Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

2023. 04. 07. - 19:04, Whill írta:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy ezek után visszatérjenek a Thraw-trilógia ikonikus karakterei a sorozatban/Mandoverzumban? Mara Jade, C'baoth, Talon Karrde, Fey'la, stb.

 

Ebből a felhozatalból igazából csak egyetlen karakter hiányzik (még) az EU-ból :D Légyszí, légyszí :clap2:

 

2023. 04. 08. - 10:19, Yoda József írta:

Na ki alakítja Thrawnt? :D a fülformája nagyon hasonlít Mikkelsenére, de lehet csak én akarom nagyon belelátni :)

 

Mi akkor tudtuk meg, hogy Mikkelsen lesz Thrawn, amikor kijött a Live Stage-re. Hiába no, a panelre nem jutottunk be, a Live Stage-nél jó volt a hangulat, és nem működött a net :lol: 

Várom ezt a sorozatot, szerintem nagyon jó lesz. Már csak néhány hónapot kell aludni addig :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, MissKarrde said:

Ebből a felhozatalból igazából csak egyetlen karakter hiányzik (még) az EU-ból :D Légyszí, légyszí :clap2:

 

Érdekes lenne kanonizálni Jade karakterét - ha rá gondoltál és nem Karrdéra :P - mert Luke felesége nem lehet, plusz az a megváltástörténet amit a Thrawn trilógiában elmeséltek vele szerintem már nem férne bele az Ahsoka sorozatba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 12. - 21:52, Ody Mandrell írta:

Kicsit elgondolkodtam azon, hogy ha ekkora bajt érez hasoka akkor miért nem kéri meg Luke-ot, hogy csatlakozzon hozzá? Kézenfekvő lenne, hatalmas Jedi és az utolsó ismert.

Lehet, hogy Skywalker mester is beugrik. Úgy búcsúztak, hogy talán még látják egymást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ez volt már? Gondolom, valamelyik Celebration előzetesből van, de én még nem láttam.

Itt még nem volt megosztva ez a kép, de a Celebration előzetest itt tudod elérni, sikerült még korábban lementenem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Egyrészt, egy mandalóriról beszélünk, van gyakorlata a kardozásban (sötétkard, csak hogy példát mondjak) és azért elég sok idő telt el a Rebels vége óta, volt ideje bőven gyakorolnia vele.

 

Meg azért Shin is egy kérdőjel, nem tudni még, hogy mennyire erős. Persze én arra számítok, hogy Sabine kiáll ellene, de hamar letudják ezt, Sabine pedig ezt a párbajt el fogja veszíteni. Natasha úgy nyilatkozott Sabine-al kapcsolatban, hogy ebben a sorozatban újra megtalálja majd a reményt és az előzetesek/információk alapján nekem van egy sejtésem, hogy Sabine a sorozat kezdetén kezdi elveszíteni azt, hogy ő még viszontlátja Ezrát. Azt is eltudom képzelni, hogy ez az állapot is közrejátszhat abban, hogy Shin legyőzi majd őt - mint mondtam, én  erre tippelek. :)

 

Majd holnap szeretnék egy trailer-elemzést csinálni, szerintem beleveszem majd a Celebration-ös előzetest is. Elöljáróban annyi, hogy lesz 1-2 olyan forrás is, amit segítségül hívok majd (pl. egy Lego szett). :)

 

 

Addig is itt van Zahn reakciója Thrawn felbukkanására. :D

 

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezra volt abban a fő ludas, vele meg egy hajón voltak. Leginkább az ő kettejük viszonyára vagyok kíváncsi, na meg, hogy hol voltak eddig és mit csináltak?

De Ezra is ott ragadt, Thrwan-al együtt, nem? Az ismeretlen régióba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kérdés, hogy ennyi év után még vele van? Vagy idővel szétváltak?

Hát szerintem Ezra-nak menekülnie kellett valahova. 

Megnéztem ezt a részletet a Rebels-ből, youtube-on, Ezra ott teljesen egyedül van, mig Thrawn mellett ott egy egész Csillagrombolónyi legénység+ a hajó, még ha sérült is, de van. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Pedig nem is olyan régen olvastam egy hihetetlen tájékozott facebook kommentelőtől, aki biztos forrásból tudja, hogy Kathleen Kennedy ott gáncsolja Filonit, ahol csak tudja, mert tudja, hogy Filoni miatt ki fogják rúgni és a kalapos lesz a Lucasfilm új vezetője. Háááát... Ha engem is így próbálnának meg elgáncsolni, még rá is játszanék. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes lesz Mothma szerepe.

Kíváncsian várom, hogy milyen és mekkora szerepe lesz ezekben a konfliktusokban a Szenátusnak. Mothma kancellár, Xiono szenátor és a többiek megjelenése ebben a sorozatban elég fontos. Én személy szerint azt várom, hogy most a legmagasabb szinten is megtörténik valami hasonló, mint amit a The Mandalorianben Teva és Tuttle ezredes között történt, vagyis tisztázzák, hogy az új Köztársaság semmilyen szinten nem avatkozik bele semmibe, ami a határain kívült örténik, akármekkora is a fenyegetés, és az akármekkora veszélyt jelenthet az rájuk nézve a jövőben. Ezzel ráadásul jobban érthetőbbé tennék azt is, hogy az Első Rend hogy tudott felemelkedni a Szenátus szeme láttára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk érdekes lesz látni Mothma teszetoszaságát, főleg az Andor után, ahol nagyon nem tűnt ilyennek. Mondjuk én azt gyanítom, hogy az Andor 2. évadában elveszíti a családját, és ez okoz benne majd valamilyen törést. Később se a Rebelsben, se a Rogue One-ban nem látjuk ezt a határozott nőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem az előzetesben ő az egyetlene fura elem, mert olyan, mintha az Andorból lépett volna át ide. Pedig azért volt köztes állapot, és jóval öregebb is már.

Hát nem lennék meglepve, ha csak szimplán egyik forgatásról átugrott volna a másikra :D

De igen, valóban nagyon fiatalnak néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosario azt mondta a Celebrationön, hogy Ahsoka felismer egy olyan fenyegetést, amelyet senki se lát igazán. Ez nekem azt sugallja, hogy itt a togruta kvázi egyedül fog szembeszállni a főadmirálissal és haderejével (persze a Szellem legénység segítségével). Mon Mothma meg hozni fogja az új kánonban ismert stílusát (már ami az Új Köztársasági kancellárságát érinti)

 

21 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én az Ahsokában nem számítok túl sok Thrawn szereplésre, hiszen elképzelhető, hogy ő lesz a film főgonosza. Persze építeni fogják itt is a karaktert, de ehhez nem kell minden részben szerepelnie. Sőt azt is el tudom képzelni, hogy talán csak 1-2 részben fog felbukkanni. Ne feledjük, hogy a Mando-sorozatok még messze nem értek véget. Bőven lehet építeni Thrawn-t más Új Köztársaság sorozatok évadjaiban is, mindig csak kicsit, mindig csak egy-két rész erejéig. Ha úgy vesszük az Ahsoka már az ötödik évada lesz az Új Köztársaság sagájának, és még ki tudja hány ilyen sorozat és hány évad vár ránk.

Ha tippelnem kéne, akkor Thrawn az évad második felében fog felbukkanni (meg tippre Ezra is), addig meg namedroppolják a chisst. Azért remélem nem egy Gideon 2.0-ával állnak elő Filoniék, értem ez alatt azt, hogy az utolsó előtti részben belebegtetik a karaktert az utolsó percekre, hogy aztán a fináléban főbb szerepet kapjon.

Mondjuk itt alapvetően elnéző lennék velük, mert Ahsokának és a többieknek megvannak a Thrawn előtti gonoszok listája: A magisztrátus, Baylan és Shin, egy "új"(?) inqvizítor.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.