Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Ez a rész történelmi mérföldkő volt... megint. Még most se fogtam fel, hogy mit láttam. Spoilerek nélkül megint nehéz beszélni róla, de annyit mondhatok, hogy ha az első 20-25 perc a falhoz vágott, a rész második fele ugyanezt tette velem, de másképpen. Oh my gosh... És még lesz egy rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két negatívumot tudok felhozni a résznek, az egyik tkp. egy újabb kánon-ütköztetés, de ez olyan, hogy ha az ember nem emlékszik erre az apró eseményre a DV képregényből, akkor nem is tűnik fel neki, de igazából ezt még kánon-ütköztetésnek se lehetne nevezni, ha mondjuk azt mondják, hogy... és ezzel el is lenne intézve.

 

A másik negatívum bizony negatívum, de még ezt leszámítva is a sorozat legjobb része - megkockáztatom, hogy az egész Mandalorian/Book of BF kettős közül is ott van a TOP3-ban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Fogadjunk, hogy ha elindítanám az epizódot, apám félúton hívna, hogy menjek érte... :para:

Legalább neked van esélyed elkezdeni. Nekem kb. este hatig semmi sansz. De addig is jó olvasni ezt a topikot. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, mivé vált ez a sorozat! Szinte alig akarom elhinni. Minden másodperc odaszegezett a képernyőhöz. Ez a kb. 45 perc úgy ment hogy úgy 5-10 percenként bedobtak valami bokaf*sós ötletet. Már a végén amikor azt hittem, hogy oké most már kiteritették a lapjaikat és láttunk minden nagy dobást a részből, akkor az utolsó 10 percben jött valami ami..... VÁÓ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Donát írta:

Mi a különbség?

Szórakozottságom tanúhegyéül otthagyom az elírást. Azt akartam írni, vagy elbukik a sorozat, vagy mennybe megy, de freudi elszólás, még inkább nostradamusi jóslat lehetett...

 

A STAR WARS ÜNNEPE!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell, nem akarlak kikészíteni, de az előző résznél defilibrátort és újraélesztő csapatot javasoltunk neked. Szerintem most biztos, ami tót zicher, ülj be az intenzívre, köttess rá magadra minden újraélesztő gépet, állíts készenlétbe egy orvosi teamet, és aztán indítsd el az epizódot saját felelősségre. :) 

  • Vicces 4
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És pont most mondta be az unalmast a PC-m (kékhalál). Neee. Apa laptopján meg tudom majd nézni de csak holnap estefelé. Olyan jókat írtatok róla, alig bírom kivárni hogy megnézzem. Addig is olvasom a Thrawn: Államérdeket és próbálok nem a sorozatra gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Train Hype GIF

Ez már inkább hyperspeed train. :D 

De szerintem ne ragd magasra a lécet, inkább olyan boka magasságába, hogy amikor megkérdik, miért fekszel magzatpózban a padlón és sírsz (a gyönyörtől), azt mondhasd, hogy megbotlottál és elestél. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.