Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Filoni külön figyelt rá, hogy ott legyen rajta a koromfolt attól, hogy felrobbant. Benne van a Disney Gallery Mandalorianben.

 

A Mandoban és a TBoBF-ben korábbról visszatérő karakterek eddig: Boba, Max Rebo, 8D8, EV-9D9, Bib Fortuna, R5-D4, Luke, R2-D2, Ahsoka, Bo-Katan, Thrawn (említik), Black Krrsantan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Filoni külön figyelt rá, hogy ott legyen rajta a koromfolt attól, hogy felrobbant. Benne van a Disney Gallery Mandalorianben.

És most lehet új koromfoltokat is rárakni, mert a legutóbbi részben a motivátora újra elszállt. Bár ez a második eset nagyon nem viselhette meg, mert a rész végén még mindig működik. Lehet a pit droidok gyorsan megjavították? :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

*napi hülye kérdés* Ki várja már a holnapi epizódot? :D Momentán elképzelni se tudom mi lesz benne, bár Filoni neve garancia a meglepetésekre. 

A meglepetés lehet negativ is...  :P

Volt már rá példa Filoni-tól... XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most azt remélem, hogy valami hasonló utat fogunk bejárni, mint a Mandi első évadjának finálét felvezető epizódjánál. Most mindenképpen azt várom, hogy a Pyke elleni háborúval foglalkozzunk, legyen interakció Boba és a Pyke-ok között - a Polgármester is újra feltűnhet - de ugyanakkor mindenképpen számítok (igazából remélem hogy ezt csinálják) egy hasonló felépítésre, mint a Mandi 1. évad 7. része: ott a Kliens és a Birodalom volt az ellenség, de végül jött Gideon és kinyíratta Werner Herzog karakterét. Ha itt bejönne a képbe esetleg a Pyke Szindikátus mögött vagy mellett álló szervezet - Vörös Hajnalra célzok, Qi'ra vezetésével - annak örülnék, mert ez a sorozat foglalkozik az alvilággal - még a promócióban is úgy adták ki az előzetest, hogy "every galaxy has an underworld" - szóval jöjjön csak az alvilág apraja-nagyja, a Mandi 3. évadánál én mindenképpen Gideon és a Mandis vonalat látom folytatásnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy korábban megírtam, a holnapi résszel vagy megdicsőül a sorozat, vagy mennybe megy. Ha Bobára koncentrál, és nagyszabású, hosszú rész lesz, és megkapjuk az igazi ellenlábasát egy igazán erős karakter személyében (legyen az egy pyke, vagy az a pyke, akivel találkozott, vagy más), akkor valószínűleg betalál majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

*napi hülye kérdés* Ki várja már a holnapi epizódot? :D Momentán elképzelni se tudom mi lesz benne, bár Filoni neve garancia a meglepetésekre. 

Már csak két epizód van hátra, így elérkeztünk a zárórészekhez. Ez az SW sorozatoknál eddig automatikusan azt jelentette, hogy most jön a csúcs. Eddig a Boba Fett sorozat nálam nagyon jól teljesített. Egyértelműen jobban tetszett, mint mondjuk a Mandalori első évadánál a zárás előtti epizódok. Úgyhogy nincs rá szó mennyire izgatott vagyok. Nagy dolgokat várok. Már holnap is. Aztán majd erre gondolom rátesz egy lapáttal a jövőheti.

Sajnos pont holnap 10 órakor egy megbeszélésem van, így nem tudom rögtön rávetni magam, de amint vége lesz szerintem azonnal tolom az új részt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Gyerekek mondták nekünk, hogy ez lesz a két és feledik Mandalori évad de nem tudtuk hogy ezt mennyire komolyan gondolták :D 

 

ez már majdnem spoiler! :) De állok elébe! Lehet hogy 1,5 óra lesz a zárórész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

iMég csak az elejét láttam és sajnos nem tudom most teljes egészében megnézni, de az epizód eddig szuper (mi az hogy!) viszont hát nem erre számitottam :D

Ilyenkor lesz az ember hirtelen hyperproduktív a 10 órás meetingjein. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.