Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nagyon jó epizód lett. Spoiler nélkül csak annyit mondok: látvány felcsavarva! Ja és szerintem kedvem támadt megnézni újra az Ep1-et. :P

Akkor ezek szerint masszív PT utalás is lesz az epizódban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy hogy kicsit fokozzam a várakozásotokat: egy nagyon, nagyon, nagyon fontos epizódról van szó. Több szempontból is. Szerintem eddig ez sikerült a legjobban.

 

Ja és Bryce Dallas Howard rendezte a részt. Részről-részre fejlődik a lány. :)

  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 1
  • Köszönöm 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a sorozat stábjából valaki - aki a fényképezésért felel azt hiszem - régebben interjút adott, ahol azt mondta, az utolsó három epizódra nagyon büszke. Hát ha a maradék két rész is ilyen látványt fog nyújtani, akkor leteszem a hajam. Na megyek is írni egy véleményt a rész topikjába. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak mondogasd szépen magadnak: "dolgoznod kell. Dolgoznod kell! A k*rva életbe, dolgoznod kell! Legalább addig bírd ki, amíg az nmagra felkerül a 4K-s változat, mert dolgoznod kell. Érted? Dol-goz-nod-kell!!!!" :45:

 

Szerk.: 2 perccel a poszt megírása után felkerült a 4K-s változat. Már nem is kell annyira dolgoznom. :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt javaslom mindenkinek, aki még nem látta, hogy kössön fel két liberót, acélsodrony kábellel rögzítse az állkapcsát és nyolcpontos biztonsági övvel csatolja hozzá magát székéhez. Mert ennél risszabb The Book of Boba Fett epizódot még nem láttunk.

Ne nyisd fel, ha még nem láttad!!!!

Spoiler

Mondom, hogy ne nyisd fel, ha még nem láttad.

Spoiler

Most komolyan?

Spoiler

Na jó, ha idáig eljutottál, vagy már láttad, vagy megőrültél. :P De azért még egyszer figyelmeztetlek: nem vicc. A következő tényleg való spoiler lesz.

Spoiler

Ez egy hálaistenül k*rva jó The Mandalorian epizód volt!

 

 

 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

Csak amiatt mondjátok, mert brutál jó a rész, vagy mert a sztori vesz olyan fordulatot, hogy kevésnek tűnik az évad?

Nehéz megszólalnom spoilerek nélkül. :D Az biztos, hogy egy 2. évad jön, mert már az eddigi 4 részben is alig haladtunk valamit, kétlem, hogy majd az utolsó két részre letudják a dolgot. Továbbá valami cliffhangert érzek a sorozat végére, amely belengeti, miről is szólhat a következő évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem biztos hogy jön a második évad

Spoiler

Pont ez a rész elég jól bemutatta, hogy van átjárás a Mandalori és a spin-off sorozatok között. Ha Boba szála folytatódni fog, akkor az folytatódhat akár a Mandalori-ban is. De az alapján amit tudunk simán lehet hogy két rész alatt legyőzik a pkye-okat és akkor igazából Boba fő szála beért.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz.. :)

Amúgy a régebbi Spoileres tartalom a komplett sztorival kapcsolatban igaznak bizonyult? Kérdem ezt úgy hogy azt sem olvastam. De ha nem akkor elolvasnám. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

Klassz.. :)

Amúgy a régebbi Spoileres tartalom a komplett sztorival kapcsolatban igaznak bizonyult? Kérdem ezt úgy hogy azt sem olvastam. De ha nem akkor elolvasnám. 

Én azért még várnék a sorozat végéig, vannak benne igazak(persze más szemszögből nézve), meg vannak hamisak. Pl. amit az 5. epizódra tippeltek, az úgy ahogy van nem jött be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.