Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

25 perccel korábban, csoli1138 írta:

Mon Mothma tényleg ugyanilyen volt az Andorban. Legalább a frizurája hajazhatna... Hahaha... az ep 6-ra..

Jacen nagyon jól el lett kapva! 

 

7 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Azért idősebbnek néz ki, mint az Andorban.

Összehasonlító képet kérünk. :D 

 

Érdekes amúgy, hogy csak az Andorban (és most már itt is) más a frizurája. Az EPIII-RO-EPVI hármasban rövid frizurát visel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Yoda József abban igaza van @Donát-nak, hogy minden más részhez köthető anyagot ebbe a topikba ildomos tenni. Viszont abban meg neked van igazad, hogy a hivatalos anyag nem spoiler. Szóval az t semmiképpen nem kell spoiler kapcsoló mögé tenni. A hivatalos anyag alapján spekulálni szintén nem spoiler. Amúgy ha nagyon bele akartok menni Marrok karakterébe, van saját topikja is. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József abban igaza van @Donát-nak, hogy minden más részhez köthető anyagot ebbe a topikba ildomos tenni. Viszont abban meg neked van igazad, hogy a hivatalos anyag nem spoiler. Szóval az t semmiképpen nem kell spoiler kapcsoló mögé tenni. A hivatalos anyag alapján spekulálni szintén nem spoiler. Amúgy ha nagyon bele akartok menni Marrok karakterébe, van saját topikja is. :P 

Ezt el tudom fogadni. Ha ebben a topikban futok bele valamibe, ami a hivatalos anyag révén került ki, akkor tudom, hogy csak magamra vethetek (ezért szoktam kicsit óvatosabban ide benézni). De a rész topikjában arra számítok alapból, hogy az adott részt taglaljuk és nem futok bele biztosra vett esemény taglalásba a kövi részből. Ez még akkor is igaz szokott lenni valamelyest, ha az új részt már bemutatták. Mert ha valaki kis lemaradásban nézi a részeket és a 3. rész topikjában olyasmit olvas, ami a negyedik részhez tartozik, az gáz lesz neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tanultátok még meg, hogy a köztársasági kancellári poszt koringadozással jár? Ott van Palpatine. Kancellársága első tíz évében látványosan megöregedett, aztán a következő három évben totál visszafiatalodott. Szóval szerintem a kancellárok rangjuknál fogva is részt vehetnek egy csak nekik elérhető fiatalító programban.

Vagy alternatív lehetőség: a hologram csodákra képes. Palpatine a Rebels végén úgy nézett ki, mikor Ezrával beszélt, mint a felvillanyozodása előtt. Mothma botan kémei biztos megszerezték a technológiát, aztán most azt használja. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem tanultátok még meg, hogy a köztársasági kancellári poszt koringadozással jár? Ott van Palpatine. Kancellársága első tíz évében látványosan megöregedett, aztán a következő három évben totál visszafiatalodott. Szóval szerintem a kancellárok rangjuknál fogva is részt vehetnek egy csak nekik elérhető fiatalító programban.

Vagy alternatív lehetőség: a hologram csodákra képes. Palpatine a Rebels végén úgy nézett ki, mikor Ezrával beszélt, mint a felvillanyozodása előtt. Mothma botan kémei biztos megszerezték a technológiát, aztán most azt használja. :D 

Ennél jóval egyszerűbb a dolog. Az EpVI után végre megszabadult Perrintől, és rögtön visszafiatalodott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ming-Na Wen is 60 éves, de simán letagadhatna húszat is. Szóval azért ez még a mi világunkban is előfordul és nem is kell hozzá műtéti "rásegítés". 

 

Mothma egyébként kb. 30 éves volt a ROTS idején, de ott meg azért többnek néz ki. :D Ő tipikusan az a típus, aki hamar "koravén" lett, de utána már fokozatosan fiatalabbnak tűnik kortársainál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem tanultátok még meg, hogy a köztársasági kancellári poszt koringadozással jár? Ott van Palpatine. Kancellársága első tíz évében látványosan megöregedett, aztán a következő három évben totál visszafiatalodott. Szóval szerintem a kancellárok rangjuknál fogva is részt vehetnek egy csak nekik elérhető fiatalító programban.

Vagy alternatív lehetőség: a hologram csodákra képes. Palpatine a Rebels végén úgy nézett ki, mikor Ezrával beszélt, mint a felvillanyozodása előtt. Mothma botan kémei biztos megszerezték a technológiát, aztán most azt használja. :D 

Palpatine sith lovag, aki kavar a halhatatlanság körül. Még jó is jött ki, hogy az EP3-ban megfiatalodott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Én nem látok akkora problémát. A Zsiványban és a Jediben ő egy katonai vezető, az Andorban és itt pedig egy politikus. Politikusként elegánsabb a megjelenése

Probléma nincs is. Csak egy kis érdekesség, hogy egyes esetekben kimondottan ügyelnek arra, hogy egy szereplőnek még a frizurája is stimmeljen, még akkor is ha a a dolog alapjául szolgáló feltűnése 10+ év múlva van, pl. : Kenobi ep3/ep4, Mothma RO/ep6, addig a Kenobi sorozatban visszakanyarodtak az ep2 - re frizkóban, most meg Mothmánál meg az Andor-belire.

És nincs gond mert a frizura aztán nem kőbe vésett dolog, csak érdekesség, hogy egyszer kényesen ügyelnek erre, máskor meg nem. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az Obi-Wan Kenobiban ott volt az, hogy tudjuk, hogyan nézett ki Obi-Wan és Anakin az ep2-ben, ráadásul ugyanazok a színészek játszották. Él bennünk egy élénk kép, hogy néztek ki akkor. Szóval itt nincs sok lehetőség új frizurát próbálgatni, és a visszafiatalítás is fontos, hiszen fiatalabbak. Christensenen még így is eléggé látszik azokban a jelenetekben, hogy már nem huszonéves.

Mothmát viszont nem láttuk az ep6 után, más színésznő is játssza. Ráadásul szerintem Genevieve O'Reilly jobban összenőtt a karakterrel, mint Caroline Blakiston, hála az Andornak. Az egyszerű nézők valószínűleg jobban felismerik az andoros állapotában, mint az RO-s változatban, hiszen azért abban a filmben sem ő a legkiemelkedőbb és legemlékezetesebb szereplő. Ráadásul ráció is van abban, hogy visszatért a poliotikai pályájának fizimiskájához. Egyrészt, most már újra teljes munkaidős politikus, és egy állam feje. Nem félkatonai, félpolitikai lázadó vezető. Már csak PR szempontból is jobb, ha kancellárként a megjelenése inkább a politikai pályáját eleveníti fel, nem pedig azt, aki fegyverrel ment neki a regnáló kormánynak - amire szerintem Mothma annyira nem büszke, tekintve, hogy szélsőségesen pacifista. Másrészt, nyilván Chandrillán több szépészeti szalon van, mint a Yavin IV bázison vagy a Home One-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem most szippantott be a sorozat, ahogy egyben nézem a három részt. Fantasztikus hangulata van, igazán misztikus és a zene csak megágyaz ennek. Úgy érzem nagy dolgok lesznek itt. Az sw jövője szempontjából talán ez a legfontosabb alkotás. Most úgy érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Augusztus 21 és 27 között az Ahsoka volt a legnézettebb streaming műsor Amerikában. Mióta az új Avatar kikerült a Disney+-ra, vagyis a közel elmúlt három hónapban most fordult elő először, hogy a Disney+ műsora foglalja el az első helyet.

 

Forrás: TheWrap (Yahoo üzleti oldalán is megjelent)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spekuláció az előzetesek alapján

Spoiler

Felmerült bennem, hogy a Thrawn-os jelenet is a 4. részből lehet, az lehetne a záró képsor, hogy Thrawn megérkezik az Eye of Sion fedélzetén a Seatosra

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én is korán fogok kelni, úgy érzem, hogy egy újabb remek résszel leszünk gazdagabbak. :)

 

Közben a Kiner tesók is mondogatják, hogy le kell csekkolnunk az új részt. :D

 

Jó lenne. ha legalább 45 perces tiszta játékidős részt kapnánk. Borzasztó rövid volt a múlt heti is.. :/  

 

Remélhetőleg lesz végre flashback is, jó lenne! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Jó lenne. ha legalább 45 perces tiszta játékidős részt kapnánk. Borzasztó rövid volt a múlt heti is.. :/  

 

Remélhetőleg lesz végre flashback is, jó lenne! :)

Van egy felhasználó a twitteren, aki mindig közölni szokott játékidőket. Az Ahsokás infói eddig mind bejöttek (eltalálta az első három rész játékidejét), a következő két rész hossza pedig így fog kinézni:

 

4. rész - kb. 42 perces lesz (stáblista nélkül 38:27)

5. rész - 49:50 (stáblista nélkül 46:10)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Pildi írta:

Én mindig korán kelek, és most sort fogok keríteni az új epizódra is munkába indulás előtt. :)

Dettó, nálam is arról van szó, hogy kibírnám a délelőtt egyik órájáig, de estig biztos nem. Nagyon várom a holnapi részt! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.