Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A rendezőkről: nagyon jól összeállított, remek tagokból áll. 6 rendezőről beszélhetünk és a hírek szerint 8 epizódos lesz a sorozat, a legtöbb epizódot pedig Filoni rendezte.

 

Vagyis ha mindenki egy epizódot rendezett, Filoni hármat? A pilot epizódot, a finálét és valamelyiket a közepén. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Lesz több évad is Ahsokából?

Rosario azt mondta tegnap, hogy ha a sorozat jól megy majd a Disney+-on, akkor esélyes, hogy kapjanak egy 2. évadot. De szerintem mindenképpen benne van a pakliban. Persze az is lehet, hogy egy másik sorozatban folytatódik az itt elmesélt történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Rosario azt mondta tegnap, hogy ha a sorozat jól megy majd a Disney+-on, akkor esélyes, hogy kapjanak egy 2. évadot. De szerintem mindenképpen benne van a pakliban. Persze az is lehet, hogy egy másik sorozatban folytatódik az itt elmesélt történet.

Volt valami lista, amint ilyen sorozatokat listáztak ki és ott az Ahsoka mellett az szerepelt, hogy season 1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi Filoni-Favreu interjúból azt vettem ki, hogy ezek a sorozatok folytatódhatnak a lezáró mozifilm után is, ha van rájuk igény.

 

Egyébként nem tökmindegy mi hány évados? Legyen jó és kész :) egy sorozatot a felesleges túlhúzással is el lehet ám rontani

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bővített előzetesből néhány részlet:

Spoiler

- Thrawn, mint Lars Mikkelsen egy pillanatra jelenik meg

- lesz egy siklós üldözéses jelenet a Lothalon

- Sabine Wren Ezra kardját használva száll szembe Shinnel

- Sabine egy Purgill mellett repül

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Volt valami lista, amint ilyen sorozatokat listáztak ki és ott az Ahsoka mellett az szerepelt, hogy season 1.

Szerintem akkor is "Season 1"-et írnak ki, ha az adott sorozat 1 évados, hiszen valahogy jelölni kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szerintem akkor is "Season 1"-et írnak ki, ha az adott sorozat 1 évados, hiszen valahogy jelölni kell. :)

Igen, de ezen a listán a Skeleton Crew mögött nem szerepelt a season 1 megjelölés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... Az előzetesben sanszos, hogy a Tantiss hegyet látjuk Thrawn ablakán keresztül. Ez passzolna a Heir to the Empire regényhez, ahol szintén fontos szerepet tölt be.

 

És a Tantiss heggyel bizony találkozhattunk a BB-ben is, ott van Palpatine klónozással kapcsolatos kutatóközpontja. Nagyon sok minden össze lett itt kötve gyerekek, az egész Sagán átívelve :clap: ez a sorozat egy igazi ünnep lesz minden rajongó számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... ebbe még bele se gondoltam, de akár logikus is lehet. Ha jól láttam, Morgan is ugyanezen a hajón van az előzetes egy későbbi szakaszában. Akkor ezek szerint sikerül megtalálni Thrawnt, akárhová is került még annak idején? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Van egy olyan érzésem hogy lesz egy szűk körű rajongótábor aki elég csalódott lesz amikor rájön hogy ennek a sorozatnak szinte semmi köze a Thrawn trilógiához.

Bár fogalmam sincs mi van abban a könyv trilógiában, de itt csak akkor lehet rajongói csalódás ha szembe mennek a könyvek tartalmával, vagy átirnak dolgokat a sorozatba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

de itt csak akkor lehet rajongói csalódás ha szembe mennek a könyvek tartalmával, vagy átirnak dolgokat a sorozatba. 

 

Az már részben megtörtént az ST-ben, Han és Leia gyerekeinek száma nem stimmel :D , amúgy a könyvek története "a nagy 3-as" köré szövődik szóval 99%, hogy nem sok köze lesz hozzá a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Bár fogalmam sincs mi van abban a könyv trilógiában, de itt csak akkor lehet rajongói csalódás ha szembe mennek a könyvek tartalmával, vagy átirnak dolgokat a sorozatba. 

Bomarr a Legends Thrawnra gondolt. Annak már lőttek az STvel. Akinek eddig ez nem esett le, amiatt én nem aggodnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.