Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Hát nem tudom, hogy fogom kibírni decemberig. Ez az előzetes olyan szinten volt rohadt jó, hogy nem is tudom szavakba önteni. Luke mondata, C-3PO szavai miatt esküszöm majdnem elsírtam magam. Légy átkozott JJ. , légy átkozott!

Szerkesztve: - DiO
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Frenkie írta:

Ma mikor álltunk jegyért sorban volt ott egy kissrác. Ünneplőt viselt, gondolom iskolai ünnepségre ment vagy jött. Az EP9 miatt állt sorban. Pildi mondta hogy mintha mi lennénk a múltban. Mi is ennyi idősen álltunk sorban az EP4 EP5 EP6 jegyeiért. Soha de soha nem gondoltam volna hogy évtizedekkel később ugyanolyan izgatottan várok a jegyre. Talán a kissrác a mi múltbeli énünk. Nagyon megható volt nézni hogy egy olyan gyerek áll sorba jegyért, aki szerintem még a prequel idején sem jött világra.

Az sw mindig is a gyerekeknek szólt és a felnött testben élő fiatalságé.

Remélem átéljük a gyermeki csodát december 18.-án.

Ez volt a mai nap legszebb pillanata. :) Nagyon örülök, hogy jó helyre sikerült jó sok jegyet megvenni a kiválasztott moziban és előadásra, de ezen a kisfiún meghatódtam, és ez még inkább megérintett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a trailert, nagyon hangulatos, olykor pedig elgondolkodtató. Bár én a Legendsben élek, azért nagyon kíváncsi vagyok, hogyan zárják le ezt a korszakot. De leginkább Palpatine-ra vagyok kíváncsi. Remélem, hogy ő nem tér vissza a halálból. :roll::palpatine: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Rian Johnson filozófikusabb, lassúbb, de egyáltalán nem fölösleges, vagy  megkerülendő (akármit is írtam mérgemben korábban, respect Rian) epizódja után a záró epizód visszatért ahhoz amit a SW-ban mindig is szerettem: akció, Birodalom és persze a szeretett Császárom. Egy leckét a filmkészítők megtanultak végre: Palpatine-nál nincs nagyszerűbb gonosz, ehhez kétség sem férhet. Ő a Sith-ek omegája, egy ezer éves álom beteljesítője, a magasztos Sith Birodalom megteremtője. A trailer alapján azt mondom ez az a lezárás amire vártam. Rey-t végre látjuk, hogy tanulja meg az erő és a fénykard használatát. gyakorol, edz, elszánt és bizony "dühös". Kylo hezitálk, amolyan "se vele se nélküle" érzés, a bizonytalanság kerülgeti,. Szerintem Ő meg fog minket lepni még.  A látványvilág pazar. A nagy űrhajók most már nem csupán a távolban lebegő makettek , hanem emberléptékkel (néha szerintem túlságosain is, ugye az a fránya méretarány amiben a SW sosem volt túl jó) beláthatók, (odamehetsz a leszálló rámpájához, lovagolhatsz a felszínén (egyébként ez mekkora ötlet), felfoghatók.  Ez az epizód minden értelemben formabontó lesz, a legjobb értelemben. Ez az epizód nem fogja megosztani a rajongókat. Én már most imádom, és egyben imádom az egész trilógiát is. És ez nagy szó, mert nem volt mindíg így.

Ez a hozzászólás igazán meglepett! Nem gondoltam, hogy ennyire megszeretted a folytatásokat. :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Rian Johnson filozófikusabb, lassúbb, de egyáltalán nem fölösleges, vagy  megkerülendő (akármit is írtam mérgemben korábban, respect Rian) epizódja után a záró epizód visszatért ahhoz amit a SW-ban mindig is szerettem: akció, Birodalom és persze a szeretett Császárom. Egy leckét a filmkészítők megtanultak végre: Palpatine-nál nincs nagyszerűbb gonosz, ehhez kétség sem férhet. Ő a Sith-ek omegája, egy ezer éves álom beteljesítője, a magasztos Sith Birodalom megteremtője. A trailer alapján azt mondom ez az a lezárás amire vártam. Rey-t végre látjuk, hogy tanulja meg az erő és a fénykard használatát. gyakorol, edz, elszánt és bizony "dühös". Kylo hezitálk, amolyan "se vele se nélküle" érzés, a bizonytalanság kerülgeti,. Szerintem Ő meg fog minket lepni még.  A látványvilág pazar. A nagy űrhajók most már nem csupán a távolban lebegő makettek , hanem emberléptékkel (néha szerintem túlságosain is, ugye az a fránya méretarány amiben a SW sosem volt túl jó) beláthatók, (odamehetsz a leszálló rámpájához, lovagolhatsz a felszínén (egyébként ez mekkora ötlet), felfoghatók.  Ez az epizód minden értelemben formabontó lesz, a legjobb értelemben. Ez az epizód nem fogja megosztani a rajongókat. Én már most imádom, és egyben imádom az egész trilógiát is. És ez nagy szó, mert nem volt mindíg így.

Ugye, ugye? Csak jó lesz ez egyben! De még milyen jó! Good...Gooood! :palpatine:

 

2 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Nekem olyan érzésem van mintha egy "orvosi labor" lenne a helység. 

A stílusa a falakban lévő kerekített csíkok miatt Birodalmias, de sok a fehér, igen..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokadjára megnézve is hátborzongató, főleg az a jelenet amikor Daniels beszél,  ő aki minden SW filmben feltűnt kicsit mintha a sagatòl is búcsúzna és vele együtt tőlünk. A teóriák, meg a látványvilag mellett az csak most tudatosult bennem, hogy milyen nagy mérföldkő lesz ez a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Wilde írta:

Sokadjára megnézve is hátborzongató, főleg az a jelenet amikor Daniels beszél,  ő aki minden SW filmben feltűnt kicsit mintha a sagatòl is búcsúzna és vele együtt tőlünk. A teóriák, meg a látványvilag mellett az csak most tudatosult bennem, hogy milyen nagy mérföldkő lesz ez a film.

Két teóriám van: 1. elmélet:  Arra gondolok, hogy ez a búcsúzás a barátoktól, azelőtt történik mielőtt Poe-ék átprogramoznák piros szemű gyilkológéppé. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért is kell átprogramozni. 2. elmélet: De is lehet hogy nem szándékos átprogramozásról van szó, hanem valami vírus megtámadta C3PO rendszereit (amolyan zombivírus szerűen) és azok a drótok a fejéből pont azért lógnak ki hogy megmenthessék valahogy, de kiderül hogy már késő. Az átalakulás, tudatvesztés visszafordíthatatlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sokáig dolgoztam, de most frissen összeszedem én is a csapongó gondolataimat. Nekem a 3 kedvcsináló közül ez a végső előzetes tetszett a leginkább, mert elképesztően gyönyörű új helyszíneket mutat, a zene fenomenális, és tényleg úgy érzem, hogy ez valami óriásinak a mégóriásibb lezárása lesz. Haladjunk sorjában. Nagyon jó az átmenet Rey ugrásáról, előbbin csak edz, utóbbin talán már a Halálcsillag roncson lehet, ahol élesben fognak menni a dolgok. A gyülekezős jelenet tényleg az eddigi legnagyobb csata átélésére készíthet fel minket, kérdés honnan sikerült ennyi ellenállót szerezni, de erre választ fogunk kapni. A kedvenc jelenetem a trailerből a Rey vs Kylo a roncson. Ez a helyszín és párbaj számomra teljesen az EP3 végső harcára reflektál. Ahogy az magas hullámok csapkodják őket a roncson, az valami hibátlan látvány. Pokoli meló lehetett ezt a megfelelő beállításokkal felvenni. (Az egyik Vanity Fair fotóból is látszik hogy ott tényleg rengeteg vizet kaptak.) Az a jéghegy, és a bal oldalán lévő komplexum...hát ilyet valóban nem láthattunk még a Star Wars filmekben. Úgy tűnik bárhol is van ez, Palpatine itt rejtőzhetett, mert a trón és a víz/jég alól előtörő csillagromboló képek követik, amiken hasonló a képi világ. 3PO szavai meghatóak. Ezzel kapcsolatban 100%-ig Wilde-al, a pécsivel és csolival értek egyet. Ahol valami szobrot vagy állványt ütnek szét, az nekem full kérdőjel, nem tudjuk hogy összefogás vagy párbaj eredménye. A tőr miatt is ami Rey kezében van. Mert a teóriák szerint akár köze lehet Mortishoz is (Clone Wars). Egyszerűen jól néz ki, egyelőre maradjunk ennyiben. :lol: Pár képet kapunk az eddigi trailerek jeleneteiből is, de az ez utáni, minden bizonnyal végső ütközet a több száz csillagrombolóval, ellenálló hajókkal és a lovas sereggel...hát nem is tudom mit mondjak. Az az érzésem hogy nagyobb csata lesz itt mint a geonosisi, vagy mondjuk a scarifi. Aztán a sejtelmes rész, ahol valaki (Palpi, Sötét Rey?) közelít Rey felé valami magas trónon. Ezen a helyszínen minden bizonnyal Kylo is tiszteletét teszi majd. És persze a zárás, ami engem is meghatott. "Az Erő veled lesz. Mindig." Egyszerűen megható. Már most azt érzem, hogy egy nagyon hosszú korszak, egy kör fog most bezárulni. Jók az utalások is (harci droid, a mindenféle korszakból származó hajók). Hát én már alig várom a decembert, hogy jól kibeszélhessük a filmet és az egész Sagára való hatását. Valamit biztos kihagytam, de hirtelen ennyi jutott eszembe a trailerről. :D

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bordeauxban a szálláson volt wifi, szerencsére. Jó ez a trailer. Palpi volt a végén a trónon vagy Kylo? Az látszott, hogy Rey nem fél tőle. 

Amúgy, jól láttam, hogy olyan csapdába estek hőseink, akár a ROTJ-ban? 

Az viszont feltűnt, hogy nem tűnt fel nekem egy ren lovag sem. Figyelmetlen voltam vagy ennyire hangúlytalanok lesznek? Esetleg nem lövik le a poént. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az érzésem nekem hogy nagyon át vagyunk verve.Palpatine kép tűnik inkább hologramnak,az első poszteren.Ha a fenti kép igaz akkor lehet hogy az a valaki nem is palpatine hanem Plagueis?A tőr,meg amivel Palpi megölte?majdnem.Palpatine nem él csak......Mik a szavai a bemutatóban azt kellene összeszedni és nem a képekhez kapcsolni.Á teljesen kész vagyok mmikor lesz már december?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, cyrano írta:

Bordeauxban a szálláson volt wifi, szerencsére. Jó ez a trailer. Palpi volt a végén a trónon vagy Kylo? Az látszott, hogy Rey nem fél tőle. 

Amúgy, jól láttam, hogy olyan csapdába estek hőseink, akár a ROTJ-ban? 

Az viszont feltűnt, hogy nem tűnt fel nekem egy ren lovag sem. Figyelmetlen voltam vagy ennyire hangúlytalanok lesznek? Esetleg nem lövik le a poént. 

Nem voltak benne se a Renek se az ER. Alig mutatott valamit. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az új Sith Trooper-ek sem, amikről orrba-szájba jelentek meg figurák. Egyik trailerben sem szerepeltek, a Ren-ekhez hasonlóan. Én szinte biztos vagyok benne, hogy a Ren-eknek Palpie-hoz lesz közük. A havas bolygó - hacsak nem több havas bolygó is lesz -, Kijimi lesz a kulcs. 

 

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy a Halálcsillag II. roncsai a film elejefelé lesznek. Rey átmegy azzal a katamaránnal onnan, ahol nézi az egész csipet-csapat a Halálcsillagot. Utána Kylo is érkezik, összecsapnak, Finn utánuk megy (van egy kép, ahol ugyanazokon a félig vízzel ellepett részen rohan), aztán Rey és Kylo bent folytatják a harcot, elkeverednek (Rey ekkor ugrál a belső roncsok közt, mint a TFA elején), és végül Rey és Kylo ismét taliznak Palpie klasszikus RotJ-os tróntermében, de az üresen áll, tanácstalanul állnak, nem kaptak választ a kérdéseikre. Szerintem a történet ezen pontján már mindketten tudják, hogy a jó öreg Palps visszatért, ezért mennek a Halálcsillagra, de az egy vakvágány lesz, ott már nem kapnak semmi választ.

 

És most megint felébredt bennem a gyanú, hogy a legelső trailer legelső képkockái nem is Pasaana-n vannak, hanem a Tatooine-on, és mégiscsak az lesz a film végső párbaja? De most azt mondanám, az később jelenik meg a filmben, mint a párbaj a Halálcsillag roncsain.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész kulcsa, hogy miként kerül képbe Palpatine és eddig miért nem láttuk. Snoke és az ER ebből kihagyhatatlan! Nagyon tetszik Szittyaimi ötlete, hogy az a tőr ott Rey-nél az amivel Sidious megölte Plaguiest. Amúgy a színházas sztorit szerintem nagyon gyorsan fel kell eleveníteni, mert abban sok válasz lehet az itt látott dolgokra. Akár a többi topikokba is átvihető a téma, főleg a Palpisba ha ez itt már túl spoileres. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Egy leckét a filmkészítők megtanultak végre: Palpatine-nál nincs nagyszerűbb gonosz, ehhez kétség sem férhet. Ő a Sith-ek omegája, egy ezer éves álom beteljesítője, a magasztos Sith Birodalom megteremtője.

Ez hogy jön ide? Nem teljesen értem hogy miért ismételgeted a "szent" Sith szavakat. Én azt értem, hogy szerinted a sithek nagyon coolak, és igazat is adnék neked, ha ez egy sith spinoff lenne, vagy már kezdetektől fogva Palpira építették volna az új filmeket, de EZ A TRILÓGIA eddig baromira nem erről szólt. Az új filmekben eddig egy kanyi vonatkozást nem találtunk a sith birodalomról, szóval szerintem sokkal inkább az eddigi sztorit és karaktereket kellett volna kidolgozni és kifejteni és nem megint ráhúzni valami régire az egészet. 

 

Nem probléma ha mégis így döntöttek (szívük joga), de ez nem annak az eredménye hogy Palpi és a sith trooperek előrángatásával a készítők bármit is megtanultak volna a nagyszerű gonoszokról, hanem annak, hogy nem volt már mihez nyúlni, mert pár hatásvadász fordulatért RJ dobta az eddigi főgonoszt, resetelte az első rendet és a világépítést. Amire mondhatjuk hogy tökéletesen működött 2 és fél óráig, de elvette tőlünk (ilyen szempontból) egy eredeti sztori kibontását.

 

Szerintem 2 választása volt a készítőknek:
1. Az új trilógiát kihívásként kezelik és alkotnak valami egyedit

2. Nyakatekert magyarázattal előrángatnak valami régit ami egyszer már bevált

 

Ettől még lehet csúcsszuper a Rise of Skywalker, de nem azért mert végre, VÉGRE megtanulták a készítők hogy nem érdemes semmi mást betenni a filmjükbe mint a Sith nedvesálom megtestesítőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Mestal írta:

és igazat is adnék neked, ha ez egy sith spinoff lenne, vagy már kezdetektől fogva Palpira építették volna az új filmeket,

Lehet, hogy arra tették, csak még nem tudod. :D Viszont ha megnézed majd a TROS-t akkor látni fogod az egész képet. 

 

Amúgy nem tudom mi lett volna ha Snoke nem hal meg. Egy önmagában annyira funkció nélküli Palpatine-klón karaktert én még nem láttam az SW történetében. Most akkor azzal kellene bajlódni hőseinknek, hogy Snoke-ot levágni és az ER-t kiirtani, akkor megint béke lesz? Hol láttuk már ezt? Ja igen a ROTJ-ban. :D Lehet, hogy így is kérdésesek dolgok, de legalább az valami újdonság, hogy Palpi képben maradt. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.