Ugrás a kommentre

Han Solo vs. Yoda (Negyeddöntő)


Donát

Negyeddöntő #1  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 4-be?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Han Solo

han_solo_2019.jpg

vs.

 

Yoda

 

yoda_2019.jpg

 

Korábbi összecsapások:

-

 

Statisztikák

Han Solo

Főtáblás pontok: 76

Mérleg: 3-1

Eddigi út: Jango Fett (27-4), Ahsoka Tano (18-10)

 

Yoda

Főtáblás pontok: 80

Mérleg: 3-1

Eddigi út: K-2SO (26-3), Darth Maul (20-8)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han Solora szavaztam, de nyilván Yoda jelentősebb karakter, de Hant nagyon bírom gyakorlatilag csak a saját filmjébe nem. Ott ellopta a szerepet Lando, de még Chewie is. :psycho:

Pedig Yodának is vannak szép pillanatai, pl.: a halála az nagyon szép, mind a jelenet, mind a zene, és még sorolhatnám, de túl öreg. :evil:

han solo shrug GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összecsapás kimenetele valószínűleg Yoda győzelmét hozza. (A jelenlegi állás csalóka lehet, bár Han győzelmének nagyon örülnék)

Ha valaha azt mondják nekem hogy a Legendákban, és a Kánonban megforduló karakterek közül egyet fogok csak szeretni aki Han Solo, lehet kiröhögöm.

Az Eredeti Trilógiában hiába volt a Harrison Ford - Csernák János kettős valahogy közömbös maradt nekem. 

Aztán jött a Star Wars 7 és egy olyanfajta változás a részéről (majd későbbi halála) ami abszolut az egész franchise nagy pillanatai sorozat közé sorolható lazán.

De az i-re azt a bizonyos pontot a saját filmje hozta el (vagyis én így gondolom).

Alden Ehrenreich-ot a film előtt már valamilyen szinten elkönyveltem, hogy nem lesz jó a szerepben.

Amint megnéztem a filmet, utólag alig győzök magamban bocsánatot kérni tőle. :D

Most ott tartok, hogy a sok meglévő gyűjteményeimben a tervlistához odavettem egy "Han Solo sarkot/polcot"

Egyértelmű hogy rá szavaztam.

 

Ellenben Yoda-nak a franchise-ban rettentő nagy szerepe volt.

Bukása, drámája, és mind a halála majd a TLJ-s jelenete egy koronát ékesített a fejére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy fogós, ravasz kérdés. Először is, egyikük sem kimondottan a kedvencem, viszont mindkettőnek emelte az ázsióját a klasszikusokhoz képest újabb részek. Yodához ráadásul kapcsolódik egy számomra nagy élmény is, amikor először láthattam fénykardozni. Ha nem lenne ep7 és Solo, emiatt rá szavaznék. De van ep7, ami felemelte Hant az érdekes karakterek közé és egy rettenetesen f*sza halált kapott, ami méltó volt hozzá. Aztán jött a Solo, ami mélységet adott a karakternek, megismerhettük múltját, félelmeit és azt, hogy miért lett az, aki.

Azt hiszem, emiatt Hanra szavazok, Yoda az elmúlt filmek alatt igazán nem fejlődött ekkorát, és az ep8 sem adott hozzá sokat - oké, megtudtuk azt, hogyan értette azt Ben, hogy a halál után nagyobb lesz az ereje, mint azt Vader el tudné képzelni. De ez önmagában nem sok. :) Szóval Hen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Meglepően erős Solo teljesítménye. 

Vagy Yodáé gyenge, bizonyos szemszögből nézve. :P

 

 

6 órával ezelőtt, Donát írta:

Minden másodpercben, amikor valaki Hanra szavaz, likvidálnak egy Baby Yodát a galaxisban, csak mondom. :D

Ezt vegyem fenyegetésnek, Jedi Mester?! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han Solo karakterében szerintem több a potenciál. Gyakorlatilag én sokkal jobban tudok vele azonosulni, mint bármelyik jedi karakterrel.

Az epIV-V előtt napjaink fő problémáját testesíti meg: az embert aki nem elégedett a rendszerrel, de tenni nem tesz semmit, mert egy fecske nem csinál nyarat, és egyelőre fontosabb, hogy egyáltalán megtudjon élni.

Végül Luke-al és Leiával való találkozásának köszönhetően vérdíjjal a fején is támogatja a lázadást, a magasztosabb cél érdekében.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.