Ugrás a kommentre

Star Wars: The Rise of Kylo Ren


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tetszett az új füzet. Bírtam hogy Lor San Tekkát is hozzácsapták a sztorihoz így a TFA eleje is egész más színben mutatkozik meg.

És az is, ahogy Ben megismerte a Reneket, valamit az egész kapocs, hogy Luke hogy bánik vele, valamint Snoke hogy manipulálja már fiatal korától. Eddig nagyon adja ez a képregény. Ez a része nekem nagyon hiányzott a filmekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
34 perccel korábban, Bomarr írta:

A hírek szerint a sorozat első része a harmadik újranyomásnál tart. Nagyon jól fogy. Remélem veszik az adást a Lucasfilmnél és innentől több olyan képregény is jön ami a kánon szempontjából fontos elemeket bont ki.

Vagy, ha tényleg ennyire jól fogy, berendelnek neki egy folytatást, amit ha Charles nem is tudna elvállalni, de egy hozzá hasonló kvalitású íróra bíznának. :D 

 

De a lényeg:star wars ok GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent a harmadik szám is ami tartotta a színvonalat. Jobban megismerhettük a három padawant akik Bent üldözik. Ben útját valahogy végig kísérik a tragikus véletlenek. Itt is a párbaj közepette, ahogy tartja az Erővel Voe-t, bezavar Hennix akit szinte önvédelemből öl meg. Ben lassan de biztosan csúszott lefelé, nem nagy vágtában. Jól mondta a Renek főnöke. Bár egy Jedit ölt meg Ben, a tette nem mondható szándékosnak, teljesen sötétnek. Hiányzik még egy "good death" ami végleg átbillenti a sötét oldalra. Ez valószínűleg a főnök megölését fogja jelenteni. :) 

Kis érdekesség de nagyon örültem neki, hogy feltűnt egy Jedi holokron Luke iskolájában. Vajon honnan tettek szert rá?

 

Már csak egy szám van ebből amini szériából, de igen várós. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez valószínűleg a főnök megölését fogja jelenteni. :)

Nekem is rögtön ez jutott eszembe. :D

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kis érdekesség de nagyon örültem neki, hogy feltűnt egy Jedi holokron Luke iskolájában. Vajon honnan tettek szert rá?

Az Utóhatás-trilógiában volt rá utalás, hogy Luke a Jedi Visszatér után elkezdett utazgatni a galaxisban, jedi-ereklyék után kutatva. Gondolom így akadt rá a holokronra, vagy akár Grakkus a hutt gyűjteményéből is lehet.

 

Nagyszerű szám volt ez is, ez a sorozat eddig az új kánon egyik legjobb darabja. Remélem a lezárás is méltó lesz, de én nem kételkedem Charles Soule-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Whill írta:

Az Utóhatás-trilógiában volt rá utalás, hogy Luke a Jedi Visszatér után elkezdett utazgatni a galaxisban, jedi-ereklyék után kutatva. Gondolom így akadt rá a holokronra, vagy akár Grakkus a hutt gyűjteményéből is lehet.

Grakkus gyűjteménye elpusztult Vader keze által. Onnan semmit nem tudott Luke elhozni. Valószínű hogy Jocasta könyvtárából van, ami a Darth Vader v2-ben szerepel. @Ody Mandrell azt hittem olvastad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Whill írta:

Nekem is rögtön ez jutott eszembe. :D

Az Utóhatás-trilógiában volt rá utalás, hogy Luke a Jedi Visszatér után elkezdett utazgatni a galaxisban, jedi-ereklyék után kutatva. Gondolom így akadt rá a holokronra, vagy akár Grakkus a hutt gyűjteményéből is lehet.

 

Nagyszerű szám volt ez is, ez a sorozat eddig az új kánon egyik legjobb darabja. Remélem a lezárás is méltó lesz, de én nem kételkedem Charles Soule-ban.

Hutt szavakkal kellett kinyitni azt a holokront ha jól olvastam, szóval simán lehetne az övé is, de @Iqvi mást ír. 

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Grakkus gyűjteménye elpusztult Vader keze által. Onnan semmit nem tudott Luke elhozni. Valószínű hogy Jocasta könyvtárából van, ami a Darth Vader v2-ben szerepel. @Ody Mandrell azt hittem olvastad.

Olvastam. Azt a könyvtárt már megtalálták? Szerintem még nem. Rey-re vár a feladat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hutt szavakkal kellett kinyitni azt a holokront ha jól olvastam, szóval simán lehetne az övé is, de @Iqvi mást ír. 

Olvastam. Azt a könyvtárt már megtalálták? Szerintem még nem. Rey-re vár a feladat. :)

A 2017-es Vader sorozat 2. kötetének a végén van egy képkocka, ami a jövőt mutatja, ahogy Luke megtalálja Jocasta rejtekhelyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom ezt a képregényt. Lehet egyszer beszerzem eredetiben is. Nagyon adja. Ezekre az infókra már nagyon rég kíváncsi voltam, és baromi jó volt látni Luke-ot ahogy tanítja a padawanokat. Annyi minden a helyére kerül ettől a történettől számomra, hogy csak na.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Erre nem emlékeztem... De akkor is ott a tény, hogy Hutt szavakkal kellett kinyitni azt a holokront. :) 

Igen, valószínűleg én is ezért asszociáltam tudat alatt Grakkusra. :D

@iqvi melyik képregényben is pusztítja el Vader Grakkus gyűjteményét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Jön még magyarul SW képregény nyomtatásban? :O

Hajjaj, mi az hogy! Gyönyörű keményfedeles kiadások jönnek nálunk most már évek óta.

 

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Eddig akkor mind a három számnál ez volt? 

Igen, ez a sorozat írtó népszerű.

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Whill írta:

Mostanában kihagytam 1-2 képregényt, de ez mindenképp biztos vétel lesz. @Darth Revan9 ugye a kiadónál is prioritás? :D

Igen, az. De a Disney letöltő felülete sajnos felülírhatja a prioritás voltát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Star Wars 2.kötet. Leszámolás a csempészek holdján.

Ebben nem vagyok teljesen biztos. És ha mégis túlélte valamelyik, valahogy?

2020. 02. 12. - 20:07, Whill írta:

A 2017-es Vader sorozat 2. kötetének a végén van egy képkocka, ami a jövőt mutatja, ahogy Luke megtalálja Jocasta rejtekhelyét.

Bennem nem tisztázódott le, hogy az az utolsó képkocka mikor játszódik? A Jedi visszatér előtt vagy utána?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Bennem nem tisztázódott le, hogy az az utolsó képkocka mikor játszódik? A Jedi visszatér előtt vagy utána?

Hát a ruhája az EpIV tróntermi jelenetére hasonlít, de szerintem tuti, hogy a ROTJ után játszódik. Elképzelhető, hogy az első kutatásai során bukkant Jocasta Nu rejtekhelyére. :) (szerk.: elnézést, most utánanézve sárgás kabátot visel. Az arca kicsit idős már, szóval a ROTJ után van mindenképpen. :))

 

Hutt szavakkal? Ezt most hogy? :D Én nem emlékszem ilyesmire. :lol:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.