Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A The Book of Boba Fett sorozat

Én lennék a legjobban felháborodva ha nem két külön sorozat lenne :D Azért van még itt bőven történet amit el lehet mesélni Djarinnal, nehogymár így zárják le. Nekem azóta is ilyen Oszt' most? feelingem van a végével kapcsolatban, de azért ezt tudtuk, hogy Baby Yoda előbb-utóbb el fog tőle kerülni, örökké nem maradhat nála.

 

Meg annyit van emlegetve Mandalore visszafoglalása is, hogy nehogymár ne egy Mandalorian című sorozatban foglalkozzanak vele ami egy mandalóriról, és közvetve még több mandalóriról szól. Ráadásul Djarinnál a Sötét kard is, biztos nem off-screen vagy könyvben fog annak a sorsa is eldőlni. 

 

A Boba sorozat címében meg gondolom nem véletlen szerepel a Book szó, lehetett volna simán Boba Fett is, ha már az Ahsoka sorozat is simán Ahsoka, az Obi-wan meg Obi-wan stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is bevezetésen vigyorgok. :D Hihetetlen mekkora bad ass karakter csináltak Bobából. :D Amúgy Bib Fortuna elég valószínűleg tényleg csak a helyieket terrorizálhatta. Vajon milyen megfontolásból ült le arra a "trónra"? Bomarr anno felvetette Fennec kapcsán, hogy mi értelme volt visszahozni? Most már tudjuk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fel sem fogom, hogy merülhet fel bárkiben is, hogy a Book of Boba Fett lesz a The Mandalorian 3. évada, amikor a második évad látványosan ágyazott meg olyan sztoriszálaknak, amit ki kell bontani egy harmadik évadban, és Boba Fett-nek ezekhez semmi köze. Djarin nem habókra találkozott Bo-Katannal, Lady Kryze nem habókra kérte, hogy Djarin csatlakozzon hozzájuk, és hősünk azt sem humbukra mondta, hogy a csatlakozást fontolóra veszi azután, hogy letudta a Groguval kapcsolatos kötelezettségeit.

Spoiler

Ami a második évad végén megtörtént, tehát a már az évad harmadik részében kikötött kritérium teljesült. Ráadásul a sötétkardot sem a hecc kedvéért szerezte meg ő, és állítottak fel a készítők ezzel egy komoly konfliktushelyzetet Djarin és Bo-Katan között, ami nem lett feloldva a The Mandalorianben, de legalább az egész Mandalore népre hatással lehet. Ja, és az sem véletlen, hogy mandaloriak jelenlétében mondta ki Boba Fett, hogy ő nem mandalori, így a sorozat címe sem passzolhatna rá.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De pont az évadzáróban van a legnagyobb kérdés nyitva hagyva, ami teljesen harmonizál a sorozat címével.

Spoiler

Djarin kezében van a sötétkard. Ha a Rebels és a TCW nem lett volna elég annak hangsúlyozására, hogy ez mennyire komoly dolog, akkor ott van az, hogy Bo-Katan nagyjából minden mondatában ezt hangsúlyozza az epizódban.

Boba Fettnek köze sincs a sorozat címéhez, amit pont a rész közölt le (ezek egyike sem a véletlen műve). Szerintem egyértelmű volt, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. Már csak a dátumokból sem. The Mandalorian 3. évad december 25., Book of Boba Fett premier 2021. december 23. Hogy lehetne már a Book of Boba Fett a harmadik évad, ha a premierje két nappal megelőzi a hivatalosan bejelentett harmadik évad premiert? Elnézést, de úgy érzem, ezt sokan nem gondolták végig, csak érzésből lereagálták. Amivel alapvetően nem lenne baj, de ezek a hirtelen érzések tesznek tönkre ma értelmes ok nélkül jobb sorsra érdemes cégeket és vezetnek gyűlölködéshez (akinek nem inge, ne vegye magára).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez az infó honnan van?

Jó kérdés, bevallom, magam sem tudom. A rész végén nagy lelkesedésemben google-ztam rá és olvastam el egy csomó dolgot, így totál összemosódtak. De valahol olvastam a dec. 23-at, és nem egy pletykalapon. Szerintem egy tweet volt... :hmm: De a dátum nagyon megmaradt a fejemben, szóval valahol biztos láttam. Ha meglelem, linkelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A December 23. nem tudom honnan jött, az amerikai IGN dobott be egy december 21-et, de nincs megerősítve dátum, ahogy a 3. évadnak sincs megerősítve. Igazából az, hogy Kathleen Kennedy azt mondta, hogy Christmas 2021, az eléggé tág fogalom. A TFA-t is úgy reklámozták anno, hogy "this Christmas", pedig december 18-án érkezett :) holnap úgyis megtudunk mindent amit kell szerintem :) 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Törölte emberünk a Tweetet... remélem akkor ez tényleg azt jelenti, hogy igaz :D 

Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem jelentik be hivatalosan, ha már lement az a rész, amiben reklámozták.

5 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én lennék a legjobban felháborodva ha nem két külön sorozat lenne :D Azért van még itt bőven történet amit el lehet mesélni Djarinnal, nehogymár így zárják le. Nekem azóta is ilyen Oszt' most? feelingem van a végével kapcsolatban, de azért ezt tudtuk, hogy Baby Yoda előbb-utóbb el fog tőle kerülni, örökké nem maradhat nála.

 

Meg annyit van emlegetve Mandalore visszafoglalása is, hogy nehogymár ne egy Mandalorian című sorozatban foglalkozzanak vele ami egy mandalóriról, és közvetve még több mandalóriról szól. Ráadásul Djarinnál a Sötét kard is, biztos nem off-screen vagy könyvben fog annak a sorsa is eldőlni. 

 

A Boba sorozat címében meg gondolom nem véletlen szerepel a Book szó, lehetett volna simán Boba Fett is, ha már az Ahsoka sorozat is simán Ahsoka, az Obi-wan meg Obi-wan stb.

Bennem felmerült az, hogy Mandalore visszafoglalása hogy nézni ki egy ilyen minimalista sorozatban. A főváros már-már Coruscant szintű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem jelentik be hivatalosan, ha már lement az a rész, amiben reklámozták.

Hétfőig nem beszélnek arról ami az előző részben volt. Valszeg holnapra időzitik a bejelentést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem jelentik be hivatalosan, ha már lement az a rész, amiben reklámozták.

Már legalább ötször leírták itt, hogy miért nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor egy újabb felesleges és kínos pletykát sikerülhet száműzni, amin lehetett lovagolni.

 

Én sem értem amúgy honnan sikerült bkinek is arra a következtetésre jutnia, hogy ez lenne a Mando 3. évada. Nem éppen szokás egy már futó sorozat egyik évadát egy teljesen más címmel és főszereplővel felvezetni, pont az eredeti szériában. Tudtuk, hogy lesz 3. évad, mégis miért kellett volna ezt leleplezni a 2. évad zárásában?

Ráadásul a Mandonak van egy íve, ami most fontos mérföldkövekhez érkezett el, elért egyfajta csúcspontot, megágyazott egy csomó fontos dolognak, több szálnak is a kellős közepén vagy az elején vagyunk, erre itt lecsapnák az egészet és átváltanánk arra, hogy Boba mit kezd magával az alvilágban? A sorozat eddigi főszereplőjét meg dolgavégezetlenül lecserélnék Bobára? Érdekes elmélet... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából így belegondolva nem volt annyira hülye elmélet. Ugye chapterekből áll a sorozat, mint a könyvek. Az első két évad volt Din Djarin könyve, most meg következett volna Boba Fetté, Fett után meg mondjuk Bo-Katané (amivel vissza kanyarodna a sorozat a most félbehagyott szálakhoz is).

 

De örülök, hogy nem ez a helyzet :) de őszintén egy kis félsz bennem is volt eddig :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, pb69 írta:

Én sem értem amúgy honnan sikerült bkinek is arra a következtetésre jutnia, hogy ez lenne a Mando 3. évada. Nem éppen szokás egy már futó sorozat egyik évadát egy teljesen más címmel és főszereplővel felvezetni, pont az eredeti szériában. Tudtuk, hogy lesz 3. évad, mégis miért kellett volna ezt leleplezni a 2. évad zárásában?

Ráadásul a Mandonak van egy íve, ami most fontos mérföldkövekhez érkezett el, elért egyfajta csúcspontot, megágyazott egy csomó fontos dolognak, több szálnak is a kellős közepén vagy az elején vagyunk, erre itt lecsapnák az egészet és átváltanánk arra, hogy Boba mit kezd magával az alvilágban? A sorozat eddigi főszereplőjét meg dolgavégezetlenül lecserélnék Bobára? Érdekes elmélet... :D 

Mert egy ún. Grace tudomisénki megint keveri a sz*rt, amit sok ember elhisz. A csaj hetek/hónapok óta azt híreszteli, hogy Pedro összeveszett a készítőkkel és a 2. évad közepén otthagyta a forgatást. A Mandi 3. évadja meg Bobáról fog szólni, mert ugye KK mondta, hogy a következő fejezet karácsonykor (ergo decemberben) fog érkezni, és ugye a fináléban be lett jelentve, hogy a Book of Boba Fett decemberben jön. És ott van a Book kifejezés és a chapterek is a Mandinál, meg bla,bla,bla... újból beégett. El kell engedni.

 

Érdekes egy sorozat lesz ez. Meglátjuk, mit fognak alkotni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mert egy ún. Grace tudomisénki megint keveri a sz*rt, amit sok ember elhisz. A csaj hetek/hónapok óta azt híreszteli, hogy Pedro összeveszett a készítőkkel és a 2. évad közepén otthagyta a forgatást. A Mandi 3. évadja meg Bobáról fog szólni, mert ugye KK mondta, hogy a következő fejezet karácsonykor (ergo decemberben) fog érkezni, és ugye a fináléban be lett jelentve, hogy a Book of Boba Fett decemberben jön. És ott van a Book kifejezés és a chapterek is a Mandinál, meg bla,bla,bla... újból beégett. El kell engedni.

 

Érdekes egy sorozat lesz ez. Meglátjuk, mit fognak alkotni. :)

Asszem ez a csaj az aki azt mondta hogy a Mandalori második évadában már nem Pedro játsza a mandot, meg hónapokkal ezelőtt azt mondta hogy KK ki van rúgva. Aki rá hallgat magára vessen :P

9 perccel korábban, Yoda József írta:

Igazából így belegondolva nem volt annyira hülye elmélet. Ugye chapterekből áll a sorozat, mint a könyvek. Az első két évad volt Din Djarin könyve, most meg következett volna Boba Fetté, Fett után meg mondjuk Bo-Katané (amivel vissza kanyarodna a sorozat a most félbehagyott szálakhoz is).

Szerintem semmi értelme nem volt ennek az elméletnek. Az évadoknak eddig nem volt cime, miért most lett volna? És minek dobnak be új konfliktusokat Djarin sztorijába ha pont most akarják abbahagyni a történetét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Grace egy noname senki. :P

 

Valóban, Favreau azt mondta, hogy jelenleg in-production állapotban vannak, míg pre-production állapotban vannak a Mandi 3. évadával kapcsolatban. Ez jön jövő karácsonykor, míg a Mandi 3. évadja "pretty soon following that" lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Igazából így belegondolva nem volt annyira hülye elmélet. Ugye chapterekből áll a sorozat, mint a könyvek. Az első két évad volt Din Djarin könyve, most meg következett volna Boba Fetté, Fett után meg mondjuk Bo-Katané (amivel vissza kanyarodna a sorozat a most félbehagyott szálakhoz is).

Hát önmagában nem feltétlenül lett volna hülyeség, csak a felvezetés és a függőben maradt szálak tekintetében már egyértelműen az. Eleve, a sorozat címe az, hogy a mandalori. Nem mandaloriak vagy Mandalore vagy mandalori történetek, hanem a mandalori. Aki jelen esetben Din Djarin. Ő a főhős, ebbe a képbe hogyan lenne az beilleszthető, hogy X évadonként áttérjünk más főszereplőkre? Még akkor is, ha nekik is van mandalori kötődésük.

Ráadásul Djarin dolgai nem lettek lezárva, hogyan cserélnék le a főszereplőt, amikor még több szála függőben maradt? Arról nem is beszélve, hogy Boba egy látványosan független szál elindításával jelentkezik be, a tatooine-i alvilágnak az ég világon semmi köze nincs a sorozat eddigi történéseihez. Mégis miért hagynánk félbe módszeres és alapos építkezés után a sorozat főszálait azért, hogy elkanyarodjunk egy tök új irányba?

Azt is vegyük hozzá, hogy a többi sorozatot (pl. Ahsoka, az ÚK-os) is pont így vezették be, ha a logikáját nézzük. A Mandoban felvillantották őket, elhintettek pár morzsát a karakterekről és a cselekményről, majd bejelentették, hogy ebből leágazva megkapják a maguk sorozatát.

8 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egyelőre nem látom, hogy nagy potenciál lesz ebben a sorozatban, de majd meglátjuk.

Alapesetben én is ezt mondtam volna. Viszont a Mandoban új szintre emelték Boba karakterét, ami innentől kezdve már elkezdett érdekelni. Illetve azzal, hogy egy rakat másik projektet is bejelentettek, így az is megnyugtat, hogy egy Boba-projekt nem vesz el fókuszt és helyet más dolgokról, nem vmi helyett kapjuk meg (ami engem akár sokkal jobban érdekelne), hanem vmik mellett, így pedig ez is szépen megfér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi Star Wars lesz nemsokára, hogy a végén csömörünk lesz tőle. :lol:

Viccet félretéve, örülök, hogy ez is sorozat lesz. A mozifilmekkel sincs bajom, de most (talán az újdonság hatása?) valahogy ez jobban fekszik, ráadásul így sokkal több SW matériát kapunk, amikben több sztorit bonthatnak ki, több szereplőre jut idő. Boba Fett önmagában nem nagyon érdekelne, de így, a The Mandalorian felvezető után már egész érdekes lehet. Ráadásul ez az alvilági téma is olyan, amivel még lehet sok érdekességet kezdeni. Például megnézni, hová jutott eddigre a Pyke szindikátus, esetleg Qi'ra ebben a sorozatban is megjelenhetne (akár a Solós színészek is belebújhatnának Han és Lando bőrébe). Arról nem is beszélve, hogy az Első Rend szorosan együtt működött az alvilággal, így akár még az ST történetének is alaposan meg lehet itt is ágyazni, behozva olyan bűnbandákat, mint a Kandzsi Klub vagy a Guvian Halálbanda.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.