Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Engem is meglepne, ha a képregényes felvezetés után Qi'ra és a Vörös Hajnal nem tűnne fel. De én főleg úgy tudnám ezt elképzelni, hogy az évad végén, afféle cliffhangerként és akkor a sztorija folytatódhatna vagy egy 2. évadban vagy esetleg a The Mandalorianben - mivel a Vörös Hajnal Maulnak hála laza szálakkal, de kötődik Mandalorianhez.

Abszolút, én is egy cliffhanger jellegben hozatnám be a szervezetet. Pl. van egy ellenlábas Bobának - a leakek korábbról még Hammerheadként nyilatkoztak - akiről a végén kiderül, hogy mindössze csak egy szövetséges a Hajnallal/vagy éppen a Hajnalnak dolgozik és Q'ira, mivel Fett keresztül húzza a számításait, háborút indít ellene a 2. évadban. De jól hangzik. :D

 

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Illeszkedne is a folyamatban lévő sequel világ építésébe.

Tényleg, ők is bevonhatóak a sztoriba. Azért ha Ren feltűnne élőszerepben... már a gondolat is gyönyörű. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel ma egy új előzetest mutatott be a Hawkeye sorozathoz, amely mellett közölték még azt, hogy dupla epizóddal fognak nyitni.

 

Tehát a finálé december 22-én érkezik, így a Book of BF egyedül indul majd év végén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben a klipben nincs jelenet az új sorozatból vagy annak a forgatásából. Látni a Birodalom visszavág meg a Jedi visszatér forgatásából jeleneteket, van bevágás az ep.5 Special Edition jelentének a felvételéről meg egy Celebrationös megjelenésről. Gondolom a dokumentumfilm a figura múltbéli feltünéseivel fog foglalkozni, meg azzal hogy miként alakult ki körülötte a mostani kultusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi eltudok képzelni, hogy a dokumentumfilmben lesz egy-két jelenet a sorozat forgatásából, miközben Rodriguez és Favreau meg néhány színész beszél a karakterről (tippre Ming ehhez a specialhez vett fel fentebb egy jelenetet, ahol a karakterről beszélhetett). De szerintem ennyi lesz, ez valóban Boba Fett örökségéről, a kultusz kialakulásáról fog szólni.

 

Már akkor lehetett tudni erről a dokuról, amikor bejelentették a Disney+ napot. Akkor fel is fedték a szinopszisát:

 

“A special celebrating the origins and legacy of Star Wars’ legendary bounty hunter, Boba Fett.”

 

Ezt látva elgondolkodtam azon, hogy akkor előzetes előbb fog jönni? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na közben kutakodtam egy kicsit. Valakik már megkapták a novemberi számot. Nincs benne infó...

 

 

Előzetes időpontnak én most bemondok két dátumot:

- november 12. (Disney+ nap)

 

- november 29/30. (ekkor leszünk 1 hónapra a sorozattól)

 

Ahogy látom amúgy még az Entertainment Weekly se jelentett be semmilyen Book of Boba Fettes számot. Pedig a tavalyi Mandis nagyon adta, az első infókat tudhattuk meg abból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bomarr írta:

Jól mutat! Egyébként az eddigi anyagok alapján úgy tűnik Boba fogyott egy kicsit a Mando sorozat óta :D

Igen, mintha belefogyott volna a páncélba. :D 

 

5 perccel korábban, Whill írta:

Nagyon várom. Szerencsére a trailer nem mutatott sokat, így még bármi történhet a sorozatban. :D

Be lesz mutatva az alvilág. :) 

 

"Every galaxy has an underworld."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 10. 25. - 16:13, Bence1997 írta:

Na közben kutakodtam egy kicsit. Valakik már megkapták a novemberi számot. Nincs benne infó...

 

 

Előzetes időpontnak én most bemondok két dátumot:

- november 12. (Disney+ nap)

OFF
Bár nem ide tartozik, de hátha beszélnek a TBB 2. évadjáról is, még ha trailert nem is mutatnak. Koncepció már biztos van+ epizódok irása is talán készen van. Nem tudjuk mikor kezdték el a 2. évad készitését.  
OFF vége.

Trailer elemzés.
 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.