Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Amúgy erről a THR -es hírről az jutott eszembe, amit még azt hiszem az augusztusi Disney Gallery-ben mondott Favreau: az ilyen dolgok mindig kikerülnek, akármennyire is titkolóznak a Lucasfilmnél. :D

 

Anakin szerepéről egy kis elmélkedés a részemről: Ha belegondolunk, nagyon érdekes lesz látni a kiválasztottat. Azt tudjuk az Erő-szellemekről, hogy útmutatást, tanácsot adnak, de emellett kapcsolatba tudnak lépni az élővilággal, csak gondoljunk arra, mit csinált Yoda vagy Luke az ST-ben. Anakin vajon mire lehet képes? :D

A másik, hogy nem feledjük: Anakin bár tudja a Galaxis múltját, jelenét és jövőjét (csakúgy, mint Qui-Gon mesélte Yodának a TCW-ben), nem árulhatja el Ahsokának a sorsát. De mivel a lány Thrawn után kutat, tud adni a lánynak néhány infót a chissről. Hiszen ismeri a főadmirálist, mint Anakin és mint Vader. Igaz, Anakin nem az eszéről híres (az Ep4 után amikor először megütközött Luke Skywalkerrel, kellett egy kis idő, míg leesett, hogy Luke a saját fénykardját használja :D) de csak megragadt benne valami a kék idegent illetően.

Illetve még annyi, hogy ez a találkozás - amely elsőre biztos, hogy nem lesz kellemes egyik félnek sem - adhat Ahsokának egy lezárást. Már a Mandiban is láttuk, miként viszonyul Anakinhoz, ha ez tisztázódik, akkor a "teher" lekerülhet a lány válláról. Ebből a szempontból a fehér Gandalfos jelenete a Rebels epilógusában pont ideillő lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 10. 24. - 16:47, Ody Mandrell írta:

Még mindig azt gondoljuk, hogy a Rebels utolsó jelenete eme sorozat után fog játszódni?

Én az utóbbi időben így sejtem. Aztán majd meglátjuk.

 

Friss hír: Marc Bernardin a héten szerepelt Kevin Smith podcastjében és ott elárulta: felkérte Rosariot, hogy egy rövidfilmben szerepeljen. A rövidfilmet decemberben kezdik el forgatni. Rosario azonban azt felelte, hogy elfoglalt, hiszen valamilyen Star Warst fog forgatni a Manhattan Beachen.

 

Érdekesség a helyszínnel kapcsolatban, hogy még legutóbb az MSW vagy Jordan nyilatkozta azt, hogy a Lucasfilm megpróbál több teret csinálni a Manhattan Beachen, ezáltal több sorozat készülte is megtörténhet a jövőben. Most mindenesetre arra fogadok, hogy a Mando 3. évadában felfog tűnni Ahsoka (ezáltal Sabine is feltűnhet, amely a Mandi új évadának története alapján nem is lenne idegen) de azt is spekulálják redditen, hogy teszt felvételeket vesznek fel Rosarioval az Ahsoka sorozat végett. Emlékezzünk, Ewan is megjelent a Mandi 2. évadának forgatásán, ugyancsak tesztfelvételek miatt. :)

 

A THR Haydenes riportjánál amúgy úgy írták, hogy az Ahsoka sorozat forgatása 2022 elején fog elkezdődni.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Filoni az Empire magazinban beszélt kicsit a sorozatról, amit jelenleg is ír.

 

"Azt kell mondjam, izgalmas. Ez olyasmi, amit már évek óta elképzeltél. Aztán eléggé megdöbbentő, amikor ott ülsz és elkezded csinálni." Aztán hozzátette: "Már régen gondolkodtam Ahsoka eme kalandjáról, és érdekes lesz látni miképp fog fejlődni az egész. Évekkel korábban, elképzelésem se lett volna, hogy az egész egy fa ágából fog eredni, amelyhez köze van egy fickónak, akit Din Djarinnak neveznek, vagy egy gyereknek, aki Yodához hasonlít. Jó lecke volt ez számomra, hogy hogyan - amikor olyan kreatívokkal dolgozol, mint Jon Favreau - segítenek más dimenziót és mélységet adni ahhoz, amit éppen csinálok."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb casting hír, szintén a Deadlinetól: Ivanna Sakhno csatlakozott az Ahsoka gárdájához. A Deadline szerint Ivanna egy újonnan kitalált karaktert alakíthat majd. Érdekesség, hogy Ivanna az Instáján a következőket írta a Deadline cikkére, amely után szerintem biztosra vehető ez a casting és valószínűleg a Sabine-os hír is: 

♥️ @jonfavreau & @dave.filoni ♥️

:D

https://deadline.com/2021/11/star-wars-ahsoka-ivanna-sakhno-cast-disney-plus-series-rosario-dawson-1234881590/

Ivanna Sakhno

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2021. 11. 18. - 16:16, Bence1997 írta:

A Production Weekly alapján márciusban kezdik el forgatni a sorozatot. :)

Na úgy néz ki, hogy a PW kicsit frissítette a helyzetet. Ha minden igaz, már ebben a hónapban elkezdik a forgatást. (A mandi meg március végéig forog még)

 

2zz0b6884sc81.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 minutes ago, Nute Gunray said:

Csak azt tényleg jól kell megírni. Utána már nem is szükségszerű, hogy Anakin felbukkanjon újra valaha is.

Én nekem mondjuk tetszene még egy olyan jelenet, ahol Anakin beszélget Rey-el, és elmeséli neki a történetét. De ez csak ilyen fan álom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Hollywood Reporter újabb híre: Mary Elizabeth Winstead is csatlakozott az Ahsoka színészgárdájához!

Ha valaki nem tudná, ő Ewan McGregor partnere. :D

 

Mary-Elizabeth-Winstead-Birds-of-Prey-Ge

 

 

Egyelőre így állunk - csak hivatalos vagy Hollywood Reporter/Variety oldalán lehozottak szerepelnek:

- Rosario Dawson (Ahsoka Tano)

- Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

- Natasha Liu Bordizzo (pletykált szerep: Sabine)

- Ivanna Sakhno

- Mary Elizabeth Winstead

 

Ezra és Thrawn színészei is érdekesek lesznek, utóbbi szerintem 100%, hogy Lars lesz. De szépen alakul a színészgárda. Vajon ha tényleg e hónapban forgatnak, akkor közzétesznek-e egy olyan listát, amit az Obi-wan Kenobihoz csináltak? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Újabb Hollywood Reporter hír: Ray Stevenson(Vikings) csatlakozott az Ahsoka színészgárdájához, mint egy gonosz admirális! (Nem Thrawnt fogja alakítani)

 

GettyImages-861006150-H-2022.jpg?w=681&h

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Oh, hogy én mennyire birom ezt az arcot! A Róma sorozatnak ő volt az egyik főszereplője. Megkönnyeztem anno mikor Titus Pulloként az arénában állva maradt és kinyirt mindenkit.

 

Végre valaki úgy bírja mint én. Igazából egy karakterszínész de a legjobb fajtából. A Megtorló 2-ben ismertem meg Stevensont és már ott rohadt szimpi volt. Valahogy a fizimiskája szimpatikus.

Amiben még nagyon jó az a Big Game ahol az amerikai elnök(Samuel l. Jackson) rossz útra tért testőrét játssza, illetve a 2015-ös Szállítóban ahol Frank Martin apját alakítja.

De Star Wars vonatkozásban is ismerjük. Ő adta Gar Saxon hangját.

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 3
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Frenkie írta:

De Star Wars vonatkozásban is ismerjük. Ő adta Gar Saxon hangját.

Ma is tanultam valami újat. Pedig láttam a Rómát, de ez eddig a pillanatig nem esett ke,

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bírom azt a mukit. Először a Megtorló muviban láttam. Azon kívül a három Thor, a három beavatottas, az örökséges szállítós, a második GI Joe muviból, a Dexter hetedik és a Rebels harmadik szezonjából ismerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.