Ugrás a kommentre

Star Wars filmek mozis megtekintései


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...
  • 4 héttel később...

Talán itt jó helye lesz: nemrég felkerült a YouTube-ra A birodalom visszavág és A Jedi visszatér magyar előzetese. Az előbbiben a narráción kívül nem sok magyar vonatkozás van, az utóbbiban érdekes, hogy a Sagát már ekkor is legendának fordították.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Most a Dűne újrabemutató kapcsán eszembe jutott, hogy az olyan nagy címeket mint az SW, Gyűrűk ura miért nem küldik újra moziba?

Az ep7 előtt is vártam, hogy megtegyék, de akkor se volt.

Pedig gyakorlatilag ingyen pénz lenne nekik.

Érdekes az Avatar meg a Titanic kapott újrabemutatót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, ati írta:

Most a Dűne újrabemutató kapcsán eszembe jutott, hogy az olyan nagy címeket mint az SW, Gyűrűk ura miért nem küldik újra moziba?

Az ep7 előtt is vártam, hogy megtegyék, de akkor se volt.

Pedig gyakorlatilag ingyen pénz lenne nekik.

Érdekes az Avatar meg a Titanic kapott újrabemutatót.

Ep7-et meg lehetett nézni Ep8 előtt itthon amúgy.

Az eredeti trilógiát is vetíti pár budapesti mozi minden évben májusban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, ati írta:

Most a Dűne újrabemutató kapcsán eszembe jutott, hogy az olyan nagy címeket mint az SW, Gyűrűk ura miért nem küldik újra moziba?

Az ep7 előtt is vártam, hogy megtegyék, de akkor se volt.

Pedig gyakorlatilag ingyen pénz lenne nekik.

Érdekes az Avatar meg a Titanic kapott újrabemutatót.

Ahogy látom pont most adják a bővített Gyűrűk Urát a Corvinban. Csütörtökön volt az első része (este 7 órai vetítéssel), és a következő két darabot is csütörtökönként viszik vászonra ugyancsak este 7 órai időponttal.

 

Remélem a TPM-et nálunk is adni fogják (és remélem kedvezőbb időpontban :clap2:).

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ahogy látom pont most adják a bővített Gyűrűk Urát a Corvinban. Csütörtökön volt az első része (este 7 órai vetítéssel), és a következő két darabot is csütörtökönként viszik vászonra ugyancsak este 7 órai időponttal.

 

Remélem a TPM-et nálunk is adni fogják (és remélem kedvezőbb időpontban :clap2:).

Ja csütörtök este hétkor egy 4 órás film vidékiként úgy, hogy másnap munka vidéken, az azért nem kivitelezhető.

Tavaly a Titanic-ot hétvégén dél körül néztem IMax-ben. 

Na ott tele volt az IMax terem.

Oda is vert a film keményen.

Na ha van film ami megérdemelne egy IMax vetítést az az SW 1-6.

Ezek bemutatója idején a budapesti  IMax terem még nem is létezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

https://rebo.hu/2024/02/29/itthon-is-mozikba-kerul-e-a-25-eves-baljos-arnyak/

 

A Cinema City marketing- és PR-igazgatója megkeresésünkre felvetette, hogy megkérdezi a Star Wars-filmek magyarországi forgalmazóját. Buda Andrea végül kapott is választ, mint írta:

 

„Azt a választ kaptuk a forgalmazótól, hogy nálunk nem lesz újrabemutatva”.

 

Mindez persze sok rajongót elszomoríthat, ám a budapesti közönségnek nincsen oka a bánkódásra, ugyanis megnézheti majd a Baljós árnyakat a premier után 25 évvel is egy moziban. Méghozzá a Corvinban, s nem csak az első epizódot! Nagy Balázs, a budapesti művészmozikat üzemeltető Budapest Film Zrt. filmprogramozásért felelős munkatársa megkeresésünkre azt írta, hogy „az amerikai évforduló (és a kinti újrabemutatás) miatt jelenleg moratórium van érvényben az összes Star Wars filmre vonatkozólag”. Ezt követően hozzátette:

 

„Ennek lejárta után, június közepétől a Corvin mozi levetíti az egész »Skywalker-sagát«”.

 

A Budapest Film Zrt. tehát a budapesti Corvin moziban június közepétől kezdődően a Skywalker-saga mind a kilenc epizódját műsorra tűzi majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 29. - 22:01, Yoda József írta:

https://rebo.hu/2024/02/29/itthon-is-mozikba-kerul-e-a-25-eves-baljos-arnyak/

....

A Budapest Film Zrt. tehát a budapesti Corvin moziban június közepétől kezdődően a Skywalker-saga mind a kilenc epizódját műsorra tűzi majd. 

Remek hír! :) Remélem, nem húzzák el nagyon, mert június 29-től nekem már nem jó, márpedig nagyon szeretném megnézni egymás után mind a 9 filmet moziban. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Pildi írta:

Remélem, olyan lesz az időzítés, hogy mindegyiket meg tudom majd nézni. :)

 

A kérdés az hogy egy filmet csak egy napig adnak és utána hetente lesznek az új részek, vagy pedig pár hétig megy az EP1 és utána szintén pár hétig az EP 2 és így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem egy film egy nap lesz, és az se lenne meglepő ha 9 egymást követő napon adnák le őket

Én is ettől tartok, sőt, egyetlen vetítésre számítok mindegyikből. Lelkileg, meg naptárilag erre érdemes készülni. Hétköznapi esti vetítésre.

 

20 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

A kérdés az hogy egy filmet csak egy napig adnak és utána hetente lesznek az új részek, vagy pedig pár hétig megy az EP1 és utána szintén pár hétig az EP 2 és így tovább.

Nemrég vetitették a Gyűrűk Ura trilógiát, és ott az egy nap-egy rész ment. Tartok tőle, hogy hasonló várható itt is. Bár jobb lenne a heti haladás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Engem főleg az OT érdekelne, mert minden részt láttam már legalább egyszer, de inkább többször, ám az ep4-6-ot még egyszer sem.

 

Szintén. Annyi különbséggel, hogy tavaly megnéztem az ep6-ot, amikor leadták az OT-t a Corvinban. Sajnos a többi epizódra más programok miatt esélyem sem volt elmenni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Pildi írta:

Nemrég vetitették a Gyűrűk Ura trilógiát, és ott az egy nap-egy rész ment. Tartok tőle, hogy hasonló várható itt is. Bár jobb lenne a heti haladás.

Amennyiben így lesz akkor azt biztos nem tudom bevállalni. :( Szelektálni kell majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.