Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Szerintetek ez egy antológia lesz Boba Fett pályafutásának különböző korszakaiból? Vagy a történet azután veszi fel a fonalat, hogy ráült a trónra Jabba palotájában? Én inkább az előbbinek látnám értelmét, akár úgy is, hogy az egyes részek egyáltalán nem kapcsolódnak egymáshoz és ide-oda ugrálunk az években. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök Rodriguez visszatérésének. A hatodik résznél az utolsó pillanatban kellett beessen. És hát olyan is lett. Tényleg tragikus volt az az epizód... ahogy a cím igérte. Pedig jó rendező/író. Biztos remek munkát fog végezni.

 

Bobánál az antológiának örülnék jobban csak az túl költségesnek tűnik igy első blikkre.

  • Nem értek egyet 2
  • Zavaros 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Szerintetek ez egy antológia lesz Boba Fett pályafutásának különböző korszakaiból? Vagy a történet azután veszi fel a fonalat, hogy ráült a trónra Jabba palotájában?

Elvileg a The Mandalorian eseményeivel párhuzamosan fog játszódni a sorozat (mint az Ahsoka és a Rangers of the New Republic), úgyhogy én az utóbbira tippelek. 

Persze ettől még kaphatunk flashbackeket Boba életének korábbi szakaszaiból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Örülök Rodriguez visszatérésének. A hatodik résznél az utolsó pillanatban kellett beessen. És hát olyan is lett. Tényleg tragikus volt az az epizód... ahogy a cím igérte. Pedig jó rendező/író. Biztos remek munkát fog végezni.

Alapból húztam a számat, mikor megláttam a nevét, de ez alapján kicsit megnyugodtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sorozat lesz, hanem fejezet.

 

Jon Favreau GMA interjú:


"I do, well, we have a.. that the end of the show.. uh... Boba Fett came out and said The Book Of Boba Fett coming Christmas, uh.. excuse me! Coming December 2021. Uh, and that wasn't part of the big Disney announcement, but here's the logo. We wanted to hold this back because we didn't want to.. spoil the surprise during the.. the big Disney announcement of all of the shows.. when Kathleen Kennedy was up there. And so they let me keep this one a secret. So this is actually separate from The Mandalorian Season 3. But what we didn’t say in that announcement is that the next show coming up, Kathy said is the next chapter, and that's gonna be The Book Of Boba Fett, and then we go into production right after that on Season 3 of The Mandalorian. Uuh... you know? Back with the main character that we have all, uh... have known and loved. So that's gonna be... about, pretty soon following that. We're working on that pre-production now.. while we're in-production on Boba Fett."

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@HeirToGrievous Olvasd el légyszi a hivatalos bejelentést.

"The Book of Boba Fett, a new Original Series"

 

Ebből elég egyértelmű, hogy sorozat. Ez a "next chapter" szöveg meg egyértelműen csak egy szófordulat volt, hogy mindenki azt higgye, a 3. évadról beszél Kennedy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, nekem inkább most a Boba Fettre fáj a fogam. Azok után, amit ebben az évadban Temuera leművelt, főleg a csodálatos utolsó jelenetben. A Mando meg egy nyugvóponton van most, nyilván folytatják, de kvázi fél-lezárást kapott most. Nem is rágom tövig a körmöm, hogy mi lesz most, egyedül a Darksaber kérdésköre érdekes plot-elem, meg Pershinget és Gideont is kivallathatják, hogy mi ez az egész a klónozással. Lehet, hogy Luke majd Mandoéktól kapja a tippet, amitől ismét nyomozásba kezd Palpatine után Landoval, és eljut a Pasaana-ra.

 

Grogu is biztosan elő fog még kerülni, és vele valószínűleg Luke is. Remélem, legközelebb, akár már pár év elteltével, inkább az ősrégi technológiával, a sminkkel oldják meg Hamill fiatalítását, nézhetne ki nagyjából úgy, mint a Last Jedi végén, rövid szakállal, középkorúan.

 

Azt a világot, amit a Mando első évada mutatott be a piszkos kantinákkal, a fejvadász-léttel és az alvilággal, ami az egyik kedvenc környezetem a Star Wars-ban, úgy érzem, hogy a Book of Boba Fett, azaz a BoBF ( :D ) jobban tudja majd mélyíteni. Már ebben az évadban sem volt akkora szerepe, hogy Mando egy fejvadász, és úgy sejtem, a továbbiakban is inkább a mandalori identitás lesz a hangsúlyban, nem fog visszatérni az eredeti hivatásához, míg Fett pedig kicsit pozíciót váltva továbbra is abban a világban fog tevékenykedni a BoBF-ben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Boba Fett sorozat ezen a ponton még bárhova mehet. Nem venném biztosra hogy a fejvadászokkal fog foglalkozni. Igazából pont azért mert semmit nem tudni arról hogy merre akarnak menni ezzel a szériával kicsit nehéz izgalomba jönnöm tőle. A Mandalori engem jobban érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem a Boba Fett sorozat ezen a ponton még bárhova mehet. Nem venném biztosra hogy a fejvadászokkal fog foglalkozni. Igazából pont azért mert semmit nem tudni arról hogy merre akarnak menni ezzel a szériával kicsit nehéz izgalomba jönnöm tőle. A Mandalori engem jobban érdekel.

A Boba sorozat ne lesz csatornázva ebbe, ami nagyon kíváncsi vagyok hogy fog megvalósulni. Tulajdonképpen Favreau és Filoni bármit írhat, én azt érdeklődéssel várom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Akárhogy nézem erősen félreérthetően fogalmazott.

Igen, erre céloztam én is. 

 

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem a Boba Fett sorozat ezen a ponton még bárhova mehet. Nem venném biztosra hogy a fejvadászokkal fog foglalkozni. Igazából pont azért mert semmit nem tudni arról hogy merre akarnak menni ezzel a szériával kicsit nehéz izgalomba jönnöm tőle. A Mandalori engem jobban érdekel.

Pedig azt hallottam, hogy a Book of Boba Fett első fejezetében bejönnek a Bomarr szerzetesek a képbe, és megkérdezik Bobát, hogy látott-e a palota előtt egy táblát, amin az volt, hogy Bib Fortuna hullatároló (nem látott, mert nem volt). Innen kezdődnek majd a bonyodalmak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ezek után már körömrágva várnám, hogy ki lesz a messzi galaxis "Wolf"-ja :D Mindenesetre ha a B'omarr szerzetesek képbe kerülne akkor nincs kecmec: ez lesz a legjobb SW sorozat amíg világ a világ :P

Na, azért a vén Ichy behozásával még lehetne fokozni azt a legjobbat. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, az egyik legjobb mellékszereplő az évadban. 

 

Nagyon-nagyon remélem, hogy látjuk a B'omarr szerzeteseket! :D 

Kíváncsi leszek Bobának mik a céljai. Kétlem, hogy nagy bűnszövetkezetet vett volna át. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karakterek, akiknek a feltűnésére nagyon nagyon várnék ebben a show-ban:

 

1.  C A D   B A N E - igazából titkon azt remélem, ő lesz a fő antagonistája a sorozatnak (de most már vagy itt, vagy a Bad Batchben folytatni kéne a történetét!!!)

2. Hondo Ohnaka

3. Rotta, azaz Büdöske, mint Jabba trónját magának követelő, immár kifejlett nyálkás szeméthegy

4. Bossk, illetve a többi Birodalom visszavágos fejvadász, de főként a trandoshan.

 

Érdekes lenne, ha flashbackekben feltűnne Daniel Logan is Bobaként, illetve egyébként Windut itt lehetne úgy visszahozni, hogy közben nem is támasztják fel, hanem csak flashbackekben, stb.

 

Ha Hondo és Bane visszatérne, akkor viszont nagyon remélem, hogy vagy animatroniccal, vagy mocappel oldják meg, és az eredeti hangok, Corey Burton és Jim Cummings szinkronizálja majd őket. Egyébként még egy jó plot lehetőség, hogy Qi'Ra itt tér vissza kicsit idősebben, mint a Crimson Dawn új vezetője. 

 

TOVÁBBÁ egyébként ha már Luke vendégszerepelt a Mandoban, itt valahogy egy Han Solo-feltűnés illeszkedne a dologba. A Solo-Fett rematch sajnos kimaradt egyelőre, és a Solo-ban sem lett behozva Boba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

1.  C A D   B A N E - igazából titkon azt remélem, ő lesz a fő antagonistája a sorozatnak (de most már vagy itt, vagy a Bad Batchben folytatni kéne a történetét!!!)

2. Hondo Ohnaka

3. Rotta, azaz Büdöske, mint Jabba trónját magának követelő, immár kifejlett nyálkás szeméthegy

4. Bossk, illetve a többi Birodalom visszavágos fejvadász, de főként a trandoshan.

Ezeket én is nagyon adnám. Cad Bane-re én már a The Mandalorianben is számítottam, de itt is helye lenne. Mondjuk főgonosznak nem tudnám elképzelni, elvégre ő "csak" fejvadász. A TCW-ben sem önös célból gonoszkodott, szimplán csak gonosz embereknek/lényeknek vállalt el melókat. Persze az elmúlt közel harminc évben ő is változhatott. Elvégre, Boba Fettről sem hittük volna, hogy egy szótlan biodíszletből egy nagy hírű fejvadász klónja, majd Jabba örököse lesz végül. :) 

Hondo olyan karakter, akit szívesebben látnék az Ahsokában. Momentán meggyőződésem, hogy az Ahsoka lesz a Rebels folytatása, ebben zárják le az Ezra utáni kutatást, így Sabine és Ezra, na meg persze a már beharangozott Thrawn is feltűnik (adja az ég, hogy Benedict Cumberbatch játssza). És Hondo egy olyan karakter, aki szintén komolyan kötődik Ezrához, nem túlzás azt állítani, hogy barátok. Ráadásul Ahsokával is van közös múltja. Így szerintem az Ahsokában jobb helye lenne. Vagy mindkettőben, de az Ahsokában legyen nagyobb szerepe.

Rotta, jöhet! Ha valamit nagyon-nagyon hiányolok a Disney érából, akkor azok a huttok. A TCW óta semmilyen mozgóképes produkcióban sem tűntek fel, csak emlegetik őket. Jó lenne ezen változtatni, és bár tudom, hogy Rotta nem volt közkedvelt figura, de én kíváncsi vagyok, mi lett vele. Ha ő lenne teszem azt Boba legfőbb riválisa, azt nagyon csípném, pláne, ha afféle Godfather sztori kerekedne belőle.

A régi fejvadászok is jöhetnek, bár hozzájuk nem kötődöm különösebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet hogy most én is jobban várom a The Book of Boba Fett sorozatot, mint a The Mandalorian 3. évadát. Az első Star Wars játékfigurám Jango Fett volt, amit azután kaptam kisgyerekként, miután megnéztem apával A Klónok Támadását VHS-en. Teljesen elvarázsolt a film, és nekem Jango volt az, aki az OT fanoknak Boba. Jango annyira menő karakter volt, ráadásul róla mintázták a klónokat, és kiderült hogy Boba az ő nyers klónja...! Hát el voltam ájulva ettől a fickótól, és ezután más szemmel néztem az OT-t is. És amikor megkaptam a Jango Fett figurát, majd kiugrottam a bőrömből.

A The Mandalorian 2. évadában pedig olyan hatásosra sikerült Boba visszatérése, hogy két dolog idéződött fel bennem: Ez az emlék, illetve hogy amennyiben Ahsoka kapni fog egy saját sorozatot, Bobának is muszáj lesz! És így is lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba az OT-ben csak egy menő páncélos, akciózós biodíszlet volt, mint a MagnaGuardok az ep3-ban vagy a Ren lovagok az ep9-ben. A PT volt az első, ami átformálta, hátteret és arcot adott neki, még ha gyerekként nem is az ep2-ben, hanem a TCW-ben bontakozhatott ki, aminek hála lassan karakterré érett. A The Book of Boba Fett pedig még tovább szőheti a történetét. Szerintem Boba is eljut majd oda, mint Maul, hogy a Star Wars egyik komoly tényezőjévé válik, akiről többet is el lehet mondani annál, hogy tök jó a páncélja (már több ennél, de azért még van hová fejlődnie). Amúgy szerintem az ifjúkori kalandjai sem merülnek még feledésbe, megkockáztatom, hogy a Bad Batch-ben is meg fog jelenni. Pláne, hogy Frennec is benne lesz. Talán Boba nem csak jóindulatból mentette meg az irháját (ne feledjük, Frennec találkozni akart valakivel Mos Espában, több mint valószínű, hogy Bobával, szóval sanszos, hogy már régebb óta ismerik egymást).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egytől-egyig felbukkannának a jól ismert fejvadászok (Bossk vagy Dengar pl.), azt nagyon adnám. De Rotta története is a levegőben lóg jó 12 éve, így ezt most lezárhatnák. Meg egyébként is ki lehetne bontani, hogy hogyan hullott szét Jabba bűnszövetkezete annak halála után, mert Fortuna biztos, hogy nem volt nagyjátékos, ő csak a saját szemétdombján uralkodhatott a Tatooine-on. Egyébként várok egy fb-t is, ahol láthatjuk, Boba kiszabadul a sarlacc gyomrából. 

 

Szóval sok potenciál van ebben a sorozatban, kíváncsi vagyok, a készítők melyik út felé indulnak el. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok és lányok, mekkora esélyt láttok, hogy szerepeljen, a Timothy Olyphant által játszott Cobb Vanth? Most néztem meg, a The Marshal cimű epizódot, akarom mondani fejezetet :D és a rész nézése közben, fogalmazódott meg bennem, hogy Boba páncéljában volt, Marshal és Tatuinon vannak mindketten. Szóval szerintetek lehet egy potenciális ellenfél Vanth?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 23. - 12:12, IndianaAndrisSolo írta:

Karakterek, akiknek a feltűnésére nagyon nagyon várnék ebben a show-ban:

 

1.  C A D   B A N E - igazából titkon azt remélem, ő lesz a fő antagonistája a sorozatnak (de most már vagy itt, vagy a Bad Batchben folytatni kéne a történetét!!!)

2. Hondo Ohnaka

3. Rotta, azaz Büdöske, mint Jabba trónját magának követelő, immár kifejlett nyálkás szeméthegy

4. Bossk, illetve a többi Birodalom visszavágos fejvadász, de főként a trandoshan.

 

Érdekes lenne, ha flashbackekben feltűnne Daniel Logan is Bobaként, illetve egyébként Windut itt lehetne úgy visszahozni, hogy közben nem is támasztják fel, hanem csak flashbackekben, stb.

 

Ha Hondo és Bane visszatérne, akkor viszont nagyon remélem, hogy vagy animatroniccal, vagy mocappel oldják meg, és az eredeti hangok, Corey Burton és Jim Cummings szinkronizálja majd őket. Egyébként még egy jó plot lehetőség, hogy Qi'Ra itt tér vissza kicsit idősebben, mint a Crimson Dawn új vezetője. 

 

TOVÁBBÁ egyébként ha már Luke vendégszerepelt a Mandoban, itt valahogy egy Han Solo-feltűnés illeszkedne a dologba. A Solo-Fett rematch sajnos kimaradt egyelőre, és a Solo-ban sem lett behozva Boba.

 

Mekkora lett volna már ha egy "utolsó utáni" jelenetben Boba betolta volna a tróntermébe a carbonitba fagyasztott Windut...;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.