Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nekünk is az a jó, ha minél több hétre jut új tartalom, és a magam nevében mondom, hogy heti egyszer pont jó. :) Arra lehet várni, utána van idő kivesézni, meg olvasni mások írását. 

 

Ha több napra is jutna újdonság, az valamennyire az élményt kisebbíti. Mint bármi, amit szeretek és csak ritkán jutok hozzá, mint pl. a csokitorta: amikor ehetek, az ünnepi alkalom. :D

 

Szóval jobb lenne a TBB a Kenobival nem egyszerre. Nem ideális ketté bontba, de még úgyis jobb, mint egyszerre. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Pildi írta:

Szerintem nekünk is az a jó, ha minél több hétre jut új tartalom, és a magam nevében mondom, hogy heti egyszer pont jó. :) Arra lehet várni, utána van idő kivesézni, meg olvasni mások írását. 

 

Szóval jobb lenne a TBB a Kenobival nem egyszerre. Nem ideális ketté bontba, de még úgyis jobb, mint egyszerre. :)

 

Akkor meg adják le a Kenobi előtt, hetente 2 epizóddal. Úgy akkor lemenne előtte a Batch!  :D  

Tavaly is alig birtuk kivárni hogy újra péntek legyen, és jöjjön a folytatás. Ha most ketté szedik, másfél hónapig lehetne várni az évad második felére.

Ez főleg akkor nagyon rossz, ha a félévadzáró egy rendkivül erős rész lenne, és húznák az emberek idegeit, hogy akkor hogyan is fog folytatódni...

De ez az én véleményem, szóval nem vagyunk egyformák. 

 

Ha Március 30.-án lenne a premier, akkor hetente 2 rész leadásával, Május 18.-án érne véget akkor, ha 16 részes lenne a 2. évad. Igy pont 1 hét szünet lenne a Kenobi rajtjáig. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

 

Akkor meg adják le a Kenobi előtt, hetente 2 epizóddal. Úgy akkor lemenne előtte a Batch!  :D  

Tavaly is alig birtuk kivárni hogy újra péntek legyen, és jöjjön a folytatás. Ha most ketté szedik, másfél hónapig lehetne várni az évad második felére.

Ez főleg akkor nagyon rossz, ha a félévadzáró egy rendkivül erős rész lenne, és húznák az emberek idegeit, hogy akkor hogyan is fog folytatódni...

De ez az én véleményem, szóval nem vagyunk egyformák. 

De pont ez az. A BB helyett ott lesz számunkra a Kenobi. Miután vége a Kenobinak, visszajön a Bad Batch. Ennyi az egész, a Disney jól jár, hiszen tovább tudja fenntartani az érdeklődést az előfizetők felé. Jelenleg ez lenne a legjobb stratégia a részükről, a COVID ugyanis jól betett nekik az elmúlt időszakban. Csak most kezd kiterjedni a Disney streaming tartalmi része és ezt úgy mondom, hogy valószínűleg még 1-2 év eltelik, míg komolyan elgondolkodnak a hetente több napos kiadásokban is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyanús nekem ez a csend, még a végén tényleg eltolják Kenobi utánra. 

 

Ti kit vártok, vagy kit szeretnétek látni a fő karaktereken kivűl persze, a 2. évadban? 

 

Jó lenne egy ifjú Boba Fett, várom vissza Howzer-t, Rex-et. Talán még Ahsoka is megjelenhet. 

Cody-t lehet kihagyják innen, és majd a Kenobi-ban látjuk esetleg, mint flashback?

 

Wolfe feltűnése esetlegesen. Gregor szerintem boritékolható, hogy igen. 

Cham Syndulla a családjával együtt, erre is látok esélyt.  

 

Jó lenne valamiféle választ kapni miért is hozták létre Omega-t, és a BB tagjait. Mi a rendeltetésük, stb...

És akkor már a Nala Se se kerüljön ki a képből. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a klónozási technológia továbbvitelének kifejtését várom, még ha csak esetleg kevéske infó csepegtetésével is. De az olyan részek is jöhetnek, mint a Ryloth-szál, amikor egy-egy ismertebb bolygó sorsát ismerhetjük meg a Birodalom első hónapjaiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Gyanús nekem ez a csend, még a végén tényleg eltolják Kenobi utánra. 

Ez egyáltalán nem gyanús. Mivel a 2. évad érkezik, tipikusan az utolsó pillanatokra hagyják a marketing beindulását. Nagyjából 1-1,5 hónap lesz a távolság az előzetes és a premier között. Hogy ez mikor lesz, azt a jó ég tudja, majd a Lucasfilm és a Disney egyszer bejelenti.

 

Hogy mit szeretnék? Látni, hogy mi lett azokkal a PT-s szereplőkkel, akiket már jó ideje nem láttunk. A 2000-ek delegációjával vajon mi van? Néhány TCW-s szereplő sorsa is lóg a levegőben - Quinlan Vos, Bariss Offee, Aurra Sing, csak hogy néhányat említsek - és örülnék, ha valamilyen úton beleszőnék a történeteiket, csakúgy, mint Heráék vagy Caleb, Rex, a két Martez testvér vagy éppen Gregor is a Bad Batch csapatával érintkezett.

 

A jelenlegi történetről nem is beszélve. Remélem minél jobban kifejtik a klónokat, miképp érintette őket Kamino eleste. A kaminoiak vajon mit akarnak lépni. Lama Su sorsa pl. még képlékeny, tudtommal nem láttuk a halálát. Sid nem tudom, hogy mily módon marad a történetben, esetleg a Bad Batch végre kilép a "végrehajtó" szerepéből és végre valami célt tűznek ki maguk elé, ez lehet akár Rex is. Örülnék, ha megvalósulna a 2. évadban az, amit Filoni a Rebelsben nem tudott megcsinálni: egy csapat klón Rex vezetésével harcolt volna a Birodalom ellen, de végül a klónok lemorzsolódtak volna Rexre és 1-2 bajtársára. Ha esetleg ezt láthatnánk, hogy miképp alakul ki a Rex-Wolffe-Gregor hármas, szép összekötés lehetne a Rebelsnek.

 

Ja és még egy valami: a Rebels idővel elhatárolódott ettől a szeglettől. Mi a helyzet az alvilággal? Az első évadban kaptunk Roland karakterével egy kis kapcsot - persze Sid is ott volt, ha alvilági dolgokról volt szó - a bűnözői világról. Szinte adja magát, hogy egy kicsit még jobban elmerüljünk az alvilág bugyraiban. Sid miatt erre tökéletes is lehet az alkalom. Jöhet a Vörös Hajnal - Maul vendégszerepben feltűnhet - de akár másféle bűnbandák is tiszteletüket tehetik. Bib Fortuna már felbukkant, ezáltal akár a Huttok sincsenek kizárva az egyenletből. A pyke/Fekete Nap kettősről nem is beszélve. És ez csak alig egy néhány a sokszoros választékból.

 

Továbbá még egy apróság: úgy hiszem, hogy folytatódni fog a birodalmi hadigépezet átalakulása. Már az első rohamosztagosok felbukkantak, nem csodálnám, ha a 2. évad során meglátnánk az első csillagrombolókat, az első TIE-vadászokat vagy akár már az ikonikusnak mondható fehér páncélosokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ez egyáltalán nem gyanús. Mivel a 2. évad érkezik, tipikusan az utolsó pillanatokra hagyják a marketing beindulását. Nagyjából 1-1,5 hónap lesz a távolság az előzetes és a premier között. Hogy ez mikor lesz, azt a jó ég tudja, majd a Lucasfilm és a Disney egyszer bejelenti.

 Egyszerüen nem látom értelmét a Kenobi elött elkezdeni a 2. évadot. Ahogy írod akár másfél hónap is lehet a kampány kezdete és a sorozat kezdete között. ha ma azaz február 17.-én kezdenék(márpedig ma nem kezdték) akkor is a mondjuk április elején kezdődik. Ha felét leadják ami 8 rész(tegyük fel) akkor annak május közepén lesz vége ,10 nappal a Kenobi kezdete elött. Igenám, de a Kenobit már április elejétől reklámozni kéne tv-spotokkal, generálni a hype-ot május 25.-éig. Namost abban a pillanatban ahogy a Kenobi reklámkampánya megkezdődik a Bad Batch érdeklődési mutatója nagyon le fog menni. Egyszerűen nincsenek egy súlyxsoportban. A Kenobi jóval több nézőt érdekel ,akár csak felületes rajongókat nézve is, mint a Bad Batch ami szerintem csak minket hardcore rajongókat mozgat meg.

Nyilván a Disney a több előfizetőt generáló sorozatát fogja tavasszal promótálni, hisz a streaming csatornáknál az a siker ha minél több előfizetőt hoz be az adott sorozat. Itt nem a klasszikus értelemben vett nézettség szémít mint régen ahol minél több néző volt annál többet kaptak a reklámbevételekbnől, hanem azért nyomják a sorozatokat, filemekt hogy minél több előfizető legyen.

Ráadásul a Disneynek is jobb ha a Kenobival amit tavasszal promóznak és tavasz végén leadnak bejön egy csomó új előfizetö, és utána a Bad Batch miatt esetleg még pár plussz.

Szerintem a legértelmesebb ha a Kenobi és az Andor között adják le a második évadot.

 

A fenti érvelés az alapján íródott, hogy ma kezdik a kampányt. De nem kezdték így minél később van erről hír, vagy kezdődik annál valószinöbb hogy a Kenobi után lesz.

 

Persze nem mondom stremaingen mehet egyszerr 4 új sw-sorozat is egyszerre csak ennek mennyi értelme van üzletileg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ez egyáltalán nem gyanús. Mivel a 2. évad érkezik, tipikusan az utolsó pillanatokra hagyják a marketing beindulását. Nagyjából 1-1,5 hónap lesz a távolság az előzetes és a premier között. Hogy ez mikor lesz, azt a jó ég tudja, majd a Lucasfilm és a Disney egyszer bejelenti.

 

Hogy mit szeretnék? Látni, hogy mi lett azokkal a PT-s szereplőkkel, akiket már jó ideje nem láttunk. A 2000-ek delegációjával vajon mi van? Néhány TCW-s szereplő sorsa is lóg a levegőben - Quinlan Vos, Bariss Offee, Aurra Sing, csak hogy néhányat említsek - és örülnék, ha valamilyen úton beleszőnék a történeteiket, csakúgy, mint Heráék vagy Caleb, Rex, a két Martez testvér vagy éppen Gregor is a Bad Batch csapatával érintkezett.

 

A jelenlegi történetről nem is beszélve. Remélem minél jobban kifejtik a klónokat, miképp érintette őket Kamino eleste. A kaminoiak vajon mit akarnak lépni. Lama Su sorsa pl. még képlékeny, tudtommal nem láttuk a halálát. Sid nem tudom, hogy mily módon marad a történetben, esetleg a Bad Batch végre kilép a "végrehajtó" szerepéből és végre valami célt tűznek ki maguk elé, ez lehet akár Rex is. Örülnék, ha megvalósulna a 2. évadban az, amit Filoni a Rebelsben nem tudott megcsinálni: egy csapat klón Rex vezetésével harcolt volna a Birodalom ellen, de végül a klónok lemorzsolódtak volna Rexre és 1-2 bajtársára. Ha esetleg ezt láthatnánk, hogy miképp alakul ki a Rex-Wolffe-Gregor hármas, szép összekötés lehetne a Rebelsnek.

 

Továbbá még egy apróság: úgy hiszem, hogy folytatódni fog a birodalmi hadigépezet átalakulása. Már az első rohamosztagosok felbukkantak, nem csodálnám, ha a 2. évad során meglátnánk az első csillagrombolókat, az első TIE-vadászokat vagy akár már az ikonikusnak mondható fehér páncélosokat.

 

Ha legkésőbb jövő héten nem kapunk bejelentést, akkor már tényleg esélyes a Kenobi utánra tolás. Több mint 3 hónap van még a Kenobi rajtjáig. Addig semmi se lenne?  Kicsit érdekes üzletpolitika ez, negyed éven keresztül semmi újdonság, és ráadásul pont a tavaszi szezon megy el akkor új tartalom nélkül. A Kenobi az már tavasz vége. Zavart érzek most..XD 

 

 

A 2000-ek delegációjáról annyit, hogy ha Ahsoka feltűnik, akkor szerintem Organa is felfog. Valahogy behozzák ezt a szálat, látok rá esélyt. 

De csak akkor ha Ahsoka feltűnik.  És ha behozzák, akkor eltelt egy év, vagy lehet kicsivel több is, a Birodalom megalakulása óta.

 

1 órával korábban, Frenkie írta:

 Egyszerüen nem látom értelmét a Kenobi elött elkezdeni a 2. évadot. Ahogy írod akár másfél hónap is lehet a kampány kezdete és a sorozat kezdete között. ha ma azaz február 17.-én kezdenék(márpedig ma nem kezdték) akkor is a mondjuk április elején kezdődik. Ha felét leadják ami 8 rész(tegyük fel) akkor annak május közepén lesz vége ,10 nappal a Kenobi kezdete elött. Igenám, de a Kenobit már április elejétől reklámozni kéne tv-spotokkal, generálni a hype-ot május 25.-éig. Namost abban a pillanatban ahogy a Kenobi reklámkampánya megkezdődik a Bad Batch érdeklődési mutatója nagyon le fog menni. Egyszerűen nincsenek egy súlyxsoportban. A Kenobi jóval több nézőt érdekel ,akár csak felületes rajongókat nézve is, mint a Bad Batch ami szerintem csak minket hardcore rajongókat mozgat meg.

Nyilván a Disney a több előfizetőt generáló sorozatát fogja tavasszal promótálni, hisz a streaming csatornáknál az a siker ha minél több előfizetőt hoz be az adott sorozat. Itt nem a klasszikus értelemben vett nézettség szémít mint régen ahol minél több néző volt annál többet kaptak a reklámbevételekbnől, hanem azért nyomják a sorozatokat, filemekt hogy minél több előfizető legyen.

Ráadásul a Disneynek is jobb ha a Kenobival amit tavasszal promóznak és tavasz végén leadnak bejön egy csomó új előfizetö, és utána a Bad Batch miatt esetleg még pár plussz.

Szerintem a legértelmesebb ha a Kenobi és az Andor között adják le a második évadot.

 

A fenti érvelés az alapján íródott, hogy ma kezdik a kampányt. De nem kezdték így minél később van erről hír, vagy kezdődik annál valószinöbb hogy a Kenobi után lesz.

 

Persze nem mondom stremaingen mehet egyszerr 4 új sw-sorozat is egyszerre csak ennek mennyi értelme van üzletileg?

 

És ha még nem készültek el vele? Ez tényleg érdekes, hogy abszolút semmi infó a 2. évadról, de tényleg semmi. 

Az 1. évadnál azért nem húzták el ennyire a marketinget. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 minutes ago, Cpt. Rex said:

És ha még nem készültek el vele? Ez tényleg érdekes, hogy abszolút semmi infó a 2. évadról, de tényleg semmi. 

Az 1. évadnál azért nem húzták el ennyire a marketinget. 

Az Insiderben viszont, a 208-as számra hivatkozba, viszont még mindig tavaszi premiert írnak, és márpedig a coming soon kategóriában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Az Insiderben viszont, a 208-as számra hivatkozba, viszont még mindig tavaszi premiert írnak, és márpedig a coming soon kategóriában. 

 

1. évadnál a legelső előzetes az 2020 decemberi volt, aztán a hosszabb előzetes az 2021 Március végén jött, és úgy indult Május 4.-én. 

De idén a Kenobi megkavarja a szálakat, fingom sincs mikor kezdik a TBB 2. évadját. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

1. évadnál a legelső előzetes az 2020 decemberi volt, aztán a hosszabb előzetes az 2021 Március végén jött, és úgy indult Május 4.-én. 

Ne feledd, hogy a decemberi előzetes csak azért volt, mert akkor éppen egy Investor napot tartottak, ahol muszáj volt mutatniuk valamit. Ha nem nyílt lett volna - speciális eset volt, soha többé nem lesz ilyen, hogy ezt az eseményt újra így látjuk, hacsak nem lesz Armageddon - akkor meg a március végi előzetes lett volna az egyetlen csemege, amit kaptunk volna. Egyszerű Lucasfilmes logika. ;)

 

5 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Egyszerüen nem látom értelmét a Kenobi elött elkezdeni a 2. évadot. Ahogy írod akár másfél hónap is lehet a kampány kezdete és a sorozat kezdete között. ha ma azaz február 17.-én kezdenék(márpedig ma nem kezdték) akkor is a mondjuk április elején kezdődik. Ha felét leadják ami 8 rész(tegyük fel) akkor annak május közepén lesz vége ,10 nappal a Kenobi kezdete elött. Igenám, de a Kenobit már április elejétől reklámozni kéne tv-spotokkal, generálni a hype-ot május 25.-éig. Namost abban a pillanatban ahogy a Kenobi reklámkampánya megkezdődik a Bad Batch érdeklődési mutatója nagyon le fog menni. Egyszerűen nincsenek egy súlyxsoportban. A Kenobi jóval több nézőt érdekel ,akár csak felületes rajongókat nézve is, mint a Bad Batch ami szerintem csak minket hardcore rajongókat mozgat meg.

A fő probléma itt azzal van, hogy a Bad Batch akárhova rakódik le, valamelyik élőszereplős sorozattal biztos, hogy párhuzamosan fog zajlani. A Kenobi június végéig fog tartani (június 29, hogy pontosítsak), az Andor pedig hivatalosan be lett jelentve, hogy a Disney pénzügyi évének utolsó negyedévében jön, ami náluk július eleje és szeptember vége közti időszak. Mivel gondolom akarnak kisebbfajta szünetet hagyni a Kenobi és az Andor között, utóbbi leghamarabb valószínűleg augusztus közepe felé fog jönni. És arról tudjuk, hogy 12 részes lesz, tehát nagyjából 3 hónapot le is fog foglalni. Így is, úgy is kifogják hozni a Bad Batch 2. évadját, akár párhuzamos kiadással, akár felezéssel.

 

És tudjuk jól, hogy a Disneynek mennyire szükséges az, hogy legyen folytonos tartalom a szolgáltatásán. Sokakat érintett az elmúlt 1,5-2 év válsága, a Disney sz*rabb helyzetben van, mert nem sok eredeti tartalom jött ki náluk eddig és még ha jött is ki, a "nagynak" számító projektek között volt több hónap kiesés. És még kitudja hány év, mire eljutnak odáig, hogy eltudjanak csak azon gondolkodni, hogy külön napra is adjanak ki valami exkluzívat, mert jelenleg szerdán van újdonság, pénteken meg hébe-hóba kiadnak 1-2 filmet. Éppen ezért gondolom azt, hogy mindenképpen adni fogják a Bad Batch 2. évadját valamelyik SW sorozat árnyékában.

 

Persze logikus az lenne, ha lenne idő mindegyik projektre. De a Lucasfilm marketingje már évek óta a minimálist nyomja. Korábban hallottam olyat, hogy a Kenobinak óriási marketingje lesz. Hiszem, ha látom. Az eddigi tapasztalatok alapján kifognak adni egy semmitmondó előzetest, lesz benne néhány szöveg, meg 1-2 akció és utána jön pár tv-spot, amiben a szövegek 80-90%-a ugyanaz, pár új snitt és ennyi lesz. Majd a név eladja alapon megy náluk a dörgés egy ideje. Bár a Kenobi szerintem pont kivétel lesz. Akkora a hype körülötte, hogy ha nem is adnak ki semmit, tuti "kasszát" robbant. :D

 

Visszakanyarodva még a Bad Batchhez - hogy a topik témájánál maradjak: a márciusi premier már elúszott. Hacsak a jövőhéten nem virítanak valamivel a Lucasfilmnél, de erre kevés esélyt látok. Marad április, de akkor ha nem akarnak "ütközést" Kenobival, akkor április 6-án kezdik vetíteni, dupla epizódos premierrel. Ha meg párhuzamosan jön, akkor meg tök mind1, hogy mikor indítják. Ahogy látom, még a Boba Fett a téma, szóval ha esetleg csitulni kezd a sorozat körül a marketing a LF oldala felől, lehet bizakodni egy BB bejelentésben. :)

 

4 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

És ha még nem készültek el vele? Ez tényleg érdekes, hogy abszolút semmi infó a 2. évadról, de tényleg semmi. 

Az 1. évadnál azért nem húzták el ennyire a marketinget. 

Általában ez a bevett szokás. Az első évad a kezdet. Ott van egy valamirevaló marketing, az első évadot pl. szépen promózták, igaz ott sokkal inkább az utolsó 2-3 hét volt erős.

Nem készültek el vele? Szerintem igen, ha az animációt, a szinkront vagy éppen a CGI részét nézzük. Amivel az utolsó pepecselések folynak az a zene része. Pl. a Rebels utolsó részének zenéjét 1,5 hónappal a vetítése előtt fejezték be. A Bad Batch utolsó 2-3 részén Kevinék a sorozat premierjekor dolgoztak. Szóval tuti, hogy bőven van anyaguk egy mega előzetesre is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is egy lehetséges út, hogy nem lesz itt semmiféle bejelentés március végéig, és szépen elkezdik május 4.-én, az pont szerdára esik. Igy vagy szerdánként adják a Kenobi rajtjáig, vagy azon a héten két részt adnak le, egyet szerdán, egyet meg pénteken, és igy állnak be a pénteki stream-re.

Az 1. évadnál is igy volt, 2 részt adtak le a kezdő héten. 

 

Ha nem felezik az évadot, igy is, úgy is, belelóg valamelyik élőszereplős sorozatba, szóval lehet túlgondolom én is, meg ti is. 

 

Szóval én még látok arra esélyt, hogy a Kenobi szerdánként, a Batch mag péntekenként jöhet. 

Még ha nem is éri meg nekik igy, ahogy @Bence1997 irta, de ha ketté szedik az évadot, én azt sem tartom jó dolognak. 

Szóval kezdjék akkor május elején, és augusztus közepére lemegy, utána meg jöhet az Andor sorozat. 

 

Én úgy is meg fogom nézni mindkettőt, szóval simán jöhet egymás mellett a kettő. Legalább lesz miről irni, beszélni. 

 

I have spoken!

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

És ha még nem készültek el vele? Ez tényleg érdekes, hogy abszolút semmi infó a 2. évadról, de tényleg semmi. 

Az 1. évadnál azért nem húzták el ennyire a marketinget. 

 

El nem tudom képzelni milyen stratégiát találtak ki. Az biztos hogy nekünk ez az év aranybánya lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 02. 11. - 7:25, Iqvi írta:

Nem is az a gond, hogy nem lehetne nézni és szeretni a TBB-t és a Kenobit egyszerre, hanem, hogy a Kenobi miatt a Bad Bazchnek alacsonyabb nézettsége lenne, ami miatt a sorozatot a Lucasfilm, ha gyengék a számok, sajnos cacelelheti is.

Ezt nem teljesen értem. Nem egyazon időpontban fut (mint mondjuk a TV-ben két különböző csatornán), és az sincs, mint a moziban, hogy ha egyszerre fut két film, akkor a nézők vagy az egyikre, vagy a másikra kattintanak rá.

 

Meglévő Disney+ előfizetők megnézhetik az adott héten belül ezt is, azt is. Nyilvánvalóan a Kenobi az a sorozat, ami plusz előfizetőket is hozhat világszerte, passzív előfizetők újra aktiválják a fiókjaikat, stb. Nem csak erre az egyetlen egy tartalomra fognak akkor előfizetni, nyilván emiatt veszik meg, emiatt lépik meg azt, hogy befizetik a pénzt, de nem kizárólag ezt fogják megtekinteni abban a min. 2 hónapos intervallumban, amikor előfizetnek a Disney+-ra. És ha látják, hogy éppen frissen jön egy másik Star Wars-sorozat, ami a Disney+ főoldalán támad vadonatúj részekkel, akkor komoly eséllyel kattintanak arra is szintúgy. Még az is lehet, hogy ha a The Bad Batch egyszerre támad a Kenobival, nagyobb lesz a nézettsége, mintha a holtszezonban támadna, egyedül. Ellenben nyilván az is az érdeke a Disneynek, hogy lehetőleg minden hónapot, minden hetet lefedjen a kontentjeivel, nehogy bárki is leiratkozzon a platformjukról.

 

De valóban most én sem látom át, hogy hogyan is akarják bemutatni ezt a sok SW-kontentet az elkövetkező szűk évben. Kenobi, Andor, TBB, és Mando s03. Utóbbi valószínűleg csak év végén indul, talán egy részt kapunk karácsony tájékán, mint most a TBoBF-nél. Ráadásul az Andor esetében is 12 hétről beszélünk, ha igaz az, hogy az egy hosszabb lélegzetvételű sorozat lesz. Az is érdekes lesz, hogy hogyan is fog viszonyulni mindehhez a Star Wars Celebration, amit május 26-tól tartanak meg, tehát egy nappal a Kenobi premierje után. Már ha lesz. De szerintem lesz. Csak épp semmit-senkit az égvilágon nem jelentettek be hozzá, a jegyeket se kezdték el még árusítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Ody Mandrell said:

Remélem nem teszik fel egyben az évadot.

Szerintem ebben az esetben ez se volna egy rossz lépés. Persze így elveszne az az élmény, hogy hetente írunk, és tippelünk az epizódokkal kapcsolatban, de abból a szempontból logikus lépés volna, hogy így nem veszik el a TBB-re szánt figyelem a Kenobi árnyékában. Persze az se volna rossz ha valamiféle promóciót is kapna a sorozat. De az is lehet, hogy csak a trailerről beszélt a twitter bejegyzésében a srác.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

De az is lehet, hogy csak a trailerről beszélt a twitter bejegyzésében a srác.

Nagyon remélem. Az egyben felrakás pont a Disney üzletpolitikája ellen menne. Az egész SW tartalom gyártás a heti rendszerességre épül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 minutes ago, Ody Mandrell said:

Nagyon remélem. Az egyben felrakás pont a Disney üzletpolitikája ellen menne. Az egész SW tartalom gyártás a heti rendszerességre épül.

Ez mondjuk igaz, és én is azt remélem, hogy szerdán csak a második évad trailere kerül fel a Disney+-ra, esetleg még egy menetrend, hogy mikor indul, és mikor jönnek a részek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig a Star Warsnál csak a Visions-nél tették meg hogy egyszerre kidobták az egész évadot, de ott azért volt promó előtte rendesen. Ha promó nélkül kiadják az egészet az olyan lenne mintha azt mondanák, hogy "igen, srácok erről a szériáról teljesen lemondtunk".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Bomarr said:

Eddig a Star Warsnál csak a Visions-nél tették meg hogy egyszerre kidobták az egész évadot, de ott azért volt promó előtte rendesen. Ha promó nélkül kiadják az egészet az olyan lenne mintha azt mondanák, hogy "igen, srácok erről a szériáról teljesen lemondtunk".

Pedig kár volna érte, hiszen érdekes időszakban játszódik a sorozat, és a témák amiket feszeget is megérdemlik azt, hogy a sorozat megéljen 3 vagy 4 évadot. Nem volna jó ha pont ezt engednék el, aminek az eddigi legszebb az animációja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem előzetest kapunk szerdán. Vagy pedig kacsa az egész

 

Vagy szerdánként fog érkezni az évad, az meg hogy egy részt, vagy 2 részt adnak egyszerre, majd tájékoztatnak bennünket, gondolom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontositott.....vagy magyarázkodik.  Funny...

 

 

 

Törölte az első tweet-et. Nagyon az orrára koppinthattak, lehet a disney-től...."Hogy ugyan nem kéne!?"  :D   

A fanok is szétbombázták memékkel, túlnyomóan funny memékkel.  XD
 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.