Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

2022. 02. 05. - 21:40, Ody Mandrell írta:

A sorozat jellegéből adódóan valószínűleg nem lesz szavazás az évad végén. Mi a véleményetek?

Nem értek egyet, szerintem nyugodtan lehetne szavazás. Ráadásul a jövőben is lehetnek ilyen összefonódások, most akkor az összes ilyen sorozat szavazást skippelni fogjuk? De miért? :) Én inkább a mókára és a szavazásra szavaznék :P semmint az utójáték nélküli levezetésre. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is lehetne szavazás, bár felelmerült bennem mostmár mantraszerű kedvenc aggodalma, hogy akkor Mandiék mennyire lopnák el a show-t? A karakterek terén nem biztos, de hogy a legjobb rész a 6-os lenne az majdnem biztos. Szavazzunk, hogy szavazzunk e? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mást még annyira se mozgatott meg, hogy írjon róla pár szót, szeretné vagy nem. :P 

 

Vállalod a lebonyolítást? 

 

Egyetértek. Teljesen felesleges. Maga az évad a katarzis. Egyszeően annyira jó az egész hogy nem is lehetne kiválasztani azt ami a legjobb mert minden a legjobb az első perctől az utolsóig. 

Nagyjából ez olyan mintha azt kérnék hogy válasszam ki az EP3/EP8 legjobb jelenetét. Hát mindegyik ms.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira felbatyott egy cikk megint, nem is tudom miért olvasgatok a neten. Azzal kezdte, hogy "a végére sikerült megmenteni a Boba Fett sorozatot a teljes csődtől". 

Na mondom milyen csőd? Mi van az anyagiakkal? Megolvasom. Aztán belekezdvén Űrgolyhók spin off nak nevezte a cikk a sorozat első 4 részét. Utána kijelentette, hogy Luke Skywalker t, Mark Hamill közreműködése nélkül keltették életre. Na mondom megjöttünk! Hát hogy mernek hazudni? Pár képernyőt dühből legörgettem, lejjebb már az Obi-Wan al foglalkozik, ott azt írta, hogy Christensen visszatér, akinek évtizedekre kisiklatta a karrierjét a népharag, amit az előzményekbeli alakításaival váltott ki. :fuckoff:

Felháborító, hogy hogy lehet ilyen badarságokat írni és szomorú, hogy olyanok írnak a star wars ról akik utálják. Csak annyi ezzel a baj, hogy sokak kedvét elveheti, mert az írott szöveg, amit az egyszeri ember, neten lát az nem lehet más csak igaz.. Bocsánat de ki kellett jönnie. 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Annyira felbatyott egy cikk megint, nem is tudom miért olvasgatok a neten. Azzal kezdte, hogy "a végére sikerült megmenteni a Boba Fett sorozatot a teljes csődtől". 

Na mondom milyen csőd? Mi van az anyagiakkal? Megolvasom. Aztán belekezdvén Űrgolyhók spin off nak nevezte a cikk a sorozat első 4 részét. 

Ja igen, ez megint Sajó Dávid és a telex. Tele volt tárgyi tévedéssel a cikk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Felháborító, hogy hogy lehet ilyen badarságokat írni és szomorú, hogy olyanok írnak a star wars ról akik utálják. Csak annyi ezzel a baj, hogy sokak kedvét elveheti, mert az írott szöveg, amit az egyszeri ember, neten lát az nem lehet más csak igaz.. Bocsánat de ki kellett jönnie. 

 

Én személyesen is találkoztam ezzel a jelenséggel. Már legalább 3-4 SW-rajongó ismerősömet beszéltem rá, hogy nézze meg a sorozatot, és ne hallgasson a neten írt hülyeségekre. Mindenkinek pozitív csalódás volt. Megint csak egy hangoskodó kisebbségről van szó, aki köpköd mindenre, ami SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Én személyesen is találkoztam ezzel a jelenséggel. Már legalább 3-4 SW-rajongó ismerősömet beszéltem rá, hogy nézze meg a sorozatot, és ne hallgasson a neten írt hülyeségekre. Mindenkinek pozitív csalódás volt. Megint csak egy hangoskodó kisebbségről van szó, aki köpköd mindenre, ami SW.

Csak ez a kisebbség most Magyarország egyik legnagyobb online magazinján köpköd egy cikkben és osztja a tárgyi tévedésekkel teli gyűlöletkeltését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam el, sajnálom rá azt a pár percet is. Megtanultam már, hogy az újságírásban sokszor tök mindegy mekkora f*szságokat írsz, csak provokálj, generálj forgalmat.

 

Az évadról hétvégén írok majd, de simán oda lehet tenni a Mandi mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elolvastam, és a Facebookon a cikk alá kommentben kiigazítást is írtam. Ha csak egy ember rájön, hogy ez a cikk pocsék, félrevezető és teli van tárgyi tévedésekkel (ráadásul nagyon slampos is), akkor megérte a rászánt időt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Annyira felbatyott egy cikk megint, nem is tudom miért olvasgatok a neten. Azzal kezdte, hogy "a végére sikerült megmenteni a Boba Fett sorozatot a teljes csődtől". 

Na mondom milyen csőd? Mi van az anyagiakkal? Megolvasom. Aztán belekezdvén Űrgolyhók spin off nak nevezte a cikk a sorozat első 4 részét. Utána kijelentette, hogy Luke Skywalker t, Mark Hamill közreműködése nélkül keltették életre. Na mondom megjöttünk! Hát hogy mernek hazudni? Pár képernyőt dühből legörgettem, lejjebb már az Obi-Wan al foglalkozik, ott azt írta, hogy Christensen visszatér, akinek évtizedekre kisiklatta a karrierjét a népharag, amit az előzményekbeli alakításaival váltott ki. :fuckoff:

Felháborító, hogy hogy lehet ilyen badarságokat írni és szomorú, hogy olyanok írnak a star wars ról akik utálják. Csak annyi ezzel a baj, hogy sokak kedvét elveheti, mert az írott szöveg, amit az egyszeri ember, neten lát az nem lehet más csak igaz.. Bocsánat de ki kellett jönnie. 

 

 

Pont ezért tértem ide vissza aktivan. Egyszerüen iszonyat ami megy a neten, illetve a Facebook-on. Tagja vagyok a magyar Star wars rajongói csoportnak a Facebook-on ami a legnagyobb csoport. Ott az alap az hogy az új trilógiát el kell törölni. Bármi hír volt az új trilógiával kapcsolatban vagy a karakterekről volt szó, olyan gyűlöletcunami indult hogy elképedtem. Még egyszer. Ez a Star Wars rajongói csoportban. Kint(ezen fórumin kivül) átvették a hatalmat a felületes "rajongók". Mert ahogy szoktam is mondani ezek nem rajongók. Láttak pár részt, náluk minden feket és fehér, komplex gondolkodás nuku.

 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én elolvastam, és a Facebookon a cikk alá kommentben kiigazítást is írtam. Ha csak egy ember rájön, hogy ez a cikk pocsék, félrevezető és teli van tárgyi tévedésekkel (ráadásul nagyon slampos is), akkor megérte a rászánt időt.

 

Az a szerencse hogy nem én írtam a kiigazítást mert akkor nem 30 napra tiltanak le hanem örökre.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ming-Na Wen tweetjéből gondoltam és még sokan mások is. De nemrég javította magát: ő reménykedik a 2. évadban, de egyelőre semmit se tudni.

Igen épp azt írta, hogy nem mondott semmi konkrétumot, csak a reményét fejezte ki. :) Jó látni, hogy máris folytatást szeretnének a rajongók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Frenkie írta:

Pont ezért tértem ide vissza aktivan. Egyszerüen iszonyat ami megy a neten, illetve a Facebook-on. Tagja vagyok a magyar Star wars rajongói csoportnak a Facebook-on ami a legnagyobb csoport. Ott az alap az hogy az új trilógiát el kell törölni. Bármi hír volt az új trilógiával kapcsolatban vagy a karakterekről volt szó, olyan gyűlöletcunami indult hogy elképedtem. Még egyszer. Ez a Star Wars rajongói csoportban. Kint(ezen fórumin kivül) átvették a hatalmat a felületes "rajongók". Mert ahogy szoktam is mondani ezek nem rajongók. Láttak pár részt, náluk minden feket és fehér, komplex gondolkodás nuku.

Azta. :o Na én pont ezért nem vagyok semmilyen csoportnak a tagja. Itt van ez a fórum és kész. Kulturált beszélgetés van itt, nem megy a fröcsögés az új trilógiával vagy a HR-al, esetleg a sorozatokkal kapcsolatban. Ilyennek kéne lennie minden fórumnak, oldalnak, de a mai világ inkább az elk*rv*ltság felé ingáz, sajnos.

 

@Dzséjt: olvastam az üzenetet a cikk alatt... megkönnyeztem. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi srácok, akik reagáltak a netes negatív divaton való kirohanásomra, Igyekeztem mindenkinek like-ot vagy köszit dobni, de jók voltak a visszaigazolások, és sztorik, és nem azért mert ne tudtam volna, hogy itt saga szerető emberek vannak, de a cikkeken túl, mikor valaki odalép hozzám és úgy kezdi, hogy ugye ez az új ez sz*r, legyen szó ST filmről ,vagy most a Bobáról, már fáradt vagyok elkezdeni, hogy bameg a mércéd a sz*r, az ítéletrendszered, a star wars negatív irányba nemigen változott, hanem Te változtál barátom..

Szóval azért jobb itt olvasgatni, mert mi nem csak szeretjük, de szeretni is akarjuk a star warst. Fontos ezt megfogalmazni, mert nekem nagy kudarc lenne, ha ennyi év után utálnom kéne valamiért. Aki már itt tart, vagy erre hajlik, az önmagát rúgta ki egy klubból amiben csak rajongók lehetnek tagok. És amiatt kit okolhat? Magát. De Ő nem magát fogja elővenni.

Együtt öregszünk egy halhatatlan dologgal, le merem írni, szóval felkötni a gatyát!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.