Ugrás a kommentre

Trailer


Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Benne lesz Palpatine valamilyen fizikai formában az előzetesben?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Amikor látjuk Palpatinet(?) az előzetes végén ott úgy tűnik, mintha ülne valamiben, hasonló fényjátékot figyelhetünk meg a trailer első felében is, ahol van is egy trónszék (bár az másképp néz ki - a fejtámasza, illetve ez utóbbi mintha mozogna is és közeledne Reyhez a benne ülő alakkal) aztán hogy ez látomás, vagy itt találkozik az igazi Palpival az jó kérdés... mindenestre a korábban említett összecsapás, ahol elrepül az a sisak mintha egy csillagromboló fedélzetén lenne... és hasonló villámlások, villanások vannak ott is a trailerben amikor a felszínre jön egy csillagromboló 0:58-körül. Mondjuk a trón, meg az a rész, ahol Palpatine közeledeik Reyhez eléggé valószínűtlen, hogy egy rombolón lenne.

 

Egyébként az a mondat is elgondolkodtató, amikor Rey mondja, hogy senki nem ismeri igazán és aztán Kylotól elhangzik egy én igen... most rögtön felötlött bennem az Ep. VIII jelenete amikor szerintem Kylo egyértelműen manipulálja Reyt és lehet ez annak a folytatása, mindesetre talán képbe kerül az az elejtett mondat is a VII. részből, amikor Kylo olyan indulatosan reagált arra a hírre, hogy volt egy lány is aki elmenekült, hogy mintha ismerte volna. Lesz itt még kavarás Rey körül az az érzésem, csak jól oldják meg. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

Kétszer néztem meg a trailert, de nem ég bennem a vágy, hogy újra és újra megnézzem (az RO előzeteseknél ez bőven megvolt).

 

Trolljohnson "jó munkát" végzett.

 

Sokkal jobban érdekelt volna egy Snoke vs Luke találkozás, mint egy a halálból visszakukázott Palpatine.

 

JJ-től a trailr és minden egyéb alapján egy tisztességes iparosmunkát várok, mint a TFA volt, ami valamit helyrerak RTJ és KK el**ásán, bár a lovaglós rész elbizonytalanít ebben.  A vízből kiemelkedő romboló ugye a Star Trekben is megvolt.

 

Nem tudom a trailer alapján Thor-Loki párost csinálnak-e Rey-ből és Kyloból. Mármint hogy a nagy ellenség ellen összefognak.

 

B*szki! Ha még egy hozzászólásodban a szádra veszed a TLJ-t, ki leszel tiltva innen. 

  • Nagyon tetszik 3
  • Vicces 3
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bomarr írta:

Nagyon tetszett! A korábbi filmeknél szerintem is jobban sikerült összevágni az előzetest viszont a képek amik felvillannak -szokás szerint- gyönyörüek!

Nekem is ez a benyomásom. Viszont minél többet nézem, annál jobb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú gyerekek! A látványra nem lesz panasz, az biztos... Eszméletlenül néz ki, és hihetetlen hangulatos az előzetes.

 

Hogy a film milyen lesz, az egy más kérdés, mert ez alapján akár igazak is lehetnek a leak-ek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1:50-nél a Vader maszkos álványt csapják szét ketten, számomra ez jó dolog, erősíti az elméletet, hogy a sisakból valaki nem kívánatos beszélhetett, de akárhogy is, visszatérünk ehhez a témához, amire szükség is van! az a fura, hogy van aki köpenyes alaknak, Ren lovagnak, szóval nem tárgynak látja a szétcsapott dolgot..

that-round-face-shaped-rock-sure-looks-f

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Őőőőő szerintem ez űrcsata lesz

Hát az előzetes után nem így néz ki :) legalábbis, ha ez az űrben lenne, akkor nem lovagolnának az csillagromboló felszínén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a k-rva! Kölcsön kértem haverom nejétől a laptopot, hogy meg tudjam rendesen nézni a trailert. Hát lefostam a bokám! Ez nagyon állat.

Van egy háttérképem, amin egy csillagromboló kiemelkedik a vízből. Hát nem hittem volna, hogy filmen is látni fogom. De hát Abramsről van szó, még az Enterprise-t is eldugta a víz alá. :D

C-3PO szövegetől összeszorult a szívem. Az össznépi flottafelhozatal pedig nagyon baba. Egy szó mint száz: hűűűazanyjátamindenitvaaaaaóóó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem az inkább egy jelenés lehet. 

Lesz kavirc. Ha csak arra gondolok, hogy össze van vágva Rey dzsungel-beli ugrása egy Halálcsillag-roncs-on való érkezéssel...

Meg, hogy Rey egyedül megy azzal a katamaránnal a párbaj helyszínére, mégis van olyan jelenet, ahol Finn iss ott van a roncson... Persze utánamehet, de akkor is fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még nem tudtam beleásni magam, és délutánig nem is tudom. 

 

14 perccel korábban, Szittyaimi írta:

Irtam is a Rey topikba.Erről szólhat az info?

Kíváncsi vagyok rá, de csak délután tudok reagálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

az a fura, hogy van aki köpenyes alaknak, Ren lovagnak, szóval nem tárgynak látja a szétcsapott dolgot

Én is egyértelműen Ren-lovagnak néztem, amíg fel nem hívtad a figyelmet a Vader-maszkra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként abban a jelenetben ahol Rey meg Kylo közösen lecsapnak, Kylon már a megheggesztett maszk van, amit az első előzetesben láthattunk, hogy két kis szőrös kéz összeheggeszt... bár az a két kéz most megnéztem nem tűnik azonosnak azzal aki itt heggeszti 3PO-t, pedig elsőre azt gondoltam, hogy ez ugyanaz a karakter. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus trailer, csak keresem a szavakat... 

Csodálatos helyszíneket és látványvilágot fogunk kapni.  

Nagybetűs KATARZIS lesz!

Már várom, hogy kijöjjünk a moziból, és Frenkie ismét kimondja.: A Disney megint megcsinálta :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszéltem A Pécsivel erről, arról, szóbajott az "egyik" trón és aztmondta, lehet hogy a csukjás alak aki előtt Rey áll, lehet, hogy a "sötét" Rey..

Nem beszélek helyette többet, jó kis átverés lenne, tetszik az ötlet. A környezet mintha arra engedne következtetni, hogy van egy másik helység és egy másik trón, amiről meg nekem jutott eszembe, hogy úgy tűnik behozták végre Palpi eredeti trónját. Mert ep6 trónterem, persze nincs is más!...

Hát dehogynincs! Csak sosem láttuk. Volt a McQuarrie concept art, de mozgóképben sosem tűnt fel.

A Death Star II trónterme egy félkész épület frissen fugázott csempéjű kis helysége volt Palpatine-nak, nem több és nem kevesebb. Nem vitatom el a helyszín eredetiségét, egzotikusságát, jelentőségét, de akkor sem egy Sith búvóhelyének koronája, hanem egy alkalmi trón.

Szóval nagyon örülök annak a monumentális trónnak, ami feltűnt a trailerben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem volt rossz, de VII-VIII végső trailerei sokkal jobban tetszettek. Na majd a film.

Egyetértek. Hangulata az volt, de nem az amire számítottam. Mindenki rohant benne mint az őrült (a C3PIO-s jelenetet leszámítva), még a "Rose-os" meg a "fiúk + Csuvis" jelenetnél is a háttérben, a first order folyosóin is, vágtáznak az alien lovakkal, BB8 kétszázzal teper, Rey már a nyitójelenetben sprintel (aztán meg olyan grimaszokat vág a duel előtt hogy bármibe lefogadom mém hegyek lesznek majd belőle). Remélem a filmben lesz idő majd lassítani...

Viszont az a "vizes" jelenet amikor Kylo közeledik Rey felé nagyon ütött. A "A people keep telling me they know me, but no one does..." szövegre adott "...But I Do" válasznál elcsöppentem! Számomra ez minden hibát kárpotolt. <3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Tarzaan írta:

Üdv!

 

Egy szóval sem említettem azt a három betűs gyalázatot amíről írsz, csupán arra utaltam, hogy Jar-Jarnak nagyon nehéz dolga lesz, hogy visszalapátolja azt a cuccot, amit az elődje csinált a Csillagok Háborúja mozikból (szándékosan csak a mozikra gondolok, mivel  rajzfilmekkel már korábban sikerült a tágabban vett kánont totálisan eldebilizálni)

 

Sanszos , hogy amennyiben a tényleg Palpatine feltámasztása, pótolja majd Snoke-ot,  JJ is beáll a sorba, mivel azzal Vader önfeláldozását teszi utólag kevésbé értékessé (ahogy mondjuk Luke-al és Han-al is jól elbánt , hiszen Luke-ot tette meg kvázi felelősnek milliárdok szenvedéséért ill. Solo tábornokból újra bűnözőt csinált).

 

Ezzel együtt az új karakterei jók voltak, de Trolljohnson ugyebár Huxot kiherélte, Luke-ot és a szerintem baromira stílusos és titokzatos Snoke-ot pedig megölte.
 

A főbűnös KK-ról nem is írtam.

 

**

 

?Kérdés

 

A lovaglós jelenet vajon Jar-Jar tisztelgése lenne a Bátrak karavánja előtt,  ill. egy rejtett utalás arra, hogy, az Ep8-hoz képest az egy jó film? 

Mester ,halvány lilla gőzöd sincs mit akart elmesélni Rian Johnson az EP8-al. Ha viszont nem érted miért vagy itt? 3864-szer lett elmagyarázva mi mit jelent a The Last Jedi-ban. Ha még mindig nem fogod, akkor miért???????????????????

  • Nagyon tetszik 2
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Tarzaan
Ember... Ez a stílus kocsmába vagy a facebookra való. Ezzel van itt a baj, nem azzal, hogy nem tetszik a film. Nem egy fórumozó van itt akinek nem tetszik, de senki nem problémázott ezen, mert veled ellentétben tudnak értelmesen beszélgetni.

 

Arra a szintre, amit te képviselsz, itt nem vagyunk vevők. Menj olyan közegbe, ahol ezt értékelik, ne égesd itt magad.

 

Amit a rajzfilmekről írsz az pedig egy totális baromság, de ezen nem csodálkozom, hiszen nem is láttad őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, A pécsi írta:

Nekem olyan érzésem van mintha egy "orvosi labor" lenne a helység. 

Bespinre hasonlít! Figyeld meg jobban. 

 

8 órával ezelőtt, Wilde írta:

Egyébként abban a jelenetben ahol Rey meg Kylo közösen lecsapnak, Kylon már a megheggesztett maszk van, amit az első előzetesben láthattunk, hogy két kis szőrös kéz összeheggeszt... bár az a két kéz most megnéztem nem tűnik azonosnak azzal aki itt heggeszti 3PO-t, pedig elsőre azt gondoltam, hogy ez ugyanaz a karakter. :hmm:

Azokat az alakokat az első teaserben láthattuk. Az egyiket gyakta le Kylo. 

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Fantasztikus trailer, csak keresem a szavakat... 

Csodálatos helyszíneket és látványvilágot fogunk kapni.  

Nagybetűs KATARZIS lesz!

Már várom, hogy kijöjjünk a moziból, és Frenkie ismét kimondja.: A Disney megint megcsinálta :D 

 

Te is jössz a premierre? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.