Ugrás a kommentre

Star Wars: The Rise of Kylo Ren


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ebben nem vagyok teljesen biztos. És ha mégis túlélte valamelyik, valahogy?

Nem hiszem. Gondolj bele, egy kisebb birodalmi hadsereg és Vader volt Grakkus palotájábam, akinek az a dolga hogy a Jedik írmagját is eltüntessék a galaxisból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem hiszem. Gondolj bele, egy kisebb birodalmi hadsereg és Vader volt Grakkus palotájábam, akinek az a dolga hogy a Jedik írmagját is eltüntessék a galaxisból.

És, ha az egyik Sith kutatáshoz kellett valamelyik ereklye, vagy holokron? Még mielőtt elpusztították volna őket, Vader szeme megakadhatott valamelyikén, amelyik  valamilyen legendás titkot őrizhet és úgy döntött megtartja. Vagy Sidious magához rendelte őket mégis, és ő tulajdonította el az egyiket magának. Egy egyszerű Erőhasználót, aki még nem képzett, de a világos oldalon van, tudnak keríteni valahol, hogy kinyissa a Sitheknek a holokront.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 02. 13. - 22:08, Darth Revan9 írta:

Igen, az. De a Disney letöltő felülete sajnos felülírhatja a prioritás voltát.

Azért remélem még idén megjelenik. Az első részt olvastam , nem akarom folytatni, inkább magyar megjelenéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, luke19 írta:

Azért remélem még idén megjelenik. Az első részt olvastam , nem akarom folytatni, inkább magyar megjelenéssel.

Erre elméletileg van reális esély. A gyűjteményes kötet májusban jön. Sajnos ott van az a nyavalyás kb fél éves kötelező várakozási idő. Az amerikai magjelenés után fél évvel lehet kiadni más nyelven, erre nyomatékosan felhívják minden alakommal a figyelmet. És a másik amire felhívják a figyelmet, hogy a Disney által favorizált csatornákon keresztül lehet hozzájutni a munkaanyaghoz. Sajnos az utóbbi fél évben ez a felület rosszul működik. E miatt borult a sorrend idénre, és e miatt hivatalosan bizonytalan, hogy idén mely képregények jönnek és mikor. Már folyamatban van e csatorna rendbe tétele, de ez a jogtulajdonoson múlik. Ha időben rendelkezésre bocsátják a munkaanyagot, akkor leghamarabb idén év végén ki lehetne hozni. Reméljük összejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Lizardking írta:

Nem azokra gondol akik utána mentek most? Luke úgy hitte,hogy elvitte őket.

Ez bennem is felmerült. Viszont Luke hat tanítványt említ. De lehet, hogy nem jól tudja. :D Szép lenne, ha három tanítványa meglógott volna, akik később még előkerülhetnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Viszont Luke hat tanítványt említ.

Luke egyáltalán nem mond konkrét számot, csak ennyit: "He had vanished with a handful of my students"; vagyis magyarul: "eltűnt egy maroknyi tanítványommal". A msagyar ferdítéssel ellentétben eredetileg még azt sem mondja, hog Kylo vitte magával a tanítványokat. Persze ettől még lehet, hogy Luke is így gondolta.

Akárhogy is, az ep8-ban elhangzottakba ellentmondás nélkül belefér az, amit most a képregény elénk tár.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Kijött az utolsó rész, és hát...huhhh. Ironikus, hogy Kylo átállását maga a Ren vezér okozta azzal, hogy megölte Tai-t. A montázs Unkar Pluttal és Rey-el, valamint Palpatine-al pedig zseniális. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
7 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Igen, sajnos, tévedtem. :( A Rise of Kylo Ren TPB csak novemberben jön, úgyhogy a magyar megjelenés még messze van.

Igen, leghamarabb 2021 tavasz. Számolva a szokásos kötelező fél éves várakozási idővel, mely az amerikai és nem amerikai megjelenés között kell, hogy elteljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Lassan felhozom magamat képregények terén. Most fejeztem be ezt a minisorozatot. :D Régen csak az első két számot olvastam. :P

 

Tetszett, érdekes szereplőkkel volt tele, a kikacsintások meglepőek voltak - itt főleg Rey és Palpatine felbukkanására gondolok - és a történet is izgalmas volt. Viszont úgy érzem, hogy ezzel a minivel kb. le is szűkítették a teret a karakter és a jedik körül. Megismerünk új karaktereket, akiket kiír a szerző. Ezzel semmi gond sincs. Megismerjük a jellemüket, de Ben magába zárkózottsága tkp. el is lehetetleníti azt, hogy később mélyebben belemenjünk a Luke féle Jedi Rend történetébe. Legalábbis én ezt érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Lassan felhozom magamat képregények terén. Most fejeztem be ezt a minisorozatot. :D Régen csak az első két számot olvastam. :P

 

Tetszett, érdekes szereplőkkel volt tele, a kikacsintások meglepőek voltak - itt főleg Rey és Palpatine felbukkanására gondolok - és a történet is izgalmas volt. Viszont úgy érzem, hogy ezzel a minivel kb. le is szűkítették a teret a karakter és a jedik körül. Megismerünk új karaktereket, akiket kiír a szerző. Ezzel semmi gond sincs. Megismerjük a jellemüket, de Ben magába zárkózottsága tkp. el is lehetetleníti azt, hogy később mélyebben belemenjünk a Luke féle Jedi Rend történetébe. Legalábbis én ezt érzem.

Ezek szerint úgy gondolod, hogy e képregény miatt talán nem is lesznek az Új Jedi Rend tagjairól történetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.