Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Rövid, spoilermentes összegzés: Robert Rodriguez hazudott nekünk, a 4chan leakben kezdek kételkedni, az epizód meg inkább egy setup volt. Nem dobtam hátast, voltak érdekes részek, de örültem volna, ha itt is duplarészt adnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátast én se dobtam, de hozta amire számítottam. A leak-et viszont én nem temetném még. Ja és ugyan a zenét furcsának találtam tegnap, a rész nézése közben úgy éreztem, hogy Ludwig ezt megint nagyon eltalálta :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Yoda József írta:

Hátast én se dobtam, de hozta amire számítottam. A leak-et viszont én nem temetném még. Ja és ugyan a zenét furcsának találtam tegnap, a rész nézése közben úgy éreztem, hogy Ludwig ezt megint nagyon eltalálta :D 

Ludwig egyébként közösen jegyzi a zenét egy bizonyos Joseph Shirley nevű úriemberrel.

 

Nekem nagyon tetszett az első rész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Robert Rodriguez hazudott nekünk

A fejvadászok kiküldve, Rodriguez feje hamarosan lándzsán végzi Rick McCallum feje mellett arcátlan hazugságai miatt, amivel megtévesztette a rajongói népet még be sem mutatott sorozatáról ahelyett, hogy azonnal közzé tette volna a széria teljes scriptjét, hogy mindent pontosan tudjunk előre. :evil::D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem baromira bejött az első rész. Nálam épp hogy felülmúlta a várakozásokat. Úgy tűnik megint az lesz mint a Mandonál: akik a sztorifejleményekre várnak azok főleg az elején csalódni fognak, akik viszont világépitést, meg hangulatot várnak azok odáig lesznek érte. Engem megvett kilóra. A 4chan jelentés pedig szerintem igaz lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Robert Rodriguez hazudott nekünk

Csak kicsit túlzott. A 15 percet valszeg nem mérte le és érzésre mondta, de az előzetesek túlnyomó része az első 24 percből van. A lényeg amit mondott igaz: a trailerekből csak a sorozat legelejét ismertük meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Külön öröm, hogy a Mandi mintájára itt is gyönyörű festményekkel érkezett a vége főcím! Meg is osztom veletek, de a rész frissessége miatt szigorúan spoiler mögött:

Spoiler

101.jpg

 

102.jpg

 

103.jpg

 

104.jpg

 

105.jpg

 

106.jpg

 

107.jpg

 

108.jpg

 

109.jpg

 

110.jpg

 

111.jpg

 

112.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 12. 29. - 21:45, Ody Mandrell írta:

Szuper, de szerintem ezeket Rog is felteszi majd a rész topikjába. :)

 

Én a starwars.com-ra felrakott képekkel foglalkozok ha fent lesznek. Bár az is lehet hogy nem teszik fel mindet mint ahogy egy idő után a mandinál is volt. Ha úgy lesz akkor majd amaz képekből pótolok. Amúgy ahogy lenni szokott azokat nem én teszem be hanem Te csak épp galériában a guide-okba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok már ott tartunk, hogy gigaspoileres szivárgások szalagcímként vágják pofán az embert a neten? 

Még spoiler mögött sem írom le, hogy kit hoztak le tényként így egy utolsó rész béli cameora, mert biztos Ti is hallottátok. 

Van valóságalapja a szivárgásnak? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 hours ago, csoli1138 said:

Srácok már ott tartunk, hogy gigaspoileres szivárgások szalagcímként vágják pofán az embert a neten? 

Még spoiler mögött sem írom le, hogy kit hoztak le tényként így egy utolsó rész béli cameora, mert biztos Ti is hallottátok. 

Van valóságalapja a szivárgásnak? 

Milyen szivárgásról van szó? Én semmit nem olvastam a Bobával kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Milyen szivárgásról van szó? Én semmit nem olvastam a Bobával kapcsolatban.

Nos jó akkor leírom. 

Spoiler

Egy konkrét Harrison Fordos cameo-ról számoltak be az uccsó részre. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.