Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

5 minutes ago, csoli1138 said:

Na épp akartam is kérdezni, hogy van-e még valaki aki ezek után is távol tartja magát a Book of Boba Fettől?

Hát, ott van @Brodie, akiről mióta itthagyta a fórumot semmit nem tudunk. De meglepne ha nem nézné a sorikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát, ott van @Brodie, akiről mióta itthagyta a fórumot semmit nem tudunk. De meglepne ha nem nézné a sorikat.

Ha valaki elment, hát elment. Inkább az érdekel, hogy a Boba-fóbok most visszatérnek-e? Érdeklődésben. Illetve, hogy rájönnek-e, hogy SAGA van kérem szépen, itt már ami megtörténhet az meg is történik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Ennek az epizódnak egy részét egy erdő közepén lévő tisztáson forgatták...........1983 nyarán.   Aki látta tudja miről beszélek. En még nem láttam, csak beletekertem. Letettem a hajam. 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a rész előcsalta belőlem a rég szunnyadó értékelésemet, amit már ezer éve nem használtam:  "A k*rva istenit!" 

Oké, életben vagy. Akkor az orvosok jó munkát végeztek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuszogok még...nem is tudok mit írni, csak úgy kavarognak a gondolatok. Minden percéről oldalakat lehetne írni. Szerintem megnézem még egyszer és utána próbálok valamit összedobni. De ez valami elementáris volt! Star Wars történelem zajlik a szemünk előtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a héten este hétig dolgozm kb fél nyolcra érek haza, vacsora mosogatás így fél kilenckor jön a szabadidő. Napközben melózok nincs időm fórumozni.

Ja igen és ezt a sorozatot mindig csütörtökön néztem meg nem szerdán. Most feljöttem olvasni a fórumot mig tölt a rész,

és akkora kedvet csináltatok a részhez, hogy már másolom és rendesen gyorsabban ver a szívem az izgalomtól. Nézem is 

mindjárt ,és nagyon remélem hogy az elkövetkezendő 50 percben nem lesz áramszünet, mert akkor 2 shotgunnal

elindulok az Elmü székházához és a jóisten legyen irgalmas annak aki az utamba áll.:D

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 4
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd holnap este megnézem(vagyis ma), az előző résszel együtt, és akkor lesz egy egész estét időtartamú 2 rész. :)

 

Kicsi off: 

De jó lenne, ha jövő szerdán miután leadták az utcsó részt ebből, kapnánk egy TBB 2. évados trailer féleséget. 

 

Off vége. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én szerintem egy after credits jelenetet fogunk kapni a stáblista végén, ami felvezeti a Mando 3. évadát

Szerintem is a következő élőszereplős sorozatot fogják felvezetni, ha lesz ilyen. A Mandi 2. évadának végén sem a TBB felvezetője volt, pedig sorban az követte. Viszont én nem vagyok abban biztos, hogy az a Mandi 3. évadának a felvezetője lesz, akár az Andor vagy az Obi-Wan Kenobi is lehet. A soron következő élőszereplős széria promotálása szerintem fontosabb számukra, mint egy olyané, ami legjobb esetben is csak év végén jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Netflixnél megjátszották azt a Witchernél, hogy a második évadzáró végére betették az 1200 évvel korábban játszódó "spin-off sorozat" trailerét. Valami hasonló lehetne itt is. Mondjuk egy Obi-Wan vagy egy Andor előzetes. Annyiból indokolt lenne hogy lassan kéne a hype-ot kelteni a következő széria körül. Az nem elég ha csak a rajongók lelkesek.

Mondjuk az is logikus lett volna ha a Disney+ napon mutattak volna valamit a 2022-es SW sorozatokból aztán mégse mutattak semmit. Valahogy nem szeretnek hype-ot kelteni a Lucasfilmnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: Ismerve a Lucasfilmet, a következő élőszereplős sorozatot nagyjából másfél hónappal előtte fogják elkezdeni promózni. De mivel jelenleg kérdéses, hogy mikor jön az Obi-wan Kenobi, simán kinézem belőlük, hogy a Celebrationig várnak vele. :P Most amúgy is a Bad Batch 2. évadján lesz majd a sor, bár ott se viszik valószínűleg túlzásba a dolgot. OFF vége

 

Szerintem is inkább a Mandihoz köthető after credit jelenet lesz. Most egy olyat tudok elképzelni (előző rész végével kapcsolatban), hogy

Spoiler

az after creditben látjuk, ahogy Luke visszahozza Dinnek Grogut.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Miért csináltak belőle hülyét? Mert nem olyan, mint régen? 

Vagy mert nem olyan, ahogy a cool biodíszlet alapján elképzelte. Legalábbis abból gondolom, hogy például a legutóbbi epizódokban pontosan olyan volt, mint régen: vagy nem is szerepelt vagy csak biodíszletként funkcionált. Szóval pont ezzel a prezentációval kéne maximálisan elégedett lenni. Ez volt Boba Fett az OT-ben és ez az eredeti karakter majdnem teljesen autentikus megvalósítása. Azért majdnem, mert a sisakja nem a fején van. :evil:

De szarkazmust félretéve, ez engem is érdekel. Mitől lett Boba Fett bolond? Vagy inkább bolondabb, mint az a karakter, akit egy vak ember merő véletlenségből kilőtt a fenébe és akit egyszer gúsba kötve és egy ládába zárva szállítottak le a megbízójának a mennyasszonya helyett. Tehát Fett életének eme két fénypontjához képest mi olyat láttunk itt, ami alulmúlja ezt? Mert ez a két esemény valóban bolondot csinált belőle. Először Ventress, aztán Han. Aki vak volt. És csak véletlen csapta hátba. Jango lemészárlásához legalább egy elszabadult űrrinocérosz és a Jedi Tanács feje kellett. Bobát "megölte" egy vak ember tök véletlenül. Szóval ismételten a kérdés: mi olyan van a The Book of Boba Fett-ben, ami alulmúlja a TCW-s megalázását és az ep6-ban betöltött páratlanul béna szerepét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.