Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

A Disney éra (legjobb?), leglátványásosabb előzetese.:rock: A dzdsungel bolygó,vagy a vízből kiemelkedő csillagromboló:o:o a halálcsillag roncsai,jól látom,hogy hőseink egy csillagrombolón,na szóval lovagolnak. Egy szó, mint száz ez az előzetes, szinte tökéletes.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétszer néztem meg a trailert, de nem ég bennem a vágy, hogy újra és újra megnézzem (az RO előzeteseknél ez bőven megvolt).

 

Trolljohnson "jó munkát" végzett.

 

Sokkal jobban érdekelt volna egy Snoke vs Luke találkozás, mint egy a halálból visszakukázott Palpatine.

 

JJ-től a trailr és minden egyéb alapján egy tisztességes iparosmunkát várok, mint a TFA volt, ami valamit helyrerak RTJ és KK el**ásán, bár a lovaglós rész elbizonytalanít ebben.  A vízből kiemelkedő romboló ugye a Star Trekben is megvolt.

 

Nem tudom a trailer alapján Thor-Loki párost csinálnak-e Rey-ből és Kyloból. Mármint hogy a nagy ellenség ellen összefognak.

 

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh gyerekek, nagyon rosszul aludtam, végig a trailer és a film járt a fejemben, de most reggel ez fogad és leesett az állam. Egy ponton be is könnyeztem kicsit. Most még megnézem vagy 100x és utána írok. :D

Spoiler

3Po mondatára gondoltam. Az nagyon meghatott.

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal nem lesz gond, hogy egy monumentális, grandiózus, ezzel együtt pedig nagyon érzelmes lezárást kapjon a saga. Egy bizonyos szereplővel kapcsolatoban azért vannak bennem félelmek, de nagyon meghozta a kedvem a Trailer, bármi lesz is, a vizuális  kivitelezésre nem lehet panasz. Tele van nagyszerű beállításokkal ez az előzetes is és ez még csak egy minimális kis részlete ugye filmnek, ugyhogy szemre biztos nagyon jó lesz nézni, ahogy előttem is mondták remélem a történet is oda lesz tévé legalább ehhez hasonló színvonalon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ki nyerte meg a fenti szavazást? :D

 

@Tarzaan: Szólásszabadság van, így felőlem nyugodtan írhatsz, amit akarsz. De most komolyan, még az ep9 (ami egyben a Saga záró része is, 42 év után lezárul egy kaland, stb...) végső trailerének apropóján is inkább az ep8-at és Rian Johnsont rugdosod? Könyörgöm, azóta már eltelt 2 év... Ráadásul nem is ugyanaz az ember írja és rendezi, mint amelyik film Neked nem tetszett.

 

De ha nem szereted, hogy tudsz róla ennyit beszélni? Nekem pl. a Resistance nem fekszik, végül úgy döntöttem, hogy a 2. évadot már nem folytatom. De szerintem még nem is írtam róla soha, nem jött be, nem nézem, nem beszélek róla, mert nem foglalkoztat, ennyi.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Brodie írta:

Na, ki nyerte meg a fenti szavazást? ,:D

 

@Tarzaan: Szólás szabadság van, így felőlem nyugodtan írhatsz, amit akarsz. De most komolyan, még az ep9 (ami egyben a Saga záró része is, 42 év után lezárul egy kaland, stb...) végső trailerének apropóján is inkább az ep8-at és Rian Johnsont rugdosod? Könyörgöm, azóta már eltelt 2 év... Ráadásul nem is ugyanaz az ember írja és rendezi mint amelyik film Neked nem tetszett.

 

De ha nem szereted, hogy tudsz róla ennyit beszélni? Nekem pl. a Resistance nem fekszik, végül úgy döntöttem, hogy a 2. évadot már nem folytatom. De szerintem még nem is írtam róla soha, nem jött be, nem nézem, nem beszélek róla, mert nem foglalkoztat, ennyi.

Tökéletesen egyetértek. Nem tudom milyen törést okozhatott egyes emberekben, sokakban az előző rész, de most is nézegetem a kommenteket és folyik belőlük a negatív áradat és ennek nem félnek hangot adni újra és újra és újra. Őszintén szólva picit szánalmasnak tartom már, mert ahogy Te is írtad, ha nem tetszik, nem foglalkozom vele és próbálok tovább lépni. Nem arra fecsérlem az időm, hogy szajkózzam ugyanazt a dolgot, de persze ők nyilván nem így látják. Szeretnék maguk mellett tudni a hasonszőrűeket.

 

Na mind1. Már vagy 20x megnéztem a trailert és eszméletlen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Brodie írta:

Na, ki nyerte meg a fenti szavazást? :D

Hááát, van egy tippem :hmm: 

HDxEOjQ.png

 

Persze simán lehet látomás is. Hús-vér Palpinak annyira nem örülnék, bár ha jól meg tudják magyarázni, akkor tőlemaztán... :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Wilde írta:

Amikor 1:50 körül Kylo és Rey közösen lecsapnak valamire ott elrepül egy sisak, az csak nekem tűnik úgy, mintha Vader összeégett sisakja lenne amit Kylo őrizgetett...?:hmm:

Abban a jelenetben van egy tőr Rey bal kezében.! ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.