Ugrás a kommentre

Star Wars: The Rise of Kylo Ren


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

21 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A rajzok szerencsére szépek.

Én is pont azt néztem. Szerintem ez az egyik legszebben rajzolt kánon képregény eddig, az arcok könnyen felismerhetőek, de mégsem olyanok, mint az idegesítő Larroca-féle photoshoppolt fejek. Általában meg szoktam várni a magyar kiadást képregényeknél, de ezt most el fogom olvasni a neten amint megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is úgy gondoltam, hogy Snoke valaminek kiadva magát tudott Ben közelébe férkőzni, de eddig arra tippeltem, hogy valami politikus vagy a politikában járatos alakként volt jelen Leia oldaláról. Hát lehet, hogy ő csak egy alamuszi kertész Luke templomában? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"The Rise of Kylo Ren" #1 tidbits

Spoiler

Basically, Ben doesn't destroy the Temple at all, it explodes while he's walking back from Luke's destroyed hut. He actually tries to save people but is unsuccessful. Unfortunately, the 3 offworld padawans assume he did it regardless.

Ben and Snoke have met before. Luke disfigured Snoke but we don't get the details.

The KoR are tracking down Force users and recruiting them to the Dark Side, they serve what they call "Ren" which may be an embodiment of the Dark Side itself.

 

Vannak érdekes infók Snoke-ról és a KoR-ról

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól indított a képregény. Megtudtuk, hogy a Ren tulajdonképpen a sötétoldal része. Ben és a három padawan konfrontációja is jóra sikeredett. Érdekes volt hogy a templom hogyan pusztult el. Ugye azt láttuk hogy Ben a kunyhóból kilép, és a templomot villámok égetik fel, viszont ezt nem szándékosan csinálta. Megdőbbentő hogy mekkora erelye van. Bár lehet hogy Palpi/Snoke csinálta a távolból. Apropó Snoke, ha most találkoznék vele elősször el se hinném, hogy ő Kylo és a Ren lovagok mestere is. Előbb hinném róla hogy egy galaktikus kertész, és erdőmérnök.:P Kár hogy a 2.rész csak jövőre jön, nagyon olvasnám már pedig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mi ez a ruha? :lol: Snoke egy kertész? :lol2:

Minden egybevág!

 

Snoke Legfőbb Kertész épp fát vágott az erdőben, de hamar elfáradt, így tartott egy rövid *öhöm*... "pihenőt" :fű:... de a "gyógyfüves kezelés" közben megjött az étvágya, így megette az aznapi gombapaprikás adagját, amibe egy ártatlannak indult padawancsíny miatt véletlenül gyilkos galóca is került, ő ettől nagyon rosszul lett, neki tántorodott a félig kivágott fának, de az rázuhant, majd a fával együtt egyenesen egy húsevő növény szájába gurult, Luke pedig ahelyett, hogy megbüntette és/vagy kicsapta volna a padawancsíny felelőseit, elintézte egy egyszerű ejnye-bejnyével.

Hát emiatt akar Snoke mindenáron megszabadulni Luke-tól és a Jediktől!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 12. 18. - 18:22, Iqvi írta:

Jól indított a képregény. Megtudtuk, hogy a Ren tulajdonképpen a sötétoldal része. Ben és a három padawan konfrontációja is jóra sikeredett. Érdekes volt hogy a templom hogyan pusztult el. Ugye azt láttuk hogy Ben a kunyhóból kilép, és a templomot villámok égetik fel, viszont ezt nem szándékosan csinálta. Megdőbbentő hogy mekkora erelye van. Bár lehet hogy Palpi/Snoke csinálta a távolból. Apropó Snoke, ha most találkoznék vele elősször el se hinném, hogy ő Kylo és a Ren lovagok mestere is. Előbb hinném róla hogy egy galaktikus kertész, és erdőmérnök.:P Kár hogy a 2.rész csak jövőre jön, nagyon olvasnám már pedig.

Igen most végre én is elolvastam és baromi jó felvezetés volt. Alig várom már a folytatást! Arra nagyon kíváncsi lennék, hogy a villámok honnan jöttek, mert azért nem mind1. Azért itt is jó lett volna ha kicsit egyeztetnek a rendezőkkel-írókkal, mert a TFAben még azt mondták, hogy Kylo lelépett pár tanítvánnyal. :D Nem hinném, hogy erre a 3ra gondoltak akkor, bár ki tudja.

És az, hogy a Renek is képesek az erőt használni...hát bakker egyre jobban zavar h semmit nem láttunk belőlük a filmen.  :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elkezdtem olvasni, de a második oldal után abbahagytam. Magyarul szeretném majd. @Darth Raven várható, hogy megjelenik? Intézd el!

Még szép, hogy meg kell jelennie magyarul. Véleményem szerint ráadásul minél hamarabb. Ez olyan téma, ami nem maradhat ki.

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én úgy tudom, hogy jövőre jönni fog. Talán év végén? Ezt Revan tudja megmondani. :)

Jó lenne, ha 2020. év végére összejönne. A Disney-nél most technikai kavarás van, méghozzá nem is kicsi, ezért jelenleg nem garantálható a 2020-as megjelenés. De ha elmúlik ez a zavar, akkor esélyes lehet a 2020-as megjelenés.

1 órával korábban, Frenkie írta:

A második része mikor jön? A magyar engem is érdekelne.

Magyarul lásd fentebb A füzetes angolul azt hiszem januárban folytatódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerencsére a Lucasfilm most nem cseszte el mint a jakkui csatát az Utóhatással, és ezúttal egy kiváló író/rajzoló páros kezébe adta a Galaxis másik meghatározó eseményét, Kylo Ren átállását. Az első rész ígéretes, alig várom, hogy felkerüljön a második.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.