Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Jól megy a sori íve, de nem tudom, hogy lesz e, akarnék e második évadot? Azt se bánnám, ha ennyi lenne, de az a 2. rész minőségében. Az nyilván meg is lesz. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Rexről:jólvan köszi a véleményeket, annyit tennék, hozzá, hogy vékony a vonal, fanservice és erőltetés közt, sokszor hozzáállás kérdése, hogy elmarasztalunk, vagy felmagasztalunk ilyen dolgokat. Valószínűleg még lehetne úgy csinálni, hogy nekünk tetszem. ;) De jöhet később is más soriban is. 

Az Ahsoka sorozatban viszont el tudom képzelni, egy-egy visszaemlékezéses jelenetben. És ott releváns is lenne Rex szerepeltetése. :) 

De majd kiderül, hogy látjuk-e, avagy sem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként azért néztem meg, mert ebben tűnnek fel először a Boba sorozat főszereplői (Boba, Fennec és a buckalakók). :) Fennec Mos Espába sietett volna egy találkozóra. Most már lehet sejtésünk, hogy kihez és miért.

  Hm... Lehet, hogy nem is olyan sokára, egész pontosan a következő részben látni is fogjuk újra a Gunslinger utolsó jelenetét egy másik szemszögből? :hmm: Úgy érzem, a visszaemlékezésekből már nincs sok hátra. Már csak annak kell kiderülnie, hogy Boba miért hagyta el a törzset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, Dzséjt said:

Hm... Lehet, hogy nem is olyan sokára, egész pontosan a következő részben látni is fogjuk újra a Gunslinger utolsó jelenetét egy másik szemszögből? :hmm: Úgy érzem, a visszaemlékezésekből már nincs sok hátra. Már csak annak kell kiderülnie, hogy Boba miért hagyta el a törzset.

Szerintem nem biztos, hogy annyira el akarta hagyni a törzset. Talán az vette rá erre, hogy megtudta, hogy hová került a páncélja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 08. - 12:42, Dzséjt írta:

Ha mondjuk a film végén látjuk őket a Tantive IV-en, ahogy Antilles kapitány elhalad mellettük Leia felé menet, az sokkal jobb lett volna.

Biztos vagyok benne, hogy azért nem oda kerültek, mert sok lett volna a jóból. A végén Vader, Tantive IV, C-3PO, R2, és úgy Leia...

 

A Rex-topicra reagálva: Rex fölösleges és értelmetlen lenne itt, az Ahsokában viszont KÖTELEZŐ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave Filoni csak társíró lesz a 6. epizódnál, amelyet Jon Favreauval közösen hoztak össze. Az összes többi epizódot Favreau írta. Továbbá végülis 5 rendező rendezett: Robert Rodriguez, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Steph Green és Kevin Tancharoen.

https://lumiere-a.akamaihd.net/v1/documents/boba_fett_project_profile_12-21-21_04e5d077.pdf

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis hype. Nem tudom hogyan, de a TFN-es arcok közül már van aki látta a legújabb részt. Megint teljesen el vannak ájulva! Az admin szerint:

 

"BEST. EPISODE. YET.
A solid 10!"

 

A múltkor nem hittem nekik, most viszont tűkön ülve várom a holnapot! :yes:

 

SZERK: a srác Ausztrál. Ott már lehet nézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy kis hype. Nem tudom hogyan, de a TFN-es arcok közül már van aki látta a legújabb részt. Megint teljesen el vannak ájulva! Az admin szerint:

 

"BEST. EPISODE. YET.
A solid 10!"

 

A múltkor nem hittem nekik, most viszont tűkön ülve várom a holnapot! :yes:

 

SZERK: a srác Ausztrál. Ott már lehet nézni.

 

Még a 2. részt sem néztem meg, valahogy nem érdekel annyira, mint a Mando.  :(  

Majd akkor a holnapival együtt megnézem egymás után. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fuhh most én is nagyon izgulok. Bizonyára már fellelhetőek itt-ott infók, leakek. Nehéz megtartóztatni magamat.

Most egyébként azt várom, ez a rész kicsit többet időz majd a jelenben, és szerintem lesz talán egy újabb visszatérő karakter! De az is lehet, hogy most zárulnak le a flashbackek. Vagy kihúzzák az utolsó részig, de szerintem akkor ahhoz a RotJ és a Book of Boba közt már nincs elég kontent, és akkor lehet, hogy visszaugrunk Daniel Logan fiatal Bobájára, és a múltjának más elemeit is feleleveníti a sorozat.

A trailerekben látott gengsztergyűlést örülnék, ha itt lerendeznék, meg a Slave I-jelenetet. Akkor már tényleg nem maradna semmi lényeges a trailerekből, és vaktában vághatunk bele az újabb részekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Még a 2. részt sem néztem meg

 

Én se. Sose érdekelt Boba. A keresztnevét azóta nem bírom hogy először meghallottam. Azt se bírom hogy kopasz. Talán a szezon vége után letudom a hat részt. Mondjuk egyelőre nem sok esélyt látok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Én se. Sose érdekelt Boba. A keresztnevét azóta nem bírom hogy először meghallottam. Azt se bírom hogy kopasz. Talán a szezon vége után letudom a hat részt. Mondjuk egyelőre nem sok esélyt látok rá.

Bizonyos értelemben meg tudlak érteni titeket. Unokanővérem, aki rajongásom mozgatórugója volt, mondta 2002-ben,hogy nagy csalódás neki Temuera Jango Fettje, és így Boba is. Mert mindig is egy szőke kékszemű hideg svéd fickót képzelt a páncél alá. Nem tudom ennek volt e könyv alapja, vagy csak a fejéből pattant ki, de meg lehet érteni, hogy nehezen fogadta be ezt a Hawaii, latin szeretőt.. :) Engem sosem zavart a 2002ben született új karakter és karakter háttér. És van valami bibi azzal is ahogy hangzik a Boba. Bibi-Boba.. :) talán a magyar baba szóra való átállás bántja a fülünket, nekem sem a kedvenc karakter nevem. De überelte a Kandzsi-klub. Számomra az a legkutyább sw elvenevés ami valaha elhangzott. A hideg kiráz tőle olyan suta szerintem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit vegyes volt nekem ez a rész. Rengeteg minden volt benne ami nagyon bejött, de voltak fura elemek is. Összességében azt szűrtem le, hogy Rodriguezért mint Star Wars-sorozat rendezőért nem igazán vagyok oda. De mondom ezt úgy hogy voltak nagyon-nagyon erős pillanatai is a résznek, a folytatást pedig igen csak várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 12. - 9:21, csoli1138 írta:

Unokanővérem, aki rajongásom mozgatórugója volt, mondta 2002-ben,hogy nagy csalódás neki Temuera Jango Fettje, és így Boba is.

 

Nekem semmi bajom azzal hogy Morrison lett Jango és Boba meg a többi klón. Amúgy már 1997 óta komálom azt a palit. Akkor láttam először a Féktelenül második részében.

 

YEbLJiN.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Rog írta:

 

Nekem semmi bajom azzal hogy Morrison lett Jango és Boba meg a többi klón. Amúgy már 1997 óta komálom azt a palit. Akkor láttam először a Féktelenül második részében.

 

064.jpg

Ő sem a színészbe akart belekötni. Csupán mást képzelt a sisak alá, és nem nagyon akaródzott megszokódni ez az arc. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.