Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Túlnyomórészt tetszene. :) 

Spoiler

Qi'ra és Bane feltűnését díjaznám, és logikus húzás lenne a fentebb vázolt, Vörös Hajnal konfliktus irányba vinni a sztorit. Viszont szerintem a ló túloldalára se kéne átesni azzal, hogy ezt a 7 részt telenyomják egy rakat visszatérő szereplővel. Eddig aránylag jól sültek el a visszatérések (The Mandalorian, The Bad Batch), így most is bízom ebben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerdánként jönnek a részek. Sőt, mostantól minden SW sorozat szerdán jön, egészen addig, amíg meg nem dagad a Disney+ annyira, hogy több napon is kiadhasson tartalmakat.

Elég idétlen húzás ez a Disney részéről. A Loki volt az első sorozat, amit szerdánként adtak, és a sikeréből arra következtettek, hogy mostantól mindegyiket szerdánként kell adni. Szerintem sokan vagyunk, akiknek péntekig nem is nagyon van ideje megnézni, én legalábbis így jártam a többi Disney+ Marvel sorozattal. Mindenesetre ez legyen a legnagyobb bajunk, én inkább örülök neki, hogy végre beindul az SW sorozat dömping. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mai világban annyira mindegy, mikor adják. Akár streamingen, akár "virágboltból streamelten" nézzük, mindenki akkor nézi meg az epizódokat, amikor akarja. Mindegy, hogy szerdán vagy pénteken vagy hétfőn vagy vasárnap adják, már nincs olyan, hogy ez az egyetlen alkalom aztán lehet várni a kutyatudjamikor érkező ismétlésre.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem a mai világban annyira mindegy, mikor adják. Akár streamingen, akár "virágboltból streamelten" nézzük, mindenki akkor nézi meg az epizódokat, amikor akarja. Senkinek nem tartanak puskát a fejéhez, hogy most aztán meg kell nézni szerdán vagy pénteken, mert több alkalom nem lesz vagy meg kell várni az isten tudja mikor jövő ismétlést.

Igen, de manapság bárhol bele lehet futni spoilerekbe, arra pedig mindenki másmilyen mértékben érzékeny. Még csak nem is kell a filmhez/sorozathoz kötődő oldalakat nézni, elég az üzenőfalat görgetni (pld. amikor Kárász a Mokkában az Ébredő Erő premierje utáni reggelen lespoilerezte Han halálát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Whill írta:

Igen, de manapság bárhol bele lehet futni spoilerekbe, arra pedig mindenki másmilyen mértékben érzékeny. Még csak nem is kell a filmhez/sorozathoz kötődő oldalakat nézni, elég az üzenőfalat görgetni (pld. amikor Kárász a Mokkában az Ébredő Erő premierje utáni reggelen lespoilerezte Han halálát).

De ezek sem kivédhetetlenek. A munkám miatt napi többször kell látogatnom a youtube-ot, és szinte állandóan a Face-en kell lennem, mégis, még nem futottam bele se a Discovery új évadjából spoilerbe, se a Hawkeye-ből spoilerbe (egy részt sem láttam még ezek aktuális évadából, mert nincs időm, meg őszintén szólva, kedvem sem ezeket nézni), se az Eternalsból vagy az új Spider-Manből. Igen, van veszélye a spoilernek, de azért a nézők nagy része nem akar másokkal szándékosan kib*szni, az oldalak is próbálnak maximálisan figyelni erre, ezután tényleg nem kell már sokat óvatoskodni, csak minimálisan odafigyelni (pl. nem egyből a premier után felmenni, mert akkor van a legnagyobb esélye spoilerbe futni, hiszen az oldalaknak is idő kell, míg gyomlálnak - az más kérdés, hogy a Youtube a mindenféle tevékenységfigyelő algoritmus mellé csinálhatna olyat is, ami ezt szűri...). Plusz, ez a veszély akkor sem lenne semmis, ha pénteken adnák, de teneked mondjuk csak vasárnap este van időd megnézni. Igazából ez a veszély csak akkor nem áll fenn, ha a megjelenés percében azonnal végignézed, amúgy tök mindegy. Arról nem is beszélve, hogy sohasem csak péntekenként jöttek a sorozatok, ezt csak most, az SW-nél szoktuk így meg.

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Emlékszem még nem is olyan régen volt arról pletyka, hogy lesz egy Boba film, amit Kasdan szívesen írna, és abba más játszotta volna Fettet. :D Örülök, hogy hűek maradtak a kánonhoz. 

Ja, ha jól rémlik, úgy szólt a sztori, hogy a klón Fettet valaki megölte, és egy tök más, random emberke vette volna fel a páncélt és vállalta volna magára Fett szerepét. Brrrrr... De szerntem ezt komolyabban fontolóra sem vették, hiszen a koncepció is baromság. Egy Boba Fett film, amiben Boba Fett benne sincs, csak a páncélja meg noname muki, aki Boba Fett-nek adja ki magát. Biztos nyerő lett volna... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Le a kalappal Temuera előtt. Nagyon össze kapta magát erre a sorozatra. A werkfilmen is látszik, hogy sokkal szikárabb mint a Mando idején.

Nagyszerű formába van! Még egy hét...eltelik az hamar!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Le a kalappal Temuera előtt. Nagyon össze kapta magát erre a sorozatra. A werkfilmen is látszik, hogy sokkal szikárabb mint a Mando idején.

Állítólag eredetileg Book of Bib Fortuna néven akarták a sorozatot indítani, de őt hiába motiválták a második képen látható twilekkel, sajnos nem tudott időre lefogyni, így lett végül Book of Boba Fett a sorozat címe és címszereplője pedig Boba. :D 

 

fat_fortuna.jpg

 

Rogue One Easter Eggs Feature Classic Alien Race

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még kicsit odébb lesz, de nagyon remélem, hogy szinkronban megkapjuk Berzsenyi Zoltánt.

Jó lenne ezekre figyelni, egy PT szereplő hangja ha elérhető, ne castingolják újra.

A legfájóbb nekem, a Zsiványban esett meg, hogy Organa nem Sörös Sándor lett, mint a PT-ben, hanem helyette az új belépő Baze Malbus lett ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epizódcímek:

 

Chapter 1 - december 29.

Chapter 2 - január 5.

Chapter 3 - január 12.

Chapter 4 - január 19.

Chapter 5 - január 26.

Chapter 6 - február 2..

Chapter 7 - február 9.

 

:D

 

A chapter 2-5 a Disney hivatalos közleményében van benne, amikor a januári felhozatalt prezentálták oldalukon. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség, de korábban már felakarták használni Boba Fettet, méghozzá a Solo c. filmhez. Kasdan mondta egy interjúban, hogy mindenképpen szerette volna bevonni a fejvadászt, de a Lucasfilm nem mondott rá, mondván: "egy másik projekthez kell."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.