Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

21 órával ezelőtt, Bomarr írta:

ez pedig a Saga zárórésze. Az a gondolat hogy ő legyen a végső ellenség azért nem teljesen ördögtől való.

Miert lenne ez a Saga zaro resze,mert most ezt mondjak?

15 ev mulva csinalnak megint hozza 3-mat mert jo penz es ennyi. Tokeletes pelda a mostani 3 resz.

 

A tortenetnek mar egyszer vege volt,a joslat beteljesult,Anakin Vaderkent egyensulyt teremtett az eroben. Kesz,tokeletes.

Gyakorlatilag a 3 elozmeny resz erre volt hivatott,hogy ki volt Vader,aki aztan megmentette a fiat.

Majd most ezt teljesen szembekopve visszahozzak az Utalkodot.

Ahogy szoktam volt mondani: 3 elozmeny reszt kellett volna csinalni,es nem folytatni az egyszer befejezett tortenetet.

Csak ugye akkor kotodni kellett volna az eredetihez,azt meg a Disney nem akarja ha mar ennyi penzt fizettek erte. Jobb igy,megprobalni kisajatitani az univerzumot a regi dolgok eltorlesevel.

Szerkesztve: - miro
  • Nem értek egyet 4
  • Zavaros 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Kedves miro! Üdv itt! Jó látni egy újabb pozitív, bizakodó megdönthetetlen érvekkel operáló fórumtagot!

Nézz Halálos Iramban filmeket, az egy őszinte, önzetlen, rajongóknak-rajongóktól típusú, cseppet sem erőltetett és ami a lényeg, hogy non-profit orientált franchise!

 

Az erő áldjon meg két kézzel a világban létező dolog, a "lezárt" dolgok folytatása. Az irodalomban, a színházban és a filmtörténet egyéb területein is.

Miért nem vagytok hajlandóak elfogadni, hogy egy új egész születik aminek örülhetünk! Folytatás még nem törölt el, rontott el soha előzményt! Meglévő műveken nem eshet csorba, ezt tanuljátok meg végre!

Persze nem kell ezt szeretni, de olyan dolgokon keresztül támadni, mint a "pénz" és "régi dolgok eltörlése" egyszerűen vérlázító!

És miért zavar a mások gazdagsága? Lucasé, Disney-é? Irigyeld a szomszédodat az közelebb van! Tudod mit! Ne vegyél jegyet, ne gazdagítsd őket, mond le a net előfizetést is, költsd okosan a pénzed! ;)

(Bocsánat, hogy nálad telt be a pohár, nem csak neked szól)

 

ON: Chewie-t ne temessük a töltény-öv miatt! A trailerben nélküle szalad Poe és Finn társaságában:

ch.jpg

 

Jajajaj,azert nyugi. 
Hogy lenne egesz? Kerlek irjunk egy 300 oldalas konyvet valamirol,a temat Te valasztod.
Az elso 100 oldalt Te,a kovetkezo 100at en,majd az utolso 100at megint Te irod. Egesz lesz? Soha.

Annyira sok sebbol verzik ez a harom film hogy az valami szornyu.

Erdekes a kieg reszek valahogy sokkal jobbak lettek.

A baj az,hogy ha az altalad legutaltabb dologra (legyen barmi is) raragasztanak a Star Wars cimet,egybol imadnad.

Nem tudod realisan nezni.

 

A Halalos Fegyver meg jo film..Eljen soka’ Mel Gibson! :)

  • Nem értek egyet 3
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

2. Az, hogy szembeköpik-e Vader önfeláldozását, decemberben kiderül, kár előre vádaskodni.

Erre nem is gondoltam, ezért IS jó hogy itt vagy :yeah:

 

Arra utalok, hogy van a trailerben az a jelenet amikor Rey és Kylo szétzúzza Vader páncélját az állványon, ami bár ezer dolog miatt lehet (még azt is elhiszem bárkinek hogy Palpi hologram-klónja agymosó jeladót tett bele), de van egy sz*r üzenete azok számára akik az első hat részen "szocializálódtak". Nem azt mondom, hogy azért rossz ez az üzenet mert a sok internetes fikahuszárnak ez lesz a végső betett kapu, hogy miért pont egy Disney s*ggből előrángatott, minden történet nélküli no one guberáló alázza Vader kultuszfiguráját, hanem inkább azt, hogy Anakin / Vader szépen Luke sorsára jut megbecstelenítés terén, de neki még a zöld tej, a sziklafalról h*gyozás, meg a kettős naplementébe olvadás sem adatik meg, mert olyan szinten zúzhatják szét az emlékét. Persze ez egyáltalán nem biztos, még valószínűnek sem nevezném, de ha így lesz akkor szerintem a "D" brigád lehúzhatja a rolót, mert olyan össznépi haragot fog kiváltani amihez képest a mostanit még kedves szurkálódásnak sem nevezném. Egy a lényeg, remélem Vaderrel kapcsolatban nagyon megfontoltan tesznek majd mindent, mert szerintem kritikus pont hogy mi marad utána...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, miro írta:

Aha. :facepalm: Lenyeget megfogva valaszoltal a tobbire,szinvonalas vita volt,koszi. 

Szívesen. Érdemben reagáltam a negatív hullámaidra korábban, számomra egyértelmű, hogy nem érhet ez úgy véget, hogy bármelyikünk meggyőzi a másikat. Végeztem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az az illető, aki Rey előtt áll és mintha körülötte gépek lennének. Biztos, hogy az Sidious?

Egyáltalán nem biztos, de valószínű. Ha spoileres lennék tudnám, de nem vagyok. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Roderick atya is reagált a Trailerre. 

 

 

Nekem ez a pali nagyon mű, nem tudom miért vannak tőle annyira elájulva.

23 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ugyanis én erősen kétlem, hogy a végén az Sidious.

A B1-es harci droidot ki vette észre? Én nem, csak akkor amikor felhívták rá a figyelmemet.

Én se vettem észre, mint ahogy Maz-t se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.