Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

38 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem túloznak a kritikák. Gyerekek, ez olyan első-osztályú SW hogy a fal adja a másikat. Le vagyok hülve mennyire jó lett. És még csak a második résznél tartunk!

Ezt adom!

 

Sőt az end credits képeket is:

Spoiler

201.jpg

 

202.jpg

 

203.jpg

 

204.jpg

 

205.jpg

 

206.jpg

 

207.jpg

 

208.jpg

 

209.jpg

 

210.jpg

 

211.jpg

 

212.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán. Az a sejtésem, hogy a 4chanes összegyűjtötte a reálisnak tűnő kémjelentéseket és abból összefabrikált egy sztorit. Például van olyan elem, ami szerepelt a kémjelentésben és ebben a részben is feltűnt, de nem igazán úgy ahogy ő irta. Valószínűleg lesznek ilyenek még, úgyhogy a 4chanes leírás olvasását nem javasolnám még. 

Nagyon remélem hogy egy bizonyos dologban igaza lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok nagyot mondani, de úgy érzem, ez eddig az egyik legjobb élőszereplős Star Wars sorozatepizód volt.

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Annyira jó nem lehet, mint ahogy írják. Top3 SW TV tartalom. :D

Top 3 talán nem... top4? Sanszos. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, mivel a hivatalos guide-ok váratnak magukra, mi azért nem állunk le, legyenek pofásak az epizódok topicjai amennyire lehet.

Prezentálom akkor 2. rész guide képét, mely esetben az egyik szemem sír és a másik is, mert annyira nem illik az epizódra amennyire csak lehet, így én kérek elnézést:

epguide102.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó fejek voltak! Úgy tűnik, hogy nagyon kedvelik egymást!

 

Amúgy, ez abszolút saját kútfőből kattant be, szóval nem használok spoilert, sehol nem hallottam ilyet, de mit szólnátok egy öreg Rex cameo-hoz, vagy akár egy epizódhoz, amiben összehoznák a Bobával? A rebels megágyazott ennek, a rajongók imádnák "Nick Sant"-ot, Tem is rendelkezésre áll, és nagyon érdekes lenne a veterán klón és a nyers klón esete, ha jól megírják. Olyan lehetne Bobának, mintha az apjával találkozna, kvázi egy érzékcsalódás, el tudnék képzelni egy érdekes beszélgetést közöttük.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne egy ilyen találkozó Boba és Rex között rajongói szemmel, de szerintem túl sok dolgot nem tudna hozzátenni a karakterekhez. Boba teljes mértékben elfogadta azt, hogy klón és élnek mások is az apja és az ő arcával. Tíz évig élt a többi klónnal egy fedél alatt, sőt együtt edzett is velük. Később is összehozta őt a sors más Jango klónokkal. Szerintem ez a téma egy szimpla fan service-nél nem lenne több ebben a sorozatban. Legalábbis nem érzem, hogy ennyivel a klón háborúk után és egy ilyen idős Boba Fett és Rex esetében még ki lehetne hozni valamit a dologból. Olyan ez, mint Luke és Anakin találkozása. Az első beszélgetés lenne az igazán érdekes, nem a sokadik.

Ráadásul Rex sosem volt különösebb kapcsolatban az alvilággal. Őt inkább az Obi-Wan Kenobiban vagy az Ahsokában tudnám elképzelni. Ha az utóbbi tényleg Ezra felkutatásáról is szólna, ott nagyon is lenne helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Rex már nem él, a Mando vagy akár a mostani Fett sorozat idején. 

Az már picit túlzás lenne, még ha el is hisszük, hogy valóban ő volt a jedi visszatérben az egyik lázadó katona. 

 

Rex első generációs, növekedés gyorsitáson átesett klón katona, mig Boba tiszta nyers Jango klón, gyorsitás nélküli. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Rex életben lehet még... növekedésgyorsítással számolva olyan 72 év körül van az Ep6 idején (azaz, nagyjából 77 éves a The Mandalorian és a Book of Boba Fett idején). Nem lehetetlen, hogy feltűnjön a sorozatban.

Engem leginkább Qi'ra potenciális felbukkanásának ötlete vonz. No meg persze Cad Bane élőszereplős debütálása. Mindkettőt imádnám! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Rex első generációs, növekedés gyorsitáson átesett klón katona, mig Boba tiszta nyers Jango klón, gyorsitás nélküli. 

Még dupla sebességgel öregedve is "csak" 82 éves lenne ekkortájt. Jó, lehet, hogy nem akciózhatna túl sokat, de azért még nem is kell feltétlen halottnak lennie. Pláne nem egy olyan galaxisban, ahol mindenféle hight-tech orvosi cucc ki tudja tolni az életet, mikötzben egy ember a mi világunkban is vígan elélhet eddig, sőt még fizikailag és szellemileg sem kell lestrapálódnia.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Engem leginkább Qi'ra potenciális felbukkanásának ötlete vonz. No meg persze Cad Bane élőszereplős debütálása. Mindkettőt imádnám! 

Ezeket én is.

 

Amúgy már korábban is feljött, hogy Qi'ra esetleg feltűnne-e a sorozatban. Én mindenképpen bízok benne, hogy felfog, szerintem cliffhanger lesz amivel felvezetik majd a 2. évadot. Az, hogy tavaly újra feltűnt Qi'ra és a Vörös Hajnal, két opciót vetett fel:

a, pandémia ide, pandémia oda, nagyjából fél év mindenképpen eltelik egy képregény megírása és kiadása között. Eltudom képzelni, hogy már 2020 nyarán/őszén elkezdte kidolgozni Soule a War of the Bounty Hunters történetét. Ez összefügg a Book of Boba Fett előkészületeivel. Lehetséges, hogy a Lucasfilm úgy gondolta, hozzák be újra a képbe Qi'rát és a Vörös Hajnalt, mielőtt debütálna a képernyőn. Idén amúgy is letudjuk a trilógia második(Crimson Reign) és harmadik(Hidden Empire) részét, amivel akár fel is vezethetnék a Vörös Hajnal OT-beli helyzetét.

b, a másik lehetőség az az, hogy a Lucasfilm a közeljövőben nem számol a Vörös Hajnallal, így Soule szabad kezet kapott, azt csinálhat a karakterrel és a szervezettel, amit csak akar. Bár én örülnék, ha a Lando c. sorozat a Solo eseményeit vinné tovább, nagyobb valószínűséggel gondolom azt, hogy inkább egy prequel lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Még dupla sebességgel öregedve is "csak" 82 éves lenne ekkortájt. Jó, lehet, hogy nem akciózhatna túl sokat, de azért még nem is kell feltétlen halottnak lennie. Pláne nem egy olyan galaxisban, ahol mindenféle hight-tech orvosi cucc ki tudja tolni az életet, mikötzben egy ember a mi világunkban is vígan elélhet eddig, sőt még fizikailag és szellemileg sem kell lestrapálódnia.

Igen ez igaz de azért valljuk be, elég erőltetett lenne ide Rex-et behozni. Egyrészt elég öreg már, másrészt meg minek? Bobához a klón mivoltukon kívül semmi nem köti. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen ez igaz de azért valljuk be, elég erőltetett lenne ide Rex-et behozni. Egyrészt elég öreg már, másrészt meg minek? Bobához a klón mivoltukon kívül semmi nem köti. 

Igen, lényegében én is ezt írtam pár poszttal feljebb. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rexről:jólvan köszi a véleményeket, annyit tennék, hozzá, hogy vékony a vonal, fanservice és erőltetés közt, sokszor hozzáállás kérdése, hogy elmarasztalunk, vagy felmagasztalunk ilyen dolgokat. Valószínűleg még lehetne úgy csinálni, hogy nekünk tetszem. ;) De jöhet később is más soriban is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nálam inkább az számít mennyi értelme van. :) Csak azért betenni, hogy benne legyen az a rossz fanservice iskolapéldája lenne. :) 

Igen, nálam is. Plusz még az, hogy cameóról vagy szerepről van-e szó. Egy cameóval kapcsolatban megbocsátóbb vagyok, pl. Ponda Baba és a doki nem zavar az RO-ban. De még itt is számít, mennyire van értelmük. Szóval ugyanebben a filmben C-3PO és R2-D2 cameója zavar, mert teljesen értelmetlen az, ahogy képbe kerülnek. Szó szerint kilógnak a saját közegükből. Ha mondjuk a film végén látjuk őket a Tantive IV-en, ahogy Antilles kapitány elhalad mellettük Leia felé menet, az sokkal jobb lett volna.

Szóval ja, ezt meg lehet csinálni jól is, rosszúl is, de egy olyan történetben, amiben egy vén klónnak semmi keresnivalója sincs, esélyesebb, hogy rosszúl csinálnák meg. Nagyon jó indokot kéne kitalálni arra, hogy mit csinál Rex a tatooine-i alvilágban 82 éves korában, amihez sohasem volt semmi köze. És ahhoz, hogy ezt megmagyarázzák, nem lenne elég egy cameoszerep, azt ki kéne bontani. Ahogy azt is ki kellett bontani, hogy miért vonult el Luke, ami nála karakteridegen húzás volt - míg meg nem magyarázták. Ha ez a magyarázat elmarad, az csak fan service a rossz fajtából. Csak azért ne tegyék bele, hogy benne legyen, ahogy a kolléga oly jól fogalmazott. Van sok más szereplő, akinek helye van ebben a közegben, Rex számára meg éppen elég hely van más sztorikban, ha annyira bele akarják tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.