Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

Én is elolvastam a kommentedet a Sajós cikk alatt @Dzséjt, és minden szavával csak egyet tudok érteni. Az a fickó még csak az olyan alapokra sem képes, mint hogy utananézzen annak, aminek ír. Pedig ezt még én is, mint hobbiból író ember, meg szoktam tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából ezzel a cikkel szerintem nem az a legnagyobb baj, hogy tárgyi tévedéseken alapuló negatív megállapításai vannak, hanem, hogy nagyon amatőr avagy slampos. Most komoylan, egyszer leírja helyesen, hogy Cad Bane, aztán meg jön azzal, hogy Cad Bain. Egyszer Klónok háborúja, másszor Klónok harca. Ez itt már komoly hanyagság, Olyan mértékű, ami azt jelzi, hogy a főszerkesztő is sz*rt bele. Nem egy New York Times-nál vagyok író és még csak nem is a Telexnél, de b*ssza meg a f*sz, az én főszerkesztőm néhány elütésért letol. Viccen kívül, nemsokára lesz egy cikkem a Jedi Knight 2: Jedi Outcastról, amiben benne maradt néhány elütés és slampos megfogalmazás, és helyesen megkaptam a leszidást. Ha ilyen hibákat ejtek, hogy képtelen vagyok egy tulajdonnevet és/vagy egy címet leírni egymás után kétszer ugyanúgy, karóba húzott volna. Ez egy slampis, amatőr és "szarok bele" cikk mind az író, mind a főszerkesztő részéről, és ez a Telexet is minősíti. Ahogy Donát írta a kommentben, vagy hozzáértő csinálja (am nem egyenlő a vak rajongóval) vagy sehogy. És itt nagyon szívesen veszem elő @Rixon videós kritikáját. Nem értek egyet vele, de nála látszik, hogy egy hozzáértő ember érvekkel alátámasztva fogalmazott meg negatív kritikát, amit el tudok fogadni. Nem annyiból állt, hogy "végigszenvedtünk négy részt". Miért? Mert csak. Nem kicsi a különbség.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 02. 15. - 16:38, Bomarr írta:

A Book of Boba Fett évadzáróját többen nézték mint a Mandalori második évadának az évadzáróját!!! :o

A különbség nem is kicsi: 36 százalékos a növekedés! :shocked:

(Forrás: Deadline)

Ez nagyon durva! :o Remélem jön a második évad! Esetleg tudunk valamit ennek a hírnek a fogadtatásáról? Amúgy ez megint azt bizonyítja, hogy az internet csak a hangos kisebbség szócsöve ahol úgy tűnik, minden rossz. Mondjuk nem mintha nagyon ekézték volna ezt a sorozatot (most az olyan nímandokat, mint akik a telexnél is írogatnak, inkább hagyjuk). 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A különféle netes felületek emiatt mindig kicsit buboréknak számitanak. Aki bennük áll néha nem látja az összképet. Itt is nyilván sokat számitott, hogy mennyire tetszett az átlagnézőnek, aki aztán nem szakérti meg különféle fórumokon, hogy a színes motorokkal volt-e baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében a számok számítanak a Disney-nek. Ebből más dolgok is leszűrhetők. Pl. az, hogy a szerdai premier időpont fényesen bevált. Elég nálunk is megnézni mennyien töltötték le az egyes epizódok feliratait. Boba rész alig volt 10 ezer alatt. Míg a Mandónál nagy szó volt, ha 8 ezer körüli értéket elért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 hours ago, Dzséjt said:

Na, prodcastokat és streameket meg pláne nem nagyon követek. Háttérzajnak meg totál fölösleges lenne, ugyanannyit érne számomra, mint most, amikor még nem is tudtam, mi a tök ez: semmit, mert nem figyelnék rá. Szerinted, ha nap közben angol szövegeket olvasgatok, angol fejlsztői naplókat és trailereket nézek, és magyar cikkeket írok ezekkel párhuzamosan vagy éppen valamilyen művemen dolgozok, van még kapacitásom arra, hogy egy háttérsusmust felfogjak? ;) Háttérzajként többször látott filmek, sorozatok és zenék mennek nálam, amikre nem kell odafigyelnem.

Azt mondjuk nem tudtam, hogy nem szeretsz podcatokat hallgatni, valamiért azt gondoltam, hogy szoktál. De berakom ide az egyik best of összeállítást, amit Kajtár Virág csinált a Boba Blabláról, főleg a vicces pillanatok vannak benne összeszedve. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Remélem, hogy a jövőbeli Star Wars sorozatok is legalább ekkora, ha nem ennél is nagyobb bukások lesznek (ugye, kedves Telex, mert ti határozottan állítottátok, hogy ez a sorozat megbukott), mert akkor egy ideig nem lesz okunk panaszkodni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Az EPVI után nem a sequel fog következni, hanem ez a sorozat! :D Amellett, hogy jó kis átvezető lesz, nem lehet megkerülni. 

Igen, hisz még az is lehetséges hogy Boba kimászása  a Sarlacc beleiből egyidőben zajlik az endori eseményekkel. Pár óra telhet el a bezuhanás és a kimászás között. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.