Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az első kép Sabine-ról. :D

 

 

Akartam írni, hogy trailer alapján miscast Sabine, de így rövid hajjal már jobban adja.

Kicsit még mindig fura nekem, de jó lesz remélhetőleg.

 

Kíváncsi vagyok mire fut ki ez a sorozat, konkrét történet elmesélése-e a téma, vagy majd ahogy alakul csinálják, berendelés alapján.

 

Thrawn, Rebels karakterek, Ahsoka...engem megvettek.

Bárcsak Ashley hangján szólalna meg...de tudom ez tiszteletlenség lenne Rosarioval szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Whill írta:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy ezek után visszatérjenek a Thraw-trilógia ikonikus karakterei a sorozatban/Mandoverzumban? Mara Jade, C'baoth, Talon Karrde, Fey'la, stb.

Az utóbbi kettőnek nagyon örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Whill írta:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy ezek után visszatérjenek a Thraw-trilógia ikonikus karakterei a sorozatban/Mandoverzumban? Mara Jade, C'baoth, Talon Karrde, Fey'la, stb.

Én most úgy gondolom, hogy Karrde szerepébe belelehet rakni Boba karakterét, aki az alvilágot fogja reprezentálni. Fey'la esélyes lehet, C'baoth szerintem Baylan lesz (Baylan is a hatalomról beszél az előzetesben, C'baoth pedig megszállottja annak). Egyedül Mara Jade karaktere a kakukktojás. Kérdés, Filoni mennyire akarja behozni őt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Remélem annyira, mint Lucas :D 

Filoni mélyen tiszteli a volt mentorát. Így lehet ő se rakja bele és kapunk egy MJ-hez hasonló karaktert, akinek valami hasonló története lesz, csak Luke likvidálása helyett más lehet majd a célja. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy, a trailerben látott jelenet, ahol Ahsoka és Sabine találkoznak, az ugyanaz lenne, mint a Rebels sorozatzáró jelenet? Miért hosszú Sabine haja? Filoni megint nem bírt magával, és retconolt? (bár ez lenne a legnagyobb "bűne" :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy, a trailerben látott jelenet, ahol Ahsoka és Sabine találkoznak, az ugyanaz lenne, mint a Rebels sorozatzáró jelenet? Miért hosszú Sabine haja? Filoni megint nem bírt magával, és retconolt? (bár ez lenne a legnagyobb "bűne" :D )

Szerintem az még korábban van. A tavalyi előzetesben például mutatták azt a jelenetet, ahol Sabine és Ahsoka találkoznak és ott Sabine-nak rövid haja volt. Szerintem itt az lesz, hogy találkoznak, Ahsoka rossz híreket közöl, de amikor újra találkoznak, akkor már:

1. Sabine levágja a haját (az előzetesben térdel, nekem az a sejtésem, hogy hasonló rituálét fog végrehajtani, mint Kanan a halála előtt - azért remélem Sabine nem fog meghalni :D)

2. Ahsoka "Fehér Gandalffá" válik. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baylan Skoll és Shin Hati nevei azért érdekesek, mert a Skoll és Hati szavak a skandináv mitológiában farkasokat jelentenek (látom Dave hozza a formáját :D), akik a napot és a holdat üldözik. :)

 

 

Vajon ebben a sorozatban ki lehet a nap és a hold? Ahsoka és Ezra, mint a két jedi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a háttér úgy tűnik, mintha csak ki lenne vetítve a falra, talán pont azokkal a kis gépekkel amiből kettőt is látni. Hogy esetleg a múltból jöttek az bennem is felmerült, de szerintem ők is csak a módját keresik, hogyan juthatnak be, mert ott egy reflektor is a háttérben, úgyhogy biztos kutatnak.

Valószínű, hogy Baylan 66-os túlélő a korából adódóan, így elsőre úgy gondolom, hogy a WBW-n keresztül akarja megváltoztatni a múltat, hogy a Jedi Rend bukása ne történhessen meg. Amúgy ilyen szürke-Jedinek tűnik, mert használja a Sötét oldalt, de a szeme ugye nem sárga (jó Dookunak se volt az), és szerintem a fénykard színe is erre akar utalni, hogy ő a Sötét és a Világos oldal között van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én olyan teóriát is olvastam, hogy Baylan az ősi időkből származik és a WBW-n keresztül jött a "jelenbe" :D ezek a narancssárga fénykardok tényleg kicsit ősi hatást keltenek.

Ráadásul a "gonosz Télapó" kardján van keresztvas is ami a régi kardok sajátja elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Kíváncsi vagyok mire fut ki ez a sorozat, konkrét történet elmesélése-e a téma, vagy majd ahogy alakul csinálják, berendelés alapján.

Szerintem a nagy egész része lesz, amire majd a mozifilm is épül később. Azt, hogy hány évados lesz még tippelni se merem. :D 

 

11 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jajj de adnám ha Kaz és más Resistance karakterek is feltűnnének a Rey filmben. :D

Ezt én is imádnám! Csak ne legyen béna Kaz! :D 

 

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nekem a háttér úgy tűnik, mintha csak ki lenne vetítve a falra, talán pont azokkal a kis gépekkel amiből kettőt is látni. Hogy esetleg a múltból jöttek az bennem is felmerült, de szerintem ők is csak a módját keresik, hogyan juthatnak be, mert ott egy reflektor is a háttérben, úgyhogy biztos kutatnak.

Valószínű, hogy Baylan 66-os túlélő a korából adódóan, így elsőre úgy gondolom, hogy a WBW-n keresztül akarja megváltoztatni a múltat, hogy a Jedi Rend bukása ne történhessen meg. Amúgy ilyen szürke-Jedinek tűnik, mert használja a Sötét oldalt, de a szeme ugye nem sárga (jó Dookunak se volt az), és szerintem a fénykard színe is erre akar utalni, hogy ő a Sötét és a Világos oldal között van.

Szerintem valami más lesz a háttérben, engem az érdekel, hogy ha e világi akkor eddig hol volt? :) Azt is érdekes lesz látni, hogy ezek az Erőhasználók hogy kötődnek Thrawn sztorijához.

 

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Ráadásul a "gonosz Télapó" kardján van keresztvas is ami a régi kardok sajátja elvileg.

Olyat szerezhetett a Malachor-on is, láttuk mennyi volt ott a földön elhagyva. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.