb 23-án este kerülök gépközelben. :( Talán mobilon meg fogom tudni nézni, de az azért nem ugyanaz, mint a nagy tévén, és pláne nem fogom tudni veletek frissen kibeszélni, ha ebben az időszakban jön

A jegyvásárlásról nem is beszélve... Én 22-én reggel zh-zom, nem lóghatom el az előadást, hogy normálisan tudjak jegyet venni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én annyira nem örülök ennek a dátumnak. 19-én elutazom, és legközelebb 23-án este kerülök gépközelben. :( Talán mobilon meg fogom tudni nézni, de az azért nem ugyanaz, mint a nagy tévén, és pláne nem fogom tudni veletek frissen kibeszélni, ha ebben az időszakban jön. :cry:

Basszus ne már... :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én annyira nem örülök ennek a dátumnak. 19-én elutazom, és legközelebb 23-án este kerülök gépközelben. :( Talán mobilon meg fogom tudni nézni, de az azért nem ugyanaz, mint a nagy tévén, és pláne nem fogom tudni veletek frissen kibeszélni, ha ebben az időszakban jön. :cry:

Én évek óta így járok. Bármely trailer jött ki az mindig reggel és mire este hazaértem ti már töviről-hegyire kibeszéltétek, hisz a munkahelyről nem tudtam írni, illetve meg sem tudtam nézni.

Most viszont a 21 jó lesz mert akkor kezdődik a híres 2 hetes októberi szabim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Október 21? Az mindjárt ittvan. :D

 

Viccet félrerakva, okt. 22. nekem tökéletes nap. 1. nincs aznap zh - vagyis egyelőre nem tudok róla :P - és 2. csak du. van órám - amely ismerve a tanárt vagy meg lesz tartva vagy nem - így lehet a jegyrendelést is eltudom intézni. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kíváncsiságból visszakerestem, hogy a TLJ-nél mikor jelentették be hivatalosan magyar idő szerint: vasárnap 13:00

Ugyanakkor a TFA-nál meg vasárnap 19 körül volt, szóval ez nincs kőbe vésve

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 10. - 15:23, Dzséjt írta:

Én annyira nem örülök ennek a dátumnak. 19-én elutazom, és legközelebb 23-án este kerülök gépközelben. :( Talán mobilon meg fogom tudni nézni, de az azért nem ugyanaz, mint a nagy tévén, és pláne nem fogom tudni veletek frissen kibeszélni, ha ebben az időszakban jön. :cry:

Én Bordeauxban leszek akkor, de sebaj. Ha lesz trailer, rojtosra nézem mobilon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.