Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

2021. 11. 29. - 18:47, Bence1997 írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Szerintem meg ezek az alakok bérlik majd fel Cad Bane-t, hogy nyírja ki Bobát. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 11/29/2021 at 6:47 PM , Bence1997 said:

Az előzetest és az eddig kiadott 2 tv-spotot megfigyelve szerintem kimondhatjuk, hogy csak az első epizódból láthattunk eddig jeleneteket. Ha igaz a feltevésem, akkor valamit nagyon titkolnak a Lucasfilmnél. Nem Grogu szerű meglepődést várok az első epizód végétől, sokkal inkább valami ismerős felbukkanására.

 

Hogy képzelem el az első epizódot az előzetesből kivesézve? (Spoiler mögé rakom, hátha eltalálom :P)

  Hide contents

Flashbackkel kezdünk, megismerjük, miként kerül ki Boba a Sarlaccból a taskenek segítéségével vagy anélkül. Na mind1, a taskenek segítenek neki, Boba felgyógyul, láthatunk pillanatképeket, megtudjuk majd, hogy miképp hozta össze a sors Fenneccel - Mandi 1. évad 5. része alapnak számít etéren - aztán Fett junior (:D) visszaszerzi a Slave 1-et és elvágtáznak a naplementébe Fenneccel... akarom mondani felkerekednek, hogy a páncélt is megszerezzék, ala. Mandi 2/6. :)

Majd logó és cím.

Ezután jön a vacsoraasztal, ahol Boba elmondja szövegét az előzetesből (Jabba vasakarattal uralkodott, az ő uralma alatt viszont a tiszteleté lesz a főszerep, stb. stb. stb.) meg Fennec is elmondja a magáét. Ezután eltudom képzelni, hogy közlik Bobával, hogy van egy ithori, aki nagyhatalmú. Majd jön a teraszos jelenet Bobával és Fenneccel este.

Másnap felkerekednek ahhoz a "Hammerhead"hez. Itt két dolgot tudnék elképzelni:

a, az ithori megbízza Bobát, hogy kapjon el valakit neki - előzetesben valszeg ő mondja Boba "nem vagyok fejvadász" szövegére, hogy "másképp hallottam". A személyt pedig azok a piros nindzák őrzik. megtörténik a küzdelem abban a városban, majd az elfogott személlyel visszatérnek az ithorihoz

b, lehet megtudják, hogy egy fickóra fáj a foga az ithorinak. Bobáék meg úgy gondolják, hogy ajándék gyanánt megszerzik neki a csávót.

Végül elhozzák számára a fickót. A rész vége meg cliffhanger lesz, mert betoppan valaki ismerős. :D

 

Spoiler

Mi van ha a nindzsákat kell elfogni? A legújabb spotban ugyanis Fennec Shand az egyik nindzsát konkrétan kötéllel a csuklóján vezeti be az ithori-hoz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire valószínűsítitek, hogy

Spoiler

Cad Bane

benne lesz a sorozatban?

Filoni kihagyott/elmaradt ziccere ez, de ugye majdnem biztos, ha engem kérdeztek..

Régi terve volt összehozni őket, de vajon milyen minőségben nyílhat erre most lehetőség?

A régi terv:

Spoiler

filoni-rajza.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

70+os lenne Bane bácsi. :D Bár nem vagyok biztos benne, hogy a durosok is ugyanúgy öregednek-e, mint az emberek. Minden esetre, jó lenne sokat megélt veterán fejvadászként látni kalapos cimboránkat. Jöhetne egy Fennec vs. Bane visszavágó.:yeah:Filonit ismerve szerintem komoly sansz van a feltűnésére. De hasonlóan szívesen látnám a sorozatban pl. Bosskot is.  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SFX 347. számából:

 

- Ming-Na Wen elárulta: amellett, hogy a sorozatban Boba Fett sisakja alá fogunk menni, a széria méginkább bemutatja majd a fejvadászok életét. --> na vajon hogyan? :glasses:

- A sorozatban felfedezzük Boba és Fennec dinamikáját. Hogyan egészítik ki egymást és ebből a kapcsolatból ki mit nyer.

- Boba egy olyasvalaki, akit Fennec tisztel és mindenképpen összetartoznak azáltal, hogy a férfi megmentette az életét.

- Boba tette után Fennecben realizálódik a helyzet: talán jobb nem egyedül intézni a dolgait. A szövetségét Fettel egy okos húzásnak gondolja, azáltal, hogy van valaki, aki figyel rá.

- "És tudod, Boba meghalt - vagy azt hittük, hogy meghalt - a Sarlaccnál, szócal úgy gondolom, mindketten osztoznak a halál közeli élményben. Mindkét karakter rendelkezik egy gyengeséggel, amit megértenek."

- Arra a kérdésre, hogy a sorozat miképp tudja fejleszteni a karaktert anélkül, hogy a misztikumot lerombolná a Fett brandhez, Temuera azt válaszolta: "Igen, voltak fenntartásaim de hé, bízom az olyan emberekben, akikkel együtt dolgozok. Nagyon szerencsésnek éreztem magam, hogy olyan emberek vettek körül, mint Dave Filoni akinek megvan az a képessége, hogy összeköti a szálakat - néhány ősi szálat - de közben hitelesek maradjanak. Sokat hagyatkoztam rá, mert nem olyan színész vagyok, aki elolvas minden képregény és fejvadász könyvet."

- Maradt még pár megválaszolatlan kérdés: van egy 5 éves űr Fett eltűnése és újrafelbukkanása között. Mi történt vele? Miképp szerezte meg Cobb Vanth a páncélt? "Meglesznek ezek válaszolva" mondja Morrison. "Néhány nagyon régi, elhúzódó válasz. Meg pár színes is. Sok hiányosságot pótlunk."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Darth Sky írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Végülis Boba és Fennec is karcolja lassan a 60-at.

De Ming Na Wen elképesztően jól néz ki! Morrison is elég jól formába rázódott. De a fekete aláöltözőt, még mindig egy kicsit szoknom kell a Fett páncél esetében.

Vajon miért váltottak rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

De Ming Na Wen elképesztően jól néz ki!

Ha nem tudnám, el se hinném, hogy 58 éves a csaj. :) 

 

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem amúgy ezzel az aláöltözővel nagyon menő.

Szerintem is coolabb lett a fekete szerkóban. Plusz, így jobban összepasszolnak Fennec-kel, és megvan a vizuális harmónia is. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 12. 02. - 10:56, Iqvi írta:

Jó kérdés. Lehet Boba szeret izzadni a Tatooine-on. :D

 

A fogyókúrája része :D

 

2021. 12. 02. - 12:43, Darth Sky írta:

Ha nem tudnám, el se hinném, hogy 58 éves a csaj. :) 

 

5when3.jpg

:D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ha nem tudnám, el se hinném, hogy 58 éves a csaj. :) 

Érdekességként egy kép róla. Balra az animációs Mulan 1998-as bemutatóján (ő adta a címszereplő hangját), jobbra az élőszereplős Mulan 2020-as bemutatóján (amiben volt egy cameoja).

ming-na-wen-mulan-2020-today-main-split-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Dzséjt said:

Érdekességként egy kép róla. Balra az animációs Mulan 1998-as bemutatóján (ő adta a címszereplő hangját), jobbra az élőszereplős Mulan 2020-as bemutatóján (amiben volt egy cameoja).

ming-na-wen-mulan-2020-today-main-split-

Nem hogy öregedett, hanem fiatalodott!:o Csodákra képes a smink és a szépségipar.

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Biztos az is benne van, de az ázsiai nők amúgy is ilyen szerencsések, sokáig fiatalosan néznek ki.

Tuti, sőt. Azzal értek egyet, amit te írtál, nem azzal, amit idéztél, hiába tűnik úgy, hogy az tőlem jött. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.