Ugrás a kommentre

Charles Soule: Light of The Jedi


Ody Mandrell

A könyv értékelése  

12 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

    • 5 - kiváló
    • 4 - jó
      0
    • 3 - közepes
      0
    • 2 - gyenge
      0
    • 1 - rossz
      0


Ajánlott hozzászólás

Elvileg tegnap feladták, de az MPL még nem adott hírt róla. 

 

@Darth Revan9 esetleg megemlithetnéd nekik, hogy térjenek át a GLS-re mert sokkal jobb. A posta egy rettenet. Összegben se olcsóbb a posta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már megtanultam, hogy ha arról jön email, hogy Csomagot adtak fel Önnek, akkor az másnap megjön :D Utána se kép se hang, max a nyomonkövetést lehet frissítgetni hol jár, de általában az is levan maradva 1 nappal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 hours ago, Ody Mandrell said:

esetleg megemlithetnéd nekik, hogy térjenek át a GLS-re mert sokkal jobb. A posta egy rettenet. Összegben se olcsóbb a posta.

Nekem összességében a postával sincs bajom. Még soha egy csomagom se károsodott mióta ők hordják. A GLS is jó volt. Csak annyi a különbség, hogy a GLS-es csávó cukibb volt mint aki most a postával hozza a csomagokat.:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A GLS-es srác, aki errefelé jár, szintén :D De mivel most már állandóan bent dolgozom, tárgytalan a GLS. Ezeket a könyveket egyébként is mindig postára kérem ott maradóként, hogy mi tudjunk bemenni érte, amikor alkalmas, nem volt még problémám. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 minutes ago, MissKarrde said:

A GLS-es srác, aki errefelé jár, szintén :D 

Akkor tudnak jóképű futárokat felvenni látom.:D Na, ennyi buzulás elég volt.:lol: Remélem nem fog holnap esni, és elázni a csomagom. Nem örülnék ha hullámosra száradnának a lapok.

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délelőtt megérkezett hozzám A Jedik fénye! De nemcsak az. Még nem híreszteltem itt a fórumon de most hogy végre megjött a csomagom hagy dicsekedjek egy picit. Én voltam az egyik nyertese a Szukits "50.000"-es nyereményjátékának, így nyertem egy 50.000 Ft-os kupont amit szabadon felhasználhattam Szukits kiadványokra! Úgyhogy most nagy az öröm! :hb:

A legutóbb megjelent 4 SW képregény előnyt élvez, mert azok úgyis gyorsan olvashatók, de amint azokat ledaráltam, jön A Köztársaság Fénykora: A Jedik fénye!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, mui-ruy írta:

Ma délelőtt megérkezett hozzám A Jedik fénye! De nemcsak az. Még nem híreszteltem itt a fórumon de most hogy végre megjött a csomagom hagy dicsekedjek egy picit. Én voltam az egyik nyertese a Szukits "50.000"-es nyereményjátékának, így nyertem egy 50.000 Ft-os kupont amit szabadon felhasználhattam Szukits kiadványokra! Úgyhogy most nagy az öröm! :hb:

A legutóbb megjelent 4 SW képregény előnyt élvez, mert azok úgyis gyorsan olvashatók, de amint azokat ledaráltam, jön A Köztársaság Fénykora: A Jedik fénye!

Gratulálok!:D

Nekem is ma reggel jött meg a könyv a Kylo képregénnyel és a Birodalom Visszavág novelláskötettel együtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Ma délelőtt megérkezett hozzám A Jedik fénye! De nemcsak az. Még nem híreszteltem itt a fórumon de most hogy végre megjött a csomagom hagy dicsekedjek egy picit. Én voltam az egyik nyertese a Szukits "50.000"-es nyereményjátékának, így nyertem egy 50.000 Ft-os kupont amit szabadon felhasználhattam Szukits kiadványokra! Úgyhogy most nagy az öröm! :hb:

A legutóbb megjelent 4 SW képregény előnyt élvez, mert azok úgyis gyorsan olvashatók, de amint azokat ledaráltam, jön A Köztársaság Fénykora: A Jedik fénye!

Gratulálok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Ma délelőtt megérkezett hozzám A Jedik fénye! De nemcsak az. Még nem híreszteltem itt a fórumon de most hogy végre megjött a csomagom hagy dicsekedjek egy picit. Én voltam az egyik nyertese a Szukits "50.000"-es nyereményjátékának, így nyertem egy 50.000 Ft-os kupont amit szabadon felhasználhattam Szukits kiadványokra! Úgyhogy most nagy az öröm! :hb:

A legutóbb megjelent 4 SW képregény előnyt élvez, mert azok úgyis gyorsan olvashatók, de amint azokat ledaráltam, jön A Köztársaság Fénykora: A Jedik fénye!

Gratulálok! :)

 

Nekem is megjött a csomag! :) Viszont egész nap nem esett eddig, csak abban a félórában ömlött, amikor ki kellett mennem a futárhoz a kapuba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem kezdtem el olvasni, de így első benyomásra meg kell állapítanom, hogy gyönyörű borítója van a könyvnek. A színvilág élesen eltér a többi SW-könyvtől, ami még jobban kihangsúlyozza, hogy ez egy másik korszak. Egyik legszebb SW-könyv, alig várom már, hogy elkezdjem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.