Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Van egy ötletem, hogyan lendíthetnénk előre a High Republic könyvek kiadásának jövőbeni ügyét. Nem tudjuk, hogy ki fogja folytatni a Star Wars könyvek magyar nyelvű kiadását, de jelezhetjük előre, hogy van igény rá. A moly.hu-n mindegyik könyv adatlapjánál van egy Kiadási javaslatok rész alul. Oda kattintva rá lehet nyomni a +1 gombra és akkor lesz egy plusz kiadási javaslat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Van egy ötletem, hogyan lendíthetnénk előre a High Republic könyvek kiadásának jövőbeni ügyét. Nem tudjuk, hogy ki fogja folytatni a Star Wars könyvek magyar nyelvű kiadását, de jelezhetjük előre, hogy van igény rá. A moly.hu-n mindegyik könyv adatlapjánál van egy Kiadási javaslatok rész alul. Oda kattintva rá lehet nyomni a +1 gombra és akkor lesz egy plusz kiadási javaslat.

Ha betennél egy linket egyszerűbb lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Ez már a Han&Leia könyvnél sem jött be.

Nincs még új kiadója a Star Wars könyveknek. Én most a jövőre gondoltam, nem a múltra.

 

https://moly.hu/konyvek/george-mann-the-eye-of-darkness

 

https://moly.hu/konyvek/tessa-gratton-justina-ireland-defy-the-storm

 

https://moly.hu/konyvek/tessa-gratton-temptation-of-the-force

 

https://moly.hu/konyvek/george-mann-tears-of-the-nameless

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bár a Star Warsnak csak az írott szekciója (+ videójáték) képviselteti magát egy panellal (amely majd hajnali 1-kor veszi kezdetét...), de a tavalyhoz hasonlóan idén is kiraktak pár kelléket az éppen aktuális sorozatról. Tavaly ez az Ahsoka volt, idén pedig az Acolyte:

 

Először itt van a THR idővonala

GTS7Na4aUAARoH0?format=jpg&name=large

 

GTS7Na5aYAkPiLQ?format=jpg&name=large

 

 

Plusz Vernestra fénykardja és egy kép róla:

GTS7NahaYAEFtiA?format=jpg&name=large

 

GTS7Na8aYAEZo7F?format=jpg&name=large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A most bejelentett két Akolitus regény funkcionálhat egyfajta 4. fázisnak is, nemde?

Nem.

Ne keverjük. Biztos, hogy lesznek még regények, történetek, amik a Köztársaság Fénykorában játszódnak. De a Luminous-projekt, ami a korszak fő gerincét adja, az három fázis, és pont. Az lezárul a harmadik fázissal, és pont. 

A Wayseeker 1000%, hogy nagyon komoly összekapcsolásokkal operál majd - már csak azért is, mert a karakter eredeti megalkotója írja -, de ettől még nem lesz a THR-publishing 4. fázisának tagja, mert az még elvont értelmezésben sem létezik.

Ez egy tie-in lesz a sorozathoz, ami a Köztársaság Fénykora végnapjaiban játszódik. 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy ez nem lesz 4. fázis. A 3 fázis egy történetet mesél el, minden más, ami majd ehhez az érához fog jönni, nem fog e fázisokhoz kötődni. Lehet, hogy mondjuk lesz egy regény Avar, Elzar és Stellan hármasáról a padawankorukban mondjuk 2026-ban, de az nem tartozik majd az első fázishoz. Ugyanúgy az ilyen Acolyte-hoz kapcsolódó regények. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

@Rixon egy korábbi videójában pedzegette, hogy a Köztársaság Fénykora kieshet a pixisből. (Vagy ha nem videőban, akkor egy írásában írta ezt.)  @Bomarr is így úgy gondolja, hogy az Akolitus kaszája után jöhet az újragondolás a KF-fel kapcsolatban. Én a jelekből arra következtetek, hogy ne igazán számítsunk a közeljövőben mozgóképes filmes, sorozatos Köztársaság Fénykora tartalomra. De mi a helyzet a könyvekkel? Jöhetnek további Köztársaság Fénykora sztorik regényekben és képregényekben? Akár olyanok is, amik szorosabban kapcsolódnak a sorozathoz?

 

Illetve, ha a Disney olyan következtetést von le, hogy nincs nagyon szükség a filmeknél és a sorozatoknál eltávolodni a Skywalker saga filmjetől, akkor lehetséges-e, hogy a Régi Köztársaságot nagyrészt kiadják a regény és képregényíróknak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondolnám, hogy kihatással lenne a HR könyvekre/képregényekre az Acolyte elkaszálása. HR évek óta elég jól megy szerintem, mert rengeteg anyag jelenik meg folyamatosan, az Acolyte csak erre rácsatlakozva készült el. Emiatt dobnák az egészet, akkor megint maradna Lukeék 1283. kalandja amit megint csak nem lehet örökké, mert a képregények kis túlzással minden napot betömtek már

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor nekik nyilván nem mindegy. :) De nekem aki magyarul olvassa, ilyen háttérrel ami most van, teljesen mindegy. Talán ha lesz magyar kiadó visszatér az érdeklődésem iránta.

 

Nálam ugyanez. Angolul nem fogom végigkinlódni, de azokat külföldröl meg is lehet rendelni. Ha nincs magyar sw-kiadás akkor nekem halott az egész ügy. teljesen lényegtelen hogy az USA-ban hány regény és képregény jelenik meg, az nálam nem számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.