Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Véssétek fel a December 29-et a naptárba :) 

 

Poszter is érkezett:

 

243537455_1003615270494077_7414799611473039103_n(1).jpg

 

 

Boba Fett mondja: Én vagyok az új király. Hamarosan bejelentkezek Palpatine császár helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szuper, bár remélem a premier nem azt jelenti, hogy szerdánként fog jönni. Annak különösebben nem örülnék. A másik, hogy elég későn kapjuk meg. :( Ősszel nem lesz semmi SW?

Márpedig a nyár óta - pontosabban júliustól kezdve - a Disney átállt a szerdai napokra. Szóval szerdánként fognak jönni majd a részek. És igen, ősszel a héten megjelenő Lego SW-n kívül maximum csak a képregények és 1-2 regény fog megjelenni.

 

Amúgy érdekes egy poszter. Látok két rancor fejet a trón két oldalán. :) Apropó dátum: már a Mandi is október végén érkezett, itt is késői dátumot választottak. Én mondjuk 1-2 héttel előbbre sejtettem. Késő karácsonyi ajándék lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Azt már lehet tudni, hogy ez az EpVI és a Mando közötti időszakot is elmeséli, vagy a Mando 2. évadának végétől veszi fel a fonalat?

Ha jól tudom, akkor lesznek majd flashback jelenetek is. Szinte biztos, hogy megtudjuk, hogyan mászott ki a sarlaccból és hogy mi történt vele utána. Még azt is eltudom képzelni, hogy látjuk majd, miképp rakja össze Fennecet Boba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

A poszter klassz, máris kopik vissza a klasszik szintre a páncél! 

Néhány holosakk parti a palotában maradt Bomarr szerzetesekkel és máris alacsonyan szállnak a páncélkoptató agyvelők. :D :lol:  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én még emellé hozzácsapnám a TCW utolsó évadát is. 

 

Nekem annál bennem van sajna a tüske a kánonütköztetés miatt, így nem mostanában akarom újra nézni, csak majd ha már nagyon nem emlékszem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem voltam Boba rajongó. Kultuszát is vitattam. Nem is értettem, hogy a Madness-ekben, rendre nagyon magasra ért. Gonosz oldalon csak Vader bírt vele rendre. De talán most kiérdemli a státuszát nálam is. Változtatgatott ez az ep2, TCW, miatt is de érdemben csak a Mandi 2. Évadával. De most itt az ő ideje. Végre megtudhatjuk, hogy érdemes e a saját nevére, hírére, hírnevére. Nem gondoltam volna, de nagyon kíváncsi vagyok már rá. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Donát írta:

Vajon a mackós testfelépítést sikerül maga mögött hagynia? :D Remélem lesz egy 5 perces montázs ahogy Bib Fortuna koponyájával súlyzózva visszanyeri a versenysúlyát. :lol: 

 

Fél karral emelgeti a banthát :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon várom ezt a sorozatot. A Disney-érában sokszor megtörtént már, hogy egy érdektelennek tűnő alapkoncepcióból született valami nagyszerű. Emlékszem, hogy annak idején hányan felesleges filmnek tartották a Zsivány Egyest, most meg körülbelül az az egyetlen film, amit még a Disney-fóbiások is elismernek, hogy jó. A Mandaloriant is sokan temették már a bejelentésekor, a végeredmény mégis zseniális lett. Én nagyon örülök, hogy Temuera Morrison visszatért, engem legjobban Boba emberi oldala érdekel, és a viszonya ahhoz a tényhez, hogy ő egy klón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Donát írta:

Vajon a mackós testfelépítést sikerül maga mögött hagynia? :D Remélem lesz egy 5 perces montázs ahogy Bib Fortuna koponyájával súlyzózva visszanyeri a versenysúlyát. :lol: 

Meglátjuk! Mert cool a poszter meg minden és hát nyilván ül, de elsőre a "jóllakott napközis" közhely ugrott be róla nekem (is). ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

Meglátjuk! Mert cool a poszter meg minden és hát nyilván ül, de elsőre a "jóllakott napközis" közhely ugrott be róla nekem (is). ;)

Hát azért még mindig nem olyan súlyos egyén, mint az előző kettő, akik azon az emelvényen terpeszkedtek. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon OT scum and villainy-feelinget várok ettől a sorozattól!

 

Igen, ettől várok valami olyasfajta fan servicet, amit viszont tartalommal lehet feltölteni, mert ikonikus karakterek tűnhetnek fel, akikről viszont keveset tudunk.

 

Szeretném látni ebben a sorozatban: az OT ikonikus 5 másik fejvadászát: Bossk, IG-88, Dengar, Zuckuss és 4-LOM, valamint Cad Bane-t - neki a TCW-ben és a TBB-ben is megágyaztak, hogy van backstoryja mind Fennec-kel, mind Bobával. Hondo és Embo is illene a képbe! Illetve még valaki, aki bosszút esküdhetne Jabba trónjáért... szeretnék látni egy kifejlett Rotta the Huttot. Annyira szeretnék látni már újra egy huttot élőszereplős mozgóképen, ahol nem CGI-t használnak hozzá, ugyanis a Jabba báb a RotJ-ban máig elképesztő.

 

És jó lenne, ha a sorozatban a talpalávalót Max Rebo vagy Figrin D'an - akár közösen - szolgáltatná.

 

Persze az se baj, ha a töredéke jelenik csak meg ezeknek a figuráknak, már egy párnak is örülnék. Főleg Bane-nek és Bossknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az a jól lakott napközis szépen aratott a Tythonon.

Bizony, nekem nagyon bejött az a rész sokakkal ellentétben. Imádtam, izgalmasnak tartottam. Rodriguezben ilyformán nem csalódtam. Amúgy ő rendezi az összes részt a BoBF-ben? 

21 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A csajoknak is bejön, és most nem csak Fennec-re gondolok.

Star Wars Flirt GIF

Hát még neki a csajok Fennec-e.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyik kérdésem a sorozattal kapcsolatban az az, hogy ki lesz Boba Fett ellenlábasa. Valószínűleg az alvilág apraja nagyja tiszteletét fogja tenni a sorozatban - mindenféleképpen számítok a Pyke szindikátusra, a Fekete Napra, a Huttok is szerintem előjöhetnek, remélem a tini Rotta megjelenik :D - továbbá egy-két régi fejvadászra is számítok -  Bossk szerintem alap, van is múltja Bobával, ő mellette még akár 1-2 további fejvadász is feltűnhet, pl. Dengar vagy Zuckuss. Cad Bane, mint egy idős durosi érdekes látvány lenne, a wookie szerint már-már a 70-es éveit éri el, ha egyáltalán túléli a birodalmi korszakot, ami nem tudom egy durosinál mit takarhat.

 

Viszont egy bűnszervezet felbukkanására mindenképpen számítok és ennek a szervezetnek tkp. idén meg is alapoztak. Igen, ha a Vörös Hajnalra gondoltok, akkor bingó, eltaláltátok. Véletlen egybeesés, hogy a Crimson Dawn pont idén, e sorozat előtt tűnik fel egy olyan történetben, ahol Boba Fett prominens szerepet képvisel? Szerintem ezzel olyan kapcsot alkottak, amely megadhatja az alapokat a sorozathoz. Nem hinném, hogy a Lucasfilm csak úgy rábólintott Charles Soule ama ötletére, hogy Q'ira és a Vörös Hajnal visszatér a Birodalom Visszavág és a Jedi Visszatér közti időkben. Pontosan nem tudom, hogy mennyire vannak előre az alkotók képregényeknél - mondjuk Cavan Scott nemrég a 13/14. HR képregénnyel végzett, szóval azért van egy min. 5-6 hónapos táv - de eltudom képzelni, hogy még tavaly nyáron Charles Soule-al leült a Lucasfilm és felfedték Q'ira és a Hajnal szerepét. És megkérték rá, hogy kanyarítson egy háttértörténetet a sorozatnak.

 

Ez most pusztán csak spekuláció a részemről, de én valahogy így érzem. És szerintem remek antagonista lehetne a Vörös Hajnal Bobának és a kialakuló birodalmának. Persze ha más irányba megyünk - amire nagyban fogadnék :P - nekem úgy is jó. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 10. 02. - 15:45, IndianaAndrisSolo írta:

Nagyon OT scum and villainy-feelinget várok ettől a sorozattól!

 

Igen, ettől várok valami olyasfajta fan servicet, amit viszont tartalommal lehet feltölteni, mert ikonikus karakterek tűnhetnek fel, akikről viszont keveset tudunk.

 

Szeretném látni ebben a sorozatban: az OT ikonikus 5 másik fejvadászát: Bossk, IG-88, Dengar, Zuckuss és 4-LOM, valamint Cad Bane-t - neki a TCW-ben és a TBB-ben is megágyaztak, hogy van backstoryja mind Fennec-kel, mind Bobával. Hondo és Embo is illene a képbe! Illetve még valaki, aki bosszút esküdhetne Jabba trónjáért... szeretnék látni egy kifejlett Rotta the Huttot. Annyira szeretnék látni már újra egy huttot élőszereplős mozgóképen, ahol nem CGI-t használnak hozzá, ugyanis a Jabba báb a RotJ-ban máig elképesztő.

 

És jó lenne, ha a sorozatban a talpalávalót Max Rebo vagy Figrin D'an - akár közösen - szolgáltatná.

 

Persze az se baj, ha a töredéke jelenik csak meg ezeknek a figuráknak, már egy párnak is örülnék. Főleg Bane-nek és Bossknak.

Ennyi karakter 5 evadra elegendő kenne.Szerintem az 1.evadban majd a vegen kapunk 1-et.Es azert fogjuk marhara varni a 2.evadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Viszont egy bűnszervezet felbukkanására mindenképpen számítok és ennek a szervezetnek tkp. idén meg is alapoztak. Igen, ha a Vörös Hajnalra gondoltok, akkor bingó, eltaláltátok. Véletlen egybeesés, hogy a Crimson Dawn pont idén, e sorozat előtt tűnik fel egy olyan történetben, ahol Boba Fett prominens szerepet képvisel? Szerintem ezzel olyan kapcsot alkottak, amely megadhatja az alapokat a sorozathoz. Nem hinném, hogy a Lucasfilm csak úgy rábólintott Charles Soule ama ötletére, hogy Q'ira és a Vörös Hajnal visszatér a Birodalom Visszavág és a Jedi Visszatér közti időkben. Pontosan nem tudom, hogy mennyire vannak előre az alkotók képregényeknél - mondjuk Cavan Scott nemrég a 13/14. HR képregénnyel végzett, szóval azért van egy min. 5-6 hónapos táv - de eltudom képzelni, hogy még tavaly nyáron Charles Soule-al leült a Lucasfilm és felfedték Q'ira és a Hajnal szerepét. És megkérték rá, hogy kanyarítson egy háttértörténetet a sorozatnak

Engem is meglepne, ha a képregényes felvezetés után Qi'ra és a Vörös Hajnal nem tűnne fel. De én főleg úgy tudnám ezt elképzelni, hogy az évad végén, afféle cliffhangerként és akkor a sztorija folytatódhatna vagy egy 2. évadban vagy esetleg a The Mandalorianben - mivel a Vörös Hajnal Maulnak hála laza szálakkal, de kötődik Mandalorianhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.