Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, DiO írta:

https://starwars.fandom.com/wiki/Defender-class_light_corvett

 

Most nézem, mintha ilyen hajó is lenne benne! De ott van a Mandalori hajó is! Ott van a Colussus is az Ellenállásból! Na jó én kész vagyok. 

A Colossust én nem látom. :para: 

3 perccel korábban, Adrián írta:

Van, új hajó?

Nekem ezek közül a 90%-a ismeretlen. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Adrián írta:

Ennyi hajóval,lehetett volna ez űrcsata is,nyilván attól nem lesz jobb vagy rosszabb,hogy űrcsata helyett légtéri csata,ám ilyen mennyiségnél jobban örültem volna a klasszikus űrcsatának.

Ez,legyen a legnagyobb problémám,a filmmel:)

Lehet ez csak a gyülekező, és még csak most készülnek hiperűrsebességre ugrani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Adrián írta:

Ennyi hajóval,lehetett volna ez űrcsata is,nyilván attól nem lesz jobb vagy rosszabb,hogy űrcsata helyett légtéri csata,ám ilyen mennyiségnél jobban örültem volna a klasszikus űrcsatának.

Ez,legyen a legnagyobb problémám,a filmmel:)

Miért lenne légtéri csata? Simán megütközhetnek egy olyan helyen ahol van egy ilyen szinű gázfelhő. Plusz a nagy Mon-Cala hajók le se tudnak ereszkedni a légkörbe, akkor meg mi értelme lenne odavinni őket? Na de majd kiderül. :peace: 

 

amúgy itt egy kis mankó a halyók azonosításához:https://mobile.twitter.com/admiralnick22/status/1186349220757786629?s=21

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Basszus ennyi hajót! Nem látszik a flotta vége!

Nem véletlen, hogy ennyien vannak. Ha esetleg híre menne, hogy a háttérben megint Palpatine kavar, akkor szerintem a holtak is feltámadnak a galaxisban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Nem véletlen, hogy ennyien vannak. Ha esetleg híre menne, hogy a háttérben megint Palpatine kavar, akkor szerintem a holtak is feltámadnak a galaxisban. 

Egyszer elég volt belőle, szóval érthető lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Gondolj csak a Coruscanton ledöntött szobrára. Pedig Coruscanton sokan még jól is éltek...

Na ja, ha ott így utálták, márpedig az a bolygó maga volt a jólét sokak számára, akkor mi lehetett a helyzet például a Rodian, vagy a Rylothon. Az ilyen helyeken szerintem elemi gyűlölet övezhette. Nem csoda, ha tényleg visszatérne, mindenki megpróbálná megállítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfogadtam, hogy a trailerig nem nézek be ide, de nem bírtam ki, és hát nem is bántam meg! Gyönyörű látkép a jeges tájról és tuti ez a mostani lesz minden idők legepicebb űrcsatája :yes:  

 

Már most jól felrobbant ez a topic, holnap reggel meg majd nem bírok elindulni a munkába... :D:lol:

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nevezem! :o Így felcsigázni pár képkockával. :shocked: Ghost, U-szárnyú, Hammerhead, Nebulon-B, Mandalori hajója, Eravana, MG-100-as bombázó (a Colossus kihagyott ziccer lenne)... hajók minden érából. Ha az egész film ilyen szinten törekszik majd a Saga egységesítésére, akkor le a kalappal. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem egy vízben lévő jéghegynek tűnik. 

Ha jól megnézed, az alsó rész egyáltalán nem a felsőnek a tükörképe, teljesen más az alakja. Ez bizony egy jégtömb, ami lebeg az űrben. Szerintem baromi menő, az ST legmenőbb helyszíne eddig. De a fanyalgók biztos ki lesznek akadva, hogy megint jeges bolygó :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.