Ugrás a kommentre

A Rangers of the New Republic sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Iqvi írta:

Mindenképpen érdekes lenne ez az eshetőség. Akár emiatt szorosabbra is fűződhet e sorozat, és az Ahsoka között a kapcsolat, ahol épp kedvenc főadmirálisunkat keresik. Sőt, még a péetykált főszereplő, esetlegesen még talán erőérzékeny, fia is feltűnhet ebben a sorozatban. Megannyi lehetőség, csak jól kell hozzányúlni.

Elképzelhető.

Spoiler

Bár Jacen mostmár kicsit idősebb lenne, mint legutóbb láttuk, nem? Ha feltételezzük, hogy Kanan fia, amikor a Rebels epilógusában látjuk, olyan 4-5 évnél idősebb nem lehet. Itt pedig olyan 8-9 éves lehet. Kapunk egy Young Anakin 2.0 verziót? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ezt imádnám!

Spoiler

Ha már a Mandiban belépett Ahsoka és megemlítette Thrawn-t is, ráadásul tovább vitték a Rebelsben félbe maradt mandis szálat, plusz az Ahsokában állítólag Sabine és Ezra is megjelenik, hát így már adja magát, hogy egy sorozatban meg Hera kapjon szerepet. Ráadásul szerintem illene is hozzá egy ilyen "ranger" szerep. A Ghost meg remek bázis lenne, ráadásul a Rogue One óta még a modellel sem kell törődni, hiszen annak már van élőszereplős változata, akárcsak Choppernek, akit ugye szintén láthattunk az RO-ban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Csak ne hogy átálljon a sötét oldalra.:lol: De igen, kb annyi idős lehet. Max még talán 10.

 

Boba kb. ennyi idős volt a TCW-ben, amikor egy fejvadász csapatot vezetett... ettől függetlenül ezt én is elvetném, de a Yoda által felvetett pletyka remekül hangzik, ha megvalósulna nem is sajnálnám nagyon, hogy nem Cara a főszereplő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
32 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egy olyan hírt hallottam, hogy lefújták a Rangers of the New Republic-ot. Igaz ez, vagy valami kamu?

Ide hozom a témát, mert van topikja. :) --> ó, akkor idelett hozva. :D

 

A Variety hozta le a hírt, miszerint a Rangers jelenleg nincs készítés alatt (angolul úgy írták, hogy no longer in active development). Ez természetesen nem jelenti azt közvetlenül, hogy a kukába dobták a projektet, az is előfordulhat, hogy elrakják egy későbbi időpontra. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért is lenne aktív fejlesztés alatt? Ott a Book of Boba Fett, a The Mandalorian 3. évada és az Ahsoka, csak ebben a szériában. Ezzel a hárommal foglalkozni is éppen elég munka lehet. A Rangers of the New Republic bejelentéséből is sejteni lehetett, hogy ezzel csak később fognak foglalkozni, hiszen csak egy címet adtak meg, semmi többet. Ennél még az Ahsokához is több fogódzkodónk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Dzséjt írta:

De miért is lenne aktív fejlesztés alatt? Ott a Book of Boba Fett, a The Mandalorian 3. évada és az Ahsoka, csak ebben a szériában. Ezzel a hárommal foglalkozni is éppen elég munka lehet.

Épp valami hasonlót írtam máshová ahol már a Carano esetét is belekeverték:

 

"Mivel nem tudjuk a Disney sorozatainak ütemtervét, így azt sem tudhatjuk biztosan, hogy bármi köze van a Carano ügyhöz annak, hogy most éppen nem csinálnak vele semmit sem, lehet alapból is az év második felében vagy a végén álltak volna neki. Így is visznek (Favreau & Filoni) 3 sorozatot + Filoninak ott a TBB, lehet pusztán idő nincs rá."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Bence kicsit pontatlanul fogalmazott.

 

Akkor tulajdonképpen nincsen semmiféle hír :D csak ebben a cikkben megemlítették, hogy ez a sorozat is Filoni nevéhez fűződik, de ezt még nem kezdték el csinálni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
39 perccel korábban, Whill írta:

Nem hullajtanék érte könnyeket. Sosem tartottam érdekes karakternek Cara Dune-t

Én sem, de akkor is érthetlen, hogy a színésznő eldobta magától ezt a lehetőséget

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.