Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

2 hours ago, Dzséjt said:

Szerintem nem. Amennyire tudom, ők főleg az Ismeretlen Régiókban ténykedtek az ep7 előtt, a Tatooine meg messze esik onnan. 

Spoiler a Crimson Reignre

Spoiler

A mini első számában a Ren Lovagok együtt dolgoznak a Vörös Hajnallal. Szóval nem biztos, hogy csak az Ismeretlen Régiókban működtek. Oda valószínűleg azért mentek, hogy ne kerüljenek a Sithek látókörébe. Lehet hogy valamennyire az ismert galaxisban is tevékenykedtek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mos Espa városa Doug Chiang eredeti látványtervein (1995) és Mos Espa látképe a sorozatban. Ahogy a harmadik epizódban elhangzik, az űrkikötők - így minden bizonnyal Wattoo roncskereskedése is - a felszíni városrészen találhatók.

 

271997182_5318621618169845_9154739604603

271941042_5318622568169750_7526248332965

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol vannak a jó kis heti official karakterposzterek? DVGLZV retro képregényposztere talán az egyik legjobb, amit valaha csinált, vicces, hogy az egyik leggyengébb részhez :D

 

Azt hittem, kapunk Trejót meg Pyke főnököt. Meg gondolom a vespás ganget se ússzuk meg. Amúgy még 8D8 vagy Max Rebo posztert megnéznék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Hol vannak a jó kis heti official karakterposzterek? DVGLZV retro képregényposztere talán az egyik legjobb, amit valaha csinált, vicces, hogy az egyik leggyengébb részhez :D

 

Azt hittem, kapunk Trejót meg Pyke főnököt. Meg gondolom a vespás ganget se ússzuk meg. Amúgy még 8D8 vagy Max Rebo posztert megnéznék!

Ezeket mindig hétfőn 16:00-kor teszik ki. Itt is vannak:

 

n3srrz4aj9c81.jpg?width=1366&format=pjpg

 

xcfwbt7aj9c81.jpg?width=1366&format=pjpg

 

b5mur8aaj9c81.jpg?width=1366&format=pjpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ming-Na Wen a Radio Times interjújában beszélt kicsit a sorozatról:

"Nagyon remélem, hogy az emberek vissza akarnak menni és újra látják az egészet egy más megvilágításban, miután tudod - nagyon óvatosan fogalmazok -, miképp alakultak a dolgok és az elemek miképp kerültek a helyükre... [Dave Filoni és Jon Favreau] tudják hogyan állítsák fel a figurákat és olyan lépéseket tesznek amikről nem is sejtenéd, hogy megtörténnek. És aztán hirtelen olyan [összecsapja a kezét], ó sakk-matt... Várunk erre a pillanatra. És nem csak a legutolsó epizódig, mert minden egyes epizódban új lépések és új elemek kerülnek a játékba amik remélhetőleg meglepik a rajongókat. Engemet meglepett."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lepődjünk meg holnap! Holnap ez évad túlér a felén, örülnék ha olyat kapnánk ami nem olyan megosztó, mint a 3.rész, és örülnék ha net hasábjain sem csak a fika jönne,mert ma például melóban 2 ember is érdeklődött nálam, hogy tényleg olyan sz*r e? Gyerekek ott tartunk, hogy az emberek már meg sem néznek egy sorozatból epizódokat, olyanból ami érdekli őket, mert látnak egy negatív szalagcímet? :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A motoros csapat velünk marad, szóval tuti a fika. :) Nevetséges, hogy az amúgy nem rossz harmadik részt ezért lepontozzák. A jóról senki nem beszél, a nem tetsző apróságból meg elefántot csinálnak. Nevetséges az internet népe, meg az is aki csak arra hallgat. Javaslom ejteni ezt a témát, mert igazából nem visz előbbre és semmi értelmét nem látom itt boncolgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Én is nagyon várom, remek Star Wars ez is! Ha lesz benne olyan ami nem tetszik azt is megbeszéljük, mint a múlthéten. Amúgy nem is rossz ez a szerdai időpont. Legalább van mire várni hétközben, így jobban eltelik. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is pozitív a mérleg. Amúgy ajánlom a Star Wars Explained Youtube-csatorna videóit, amik a sorozattal foglalkoznak - természetesen annak, aki nem követi. :) Baromi jó dolgokat mondanak. Szóval, ha pozitívabb hangvételű dolgokra vágyunk, ott érdemes szemezgetni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Blind Wave-t ajánlom, négy srác szokta értékelni az aktuális SW részeket. Nagyon pozitívak, pl. a harmadik részt is megvédték, rávilágítva néhány rajongói f*szságra. 

 

Egyébként már három rész után is rengeteg mém kering a neten. Legtöbbször a Like a Bantha és a Polynesian Spa-t látni. :D Ez utóbbinak már kész történelme van. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind az Explained mind a Blind Wave szuper! Nem ennyire szofisztikált, de szerintem a Kyle Katarn csatorna is remek. Itt nincsenek igazán elemzések, csak két nagyon lelkes SW rajongó reagál az adott részre. A csatorna vezetője, aki Kyle Katarn-nak hivja magát amolyan igazi feketeöves SW rajongó aki azonnal levág minden kánon utalást ugyanakkor baromi jól szórakozik a részeken. 

Itt a legutóbbi részre a reakciójuk:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én a Blind Wave-t ajánlom, négy srác szokta értékelni az aktuális SW részeket. Nagyon pozitívak, pl. a harmadik részt is megvédték, rávilágítva néhány rajongói f*szságra. 

 

Egyébként már három rész után is rengeteg mém kering a neten. Legtöbbször a Like a Bantha és a Polynesian Spa-t látni. :D Ez utóbbinak már kész történelme van. :lol:

Ó, én is nagyon ajánlom a Blind Wave-t. Eric igazán elemében van SW téren. Imádom a diskurzusaikat hallgatni. :) A legutóbbi résznél tapsikoltam, amikor a mai internetes médiáról beszélnek. :D Alig várom amúgy a SW podcastjüket, ahol jól belemennek majd a SW kánon minden egyes szegletébe. Igaz, hogy már 2 éve tervezgetik, de majd csak összejön egyszer.

 

A sorozatról:

Amúgy szerintem is teljesen vállalható a sorozat. Igaz, amiket eddig Rodriguez rendezett, kissé furának tűntek nekem, de mint ahogy Bomarr kolléga is mondta, vannak bennük külön érdekességek. :)

 

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Like a bantha:D

Szerintem a fürdős mémről beszél Ody. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én a holnapit is nagyon várom. Minden rész esély, hogy valami tök jót kapjunk! Kaptunk eddig is, fogunk holnap is. 

Én is így vagyok vele! Szerintem a 3. tényleg kicsit gyenge volt, de azért attól még nem nyomja agyon a sorozatot, főleg, hogy a második után úgy álltam fel, hogy basszus, lehet, hogy ez lesz a Star Wars egyik csúcsa! És, bár isszonyúan örültem, de nem mondtam, hogy ez az egyik legjobb SW, max hogy az egyik legjobb élőszereplős sorozatepizód.

 

Az nem szimpi, hogy 3 rész után valaki elkönyvel egy sorozatot rossznak.

 

Valóban minden hét egy esély!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is megüt egy jó szintet a sorozat, még ha a harmadik rész kicsit gyengébb is. Második nézésre pl nekem is már jobban tetszett, mint elsőre. Jobban megszoktam egyes jeleneteket, és az utalások is jobban ültek. De remélem a negyedik rész azért már a The tribes of tatooine szintjét fogja hozni, vagy közelíteni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltudom képzelni, hogy a 4. rész egy megint hosszabb epizód lesz. Persze ez attól is függ, hogy mennyi részben látjuk még Boba visszaemlékezéseit. Az is lehet, hogy most már csak ilyen 1-2 jelentre visszaugrunk, de könnyen eltudom képzelni, hogy a 4. rész megint a flashback jeleneteket fogja előtérbe hozni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ha már szóba került, a Star Wars Theory (neki köszönhetünk nagyon minőségi Vader fan filmeket is), és EckhartsLadder csatornája is jó, ők nem csak magyarázókat készítenek hanem aktuális hírekre is szoktak reagálni normális hangnemben.

 

Amúgy én rég leszoktam róla, hogy bármilyen Star Wars kritikát olvassak, mert jön egy Mos Vespa Gang akkor temetve van az egész Star Wars, hogy atyaúristenmiez, aztán bedobnak egy Baby Grogut, akkor meg instant a mennybe megy mindenki. Az ilyen piszlicsáré dolgokkal mint a tojásevős sztori volt tavaly meg főleg elengedem a fülem-szemem mellett, mert a hangos kisebbség nem tükrözi feltétlen a többség véleményét. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.