Ugrás a kommentre

Charles Soule: Light of The Jedi


Ody Mandrell

A könyv értékelése  

12 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

    • 5 - kiváló
    • 4 - jó
      0
    • 3 - közepes
      0
    • 2 - gyenge
      0
    • 1 - rossz
      0


Ajánlott hozzászólás

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kijön az egész könyv lassan. :D

Egyelőre az első 8 fejezet elérhető már több hete. A lényeg jövő hónapban jön... mondjuk nem nekünk, de szerintem itt nem várok és lecsapok egy angol kiadványra. Még ha online kell is bezsebelnem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Az jó lenne. Egyre kíváncsibb vagyok erre a korra, a struktúrára, hogyan épült fel akkor a galaxis világa. Össze is lehet majd hasonlítani a későbbi korokkal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az jó lenne. Egyre kíváncsibb vagyok erre a korra, a struktúrára, hogyan épült fel akkor a galaxis világa. Össze is lehet majd hasonlítani a későbbi korokkal.

Ezek az apró részletek érdekelnek a sztori után a legjobban engem is. Hihetetlen izgalmas lesz rácsodálkozni a messzi-messzi galaxis múltjának, egy eddig teljesen ismeretlen szeletére.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jó nekik. Itt mikor várható?

Látva a tendenciát, ha szerencsénk van, akkor talán már májusban megérkezik, de sokkal inkább a nyáron érkezik majd. :)

 

Amúgy én most hallgatom a könyvet. Bár nincs meg a könyv, de az első nyolc fejezet még mindig elérhető. Utána meg hallgatásból remélem megértem a sztorit. :D Audible regisztráció és egy könyvet ingyen kapunk. :D Utána rögtön törlöm is a profilt, mert nem akarok több ezret kiadni a jövő hónapban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem spoileres a topik így kell a kapacsoló a magyar megjelenés előtt. Természetesen általánosságban lehet írni róla értékelést, mint pl. a Mandi topikban. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben sikerült eljutnom a 8. fejezetig. Eddig tart ugye a korábban kiadott részlet. Eddig nagyon bejön, pláne, hogy az audiobookot most először használom. Mondjuk még így is feltekertem 1,1 -es gyorsulásra, mert a narrátor komolyan úgy szónokol, mint a középsulis magyar tanárom. :D

 

Amúgy megnézve a chapter listet, a könyv 3 részre osztható. Ez ki is van írva. Mindháromnak van egy-egy címe, és mindhárom végén szerepel egy-egy ún. közjáték (angolul Interlude) de mint már mondtam, eddig remek a könyv. És ez csak a kezdet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mára befejeztem a hallgatást. 10 fejezet van meg. Nagyon sok karakter van, jegyzetelem is őket szépen. Eddig remekül építkezik a történet és egyre közeledünk egy epikus részhez - legalábbis az egyes fejezeteknél jelzi, hogy x idő az eseményhez. :D Szépen utalnak egyes helyszínekre, a galaktikus helyzetről is megtudunk egysmást, a karakterek pedig egytől egyik érdekesek. Holnap folytatom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Unpopular opinion: az Utóhatásban tök szórakoztatóak voltak a "közjátékok".

Ez azért nem egy népszerűtlen vélemény. :D

Minden kritikában a közjátékokat emelik ki az Utóhatás fő pozitívumaként. Főleg mert ezek tartalmazták azt, amit a fő történetszálnak kellett volna: betekintést a galaxis bolygói és lakói életébe a Jedi Visszatér után. 

Ha ebben a könyvben is vannak ilyenek, az üdvözlendő, mivel erről az éráról aztán végképp nem tudunk semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Bomarr írta:

Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.

Szerintem tetszeni fog. :)

 

Most értem a történet feléhez. Legalábbis a tartalomjegyzék szerint éppen féltávnál vagyok. És huhh... rengeteg szereplő, jegyzetelek is rendesen. De eddig nagyon tetszik, érthető okokból teljesen más hangulata van, mint az eddigi SW történeteknek, de mégis simán érezni rajta, hogy ez Star Wars a javából. Holnap családi okokból nem tudok sokat hallgatni majd - valószínűleg estefelé tudom majd folytatni - de ma még továbbmegyek. Hétvégére beszeretném fejezni, hogy ugorhassak a képregényre, illetve a middle grade könyvre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

meddig tart az Audible ingyenes próbaidőszaka? 

Mint minden egyes oldal, ez is 1 hónapig ad ingyenes próbaidőszakot. Kap az ember egy coint, amit fellehet használni egy ingyenes hangoskönyv megvételére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.