Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Az előbb találtam egy aktív tízert.

 

Felraktam Megára arra az esetre ha ezt is leszednék.

 

https://mega.nz/folder/gcwD3DzK#icEWQodypkE6L7wCxS3D6w

 

 

Kiszerkesztettem azt a twitter-eset mert leszedték.

Szerkesztve: - Rog
  • Nagyon tetszik 3
  • Köszönöm 4
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
35 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Megnéztem az előzetest. Nem igazán értem, mit titkolnak rajta. Hangulatos, de semmi több.

Nem is neked kell értened, ha csak nem vagy a marketing csapatban. Nyilván van egy marketing stratégiájuk, amit üzleti titokként nem szokás megosztani az olyan földi halandókkal, mint te vagy én, ők viszont ott fent a Disney kastélyban ez alapján dolgoznak. Majd láthatod azt a trailert, amit a nagyérdeművel is meg akarnak osztani, ami felteszem, sokkal inkább fog hasonlítani a kész mre mint az, amit akkor vágtak össze, amikor még forgatták a sorozatot.

Ne türelmetlenkedj. A sorozat még messze van, előtte még ott az Andor, a The Bad Batch és a The Mandalorian. Nyilván azokkal fognak foglalkozni előbb, aztán majd sorra kerül az Ahsoka is. Ezek az emberek üzleti tervek és marketing stratégiák alapján dolgoznak (amit nem kell értened, mert te a néző vagy), nem egy random ország random rajongójának vágyálmai szerint, és pláne nem hátulról kezdik a munkát. Tessék szépen kivárni türelemmel. Majd jön az is, amikor jönnie kell. Addig meg bőven van és lesz mit nézni. Most például fölkerült a Disney+-ra egy tök chilles cucc, a Star Wars filmek és élőszereplős sorozatok jeleneteit mutatják zene és beszédhangok nélkül. Hangok Galaxisa a címe. Nem nagy cucc, de baromira rá lehet relaxálni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Most például fölkerült a Disney+-ra egy tök chilles cucc, a Star Wars filmek és élőszereplős sorozatok jeleneteit mutatják zene és beszédhangok nélkül. Hangok Galaxisa a címe. Nem nagy cucc, de baromira rá lehet relaxálni. :D 

Ez már elég régóta fenn van, és nem ez az egyetlen mert van egy Életterek és egy Járművek Mozgásban is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez már elég régóta fenn van, és nem ez az egyetlen mert van egy Életterek és egy Járművek Mozgásban is. :) 

Egen? Na az fura, mert nálam a Disney+ újdonságok sorában jelent meg. :o

Az Élettereket és a Járművek mozgásbant már láttam korábban, de erről még nem is hallottam, azért is hittem el, hogy újdonság. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

OFF:

Egen? Na az fura, mert nálam a Disney+ újdonságok sorában jelent meg. :o

Az Élettereket és a Járművek mozgásbant már láttam korábban, de erről még nem is hallottam, azért is hittem el, hogy újdonság. :D 

OFF

Nálunk lehet, hogy újdonság, de ez is akkor jelent meg amikor a többi. 2021-ben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

OFF

Nálunk lehet, hogy újdonság, de ez is akkor jelent meg amikor a többi. 2021-ben. :) 

Valószínűleg ez lehet a magyarázat akkor, hogy miért abban a sorban tűnt fel. Rejtély megoldva, most akkor már nyugodtan lehet beszélni az Ahsokáról. Szóval, mikor jön már az a fránya trailer, mire várnak még? :D :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Natasha a héten ünnepelte a 28. születésnapját és emiatt az alábbi ajándékot kapta, amit a közösségi oldalán meg is osztott.

Személyek:

- Dave Filoni adott, kb. középen található.

- Mary Elizabeth Winstead is látható, a Mary talán őt takarhatja, őt már korábban pletykálták. (Hera??? :hmm:)

- Brendon Wayne, Din Djarin egyik dublőre. (elképzelhető, hogy Din itt is feltűnik, az is lehet, hogy Brendon más szerepben tűnik fel, de az is lehet, hogy csak jókívánságból írt)

- Rosario sem maradhat ki a sorból.

- Rick Famuyiwa is ott szerepel, legalábbis a Rick szerintem ő lehet.

- Chopper is aláírta. :D

- Ray Stevenson korábban pletykálva volt, ő is szerepel rajta.

- Ivanna Sakho is írt - amúgy ő már instán korábban megerősítette(?) a szereplését. :D

- R.J - redditen valaki azt spekulálta, hogy lehet ő R.J. Mitte is - Breaking Bad-ben szerepelt - de az is elképzelhető, hogy Filoni megkérte Riant, hogy rendezzen. :D

- És persze van több VFX és stábtag, két embert keresgéltem, de a legtöbb szinte olvashatatlan. :glasses:

 

FbD8fvRWAAA23zr?format=jpg&name=large

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Eman Esfandi fogja alakítani Ezra Bridgert a sorozatban, gyakorlatilag hivatalos: hhttps://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/star-wars-ahsoka-casts-ezra-bridger-eman-esfandi-1235129369/

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A d23 oldalán olvasható egy rövidke szinopszis a sorozattal kapcsolatban:

 

"A Birodalom bukása után játszódó Ahsoka egy egykori jedi lovagot, Ahsoka Tanót követi, amint egy védtelen Galaxisra fenyegető veszély után nyomoz."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Bence1997 said:

A d23 oldalán olvasható egy rövidke szinopszis a sorozattal kapcsolatban:

 

"A Birodalom bukása után játszódó Ahsoka egy egykori jedi lovagot, Ahsoka Tanót követi, amint egy védtelen Galaxisra fenyegető veszély után nyomoz."

Csak meg lesz Thrawn főadmirális.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.